Říjen 2015

Happy Halloween

31. října 2015 v 17:29

Osobně tento svátek slavím ale jen v kostýmu kvůli sourozencům,tento rok na to úplně prdím takže aspoň vám přeji Happy Halloween i těm co jej neslaví a doufám ,že si jej užijete :))


Halloween v Japonsku

31. října 2015 v 16:55 Japonsko
Když tedy dnes máme ten "Halloween" řekla jsem si, že vám napíšu článek o tom zda se vůbec slaví v Japonsku a jak.

Výsledek obrázku pro japanese Halloween

Halloween se v Japonsku stejně jako ostatní Americké svátky slaví. Ačkoliv tato tradice přišla do Japonska nedávno. Slaví se stejně jako všude poslední říjnovou noc. Japonci si hodně zakládají na kostýmech a vyrážejí v nich do ulic. Hlavně ve velkých městech. Mnohdy se tam nedá ani hnout. Každý má svůj kostým dokonale propracovaný do největších detailů a můžete na Halloween vidět i cosplaye jako třeba Sailor Moon,Hatsune Miku nebo piráty. Po té jsou časté zdravotní sestry všeljak od krve,některé japonky mají zase sexy kostýmy princezen. Klasicky se kupují bonbóny ,dlabou dýně a na domech a v obchdních domech můžete najít Halloweenskou výzdobu. Japonci se taky važívají ve vyprávění duchařských historek.

Avšak někteří slaví se Obon festival (srpen někdy červenec) ,který je velmi podobný Halloweenu. Připravují se zvláštní jídla a na domy se zavěšují červené lucerny. Zapálené svíčky se dávají do svítilen, kde se pak dávají na vodu do řek a moří. Během Obon Festivalu je celou noc zapálený oheň, aby předkům ukázal, kde naleznou svoji rodinu. Obon je jedou ze dvou věcí v průběhu roku, kdy Japonci věří na návrat mrtvých do jejich rodišť. Typickým oděvem není převlek, ale tradiční letní kimono yukata.

Halloween in Japan - Shibuya (17)

Halloween in Japan - Shibuya (20)

Halloween Eve in Japan - Costumes in Shibuya (149)

Výsledek obrázku pro japanese Halloween

zdroj:google

Online photo editor

30. října 2015 v 22:39 grafika tutorials
Zdravím kulíšci!
Napadlo mne,že bych vám sem taky mohla hodit něco jiného než jsou věčně návody a raqdy ohledně ebay. Přiznám se původně na to přišla Yuu ,kdy mi řekla ,že bych mohla zkusit online program k vytvoření grafiky a úpravu fotek. Asi to někteří z vás možná taky znají (možná ne) ,ale kolikrát se domluvit třeba s gimpem je zázrak a já třeba nemůžu pořádn cracknout photoshop.

jedním z takovýchto programů je Online editor Pixlr Zde .

Nevím zda to mají všechny online programy stejné ,ale tento je opravdu velmi podobný photoshopu a také se sním téměř stejně pracuje.


Klasika otevřete si obrázek či jej vytvoříte podle rozměrů ,které chcete a už se vezete. Pravda pokud chcete něco zprůhlednit musíte na vrstvu 2x kliknout ,ale celkově se s programem pracuje opravdu hezky. Celý program je zdarma což je fakt parádní a navíc jak už jsem psala se podobá dosti Photoshopu.

Pokud chcete můžu vám sem hodit nějaké jednoduché návody ,které s tímto programem zvládnete hravě. Podle mě je fajn lze na něm dělat drobnější grafiku zda i layout si však netroufám odhadnout ,ale nevidím důvod proč by ne.

A důkaz:)

Signatura dělaná ve spěchu takže jsem si sní vůbec nehrála. Berte to prosím v potaz děkuji :)


signature kawai a kowai Mix

24. října 2015 v 19:49
Tentokrát mixka signatur prosím jen o uvedení zdroje tot vše jinak volně k použití...


x
x


ze starého laye ..
x
x
2 verze
x
x
x
x
x

Dračí lady

24. října 2015 v 19:34 My diary

Čusík,opět jsem tu s nějakým tím výkecem.. Počasí mi na náladě moc nepřidává a nakonec ani poštačka. Zase hodila složenku,která není naše do naší schránky. To už je na vraždu . Včera předevčírem mi došla má X tá lolita sukně a mám zálusk na další. Ke všemu jsem si vymyslela takovou blbost OC cosplayem na draky jako lidské bytosti. Příště mě prosím praštěte než něco takového vymyslím. Každopádně sestra už bude mít brzy čelenku což je fajn a vlastně už zbývá vymyslet jak to bude s těma listama. Moje čelenka nooo na té máknu zítra ,taky zbývá domyslet detail jako oblečení a taky budu nejspíš dělat ještě jako by návleky na ruce,drápy a šupiny. Takže jak můžete číst je toho ještě opravdu dost. V celku jsem ale zvědavá jak budou vypadat výsledky. Taky už mám natočeno jedno z x slíbených videí ,ale budu doufat že ten materiál se dá použít :D Brzy přijde taky kawai box takže i na to se můžete těšit a zítra vás čeká další slíbené video a to nejspíš na to co mám v kabelce -čehož budou dvě za A) co mám v lolita kabelce a za B) co nosím obvykle v tašce protože do lolita kabelky nenarvu deset věcí že jo?

Mimochodem,máte-li přání ,aby vaše OC postava také ožila určitě napište.Třeba si nakonec řeknu že do toho půjdu.
"Pane doktore,já jsem asi blázen."

23. října 2015 v 20:24 My diary

Každý máme dobré dny a občas i ty špatné. Já zjistila ,že delší dobu to jde semnou od desiti k pěti. Zkrátka jsem zjistila,že vůbec nevyhledávám společnost lidí. Místo toho se raději zavřu doma a najdu si deset výmluv,protože mi mezi lidma není dobře. Teda až na pár vyjímek. Rozhodla jsem se ,že s tím zajdu k lékaři ,aby mi pomohl. Takže jsem opět lítala. Nejdříve rehabky,které mám úspěšně za sebou,po té teda rychle k lékaři. V půlce cesty jsem si vzpoměla ,že je tam jen do 9 takže jsem si mákla a dobře jsem udělala. Ti co přišli po 9 sestra už nevzala. A přitom tam byla jen jedna paní. Každopádně se mi v čekárně opět dělalo špatně. Spousta lidí takže klepavka,silná bolest břicha a nemohla jsem to vydržet sedět tam s těma lidma. Po té mě sestřička zavolala. Vlezla jsem za doktorem se slovy "Pane doktore,vy se mi budete smát ,ale já jsem asi blázen." Doktor to nevydržel a okamžitě dostal výbuch smíchu. Nakonec mi poradil a nasadil prášky :D Povím vám jsem ted úplně mimo ,ale doufám že by to mohlo být Ok. (aneb když si psycho řekne že vám o tom napíše). akonec jsem šla ještě do práce kde jsem od svého šéfa dostala lekci jak zachránil kanárka ,který sere mistrovi na věci a nakonec i to že si lepí páska na myši na obličej (ano je mu max tak 26 a chová se jako puberťák). Včera mi konečně také došla lolita sukně a já vám kruci písek už konečně natočím video s oblíbenci a možná také svým šatníkem,sice není moc obsáhlý ,ale i tak na druhou stranu není nejmenší. No a tím dneska končím oya kulíšci

Satyricon

21. října 2015 v 20:20 Norské skupiny


Satyricon je Norská black metalová kapela která vznikla v roce 1990, dříve známá jako Eczema. Skupina svým prvním albem Dark Medieval Times založila nový black metalový podžánr, kterému přezdívali "medieval metal" (medieval = středověký). Album jasně ukazovalo na fanscinaci Satyriconu středověkem, společně se surovými bicími, které měl na starosti Frost, a smíchané ještě i s akustickou kytarou a flétnou. Na dalšími albu, The Shadowthrone, v tomto středověkém duchu pokračovali. S ohledem na jedno z jejich aktuálnějších alb, Volcano, uvedl Satyr v biografii na jejich oficiálních stránkách, že "hudba je rockově založená, akorát extrémnější; je to black metal, který přesahuje hranice dané kapelami jako Venom či Bathory, objevování sama sebe založené na podkladu rockově orientovaného black metalu je naše filozofie". Volcano získalo celkem 4 ocenění, norské Grammy za "Nejlepší metalové album", cenu Alarm za "Fuel For Hatred" v kategorii "Píseň roku", stejnou cenu i za "Metalové album roku" a ceny Oslo za "Celkově nejlepší album". Satyricon se účastnili alba na počest Darkthrone, "Dakthrone Holy Darkthrone", které vydalo Moonfog Productions v roce 1998 svou předělávkou songu "Kathaarian Life Code". Zase v roce 1998 se Satyricon účastnili i alba na počest Bathory, "In Conspiracy With Satan", které vydalo Hellspawn/No Fashion Records, a tak přisěli svým coverem písně "Born For Burning". V roce 2006 vydala kapela nové studiové album, Now, Diabolical. Album vyvolalo v black metalovém undergroundu velkou míru sporů kvůli svému přímému, "přátelskému k rádiu" uchopení žánru. Album se prodávalo dobře, i když i venku z black metalových kruhů. V březnu 2008 byla kapela poprvé hlavní hvězdou na Inferno Metal Festivalu v Oslu. 2. června vyšel nový singl "My Skin Is Cold". Skupina má celkem 6 členů z nichž 4 hrají pouze na koncertech a dva Frost a Satyr jsou hlavními členy.

(slintejte semnou)

Výsledek obrázku pro Satyricon


Lana Rainbow color

21. října 2015 v 20:11 Music

Top 5:říjen

20. října 2015 v 6:34 Music
1.Malice mizer-Premier Armour
2. An cafe-The hero without a name (srdcovka)

3.An cafe Natsu koi Natsu game (srdcovka)

4.Metallica -Nothing else matters (další srdcovka)

5. eluveitie-Inis Mona

signature nature 0.1 AUtumn

19. října 2015 v 19:11

Signatura volně k použití na váš blog jen prosím hodte odkaz na zdroj :))

ze života věčně protivné devatenáctky

19. října 2015 v 12:35 My diary
Delší dobou mě sere úplně všechno :D a na všechno mám alergii ale dneska se opravdu daří. Dnešek je den perlením. Takže hned ze začátku.


To si tak jdu umý psa. Dnes šla ku podivu dobrovolně do vany a já nejsem celá mokrá (jo ale rázem se vymáchala v hlíně takže jsem stejně špinavá ,jedny rifle ok jsem zvedavá v čem zítra pojedu na rehabky). Jenže to by nebyla ona ,aby celá morká nelítala všude po bytě takže všechno mokré a já se vysekám v kuchyni. A ještě na mě hledí jako andílek.Neustále mě otravuje ,tahá za halenku ,abych už sní konečně šla na poštu (od kdy pes rozumí co říkáte? -.- " Né vážně řeknu že půjdem na poštu a to máte vidět ,to mi donese ají vodítko jen abych jí vzala sebou). Jakmile nedovezu z města kapsičku nebo pamlsek musím jít dát tvrdý rohlík ,který nacházím všude po bytě vyjímkou není skřín ,taky je ráda schovává pod paruky takže pak se můžu divit jakto že je ta paruka tak zacuchaná -.- ) ,když se praští do hlavy jako dneska okamžitě po vás začne štěkat (sakra já za to nemůžu, nemá být tak zvědavá -.- ) A nakonec začne skřípat zubama (strašný zvuk) ,nadávat že jí něco nejde (štěkat) ,po vyžadování mazlení kdy toho už má dost čumí z okna takže je můžete umývat znova a to nám nesmí nic zavazet ve výhledu jinak je zle),joo taky jí sere všechno možný takže čaje schovávat jinak je po nich a pak věci které se jí nelíbí a nakonec když už si řeknete že jste v klidu si pustíte hudbu a ona vám do toho začne výt (prostě si tak zpívá není to štěkaní ale něco mezi vytím a knučením ).

A aby toho nebylo málo musela jsem sestře 3x vysvětlovat proč nemá chytat na ptačí hovno .A u otázky proč nemá chytat na to hovno jsem kvetla -vysvětlete že je to prostě ptačí hocno a na to se nechytá (to c je tam správně) . A nakonec vás ještě sprdne ,protože chce stejný lak jako máte vy na nehtech.No znáte děti rýpe se v hovnech,rýpe se ve zmrzlině,rýpe se v jídle,rýpe se v hajzlu od kočky..

A aby toho nebylo málo minulý týden to schytal pošták.. Dovezl mi balíček tak jsem ho s prominutím zjebala ,protože poštačka všechno hodila k nám a to i to od lidí ,kteří tu nebydlí :D A aby toho nebylo málo dostala jsem čelo od psa.

A abych nezapoměla ještě vás pes rafne ze srandy do zadku. -.- " (né že by to bolelo ona je opatrná ale rafla mě do zadku ) a ještě můžu začít vysávat ... právě se cpe rohlíkem na sedačce a ten je všude..

Věčně protivná ,na chlapi (až na vyjímky) alergická Nagisa -.-

Amano Tsukiko Koe

19. října 2015 v 0:10 Music

Lebkoun hotov a rohy taky!

18. října 2015 v 1:04
Táákže konečně mám rohy dodělány a drží ,sice zvyknout si na ně je malinko horší ale tak aspon něco. Wigu nastajlovaná ještě není ,ale chystám se na to. A taky už mám lebkouna. Takže už je křídla,kosa,ruce -konečně mám rukavice,sukně a boty.lepší fotka s rohy není bohužel..

10 faktů o mě

18. října 2015 v 1:00 My diary
1.Poslouchám metal.
2. Mám však ráda roztomilé a zároven děsivé věci.
3.Bydlím u Opavy.
4.Každý má město kde bydlím spojené s kofolou, ano kofola! :D
5.Mám dva blogy.
6.Jsem otaku ,ale na anime ted kouknu sem tam.
7.Půjdu do Vallhaly.
8.Jsem pohan.
9.Nesleduji vůbec televizi,nechybí mi.

10. Nemaluju se.

Recenze na paletku Hean

17. října 2015 v 18:08 Recenze
A mám pro vás slíbenou recenzi na paletku stínů HEAN.


Hean je podle všeho jak už asi vidíte Polská značka. Jejich výrobky najdete například Zde a nebo Klasicky Zde na E style. Cena paletky je 259 kč. Na výběr máte hned z několika paletek -od nude až po velmi pestré barvy (se kterýma bych při svém štěstí vypadala jako papoušek). Já mám podle všeho natural -ono se píše něco jiného na e-shopu ale na paletce je Nude lifestyle. Já osobně po paletce prahla z toho důvodu ,že má hnědé stíny se kterými se dá stínovat obličej (a jakožto cosplayer jsem to prostě zkusila a povedlo se).


Paletka má takový velmi laciný obal buďme upřímní ,uvnitř najdete zrcátko a štěteček? Teprve dnes jsem si přečetla vzadu, že je to magnetická paletka. Co to tedy znamená? Že stíny lze lehce vyndat a dát zase zpátky ,protože tam drží pomocí magnetu. Takže jakmile vám stíny dojdou ,můžete si tam dát třeba nějaké jíné ,třeba rozbité stíny a můžete je mít po ruce. (To je asi jediné + paletky). Paletka má v sobě klasicky zrcátko,takže pokud při sobě nemáte zrcátko vezmete paletku a už se můžete nalíčit. ( čtěte s tím jak stíny práší vám to zrcátko bude k prdu).

Konečně už tedy ke stínům. Stíny jsou opravdu velmi dobře pigmentované a mají dobrou výdrž. I když si jako by utřu? :D oko tak stále drží jak zabité. Což je paráda ,protože třeba stíny od essence tohle nevydrží a místo toho je mám všude po obličeji. Avšak velmi vážná věc,která to vše kazí a můj názor nebude pozitivní je to jak moc stíny práší. Stačí si je nanést na štěteček či na ten jejich co je u stínů a stíny práší všude ,takže od nich budete mít s prominutím zasranou celou paletku a také to úžasné zrcátko. Třeba právě tohle se mi u paletky od essence nestává. Co tím chci říct? že díky tohoto vám stíny dojdou po pár použití což je škoda. Ačkoliv chápu že ted budu za mrchu apod. ale prostě to drobení a prášení stínů je hrozné a je to opravdu velká škoda.


803 802 811 809 810
Jména odstínů vám nepovím každopádně 803- je světle hnědá ,na fotce nejde moc vidět ,ale ve skutečnosti tak světlá není a je to taková střední barva (střední odstín není ani tmavá ani světlá) 802 je velmi světlá dá se říct pletová barva ,která se tváří jako bílá ale ve skutečnosti bílá není. Je velmi světlá a jen se tak tváří. 811 je béžový odstín (no popisujte 10 odstínů hnědé :D prostě hnědá ) a je velmi světlý :) 809 je nejtmavší hnědá barva :) a pak je 810 ta je světlejší než 809 .
Líčení (jen v rychlovce)
Paletka hean Nude lifestyle stíny 810 ,802,803,811
balzám na rty jahoda yves rochers
antibakteriální make up
řasenka scandal eyes
lesk na rty


hodnocení: 2/5

Closet Cleaning

17. října 2015 v 10:53
Po x dlouhé době dělám čístku šatníku a všeho kolem. Věcí ,které neunosím je opravdu hodně takže je dávám pryč touto cestou. O všechny své věci je dobře postaráno. Poštovné dělá dle ceníku České pošty ,která zdražovala -.- u větších a těžších věcí 60 kč (paruka,boty) u menších 40 - 50 kč . Vše posílám doporučeně s číslem zásilky.Pokud máte o cokoliv zájem pište na mail Minako-chan@email.cz nebo na vinted .

1.Boty vel. 41 nošené jednou ,nic jím není jsou jako nové bohužel už je nevynosím 100 kč

2.košile nenošená pouze zakoepená s kr. rukávem 60 kč

3.příčesky drdol 50 kč ,ofina na spony 60 kč

4.příčesek pás má fialové konce ale ty lze umýt na spony 80 kč

5.příčesek culík 60 kč

6.Vintage Halenka vel. S cena 200 Nová nenošená

7.paruka červená nestříhaná,neupravená jen zakoupená ted mi leží ve skříni cena 300 kč


jde blog.cz do kopru?

16. října 2015 v 14:47
Je mi jasné ,že tohle téma není příjemné nikomu a budu za tu největší svini ,ale já se k tomuto tématu už konečně vyjádřit musím.

Když jsem stěhovala svůj blog původně měl mít blog název začínající na písmeno M. Všechny články jsem okopírovala (teda téměř ) a sepsala ,bylo jich tam asi 20 at nekecám. Jo žádná hrůza ,ale přesto jsem musela některé články ještě upravovat ,protože tam byl odkaz na související článek. Ale problémy začli. Nešel mi změnit design. Tak si říkám zkusím to znova ,ale odhlášení a přihlášení nepomohlo. Nic pořád bílá stránka s články. Okamžitě jsem psala na blog.cz a co jsem se dozvěděla? Že musím založit blog další ,ale že s tímto problémem nic hodlat nedělají.

Standova odpověď mě nemile zaskočila. A nejsem jediná kdo má s tímto problém.


Jenže tohle všechno vlastně pokračuje. Řešení založit blog na jiné adrese to jako vážně? Komu by se chtěl zakládat další blog? A když se něco posere a píšete Standovi odepíše vám ,že sít je přetížená . ANo ale proč? Protože blog.cz nefunguje tak jak má. Kdyby fungoval tak jak má ,nic by přetížené nebylo a blogeři by neodcházeli ke konkurenci. Pozor některým to jde některým ne.

Standa dneska pořád perlí... před týdnem jsem mu psala, že nemůžu přidat komentář se svým novým blogem (blogspot), dneska mě poslal do háje, že ten mail je jen pro uživatele blog.cz. Tak jsem se ho zeptala, kam mám teda psát. Neodpověděl, místo toho napsal, že mi už na maily nebude odpovídat... je to, s prominutím, idiot.

Jinak, já tam mám také blog začínající na M - mikulovatereza - a stránka mi jde zobrazit normálně. Až na to, že se nemůžu přihlásit do administrace a komentáře nepřijímají můj nový blog. A když se ho pokusím přidat, označí mě to jako spam. Fakt nevím, co s tím, ale jsem vážně ráda, že už na blog.cz nejsem.

Vím o spoustě lidí,kterým něco na blog.cz nejde. Vždy když napíšou Standovi ,každému odepíše ,aby si založil nový blog nebo nakonec na maily neodpovídá. Podle mě se takto s lidma ale nejedná. Nejsme zvířata nebo snad ano? Když mi něco nejde tak je jasné ,že chci aby to bylo opravené a šlo to. Znám spoustu slečen které museli blog deaktivovat a zase aktivovat. Ale Standa se stále chová jako hulvát. Řešení? Drahý Stando začněte s blog.cz něco dělat a neposílejte lidi si zakládat nový blog. Tímto se opravdu nic nevyřeší. Místo toho mákněte případně tuto práci nechte někomu jinému ,kdo s námi blogery bude jednat slušně. Pokud toho tedy vy nejste schopen.

2 výhra :) yay!

15. října 2015 v 23:21 deník shopaholika
Došla dnes i druhá výhra a už zbývá tedy jen kawai box na který jsem opravdu zvědavá a taky balíčky od holek ,které si vyměnujeme. :) Určitě vás čekají videa ,ale bohužel výherce giveaway bude ještě formou článku ,protože u videa nešel zvuk takže jsem se s Yomi prpla zbytečně :(( Teda já spíš hlavně lepila rohy ,ale dnes mám už i lebkouna takže zítra pokroky co se mého Cosplaye týče :))


V balíčku toho bylo opravdu požehnaně a já moc děkuji. Pohled udělal radost protože pokud víte tak já je sbírám :D a vždycky po každém somruju pohledy,lak na nehty je opravdu boží (druhý zelený za tento týden) ,stíny jsou fajn já osobně nečekala že budou tak tmavé ,ale do budoucna se pro ně určitě využití najde (teda aspon v to věřím) a vůbec nevadí ,že je obal poškrábaný :) řasenku jsem teda ještě nezkoušela ale jsem na ní hodně zvědavá má dost zajímavý kartáček,čajíky jsem už měla ,jsou výborné s mamkou zbožnujeme ten Lemon sorbet takže ten jsem vypila jako první a hned po tom následoval ten bio ,který byl vskutku báječný ,zkrátka něco jiného než na co jsem zvyklá a nakonec i nějaké vzorky jeden je oční krém na ,který jsem moc zvědavá a druhý je hydratační krém takže se těšte určitě ho vyzkouším a napíšu :))

Napadlo mě zkusit líčení na Yomi s těmito stíny ,ale jsou tmav tak z toho mám v celku strach tak mne napadlo je hodit do Vánoční giveaway co vy na to?výhra v giveaway unboxing

15. října 2015 v 8:21 deník shopaholika
Dnes mi přišla výhra u Janet . Přiznám se ,že jsem dlouho zkoušela všemožné soutěže a tento měsíc se na mě štěstí usmálo hned ve třech -kawai box,tato + ještě jedna :)


*omlouvám se za příšerné fotky ,ale odpustte mi prosím mou lenost

Vše bylo v této nádherné krabičce (jo :D já jí musela zdokumentovat protože je prostě úžasná )

Bragi a Idunn

14. října 2015 v 11:57 Pohantsví
Bragi a Idunn

Idunn, "obnovující", je provdaná za Odinova a Friggy syna Bragiho, Ase a zakladatele skaldské poezie, tedy za boha básnictví. Je také veršotepcem a do jeho jazyka jsou vryty runy. Možná se jeho jméno odvozuje od bragr, "nejlepší, nejvznešenější". Idunn má také důležitou funkci - opatruje Asum zlatá jablka nesmrtelnosti. Jakmile Asove začnou stárnout, stačí, aby se do nich zakousli, a ihned omládnou.

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX