Září 2015

Ne nové novinky

29. září 2015 v 10:05 My diary

Zdravím kulíšci!!
Ještě stále jsem nemocná takže ležím s notasem,bez případně hraju na tabletu šutry (které mi ale teď zase absolutně nejdou takže u toho nervačím. Tento měsíc vás ještě nejspíš budu oxidovat s tím co jsem si koupila v článku-leda že by toho byla velká kupa. Ano jse shopaholik a peníze povětšinou letí komínem za cosplay,oblečení a kraviny. I když já opravdu zjistila že mám všudyvšeho jedny kalhoty ,dvě mikyny a nemám zimní bundu takže králičí kabát (vysněný králičí kabát je tutovka). tento měsíc jsem však zklamaná. Mikyna zatím nedošla takže když někam jdu mrznu,ke všemu mi došli teplé legíny ,které potřebuju ale haluz jsou mi malé i přes míry psané u věci je dám sotva do půlky (přitom by mi měli sednout) a do pasu je nenarvu a to mají mít max 120 který ani nemají. Proběhla však reklamace obalu na mobil a já už jej mám doma. Ještě to chce fólii a vše je tip top ,aby mi mobil ještě něco vydržel. Musím říct že je strašně ňuňatej :3No a také jsem včera vyráběla další brože :))
ted už to vidím na Mh Boo york :3


druhá várka se tentokrát nese v podzimních tónech :)

nějaká rada kterou udělat jako cosplay první? Zatím vyhrává dole uprostřed Holly a vedle ní v pravo Cupid :)

Také se nejspíš nechám ostříhat protože na Poppy budu momentálně pracovat a je dost možné že jí vezmu také na afko :)

a ano cosplay plán na afko mám avšak momentálně nemám cosplay page ale brzo si jí znova založím protože otravovat s cosplayem na profilu kde máte matku svého přítele je nepříjemné :))
sayo :3

Co dělá mě mnou

27. září 2015 v 12:29
1. Kolik měříš?
169 :)

2. Kolik ti je let?
19 ..

3. Kdy ses narodila?
20.3

4. Jakých trendů se většina tvého oblečení drží?
Povětšinou lolita,vintage,zbytek oblečení mám takové ,ve kterém se cítím dobře .

5. Máš nějaké piercingy nebo tetování?
Nop.

6. Existují nějaké potraviny které nesnášíš?
Houby,zelenina,játra ,... našlo by se toho určitě víc ale tohle je taková topka

7. Jaká je tvá oblíbená, momentální písnička?'
Je jich spousta ale nejvíc momentálně asi tato..

8. Zlato vs. stříbro?
stříbro ,zlato se mi moc nelíbí a vůbec mi nesedí

9. Jaké jsou tvé záliby?
Jej toho je spousta malování,kreslení,fotografování,sledování anime,cosplay,ráda trávím čas se svou rodinou...

10. Rtěnka vs. lesk na rty?
záleží na barvě :)

11. Zima vs. léto?
Oboje má své kouzlo ale raději zima..

12. Máš akné?
ne
13. Je tvá pleť mastná, suchá nebo normální?
smíšená :)

14. Máš pihy?
na sluníčku ano :)


15. Velikost bot?
povětšinou 38/39 záleží na číslování mám doma i boty čísla 37 a 40..

Kampfer recenze

25. září 2015 v 18:28
název:Kampfer
počet dílů: 12 (Už je druhá série Fur die liebe +speciály)
rok vydání:2009
Harém,Podle Novely,echci,yuri,akční


Senou Natsuru je zcela normální student na střední,který chodí do chlapecké třídy. Vše se však zvrhne když se promění díky harakiri tygra v dívku. Tygr mu vysvětlí že se proměnil v dívku Kampfer. Avšak to ještě neví co ho čeká. Ke všemu láska je tak složitá a Sakura jej v jeho mužském já odmítá. A ke všemu musí bojovat proti ostatním kampfer.Kdo Natsurovi ukradne jeho první polibek? Proč se právě on proměnuje dívku?

Můj názor:
Anime jsem si velmi oblíbila a má naprosto úžasný opening. Pokud vám nevadí troška echci a náznaky yuri určitě je tohle něco pro vás. Také vás dostane svým vtipem protože o ten tady nouze není. Graficky je anime taky parádní,nemám snad žádné výtky a patří k jednomu z mých oblíbených anime. :)) Ještě podotknu že tohle anime je Německé proto ten název ale i tak je úžasné.

Hodnocení: 100%


Ptejte se :) Vše kolem ebay

24. září 2015 v 18:02

Dnes mě napadlo že bych mohla jako první video natočit vše co se týká ebaye. Už pár lidí se mě na to ptalo takže pokud máte jakékoliv otázky přihodte mi je sem pod tento článek a jakmile mi bude trochu lépe ihned vám na ně odpovím ve videu :))

Taktéž pokud máte nějaká speciální přání které mám hodit do videa pište ! :)

okopíruj styl někoho jiného

24. září 2015 v 9:35
Vlastně ani nevím zda má někdo jiný takový to styl ale konečně mohu říct zvládla jsem oči a i stíny vypadají mnohem lépe než posledně. Také jsem si vyhrála s vlasy i když pořád by to mohlo být o něco lepší.


nemoc,nemoc a nemoc

23. září 2015 v 19:40 My diary
Zdravím zlatíčka! Dlouho jsem nic nepřidala ale bohužel lítám na rehabky se zády a momentálně jsem chytla bacil,takže mám krk v jednom ohni a nejsem schopná vůbec něco udělat. Momentálně leží ladem i můj nově založený e-shop jehož fb stránku najdete zde. Ano nejsem schopná udělat ani domácí peeling natož pleťovou vodu. Také bych se ráda zmínila o společném projektu -chystám pro vás recenzi audioknihy -která to je vám však zatím nepovím se stránkou audiotéka :)) Určitě je na co se těšit.(Zatím si nejsem jistá zda audioknihu dát i sem takže nejspíš recenze bude na dramaticalrose ). Ještě bych ráda řekla že mám pro vás Halloweenské překvapení a v celku ve velkém:)) Vaše zatím nemocná Nagis :))

kantai collection kancolle recenze

22. září 2015 v 15:00
název: Kantai collection kancolle
počet dílů: 12 (chystá se druhá série )
rok vydání:2015
Akční,sci-fi,echci,podle hry


Lidstvo ztratilo kontrolu nad mořem, které ovládly Hlubinné lodě. Jediné, kdo mohou čelit této hrozbě, jsou kanmusu (lodní dívky), které v sobě nesou duše starých válečných lodí. Kanmusu žijí na základně, kde pravidelně trénují a vedou společný život. Jednoho dne se na základně objeví nová kanmusu, jíž je torpédoborec Fubuki, a tím příběh začíná...


Jenže Fubuki ještě v žádné opravdové bitvě nebyla.. A tak tvrdě pracuje na tom ,aby všechny lodě dohnala a mohla bojovat proti "Těm z propasti". Ve hře hrajete za admirála ,který tady není vidět (právě z toho důvodu).Fubuki na sobě stále tvrdě pracuje a nakonec se dočká i vylepšení.. Dokáže Fubuki že má opravdu duši torpédového děvčete? Jak celý příběh skončí? :)) ..


Můj názor:
Celé anime se točí kolem Fubuki a je z jejího pohledu. Určitě něco pro ty ,kteří mají rádi Girls und panzer. Příběh je neokoukaný a grafika je taky úžasná. Musím říct že na anime jsem měla spadeno už dlouho ale konečně jsem se k němu díky zádům dostala (což mi za chvíli skončí -.-") .Každopádně jsem zhltla anime za jeden den (celých 12 dílů) a už se těším na plánované pokračování. V celku mě mrzí utopená dívka (nevzpomenu si na jejíž jméno).. Anime má taky fajn hudební doprovod a každý charakter je svým způsobem úžasný. Já si nejvíc asi zamilovala Yamato ale vlastně všechny char. jsou úžasné.Pro fanoušky yuri -sem tam náznak. :)

Hodnocení: 90%Podzimní giveaway :) (UKONČENO)

21. září 2015 v 15:13 soutěže
A jsem tu s první giveaway soutěží ! :) za 600 návštěv na blogu :) Vyhrát může úplně každý a je to strašně jednoduché. Co se dárků týče vůbec jsem nevěděla co do soutěže dát takže omluvte že výhra možná není zcela podle očekávání. Taktéž ještě plánuji jednu Halloweenskou takže se těšte :)

soutěžit můžete do 15.října


o co soutěžíme:
debilníček,ouška,propiska,čaje (na zkoušku nevím jak vy ale já čaje miluju a když je podzimní tak mě nic lepšího nenapadlo :)),naušnice,placka s Narutem a handmade brož :))

Co pro výhru musíte udělat? :)

Pouze přidat komentář s:
* vaší přezdívkou
* vaším mailem
* hodit k libovolnému článku dva komentáře
* napsat mi jaké video byste uvítali :) (nápady: video s wigu,lolita proměna,já nevím třeba skladování cosplayů,cokoliv vás napadne :) třeba nějaký halloweenský tutoriál? :D či Nagi v kuchyni (to by byla sakra že výzva :D)

další komentáře si můžete připsat v případě že si mě přidáte na instagramu (stačí napsat jen jak mě sledujete),dát like na můj začínající e-shop na fb (opět tak jak jste na fb) :)) Zvýší se vám šance na výhru.

Vítěze vyberu random. Tak si říkám chcete pak video nebo raději článek? :) (Jo vyhlásit to v cosplayi by byl mazec)..

Budu se těšit na výherce všem držím palce! :3

a vítězem se stává ...

Eleria :)) Určitě nebudte smutní protože bude ještě Vánoční a určitě bude na co se těšit :)) !! Výherkyni gratuluji a píšu mail :)
Vlk Fenrir

20. září 2015 v 9:43 Pohantsví
Vlk Fenrir je synem Lokiho a obryně Angrbody; je vychován v Asgardu a je den ode dne silnějším a nebezpečnějším. Bohové se rozhodnou, že vlka pro jistotu uvězní v poutě Lödingu. To dlouho nevydrží, a tak zhotoví dvojnásob silné pouto Dromi, leč marně. Teprve trpaslíci jim dopomohou k úspěchu: ukují pouto Gleipni, jimž vlka konečně spoutají a uvězní na ostrově Lyngwi v moři Ámsvartni. Toto pouto bylo vyrobené ze střev obra Narfiho, kterého roztrhal Lokiho bratr Vali, což byl obr proměněný bohy ve vlka. Řetězem Gelgja vlka upevnili ke kameni Gjöll, jenž zarazili hluboko do země.


Helweg

20. září 2015 v 9:39 Pohantsví
Helweg - Cesta do Helu

Hel, zvaný též Trymheim, "hlučná země", je světem duševního hluku: ozývá se v něm kvílení mrtvých sužovaných nutkavými pocity. Hel je říší našich dobrých i nedobrých pocitů. Jakékoli pocity a myšlenky nás omezují, a tudíž i trýzní; tváří v tvář je mysl vždycky zastíněná Helem. Kromě této cesty z Asgardu do Helu vede ješte cesta z Midgardu do Helu, což je logické, neboť světy musejí spolu komunikovat. Samozřejmě, že nejsou spojeny jen jednou úzkou cestou, nýbrž existuje tolik cest, kolik je styčných bodů. Všechny světy jsou od sebe odděleny hradbou nebo plotem. Na cestě z Asgardu do Helu se naléza Helgrind (Grind = mříž, val) a Helgatter(Gatter = plot, brána).


eluveitie-Omnos

20. září 2015 v 9:35 Musicpodzimní/zimní wishlist

18. září 2015 v 10:09
Léto skončilo a já si něco splnila,něco také ne a tak přináším další wishlist :))

Mobile-Phone-Cute-Panda-Form-Anti-Dust-Plug-Earphone-Dustproof-Cover-Stopper-Cap

plug do mobilu

školní uniforma na cosplay

Women-Fashion-Jewelry-Stainless-Steel-Round-Hollow-Tree-Earrings-Lady-Jewelry-SM

Womens-Long-Sleeve-Hoodie-Casual-Coat-Bunny-Rabbit-Ears-Jacket-Outerwear-Tops
kabátek :3
1pcs-Magic-Velcro-Hair-Stick-Pad-Charming-Fringe-Front-Bang-Grip-Holder-SM

magická spona do vlasů se sucháčem
Vogue-Flower-Floral-Pencil-Pen-Case-Cosmetic-Makeup-Tool-Bag-Storage-Pouch-Purse
pouzdro na šití
Storage-Bags-5-Colors-Korean-Floweret-multifunction-fold-Cosmetic-Storage-Box

košík? V mém případě by se mi hodili minimálně 3-4
20-Pcs-Pro-Makeup-Set-Powder-Foundation-Eyeshadow-Eyeliner-Lip-Cosmetic-Brushes
New-Fashion-long-Mixed-Colors-Curly-Wavy-Lolita-Princess-Party-Cosplay-Wig-cap
HELL-GIRL-Enma-ai-Long-Black-Straight-Cosplay-Party-Wig-Free-shipping

oranžové a tmavě modré (sailor Moon a Venus)
Hot-sell-new-Mixed-golden-Sailor-Moon-Tsukino-Usagi-cosplay-Party-wig

New-Lolita-Womens-Bowknot-Mary-Jane-Chunky-Heels-T-Strap-Pumps-Girls-Shoes-Size


Womens-Lolita-Bowknot-Mary-Janes-Round-Toe-Block-Chunky-Heel-Ankle-Strap-Shoes
Women-Cardigan-Knitted-Sweater-Jumper-Long-Sleeve-Pullover-Knitwear-Outwear-Coat
Anime-Sailor-Moon-Chibimoon-Kawaii-Cosplay-Cutie-Costume-Tops-girls-t-shirt

notebook

a ostatní (ne)potřebnosti
Barevné čočky (2 čočky) BIG EYE - DOLLY GREEN
zelené čočky
červené čočkywishlist

a také bych ráda nový šicí stroj a poličky :)

Oc na přání

17. září 2015 v 13:38
Po delší době otevírám opět Oc na přání .. Moc vás prosím malovat je něco jiného než psát a naopak takže vás prosím pokud to nebude hned chvíli strpení ...

Pokud u mě máte objednanou povídku můžete si k ní jako by přiobjednat i obrázek s vaší "vysněnou" postavou .Stačí napsat že je to k povídce

Člověk
1. Jméno postavy
2.Barva pleti (pokud chcete třeba černocha,mít někoho opálenějšího apod.)
3.pohlaví (žena,muž)
4.styl - chibík ,normál
5.papír-počítač
6. oblečení (snažte se být co nejpřesnější třeba šaty je pro mě velký pojem)
7.do jakého anime má postava být (nebo žánru) - yaoi,yuri ( v tomto případě doporučuji postavy dvě) nebo (Naruto,fairy tail) abych tomu přizpůsobila i pozadí
8.vlasy
9.oči,ústa
10. boty,ponožky,podkolenky
11. zvláštní přání? (ouška,elfí uši atd.. atd.. atd... )
12.kontakt na vás nejlépe mail ,blog apod.

Poník
1.Pohlaví
2.barva hřívy (může být i barevná)
3. znak
4.opět kontakt na vás nejlépe mail
5.jméno poníka

Toť vše :) Děkuji za vaší objednávku a věřím že jí brzo spracuji budu se těšit ! :))

kantai collection kancolle - první dojem

17. září 2015 v 11:01 První dojmy

Název: Kantai collection Kancolle
žánr: podle hry
počet dílů: 12

V prvním díle se seznámíte s Fubuki-san. Nový torpédoborec ,který je přiřazen do 3 flotily. Seznámíte se s jejíma spolubydlícíma a také se seznámíte s tím jak to vlastně vypadá na takové bitvě.

Za mě osobně paráda. Konečně anime,které mě opravdu chytlo (né že by mě k project,Jigoku shoujo apod nebavilo) ale narozdíl od Saa je tohle příjemná změna a myslím,že tohle anime ocení především pánové ;) Když oponeme málo oděné slečny, anime je celkově hezky zpracované animace,postavy,... Zkrátka parádní anime,které stojí za to. A já to necydržela a jsem už u 3-4 dílu :3

Anime list

17. září 2015 v 10:25
Nutno dodat že některá anime jsem nedokoukala či nepřipsala protože si je všechny nepamatuji

Shamanic Princess
Naruto
Jigoku Shoujo
Sailor Moon +live action
K project
Naruto Uzumaki -Shippuden po díl 220
Kaleido Star
Bleach (nedokoukáno)
Detective Conan
gallery fake
Death note
Durarara (nedokoukáno)
Chobits
Vampire Knight
D. Gray-man
sword art online (pouze 1 série)
Akame ga kill
Chobits
Aplleseed
inuyasha
Ah" my goodness +Ova
Mermaid Melody
Smile Precure
Heartcach precure
Doki doki Precure
Tokyo Mew Mew
Yu-gi-Oh
Princess Mononoke
Totoro
Cesta do Fantazie
Laputa
Blood +
Blood C
Mermaid forest (nedokoukáno)
Mirai Nikki
Ao haru ride
Lovely complex
Naušika z větrného údolí
Brave 10
Samurai Champloo
Akuma no ridlle
Kirari revolution
Ghost in the shell
Kampfer
Ojamajo doremi sharp
Wedding Peach
Ouran host high school
Girls und panzer
Angel beats
sayounara zetsubayo sensei
Boku to tatsu dokuro-chan
lucky star
elfen lied
Van Hellsing
Full metal alchemyst
Shaman king
Jewellry pet
Honey and clover
Gravitation
Neon genessis evangelion
Black rock shooter +Ova
Ao no exorcist
Rosario Vampire
Nana
K-on
Kuroshtsuji
Psycho-pass
Soul Eater
Rozen Maiden
Kantai collection Kankolle
Shagukan no Shana-Tan
Another
Code geass
Wakako-zake
Pupa
Paradisse Kiss
Kowabon
Jk Meshi
Wakako-Zake
Futari Wa Milky Homes
Card Captor Sakura
Hacka the doll animation
K:Missing Kings
Love live School idol project
Love Live sunshine
Gekijouban Date a Live: Mayuri Judgement
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!
Overlord
Aki Sora
Sakura Trick
A channel: The animation
No game no life
Vampire Hunter D
Log Horizon

k project recenze

17. září 2015 v 9:11
název: K | K project
počet dílů: 13 + speciály (12)
rok vydání: 2012
Bishounen,echci ,superpowerShiro je obyčejný student, který tráví veškerý čas se svojí kočkou, která se ale, jak záhy zjistí, dokáže proměnit v člověka. Isana Yashiro, přezdívaný Shiro, chodí na Ashinakaskou střední, která je vybudovaná na ostrově, kam jezdí vlak.Díky videu se Yashiro stal podezřelým z vraždy člena klanu Homura, takže ho chce plno lidí zabít. Včetně klanu Homura jde po něm i Yatogami Kuro přezdívaný "černý pes". Yashiro se mu snaží dokázat svou nevinu, aby si zachránil život...

Můj názor:
Anime má moc pěkný opening,kresba je taktéž úžasná a má něco do sebe a postavy jsou opravdu parádní a mají něco do sebe. Pokud máte rádi kočky určitě si oblíbíte Neko ,která je naprosto úžasná,pokud jste obdivovatelem lolita stylu nadchne vás Anna svou róbou,která je taktéž úchvatná. Anime rozhodně není špatné ,ale k mým oblíbeným nepatří (prostě BRS,SM,JS apod. jsou srdcovky). Každopádně pokuď chcete vidět plno hezkých chlapců doporučuji. Mě osobně anime popravdě moc nebavilo (superpower není zrovna můj šálek čaje).

Mé hodnocení: (prý mám dávat procenta :D) 87%WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX