Červenec 2015

Lolita měsíce červenec: Sylvia

30. července 2015 v 22:33 Lolita měsíce

Už je skoro konec měsíce a já zapoměla uvést lolitu tohoto měsíce. Okamžitě to odčinuji. A tak tu teď najdete hned dvě zpovědi. :) Sylvia je velmi milá lolita. Přiznám se že mě okouzlila díky Oficiální lolita burzy kde jsem na ní narazila.
Jak jsi se k lolitě dostala?
Myslím, že som kedysi veľmi náhodne objavila (ešte vtedajšiu blogovú) spovednicu. Veľmi sa mi to páčilo, ale nejako som na to postupom času zabudla. Znovu ma k lolite priviedla bývala spolužiačka zo strednej školy, ktorá už sama lolitu nenosí, ale mne to nejako zostalo.

Jak dlouho jsi lolitou ?
Lolitu (alebo minimálne pokus o ňu) som si prvý krát obliekla na AnimeShow 2011.

Co máš na lolitě ráda ?
To, ako sa krásne vie prispôsobiť tomu, čo sa mi aktuálne páči. Aj napriek tomu, že má striktné pravidlá (silueta, dĺžka sukne), stále ponecháva neuveriteľnú voľnosť vo farbách, vzoroch, estetike. Také ničo ponúka len máloktorý štýl.


Co naopak na lolitě ráda nemáš ?
Cestovanie/prenášanie/sťahovanie všetkých vecí je celkom problém, keďže zaberajú veľa miesta. Inak ma asi nič nenapadá.

Tvůj první lolita sraz?
Tiež niekdy na jar 2011, bol to prvý slovenský lolita zraz (v Bratislave).

Nějaké špatné zkušenosti ( reakce lidí atd..) ?
Väčšinou samé pozitívne. Akurát raz ešte dávnejšie, keď som bola celá v čiernom, chcela zo mňa jedna postaršia pani vyháňať diabla.


Nejpodivnější (nejzajímavější) příhoda ?
Okrem tej hore spomenutej už asi žiadna.

Pořádáš i ty sama nějaké loli akce ?
Väčšinou nie, skôr sa iba s niekym dohodnem na stretnutí a prípadne sa ešte niekto pridá. Akurát na Slovensku sa zrazy konajú takmer výlučne v Bratislave, tak som pár krát "organizovala" akciu v Žiline.
To sa nás ale nazbieralo tak 4-5 maximálne.

Kdo tě inspiruje, kdo je tvůj vzor ?
Čo sa týka lolity, je to Fanny Rosie ktorej outfity sú vždy dokonalé do posledného detailu. Inak k mojim idolom patrí Emma Watson a Mary Poppins.

Kdo tě inspiruje, kdo je tvůj vzor ?
Čo sa týka lolity, je to Fanny Rosie ktorej outfity sú vždy dokonalé do posledného detailu. Inak k mojim idolom patrí Emma Watson a Mary Poppins.

Jakou posloucháš hudbu ?
Nebránim sa takmer žiadnemu žánru. Mám rada napríklad experimentálnu elektroniku, ale nájdem sa aj vo veciach ako klasika, indie, jazz... V poslednej dobe som si veľmi obľúbila "súčasnú klasickú hudbu", umelci ako Nils Frahm alebo Ólafur Arnalds.

Řídíš se lolita lifestyle a nebo je lolita jen tvé hobby ?
Medzi moje záujmy patria veci ktoré by sa pod "lifestyle" dali zaradiť, napríklad dejiny umenia, literatúra alebo vyšívanie, ale rovnako aj veci ktoré sa zdajú zdanlivo nezlúčitelné (turistika, low-cost cestovanie). Myslím, že sa snažím medzi obomi stranami vytvoriť nejaký zdravý balans.

Jaký je tvůj názor na Venus Palermo a Dakotu Rose ?
Venus Angelic? Je to tá istá slečna? Videla som iba pár videí pri súvislosti s Bodyline škandálom, ale jej mama je teda poriadne číslo. Dakotu Rose som si práve musela vygoogliť, takmer vôbec nič o nej neviem, okrem toho že sa mi to meno zdá povedomé.

Máš nějaké tipy, poradila bys něco ostatním loli ?
Na dlhé cesty autom/autobusom/lietadlom je najlepšie (organzovú) spodničku vložiť do prázdnej obliečky na malý vankúš. Ušetríte miesto v batožine+máte na čom spať . :)

Moc děkuji za rozhovor i když to smenou nebylo lehké ! A přeji mnoho úspěchů v životě do budoucna :)

7.věcí ,které chceš

30. července 2015 v 21:11
1. Nějakou knihu o kreslení

Girls-Lolita-Cosplay-Long-Curly-Wavy-Blonde-Green-Full-Hair-Womens-Anime-Wigs

About me

30. července 2015 v 6:46
Asi bych o sobě měla konečně něco napsat. Nuže říkají mi různě Nagisa.Nagi-chan,Naa-chan ,Itou. Můžete mě oslovovat jak se vám jen zlíbí. Je mi 19 a jsem z Moravskoslezského kraje. Řeknu vám jen to že se pohybuji mezi Ostravou a Olomoucem ,kde také občas zavítám.


Jak jste si již všimli jsem blázen do Japonska,módy (hlavně té Japonské). Krom toho ale také ráda šiju,vyrábím,jsem cosplayer,lolita. Trpím rozdvojenou osobností a psycho morbidností. Ráda čtu,jím,mám ráda sladké (kdo taky ne že?) a mé oblíbené jídlo jsou palačinky.Co se hudby týče poslouchám hlavně metal a J pop,J rock.Občas ten K pop.
Ask | Cosplay Page | Cosplay team page | Instagram | youtube
Books Stamp by mylastelMother stamp by HappyStampSylveon by MarlenesstampsRain Stamp by Stamp221wolf stamp by war-armorPocky Stamp by PockyPerson32Evanessence stamp by HappyStampEluveitie Stamp by AnoraAliaAdventure Time: Title Stamp by immature-giraffeGORE stamp by Cherry-PlasmaStudio Ghibli Fan by SharkfoldI'm Yandere Stamp by xXKikaru-ChanXxhttp://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/057/c/1/gasai_yuno_stamp_by_karin75146-d5wabl7.pngSylveon Fan Stamp by Skymint-StampsTimotei by tk-for-shortTimotei Stamp :3 by uzunaeSnakes Stamp by pillze69Star Wars stamp by HappyStampI Am HimeDere! by LCNeko-tanKyary Pamyu Pamyu Stamp Ver 2 by PeppermintPuffArthas stamp 2 by Shadowwshade

Jak jen to nazvat?

30. července 2015 v 6:30 My diary

Od založení tohoto blogu uplynul ani né týden :D Ok už asi druhý týden. A popravdě nějak mu pořád nemůžu přijít na kloub. Rubriky sice jsou plnější sem tam ale pořád mám pocit že je zde pusto prázdno. Vím jsou prázdniny ale já vlastně žádné nemám. Musím říct že původně jsem se na ně hrozně těšila. Těšila jsem se jak nebudu se psem chodit k řece a jak s přítelem podniknem společnou cestu třeba do Zoo. No myslím že dopředu se rozhodně nic plánovat nemá. A tohle léto je toho opravdu důkazem. Místo toho sedím doma u počítače a datluju články na blog,nebo čtu což mi ale vůbec nevadí nebo dělám cokoliv jiného abych se vlastně zabavila. Né že by mi vadilo být s přítelem každý den doma to vůbec ale přeci jen prázdniny a léto to je něco co člověk zažije zase za třičtvrtě roku. Bude se mordovat protože za chvíli bude září a bude jen pršet takže věčná depka u okna a teplý čaj. Pak Mikuláš a po něm Vánoce. A každý bude stresovat co vlastně tem příbuznejm na Vánoce dát?! Osobně tuhle otázku absolutně neřeším protože už jí mám vyřešenou. Ale znáte to. Bydlíte samy s přítelem a starosti se hromadí. At už je to Vánoční úklid,umývání oken,pečení cukroví protože bez něj to nejsou ty pravé Vánoce tak třeba právě shánění dárků a zdobení bytu. Jop. To vše máte na starost a léto by měl být takový odpočinek od těchto všedních starostí.

A jak prožíváte prázdniny vy? :))

Gejša -Arthur Golden

29. července 2015 v 20:58 Knihy recenze
Autor: Arthur Golden
Název: Gejša (memoirs of a Geisha)
počet stran:446
Rok vydání: 1997
žánr: historický román

"Je ti osmnáct,Sajuri," řekla."Ani ty ,ani já neznáme svůj osud.Může se stát ,že ho nikdy nepoznáme. Osud není jako party na konci večera.Někdy to je pouze celoživotní boj o přežití." . "Ale,Mameha-san,to je strašné!" "Ano,je" přitakala "Jenže svému osudu nikdo z nás neuteče". "Já to chápu.Nobu-san je hodný člověk,jak říkáte.Vím,měla bych mu být vděčná za to,že se o mě zajímá..,ale já jsem snila o.." "A teď se bojíš,že jakmile se tě Nobu dotkne,už se to druhé nemůže stát? Sajuri,vážně jak sis představovala život Gejši?My se přece nestáváme Gejšami proto,abychom vedly život,který by nás uspokojoval. Děláme to proto,že nám nic jiného nezbývá."

Příběh malé Čijo, která se má stát slavnou gejšou Sajuri, začíná v chudé japonské rybářské vesnici, kde Čijo do smrti své matky vyrůstala, a to ve velké chudobě. Když ji jako devítiletou prodají do Gionu, kjótské čtvrti gejš, dívenka rázem přijde o rodiče i starší sestru. Díky svému půvabu a nezvyklým šedomodrým očím se nestane obyčejnou prostitutkou, ale nastupuje nelehkou cestu k postavení profesionální gejši. Pro osamělé děvčátku z venkova je předválečné Kjóto s nádhernými čajovnami a divadly, úzkými postranními uličkami, zdobnými chrámy a příbytky umělců světem plným nástrah a nebezpečí. Zatímco se učí umění gejš - tanci a zpěvu, nošení kimona, složité úpravě líčení a účesu či svůdnému nalévání saké , podstupuje zároveň nelítostný souboj se žárlivou starší gejšou Hacumomo, která ji zuřivě nenávidí. Čijo zvolna proniká do urputného soupeření o přízeň mužů a peníze, které z ní plynou - a tento boj se nezastaví před žádnou podlostí či intrikami. Když však Čijo překoná všechny překážky a stane se z ní gejša Sajuri, zradí ji vlastní srdce. Navzdory tomu, že v životě gejši není místo pro opravdový milostný cit, je Sajuri rozhodnutá vzdát se všeho, aby získala jediného muže, po němž kdy v životě zatoužila...Můj názor: Kniha se mi opravdu velmi líbila.Musím se přiznat ,že tohle je opravdu nejlepší kniha s Japonskou tématikou kterou jsem do teď četla. Viděla jsem už film ale přeci jen kniha je kniha. Je tam napsané více detailů a člověk si může podle postav z filmu představit ten škodolibý úsměv Hacumomo. Velké plus má kniha za to,že byla popsána podle opravdového příběhu. Pokud byste knihu hledali má nový obal těch obalů má hned několik co jsem se dozvěděla avšak nesplette si jí s jinou knihou -knih o těchto umělkyních je opravdu dost. Mě si však tato kniha získala a jen vřele doporučuji.


Mé hodnocení: 10 /10

Jak vznikl blog?

29. července 2015 v 17:21
Opět a zase píšu tento článek. Proč ? Aby ostatní věděli jak a proč vlastně vznikl tento blog. Tento blog je vlastně druhem mého předchozího blogu dreamsky.blog.cz . Jelikož jsem se na blogu nevyznala rozhodla jsem se že bude lepší když blog přestěhuji. Prozatím zůstávám na blog.cz kvůli vzhledu. Je však možné že někdy v budoucnu až mě psaní blogu omrzí přejdu na trochu jiný styl blogu a přejdu na blogspot.

Co znamená Dans Mon Monde?
Je to z francouzštiny v překladu " V mém světě". Původně jsem chtěla tento název blogu ale ze strachu aby šel upravit design jsem nakonec vybrala jiný název. Tento název však můžete stále potkat v názvu karty. Inspirovala mě k tomu písnička od Vocaloidky Alys.Proč právě castle mirage?
A opět jsme u toho .Původně měl mít blog hned několik názvů- Macaroon dreams a nakonec jsem se chytla názvu také v něm však bylo M. Když jsem blog založila zjistila jsem však že nejde změnit vzhled. Ano opět je blog pojmenován podle kolekce té nejslavnější,nejluxusnější a tak dále značky Angelic Pretty. Pozor jakmile vám ukážu ty nádherné šaty budete chápat :D

Harajuku rozcestník

29. července 2015 v 17:11

xX Harajuku styles
xX Tutorials
xX Co je to harajuku?

základní pojmy

29. července 2015 v 17:10
Ve světě harajuku existuje mnoho pojmů které by měli znát nejen lolity ale třeba i decory. Ty hlavní jsem pro vás vypsala.
Postupně budu přidávat další slova :)
Cosplay - je to povětšinou převlečení se za nějakou postavu i s chováním dané postavy. Bez role playe (tedy chování se ) není cosplay cosplay. Jde zkrátka o to co nejvíce napodobit postavu z anime,mangy či hry nebo filmu. Povětšinou jsou dotažené do dokonalostí-paruky,čočky ,zbraně apod...
wigu - paruka
Wristcuffs-Označení pro krajkové náramky. Mohou se nosit na holých rukou, na lemu rukaviček, nebo i na rukávu košile.
Tea Party Shoes- Nízké lolita botky, které původně vymyslela značka Angelic Pretty.Jsou velmi roztomilé a pohodlné, a vyrábí se snad ve všech barvách duhy.
Con- je zkratka pro festival,sraz. Často jsou to i akce zaměřené na japonskou kulturu. Většinou se jedná o několikadenní festival, na kterém se promítá anime, hrají různé hry, dělají se přednášky o Japonsku, a větší cony mají i zahraniční hosty... často má na conech nějaké to zastoupení i japonská móda.
Op- Neboli "One Piece" jsou šaty s rukávy.
Lucky pack-Asi tak dvakrát do roka začnou značkové obchody prodávat Lucky Pack. Jedná se o balíček s Lolita oblečením či doplňky, který je velmi levný. Ovšem ale, nevíte, co v něm je! Většinou máte o věcech uvnitř pár informací (víte, že uvnitř bude např. šaty, halenka a podkolenky) a víte že to bude ve stylu Gothic Lolita. Ovšem nemůžete si vybrat přesný model ani přesnou barvu. Lucky Packy jsou velmi žádané a vždy je kolem nich velký humbuk, protože je to skvělá šance, jak si pořídit značkové oblečení za dobrou cenu. Butiky LP dělají proto, aby se zbavili starých kusů oblečení na skladě - aby uvolnili místo pro novou kolekci.
Ita- ze slova Itai-je oslovení pro nějakou slečnu která vypadá hrozně. Je to velmi urážlivé slovo. Lolita musí vypadat opravdu hrozně
Lace monster -neboli krajková monstra jsou šaty ,které na sobě mají mraky levné krajky a jsou ušity hrozně
headdress- ozdoba do vlasů povětšinou obdélnikovitého tvaru zdobená krajkou a mašlemi. Zavazuje se povětšinou na stuhu pod krkem. Může to být však i kruh.
Minihat-neboli malý klobouček většinou je nosí lolity a kodony.
Mook - je název pro Japosnké lolita časopisy. Je to něco mezi knihou a časopisem. Nejznámější je např. Gosurori.Povětšinou mají hodně stran. Avšak tyto "časopisy" jsou i pro gyaru např. egg a nebo pro lolity se sřihy.
GLB- jak tu bylo řečeno zkratka pro Gothic a lolita bible. Je to Japonský časopis s lolita modou a gothic modou. Povětšinou v něm najdete spoustu zajímavých článků,návodů jak se nalíčit či si udělat vlasy a spoustu dalších věcí.
Decoden - "Decoration Denwa" -jedná se vlastně o jakoukoliv věc která je polepená (vytuněná) spousty kamínků a všeljakýma ozdobama tak ,že není téměř vidět. Povětšinou to jsou věci jako mobil,zrcátko,obaly na mobil apod.
Ibuky- je styl kreslení který je hodně barevný (sem tam se vidí i v harajuku módě) .
Closet Cleaning označován zkratkou CC v překladu znamená "Čístka šatníku" . Povětšinou jej vidíte u lolitek a gyaru které šetří na nové drahé šaty a nebo se zbavují věcí ,které nenosí a tak jej zkusí nabídnout. (Věci se vyfotí a hodí na internet. Takto můžete získat část peněz z drahých značkových šatů nebo pořídit značkové věci za směšnou sumu.)
Circle lenses- Velké kontaktní čočky. Se nosí nejen k lolitě,gyaru (kde je nutno je mít) ale také na cosplay. Tyto čočky tzv.zvětšují oko.
Brolita - je muž který se oblíká přímo do lolity.
Trap - je novodobé oslovení pro muže kteří ze sebe dělají ženy resp. se tak oblékají a nosejí paruky a také se tak líčí.
Neko- kočka je velmi používané slovo a také se sním hodně setkáte nejen v harajuku
Free hug - je vlastně objímací akce povětšinou si na cedulky napíšete free hug a pak chodíte a objímáte ostatní :D (ne není to tak snadné jak to zní )
Meeting - jsou vlastně setkání ,povětšinou lolit. Avšak i různé zahraniční vyhlášené značky jej pořádají. Většinou s modní přehlídkou (vím hlavně o Ap).
Ap- neboli ANgelic Pretty- je značka která prodává hlavně sweet lolita šaty. Je to nejznámější,nejluxusnější a nejprodávanější brand mezi lolitama.
Brand od "Burando" - znamená značka. Používá se pro drahé značkové oblečení - Na Vánoce jsem dostala brand. // Na Vánoce jsem dostala drahé značkové loli věci.
kawaiii -roztomilé
Rillakuma- je medvěd vymyslen v Japonsku,bývá na povlečeních,jako plyšák,jako obal na telefon atd.

Lolita měsíce červen

29. července 2015 v 16:13 Lolita měsíce

(Foto Filip Blažek)
blazekfoto.cz

Řekla jsem si že nebude od věci psát na lolitacentrálu opět lolitu měsíce. A protože mě opravdu okouzlila Reina ,která je velmi talentovaná a v lolitě vždy vypadá jako princezna stala se lolitou měsíce. :)

Jak si se dostala k lolitě?
Moje cesta k lolitě začala už vcelku dávno - 2001 jsem poprvé uviděla Malice Mizer a byla to láska na první pohled i poslech. Takže za vše může Mana-sama, stejně jako u mnohých jiných lolitek. Několik let jsem celou módu objevovala a poznávala, byl to takový občasný koníček, ale více jsem se do toho celého wonderlandu jménem lolita fashion dostala okolo roku 2008 tušímže, když jsem začala i šít.

Jak dlouho jsi lolitou?
Pravou lolitkou bych se asi nazývala od toho roku 2008, když jsem se konečně odhodlala lolita módu i nosit. Do té doby to byla spíše lolita fanynkovská fáze.

Co máš na lolitě ráda?
Na lolitě se mi líbí několik věcí. Asi nejvíce mi sedí ten fakt, že lolita má spoustu podstylů, takže na každou náladu mohu najít nějaký odpovídající model. Je to velmi rozmanitá móda, spousta rozdílných střihů, potisků, látek, doplňků... Zároveň je mi sympatické to, že lolitou mohu vyjádřit tolik věcí. Velmi ráda navrhuji různé modely a lolita mi sedí, celý koncept a silueta té módy mi vyhovuje a dobře se mi s ní pracuje, takže navrhování je jedna báseň. S tím souvisí i to, že lolita, jako spousta jiných módních stylů, nám dává určitou možnost sebevyjádření, v podstatě když se oblékneme do lolita šatů, tak by se to dalo přirovnat k takovému ´brnění´, které nás chrání před tím škaredým v tomto světě a my si můžeme žít v naší roztomilé bublince. A taky, konečně, že díky lolitě se do moderní doby vrací oblečení a prvky, které byly módní 300, 200 nebo 100 let zpět. A já jakožto fanoušek historické módy děkuji všem bohům, že lolita existuje.

Co naopak na lolitě ráda nemáš?
Proti lolitě jako módě v podstatě nemůžu říct jedno křivé slovo. Jsem člověk, který razí názor ´co se komu líbí, tak to se mu líbí´, takže ačkoli některé prvky bych si já osobně nikdy nezařadila do svého coordu, tak někomu sluší. Ale jedna věc spojená s touto módou se mi nelíbí. V posledních pár letech se vyrojila ´lolita pravidla´ a některé lolitky jsou na ně velmi háklivé. Ale, vždyť je to móda. A móda je o sebevyjadřování. Proč bychom tedy měli limitovat něco tak osobního? Takže, v realmu lolita oblečení se nenajde jediná věc, kterou bych neměla ráda, spíše v té společnosti, co nosí lolita módu, tam bych hledala problémy.

Tvůj první lolita sraz?
Jejda, tak teď musím opravdu hodně přemýšlet. Vím, že jsem prvně v lolitě vyrazila na Harajuku sraz v Brně někdy 2009, ale vyloženě lolita? Myslím, že to byl Olomoucký Vánoční sraz 2012. Ale ruku do ohně bych za to nedala, moje paměť je hrozná!

Nějaké špatné zkušenosti ( reakce lidí atd..) ?
Myslím, že ty reakce nezainteresovaných lidí, tedy civilistů, jsou asi ta špatná zkušenost. Pokřikování na ulici, posmívání se, občas až nadávání, to se mi stává vcelku často, ale naštěstí jsem se naučila to ignorovat. Také bylo potřeba se začít vyhýbat některým místům, kde vím, že takovéto špatné reakce uslyším. Někteří (povětšinou starší lidé) přijdou a s úsměvem se zeptají, proč jsem tak oblečená, mají zájem se dozvědět něco nového a berou to pozitivně. Tak si myslím, že by to mělo být, doufám, že se veřejnost jednou přijme bez posměšků i takovou extravagantní módu jako je lolita.

Nejpodivnější (nejzajímavější) příhoda ?
To se stalo, když jsem jednou s kamarádkou měla domluvené focení v centru Brna. Spokojeně si kráčím kolem Janáčkova divadla, krásný slunečný den, mám na sobě své nové hime šaty, a za sebou uslyším nějaký vzrušený hovor několika zahraničních lidí. Tak se zvědavě otočím a tam skupinka turistů, kteří se na mě vyjeveně koukají. Tak se usměji, zastavím se a čekám, co z nich vypadne. No po několika momentech focení a obletování z nich vypadne, že si mysleli, že jsem nějaká hvězda z divadla, která si šla na procházku v šatech na představení. Tak jsem jim musela vysvětlit, že opravdu nejsem herečka, jen lolitka. Bylo to úsměvné a popravdě, docela mě to i potěšilo :}

Pořádáš i ty sama nějaké loli akce ?
Ačkoli se přiznám, že jich mám několik v plánu, tak do této doby jsem neměla příležitost zorganizovat nějakou akci. Ale stále doufám, že se naskytne dostatek času, abych i já mohla přispět nějakým zajímavých srazem do moře akcí a srazování :}

Kdo tě inspiruje, kdo je tvůj vzor ?
Z moderní doby to jsou především japonští hudebníci jako Hizaki, Mana, Kamijo, v podstatě celé Versailles, Jupiter, Moi Dix Mois a Malice Mizer. (Připadám si, že tohle zrovna zní vcelku kýčovitě, říká to každá druhá!) A z historie to jsou Marie Antoinette (můžu říct celý francouzský dvůr před revolucí?) ve Francii, Georgina Cavendish v Anglii, Marie Terezie v Rakousku, královna Viktorie v pozdější Anglii.

Jakou posloucháš hudbu ?
Asi tak od každého trochu řekla bych. Nikdy se nezbavím japonské visual-kei kategorie, bez nich bych tady vlastně nebyla. Tak se především zaměřuji na skupiny hrající symfonický metal, gothic, elektro apod... Myslím, že když řeknu Versailles, Moi Dix Mois, Kaya, Rose Noir, Yousei Teikoku a Kanon Wakeshima, tak to všem bude jasné. Nevyhýbám se samozřejně ani popu, a to jak japonskému, korejskému, tak ani tomu evropskému. V této skupině nacházím docela dost dobrých hudebníků! A velmi ráda si poslechnu hudbu z dob baroka, rokoka, klasicismu, romantismu. Mou poslední obsesí se ovšem stala hudba z doby druhé světové války.

Řídíš se lolita lifestyle a nebo je lolita jen tvé hobby ?
Nenazývala bych se lifestyle lolitkou, ovšem neodsunovala bych lolitu ani ´jen´ jako svého koníčka. Je pravda, že lolitu nosím jen občasně a většinou na akce, ale spousta věcí, které jsou spíše zařaditelné do ´lifestyle´ kategorie se najdou i u mě. Prostor, kde bydlím, tak je zařízen ve stylu rokoka. Civilní oblečení a doplňky, které nosím např. do školy, tak jsou ovlivněné módou samotnou. Mám ráda čaj, čtu, poslouchám klasickou hudbu, znám etiketu v pět ráno právě vzbuzená, ale nikdy jsem se do ničeho lifestyle nenutila. Takže jsem asi někde mezi těmi dvěma extrémy :}

Jaký je tvůj názor na Venus Palermo a Dakotu Rose ?
Popravdě, ani o jednu z nich se moc nezajímám, takže mé názory jsou spíše povrchně laděné. Venus mi přijde jako trochu z jiné dimenze, mě neznámé, není mi moc sympatická a její projev, z toho co jsem kdy slyšela, mi přišel až přespříliš infantilní. Dakotu Rose znám jako tvář kosmetiky Etude House a Dolly Wink. Dle mě je to moc krásná slečna, co jsem s ní viděla pár videí tak mi přišla i sympatická

Máš nějaké tipy, poradila bys něco ostatním loli ?
A tipy, hmmm. Asi bych poradila všem lolitkám, ať se hlavně do ničeho nenutí, ať si najdou svou vlastní cestu v lolita módě, vykašlou se na všechny zákazy, rozkazy, příkazy, tohle se nosí s tímto, tamto s tímhle... Ne, móda je o tom, aby se člověk cítil dobře. Někomu se nelíbí vás coord? A co, hlavně, že jste s ním vy spokojené. Někdo vám říká, že v tomto vypadáte jak vyvrhnutá oliheň, ale vám se to JSK tak hrozně líbí? Tak si ho kupte a kašlete na ostatní! Móda je o vás samotných a o tom, jak to vidíte vy. Jsem pro experimenty, neobvyklé kombinace a porážení konvencí!


Fotograf: Kristýna Hoďáková


Ještě jednou moc děkuji :)

Hodnocení blogů

29. července 2015 v 15:57

Po nějaké době si říkám že bych mohla zase hodnotit blogy. Budu se snažit vyhodnotit všechny blogy. U blogů hodnotím nejen vzhled (zda máte svůj nebo stažený) ale také přehlednost blogu a spoustu jiných věcí. Prosím je to čistě jen můj názor. Rozhodně vás tímto nenutím okamžitě něco na vašem blogu měnit. Věřím že každý blog je jedinečný stejně tak jako jeho autor. Pokud by vás i přesto zajímal můj názor budu jen ráda.

Xx Vaše přezdívka
Xx váš blog
Xx pouze a jen krátce o čem váš blog je popřípadě stačí zaměření

Blogy se snažím vždy ihned vyhodnotit. Ovšem může se stát že toho budu mít více a tak vás prosím o strpení. Děkuji :)


WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake