Blog v dočasné Rekonstrukci. Děkuji za pochopení!!

epp pomáhej pohybem

7. září 2015 v 13:06 |  Na téma.
Nejdříve vlastně něco přímo o projektu. Tento projekt vymyslela nadace ČEZ a jedná se vlastně o projekt kde můžete pomáhat pohybem. Zní to velmi jednoduše že?

Stačí si stáhnout aplikaci . Na poprvé se vás to zeptá zda se chcete zaregistrovat či ne. Já osobně jsem se neregistrovala a vše funguje jak má. Předem říkám že musíte zapnout gps ve vašem telefoně.Pokud tohle všechno máte můžete si zvolit druh pohybu od chůze po jízdu na kole či lyžování. Takže můžete pomoct i tím že jakmile budete na horách a půjdete lyžovat stačí tuhle aplikaci zapnout.

Nuže jak jsem již psala pokud máte vybraný druh pohybu stačí jen zapnout a už to jede. Aplikace má ale také mnohem další výhody. Například vám píše za jak dlouho jste ušli daný úsek,vaše tempo a energii. Pokud se podíváte tak vám to tam po třeba ujetém kilometru napíše body. Pokud vypnete celou aplikaci nyní se musíte připojit na wifi a teď přichází tak skvělá část můžete podpořit bodama ,které jste dostali nějaký projekt.

Když si najedete na projekty píše tam kolik zbývá bodů k dosažení cíle,město a také nějaké informace. Hodně se mi tato aplikace líbí a byla bych ráda kdyby jí mělo opravdu mnohem více lidí v telefoně. Máme v telefonech aplikace jako skype apod. Tak proč nepomoct tím že jeden den si někam udělám výlet na kole? Navíc se mi líbí že ČEZ pomáhá opravdu skvělým způsobem. Pohyb je důležitý a taktéž velmi zdravý. A vy jím můžete pomoci třeba k rekonstrukci dětského hřiště či můžete podpořit ergoterapii. A nejsou to jen žvásty ale opravdu pomáháte ! :)

Tak co jdete do toho!?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake