Srpen 2015

Noroi klan

29. srpna 2015 v 0:25 Moje malůvky
Po prvním dni v práci jsem se potřebovala odreagovat a tak jsem zapla paint tentokrát má další OC postava do Naruta přesněji do Noroi klanu :) To modré má být župan snad jsem tím nikoho nepohoršila :D


(starší ) Sestra Hachiko Reina
věk: 22 krev. skupina A
Výška: 172 váha:63 kg
Narozdíl od své sestry stojí nohama pevně na zemi. Miluje květiny.


podzim?

25. srpna 2015 v 21:45

Zdravím kulíšci!!
V celku teda nějaké ty novinky. Jak již víte 1.září se jde do školy,začíná podzim a k tomuto jsem si dovolila udělat podzimní design. Abych byla upřímná spokojenost 110%. V záhlaví je pro mě typické čtení protože přes podzim si ráda čtu ve vaně -nevím jak ostatní,huňaté svetry,barevné listí,horká čokoláda,vana plná pěny,čaje a hlavně styl Mori kei ,který přes podzim sem tam nosím. No a taky bych se ráda zúčastnila konečně nějakého srazu s tématikou Vikingové tak uvidíme. Krom toho ale podzim znamená Halloween a taky shánění a vymýšlení dárků :D Já je tenhle rok začnu kupovat už dřív at nestresuji na poslední chvíli. Osobně mám ted práci za což jsem happy jak dva grepy takže jsem design změnila už teď ,protože měnit něco na poslední chvíli nemám ráda. Ještě max poupravím komenty ale i tak jsem spokojená.

No a to je asi k organizačním věcem na blogu vše. Jinak asi jste si všimli že teď neplním lolita challenges za což se velmi omlouvám ale postupně vše doplním takže rozhodně o nic nepřijdete ! (teda kdyby to někoho zajímalo )

a ted pár gifů a tématikou podzimu:3
Robeca a Cleo

25. srpna 2015 v 21:26
Stejně tak se mi dostala do ruky Cleo mé sestry a tak jsem nakonec umyla vlásky i svým panenkám. Jako první přišla na řadu Robecca. Stále mě nepřestane udivovat kolečko v očích a také v noze :33a Cleo :)


Dolls rozcestník

25. srpna 2015 v 21:03

Moje panenky
(má sbírka,fotky,články )

unboxingy
(rozbalování nových krásek)

Face upy,převlasování
(co dodat? mé poznatky,nápady apod.)

Návody
(jak ušít panence šaty či jak vyrobit nábytek)Frankie

25. srpna 2015 v 21:00
Dostala se mi do ruky sestřina Frankie ,která měla škaredé vlásky a tak bylo potřeba jí je umýt. K této příležitosti jsem jí je hned i upravila :))(pohled na vlásky)

Jinak říkám si že bych mohla konečně udělat i nějaký ten panenkovský komix tak uvidíme :D

mít rád vs milovat

24. srpna 2015 v 21:34 Na téma.

Dost dlouho jsem přemýšlela co na tohle téma napsat a pak mě to trklo. Tohle je vlastně skvělé téma. A navíc se díky němu člověk hodně dozví. Hned zprvu si tedy řekněme něco o tom všem.
Mít rád podle mě může mít člověk spoustu věcí. Může to být kladný citový vztah,příjemný pocit z něčeho a nebo mívat příjemný pocit při konzumaci něčeho. Mít rád může mít člověk třeba knihu. Taktéž ale jídlo. Můžete si oblíbit svého kamaráda.Rád člověk může mít třeba i své auto. Kdežto u milování je to něco trochu jiného. Je to takový ten pocit když jste s člověkem a máte motýlky v bříšku,protože vám chybí a něco k němu cítíte. Avšak milovat můžete třeba i svůj koníček např.miluji knihy. Naprosto jste k nim přilnuli,máte je silně rádi. Milovat můžete tajně třeba nějakou ženu či muže. Taktéž můžo rodiče milovat své děti. A teď si asi řeknete co to tady ta pinda píše. Jak můžou rodiče milovat své děti? Věřím že mezi tímhle se řadí ještě něco. Napadlo vás někdy proč a za jaké chvíle v jaké chvíli jste v avatarovi uslyšeli "zřím tě?" . Podle mě můžete v životě zřít jen jednoho člověka. I přesto že ho milujete to tak prostě je.
Láska je těžká a mnohdy jí člověk ani nemůže pochopit. Každý jednou dospěje a dojde k učinění že mám pravdu. A6 budete mít svou rodinu bude jí milovat. Budete se o ní starat ,aby jste se měli dobře. Až vám bude nejhůř přijdou děti za váma a budou vám dělat radost. Přesně tohle je milovat. Co je teda zřít? Pocit že bez toho druhého nechcete žít. Strach o někoho,malinko žárlení,to že vám na osobě záleží,to že když vedle vás neleži i tak jí musíte mít na blízku. Přesně tohle to znamená...

jak poslat peníze na účet bez účtu

24. srpna 2015 v 8:26 jak nakupovat
Čím dál více lidí se mě ptá jak poslat peníze na něčí účet aniž byste ho nutně museli mít. Existují dvě verze první je sice rychlejší ale připlatíte si.

1.Poslat peníze přes banku
Povětšinou vypíšete nějaký papír s číslem účtu majitele,vypíšete částku ,podepíšete a pošlete. Jednoduché a rychlé ale počítejte s příplatkem většinou to dělá 75 kč takže pokud máte člověku poslat např. 250 kč musíte ještě zaplatit těch 75.

2.složenkou
Tohle je možnost ,kterou volí většina. Mnohdy je cenově výhodnější (25 kč ) ale musíte počítat že to nějakou dobu trvá. Kdežto vklad přímo vám zaručí že peníze dostane dotyčný ještě ten den. Samozřejmě né všechny pobočky musí být. na vesnici třeba žádné pobočky nemáme takže se to řeší touto cestou.

Co tedy vypsat?

* předem říkám že údaje jsou vymyšlené a slouží jen k tomuto účelu
* omluvte můj škrabopisodesílatel - to jste vy tudíž tohle vyplňujete za sebe
číslo účtu -vypisuje se od zadu myslete tedy na to,pokud je kratší vůbec to nevadí a nic špatně není ,dole na tom odstřižku ho vyplňujete ještě jednou
kód banky -je to to číslo v lomítku pokud si nejste jisti určitě se zeptejte 0600 má Ge money pak je tuším 0300 ale co za banku to je vám bohužel neřeknu jsou to ta 4 místná čísla
částka- se vyplnit musí,stejně tak slovy
zpráva - pokud chcete můžete jí tam napsat např. sukně je to lepší dotyčný alespoň ví za co peníze jsou už se mi párkrát stalo že osoba nevěděla že jí přišli peníze ,které jsem jí měla poslat

a takový chyták adresa majitele účtu - povětšinou se vás poštačka zeptá zda to tam opravdu nechcete vyplnit,já to tam nikdy nevyplnuji a pokud si složenku 3x překontrolujete nemusíte se bát a tudíž to tam vypisovat nemusíte ,pokud by na vás třebaže i tlačila nemusí to tam být

vřele doporučuji si odstřižek schovat protože kdyby něco slouží jako důkaz že jste peníze opravdu zaslali,snad vám tento mininávod pomohl :))

mí oblíbení youtubeři

23. srpna 2015 v 19:58 My diary
Vlastně jsem původně tento článek psát nechtěla ale tak nějak jsem si všimla že hodně blogerek o nich píše tak jsem se rozhodla vám sem hodit svůj seznam a třeba nakonec budete mít nového oblíbence. Sama bych jednou ráda chtěla natáčet ,ale momentálně jaksi není co. :))

Dope 2111
Točí úžasné líčecí tutoriály a sama o sobě je úžasná :)) Těžko najít tut který by nebyl úžasný

Lovely Lor
Hned přeskakuji dál protože bych se zasekla a už se nedostala dál. Tato lolita je úžasná točí různé proměny,návštěvy různých míst,a spoustu dalších bezva videí.

Sosenka
kdo jí nezná necht se stydí to co dokáže s make upem je boží dílo na svém kanálu má však jen 2 videa ale na facebook page toho najdete mnoho.

Angelic Venus
Osobně jí moc neholduji ale jedno se musí nechat když jí osobně vynecháme její videa jsou rozhodně dobrá a za zmínku stojí.

Kawaii Pateen
Channel výhradně s Japonskou módou a cosplayema. Některé tutoriály však vyžadují no třeba vyholit si obočí z čehož vás obočí pokud ho máte jako chlap viz já bude bolet ještě týden po shlédnutí.

Princess Pichie
Sleduji protože je to opět lolita jen hodně přeslazená -.- ale videa má úžasná

Alexa Polleti
ALexu zná snad každý a kdo ne stydte se! Slečna nosící Pastel goth a sem tam tutoriál na nějaké to líčení vždy ale dokáže parádně vyladit svůj outfit :3

Julia Zelg
Pastel goth slečna která je taková normální ale její nápady a videa jsou opět úžasná :3

Michelle Phan
Má úžasné návody taktéž doporučuji zkouknout.

ANo nesleduji žádného Českého youtubera protože jsem nepotkala takového který by mě oslovil at už Hemulka nebo Cherrina myslím že naši youtubeři nejsou na úrovni zahraničních :))

A kdo je váš oblíbený youtuber?

Jak na reklamy na blog.cz

22. srpna 2015 v 20:30
Asi jste si všimli že na blog.cz už delší dobu jsou otravné reklamy -.- " Naštěstí mi jedna slečna poradila jak na to a já bych se s vámi ráda o tento chyták podělila jelikož věřím že nejsem sama koho to děsně sralo.


Stačí když stáhnete a po té nainstalujete adblock (lze ho stáhnout i do Opery i když je nutné ho stáhnout přes nějaký google obchod). Je neplacený pokud dobrovolně nepošlete peníze a opravdu funguje.


ááááá reklam je konec! ;)


Ručníky

22. srpna 2015 v 14:56
Za dobu co bydlím s přítelem jsem přišla na několik věcí. Povětšinou by mnohá nenapadla ani vás :D Tak jsem si řekla že s vámi o ty zlepšováky podělím.

Asi většina z vás co bydlíte sami či s přítelem zjištujete ,že ručníky a osušky po nějaké době špatně sajou,jsou špinavé apod.

Při tomto praní nepoužijeme ani aviváž ani prací prášek pouze budeme potřebovat jedlou sodu a ocet.

V prvním kroku dáme osušky a ručníky vyprat na co nejvíc a nalijeme ocet. Až pračka vypere zapneme jí znova aby prala ale tentokrát přidáme jedlou sodu. Jak jednoduché že? :)

Po tomto máte opravdu čisté osušky a ručníky bez bakterií které sajou.


Reklamy na blog.cz?

21. srpna 2015 v 9:12 My diary

Zdravím kulíšci!,
znáte ten pocit když se vám sere ale sere se vám tak že se sere hodně?Delší dobu mám pocit že mi nic nevychází tak jak by mělo. Tento týden se připravuji na talentovky ,které vlastně ani nevím kdy a v kolik mám debilita -.- Mám z toho panickou hrůzu protože se snažím se připravovat a stále to není ono. Hledám práci a když už to vypadá že práci mám a týpek vám řekne že si to vyzkoušíte hned následující den a dva dny se vám neozve dostanete obavy. Skočíte tam a najednou zjistíte že s prací už počítat nemůžete. A aby toho nebylo málo v celku mě ted popravdě sere blog.cz . Za celou dobu jsem tady neviděla žádnou reklamu. Ještě nedávno mi vyskočila jedna ,která se dala zavřít. Už ta mě štvala protože bránila ve čtení článků. A nedávno přihodili druhou a ta už mě děsně sere protože na tom boku to prostě zavazí. Napadlo mě ti co mají blog posunut vlevo nebo v pravo také jí tam máte? Popřípadě nápad jak se té reklamy zbavit? Opravdu už mě blog.cz vytáčí a já mám chut se zbalit a vypadnout na ten bloger protože tam vám to samo od sebe reklamy neháže. -.- "

zdraví vaše Naa-chan
Den 20-Fotka tvé lolita kamarádky

20. srpna 2015 v 19:28
Má kamarádka zatím lolita není ale lolita se jí velmi líbí a já věřím že k ní má našlápnuto :) :3


Lolita měsíce srpna:Mája :)

20. srpna 2015 v 19:25 Lolita měsíce

Úžasná lolita a má velká inspirace :)) Moc děkuji za možnost s tebou udělat menší rozhovor ! :)

1.Jak jsi se k lolitě dostala?
To už je poměrně dávná historie, bylo mi patnáct, nastoupila jsem na průmyslovku a někdy v půlce roku donesla naše zcestovalá spolužačka knihu Phaidon Fruits. Má spolubydlící byla fanda mangy a tak jsme se o to spolu nějak začaly zajímat. Velmi okrajově tedy, ač mladé jsme na to neměly odvahu. Bylo to až o pár let později, co jsem sebrala odvahu si na sebe lolitu vzít.
2. Jak dlouho jsi lolitou?
Spíše lolitou už nejsem, naznala jsem, že se za ni už nepotřebuji schovávat, už jsem řekněme - velká holka. Ale střídavě ji nosím zhruba od těch sedmnácti.
3.Co máš na lolitě ráda?
Je slušivá a dělá z každé dívky krásnou vílu, princeznu, královnu, carevnu.... Je to výborné brnění proti emocím, lidem, školním a osobním problémům, vždy se za ni dá jednoduše schovat a mávnutím kouzelného proutku se ocitnout v jiném - hezčím světě.
4. Co naopak na lolitě ráda nemáš?
To se dost špatně specifikuje, samozřejmě se v ní nerada vařím v létě, ale to není problém jen lolity, věnuji se historii módy a v ruském sarafánu se v táboře v kuchyni člověk vaří stejně a ještě nevypadá tak hezky. Spíš mám většinou osobní problém s profesní deformací, musím hodnotit materiály, střihy, barvy...a ne vždy se to povede....samozřejmě ani mně ne..:-)
5.Tvůj první lolita sraz?
To bylo před dávnými časy v Otrokovicích v čajovně s pár lolitkami a Pet, sukni jsem měla krátkou a když jsem po letech viděla fotky - hodně jsem se nasmála.

6. Nějaké špatné zkušenosti ( reakce lidí atd..) ?
Jsem a pozornost zvyklá...občas jsem na ní závislá, tedy mi nevadí okukování a dotazování a tak, ale někdy se to vážně nehodí. Vadí mi, když si mě lidi fotí a tváří se hrozně nenápadně, nebo na mně teenageři pokřikují něco o anime apod.

7. Nejpodivnější (nejzajímavější) příhoda ?
Těch nemám moc, ale jednou jsem si tuším na přiznáních postěžovala, že mně nikdy žádný úchyl neodchytl. Druhý den jsem šla na focení pro kalendář, vejdu do parku a zastaví mě takový...no..normální týpek - jestli prý se může na něco zeptat. Tak jsem se nadechla k odpovědi, že to není kroj a nejdu z divadla a tak....a on na mě jestli mě může někde v keři ojet. No vysvětlila jsem mu, že jsem vdaná a že by to bylo nevhodné. Byl náhodou velmi slušný.

8. Pořádáš i ty sama nějaké loli akce ?
Bohužel ne, nějak jsem se k tomu nikdy nedostala.

9. Kdo tě inspiruje, kdo je tvůj vzor ?
Nikdy jsem neměla vzory, jako malá jsem měla problém na toto téma psát ve škole slohovky. Když se ale zamyslím, tak nějaké bych asi měla, ale netýkají se lolity nýbrž historie módy. Například : http://augustintytar.blogspot.cz/

10. Jakou posloucháš hudbu ?
Poslouchám málokdy něco konkrétního, trapně si pouštím rádio. Když už ale mám náladu něco si pustit je to záběr od klasiky přes Rammstein až k mým oblíbeným ruským a maďarským lidovkám.

11. Řídíš se lolita lifestyle a nebo je lolita jen tvé hobby ?
Rozhodně nejsem lifestyle, kdo mně kdy viděl, bude teď mocně pokyvovat hlavou...:-)

12. Jaký je tvůj názor na Venus Palermo a Dakotu Rose ?
O jejich existenci vím, ovšem nezajímám se o dění v jejich životech.

13. Máš nějaké tipy, poradila bys něco ostatním loli ?
Jako, chovejte se slušně, nepijte (aspoň před osmnáctinami), nekuřte, neukazujte bloomers prvnímu a počkejte na toho pravého? Asi ne. Myslím, že bude úplně stačit, když se bude každý chovat a jednat takříkajíc - jak mu zobák narost. Přátelé Vás vždy pochopí a podrží, i když Vám není dobře a tak je s Vámi k nevydržení..:-)


Pozvánka na Giveaway The sims 2

20. srpna 2015 v 18:50
A teď něco pro fandy The sims 2 (tak mě napadá že k této hře bych tu mohla taky něco těpnout a vlastně k hrám obecně brali byste?) Ráda bych vás pozvala na Giveaway kde můžete vyhrát Origin účet kde budete mít hru a slevu 15% při nákupu což hlavně teda ocení nadšenci této hry.


recenze rozcestník

20. srpna 2015 v 13:17

(Recenze na různé Japosnké sladkosti a všeljaké novinky)

( recenze na různé pletové vody,krémy,dekorativní kosmetiku apod.)


Bi oil recenze

20. srpna 2015 v 13:03 Recenze
Čím dál víc lidí se mě ptá zda mi pomohl mnou zakoupený Bi oil . Rozhodla jsem se že vám na něj teda konečně napíšu recenzi ,protože myslím že tohle téma je aktuální. A strie řeší i cosplayeři.

Nejdřív tedy něco o samotném bi oilu. Bi oil je speciální výrobek pečující o pokožku. Lze ho používat jak na obličej tak tělo. Je vysoce efektivní pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Na trhu se prodává malé balení 60 ml kolem 270 kč a větší balení to stojí kolem 500 kč. Prodává se v lékárnách.


(omluva za můj mrdník při focení)

Bi oil má vylepšit vzhled jizev,strií,sjednotit odstín pokožky,hydratovat a zlepšovat stárnoucí pokožku. Velmi dobrý je pro budoucí maminy jako takový přípravek ,který vás na strie připraví. Bohužel samotné už vzniklé strie vám zesvětlí ale pořád je tam budete mít. Bohužel já mám některé strie hodně a na chvilku je opravdu zesvětlil ale bohužel né moc tudíž ty "hrozné" strie tam stále mám. Na druhou stranu už nejsou tak hrozné. Bi oil obsahuje několik vitamínů a hydratuje pokožku což je parádní protože třeba lupénka se mi malinko zlepšila. Lze ho použít na tělo i obličej další plus. Také je hypoalergenní a obsahuje hned několik olejů.


Osobně psali že si ho lze přidat i do koupele tak jsem si ho tam šupla opravdu krásně voní a i v koupeli se vstřebá avšak doporučuji pokud to budete zkoušet sepnout vlasy!! Vstřebat se opravdu vstřebá ale přeci jen jednu výhradu k němu mám. Sice píšou že je nemastný ale až tak úplně to zase pravda není. Osobně jsem se namazala čekala 30 minut a furt jsem byla mastná. Sedla jsem si a lepil se na mě kde jaký binec. Taktéž ve vaně je mastný takže jsem si málem v té vaně rozbila čumák -.- a klouzalo to do doby než jsem umyla vanu. Což mě vcelku mrzí protože se mi na něj lepilo i oblečení a narozdíl od sádla které se rychle vsákne to nebylo moc příjemné.

+ na obličej i tělo
+ krásně voní
+ hypoalergenní
+obsahuje vitamíny
+ obsahuje různé oleje
+vhodný pro citlivou pokožku
+ hydratuje
+opravdu sjednotí odstín pleti
- je velmi mastný
- cena

Koupila bych ho znova? Ano ale za tu cenu už mám měsíčkovou mast se stejným účinkem a dokonce jich mám 5?

Moje hodnocení: * * * *

Mé Cosplay plány

18. srpna 2015 v 19:55
Po delší době článek ,který bych si vlastně měla napsat pro svůj vlastní pořádek tááákže ..

Kaito kterého mám hotového bohužel zbývá nafotit ale nejsou lidi taktéž bych ráda znova nafotila svou Oc Postavu ale pro změnu není momentálně černá wigu ,každopádně jí plánuji znova předělat a nafotit.

Úpravy: Neko -potřebuje novou wigu a také košili a vlastně celkově potřebuje předělat už se na tom pracuje,Elza nová wigu,vlečka a celkově předělat šaty a udělat boty. Meduza téměř hotová až na ocas ,náramky,mikynu bohužel.. Yomi zbývá jen křídla a kosa + rukavice,boty ,svršek .

Ráda bych tyto cosplaye dodělala ,odfotila a nejspíš některé poslala dál,protože je už nevynosím.

Také bych ještě do podzimu chtěla stihnout Katarinu tak uvidíme.

Na Kurumi mi opět chybí jen wigu takže koupím wigu a další cosplay hotov.

Na Kushinu mi toho také moc nechybí bohužel zbytek je trochu hard ale věřím že se povede :))) Nu uvidíme


WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX