Listopad 2015


fansign Jinx

30. listopadu 2015 v 19:01 lolko
Když už jsou tady ostatní tak tedy i lolko ,přesto ,že ho nijak moc nehraju stejně jako Aion. Tákže měla by vyjít nová Jinx tedy skin na Jinx a to magical girl Jinx. Musím říct ,že se mi líbí a velmi ráda bych na tento skin uviděla nějaký ten cosplay (sama bych do toho ale asi nešla i přesto jak je úžasný). Přijde mi to něco mezi Precure a Sailor Moon . Jak se líbí vám? :)


Včerejší cosplay focení

30. listopadu 2015 v 12:04
Hojky kulíšci! :)) Včera jsem byla fotit svůj Oc cosplay mé postavy Itou Kanae. Ačkoliv jsem byla zmrzlá jak to chocno (čtěte hovno) tak musím říct ,že se fotky vážně povedly. Nebudu je tady dávat všechny ,ale pár jich tady určitě dám. Taktéž se těšte na wardrobe post ještě tento rok (ano mám ho připraven ,ale ještě musím dofotit zbytek věcí což ještě nějakou dobu zabere).taktéž tutorial na vlastní lolita boty a také pro vás mám několik diy na Mori ozdoby do vlasů a tuna dalších věcí.. no jediné co můžu udělat teď je uklidit svou skříň a bordel v obyváku ,protože to tu vypadá jako by tu bouchla bomba :D
Nuže dost okecávání a jdeme na to..

Dance with devils První dojem

27. listopadu 2015 v 22:54 První dojmy

počet dílů: 12

ANime které jsem si původně chtěla nechat na později ,ale nakonec k němu přeci jen došlo. Osobně nemám ráda harémovky ,ale tohle má v sobě něco trochu jiného než ostatní harémovky. I přesto mne však tohle anime nijak neoslovilo ačkoliv grafika je úžasná ,hudební doprovod ,který není špatný však přeskakuji (není nad pořádný uši trhající metal). Fanoušci tohoto anime mi snad prominou ,ale zkrátka já a tohle nejde k sobě a popravdě jsem od anime čekala asi malinko víc než 4-5 chlapů ,kteří půjdou po ženské aby ji vysáli krev. Podobný koncept má prostě i spousta jiných anime např. diabolik lovers.Abych ale nebyla zlá konec už se nezdál tak strašný.

Para Para dance

27. listopadu 2015 v 2:24 Japonsko
Para Para ,je populární synchronizovaný japonský klubový tanec vzniklý v sedmdesátých letech. Oproti ostatním klubovým tancům se vyznačuje specifickými, předvolenými pohyby ke každé písni kde všichni dělají totéž najednou.V tomto tanci se používají především ruce ,aby se udržel rytmus přešlapuje se z místa na místo nebo pohybu boků, některé sestavy vyžadují detailní pohyby nohou. Parapara se tancuje převážně na styl hudby zvaný Eurobeat nebo Eurodance.

tech para- je para která se tančí na techno hudbu

Trapara - para ,která tančí na trance hudbu

Velmi známou skupinou jsou hinoi team,které mají hudbu především na paru.


Pomoc s dotazníkem

27. listopadu 2015 v 0:43

Zdravím kulíšci!
Hrozně moc bych vás chtěla poprosit o pomoc a to tímto dotazníkem. Velmi dlouho přemýšlím nad založením Harajuku komunity kde by lze šlo postovat své outfity,srazy a různé akce ,návody ,časopisy a podobně. Vím ,že fungovala jedna stránka -blog jako harajuku komunita ,ale osobně je mi velmi líto ,že něco podobného stále nic není. Byla bych vám tedy velmi vděčná za vyplnění tohoto dotazníku. :))K: Return of Kings

26. listopadu 2015 v 23:51 První dojmy

Název:K Return of Kings
počet dílů: 13

Ano vyšlo nové K a tak jsem ho musela shlédnout. Přiznám se první série tohoto anime moc nenadchla tedy aspoň mě .Měla jsem tedy co dělat ,abych ho dokoukala do konce. Každopádně druhá série je na tom jinak. Musím říct,že už u prvního dílu jsem napjatě čekala co z toho vyleze. Mikoto zemřel a Novým králem je Anna. V celku zvrat ,který mě velmi překvapil. Shiro nikde. Musím říct,že teď netrpělivě očekávám nově přeložené díly ,protože anime si přilepšilo nejen hudebním doprovodem ,ale konečně (podle mého) i zajímavým dějem.

Swap s Paprckou

26. listopadu 2015 v 23:44 deník shopaholika
Konečně bych mohla taky přihodit nějaký ten článek že? Tákže vše napravuji a píši. Tento měsíc jsme si posílali s paprckou nevím proč mám stále nutkání říkat papričkou :D Balíčky jejíž blog můžete najít zde.

Přiznám se ,že mě v celku dostala Česká pošta. Chcete poslat balík v pátek? Stejně se odešle až v pondělí. Každopádně o České poště jsou všechny ty věci známy a tak se není čemu divit. Osobně v celku se stydím za svůj balíček ,protože když vám přijde balík 3x větší než ten váš tak se chytnete za hlavu a ptáte se kde je asi chyba a doufáte,že vám to dotyčná osoba neomlátí o hlavu.

Takže jen ve zkratce co jsem poslala já: šáu,náhrdelník na krk,spící masku pandu (taktéž miluji pandy takže tohle bylo jednoduché ),svíčky,čaje ,takovou tu kuličku do vany ,myslím že pohled bohužel naší rozhledny jiný pohled nemají což je škoda ,potože zrovna ta rozhledna je úžasná a popravdě už ani nevím co dál :D


Osobně největší radost mi udělalo úplně všechno :)) ale především handmade věci. SVíčka se trochu ulomila což mě v celku mrzí ,ale hold Česká pošta. Moc děkuji také za kapsičky pro Goldy. Moc dlouho nevydržely :D Vše je moc úžasné a já ještě jednou děkuji :))

warcraft Movie trailer

26. listopadu 2015 v 21:53 wow
Uvidíme co z toho nakonec vyleze :)

Jsem v celku zvědavá a co vy?


top 5 listopad

25. listopadu 2015 v 19:44 Music
1.MC Melody

2.Evanescence -Lies

3.dragonborn comes- skyrim

4. K project OST Mikoto Theme

5.K New King OST


darude

25. listopadu 2015 v 10:49 Music
XDDDDD


Jak někoho sbalit

24. listopadu 2015 v 22:44 Na téma.
Brát s humorem a nadhledem. ( Ne nejsem tak naivní :D teda aspon doufám, ale zase na druhou stranu pokud vaše původní taktika nevyjde, tohle zaručeně vyjít musí :D no uznejte ).

1. Uplatit osobu čokoládou nebo naopak masem. - No uznejte kdo by neměl rád jídlo. Na tohle prostě slyší každý. A pokud umíte vařit máte vyhráno. V druhém případě vám pomůže maminka :D a nebo praktikujte podobné věci jako Babica. Nemáte brambory? nevadí použijte těstoviny. :D

2.Balící papír - Možná ho spotřebujete tunu ,ale tohle se vyplatí jen doporučuji pokud se osoba nenechá sbalit sama vzít jí něčím po hlavě.

3.Vemte jí prostě něčím po hlavě. To zabere vždycky. At už v případě že jí chcete sbalit tak v případě ,že vám nic neprojde.

4. Prostě danou osobu uneste. V lepším případě to vezme dobře a vyváznete max jen s obtiskem ruky na obličeji. Nahodíte fasádu a jdete dál.

Nevýhody:
utratíte peníze za kupu balícího papíru
pokud vám osoba skočí na to ,že umíte vařit bude chtít abyste vařili
možná vám druhý den ani fasáda nepomůže

a k čemu je vlastně dobré někoho sbalit?
Osobní radiátor,umývač zad,kalendář,plyšák,nosič tašek a pak takové ty věci jako láska a vše okolo.

Krása

23. listopadu 2015 v 9:02 Jednorázovky

Každý den jí ve škole šikanovaly,moc si přála ,aby už byla doma ,kde bude mít klid a nikdo se jí nebude posmívat za její vzhled. Vždy byla trochu při těle ,ale on jí říkal,že jí miluje takovou jaká je. Doma plakala,protože už nechtěla dál žít svůj život. Nechtěla,aby jí druzí šikanovaly.
Jednoho dne jí čekal před školou. Všimla si ,že se baví s tou,která jí ubližuje. Byla hubená,měla dlouhé vlasy avšak vypadala uměle. Měla velká prsa,malý zadek ,zkrátka byla dokonalá. Když k němu došla sotva se sní bavil. Celou dobu doma přemýšlela v čem jsou ty dívky lepší než ona? Copak je krása něco víc než to co je uvnitř člověka? Tak moc si přála se změnit a být stejná jako ony ,že další den vyházela plyšáky z pokoje a poprosila otce o peníze. Za ty peníze by si mohla jistě koupit cokoliv jiného,ale ona si nechala udělat umělé nehty. Měla dost peněz i na to ,aby si zašla ke kadeřnici. Ta jí nabarvila její krásné zrzavé vlasy. Když se na sebe podívala do zrcadla zjistila,že se jí vlastně změna líbí.
Ve škole začínala sbírat pozitivní ohlasy a dokonce si našla jednu kamarádku,ta obdivovala její nové nehty. Mohla obdivovat cokoliv jiného ,ale ony to byly nehty. Další den šla poprosit o peníze svou matku,ačkoliv jí matka peníze dát nechtěla o šikaně moc dobře věděla a tak si moc přála ,aby její dcera zapadla. Za ty peníze si koupila make up,řasenku,rtěnku a šaty.
Nakonec zjistila,že se jí nakupování vlastně zalíbilo ,ale že nemůže stále prosit rodiče o peníze. Byla zoufalá a ve svém zoufalství by sáhla po jakékoliv práci. Dělala společnost starším mužům a spala s nimi. Nejdříve měla strach ,ale nakonec když dostala svou první výplatu se rozhodla,že si nechá zvětšit prsa.
Dny,týdny,měsíce plynuly a ona měla nový nos,jiný tvar obličeje,menší ústa,menší oči,větší prsa,byla hubená ,měla umělé nehty,byla krásně oblečená,nalíčená,upravená. Díky tomu měla ve škole spoustu přátel,ba dokonce nebyl nikdo kdo by netoužil po tom se sní bavit,ale přesto nebyla šťastná. Uvnitř jí jako by se vedl souboj o to kdo vyhraje. Zda krása a umělost nebo její staré ,ale milé a pravé já. Rázem byla někdo jiný,chodila na party,bavila se ,..
Jednou za ní přišla ta dívka ,která jí tolik ubližovala. Přišla se omluvit. "Netušila jsem jaké to je ,dokud jsem neklesla sama na dno." Ale přece nečekáte ,že když vám tohle řekne vše hned bude v pořádku. Zlomyslně se usmála a zařídila ,aby jí znásilnili. Chtěla aby okusila jaké to je ,když někdo někomu ubližuje. Avšak to ,že ona udělala něco co jí někdo udělal jí uvnitř užíralo. Jakmile jí přišla sms ,že dílo bylo dokonáno zavřela se u sebe v pokoji a plakala.
Další den její spolužačka nepřišla do školy,celá škola věděla co se stalo,ale nikdo nevěděl kdo to byl a proč. Dělala jako by se nic nestalo ,když v tom jí přišla sms : Já vím,že je to tvá práce. Přišla jí od člověka ,kterého milovala,který jí zradil. A tak celý den byla duchem mimo. Chtěl se s ní sejít a ovšem si sní promluvit. Zjevně chce ,abych se přiznala? Ale co bude pak? Budou mi zase ubližovat? Odepsala mu ,že se sním tedy sejde ,ale že má jednu podmínku. Chce ,aby to bylo u ní doma. Přišla jí odpověď:Ok. Celou dobu nad tím přemýšlela ,když v tom si vzpomněla na Romea a Julii.
když přišla domů,nikdo tam nebyl. Vzala tedy nůž sebou na horu i se zákuskem a čajem a vše naaranžovala tak,aby to vypadalo ,že nůž je tam kvůli nakrájení . Vzala si provaz a schovala jej pod peřinu. Najednou uslyší zvonek.Byl to on,nedával však najevo žádné emoce jen smutek. Když přišel k ní do pokoje na tolik jí to rozrušilo a zabolelo ,že sáhla po noži a několikrát jej bodla do hrudi. Skácel se na zem a ležel tam v kaluži krve. Zamkla se v pokoji ,políbila jej a nakonec se oběsila. Jejich těla tam ležela do doby než se vrátili její rodiče ,vypáčily dveře a zjistily co se stalo.


ptáček

23. listopadu 2015 v 2:48 Jednorázovky
Neustále měla pocit,že jí všichni na kom jí záleželo zklamali. Vždy když si zkontrolovala telefon zjistila ,že ani člověk u kterého doufala ,že by si vzpomněl to neudělal. Proč je člověk v jednu chvíli šťastný a v druhou úplně na dně? Proč stále hledá něco ,co neexistuje? Nedosažitelný cíl? Ležela doma na podlaze,slzy jí tekly proudem a ona stále hleděla na strop.
Tak moc si přála utéct od reality ,od starostí,problémů až přemýšlela nad vlastní smrtí.
Už dál nechtěla nést tu bolest,přála si jen být volná jako pták. Rodiče se po telefonu opět hádali ,zkontrolovala znova telefon ,ale on nepsal. A tak sáhla po kružítku ,aby si aspoň trošku ulevila,aby si na sobě vyryla zlost. Nesnášela sebe,svůj život a své okolí.
Druhý den cestou ze školy kolem ní prošel. Prošel jako tichý vánek. Nevšímal si jí,jako by nebyla. Sama sebe se ptala zda tu vůbec ještě je. Místo ní šel s kamarádkou,vypadalo to,že se oba dobře baví. Najednou ,jako by se jí zastavilo srdce. Obrovská bolest. Když přišla domů ,otec se opět hádal s matkou. Matka jí neustále zahlcovala jejími problémy. Po té šla opět do svého pokoje a znova zkontrolovala telefon. Večer usínala v slzách a stále nad svou smrtí přemýšlela víc a víc.

Po té opět ležela na podlaze ve svém pokoji a doufala,že se jí ozve. Marně. Tak moc mu chtěla napsat,ale nedokázala to. Nechtěla kazit jeho štěstí a místo toho hodila telefonem. Telefon se rozdělal na několik částí... Marně doufala,že jí někdo pomůže ,že jí někdo podá ruku,ale místo toho se stále sama utápěla ve smutku. Už nechtěla cítit tu bolest,chtěla být volná jako pták. A tak šla tajně pro matčiny léky a v pokoji jich spolkla co nejvíce. Usnula... a už se neprobudila. Její tělo leželo bezvládně ,bez dechu,bez života několik hodin ,ale konečně mohla být volná jako pták.


Vy se ptáte Nagi odpovídá

23. listopadu 2015 v 0:07

Jooo zase Arthas :D Takže mí drazí ,napadlo mě ,že spousta blogerek,youtuberek natáčí odpovědi na otázky ,které jí lidi dávají soooo... Rozhodla jsem se vám tedy dát prostor a to tady pod článkem ,kde se mě na něco můžete zeptat a já na to ve videu odpovím. Samozřejmě prosím o slušné otázky,když budou maličko osobní nevadí ,každopádně se klidně ptejte :) V pátek udělám uzávěrku kde teda na vše odpovím ve videu :))

blog v novém

22. listopadu 2015 v 23:33 Oznamy a tak podobně

Hojky! Nevím zda jste si všimli (teda spíš nevšimli) ,ale konečně Arthas ve velkým :3 :D Né ,že bych přes něj byla nějak ulítlá ,ale vlastně jsem. Taky jste si mohli všimnout rubriky Games ,protože to ke mě prostě patří a tím to hasne. :D Nooo nějak to nebudu dál obkecávat mám pro vás hned tři diy články v celku zajímavé (pokud to tak teda můžu říct) a taky mám konečně černý vlasy ( né že by vás to všechny zajímalo :D)

Ke všemu se budete moct těšit na další soutěž ,kterou pro vás chystám tentokrát ve větším.Ke všemu pro vás mám kupu videí ,ale nějak mi zbývá je všechny sestříhat. Nebojte vše bude :)) a na všem už se pracuje. Určitě je na co se těšit.

A dále mám nové sbéčko Lovkyni Adís . Určitě mrkněte na její blog. :))

A jinak asi jste si taky všimli ,že některé rubriky byli upraveny. To z důvodu větší přehlednosti blogu. Osobně mi to tak více vyhovuje a snad i vám. Ještě i rubrika blog půjde malinko předělat . Taky vás čekají Vánoční články a podobné ,ale to už zase jindy a kupa Vánočních diy :D takže určo je na co se těšit. :))

Klidně pište jaké videa byste uvítali víte,že se vám budu snažit vyhovět :))


Admin rozcestníkk

22. listopadu 2015 v 12:14
Xx My Diary Xx unboxingy Xx Deník shopaholika Xx Cosplay deník Xx Deník Vikinga Xx Moje výtvory Xx Tagy Xx

Norway Lover |Tea Lover| Lolita | Cosplayer |19 y.o.|
Japan Lover |Pastel Goth |Vikings| wow | více...
Vedeš proti mě protestaci?
Sešlu na tě menstruaci!
právě sleduji:
Love Live! School idol project 2


čtu:
Arthas:Zrod krále Lichů

Hry:
wow : Twinstar : hyperion
Ardgarosa | Pala | lvl 55
Nagissa | Dk | lvl 67
Robecca |Warr | lvl 8


Mikio Endo - New Kings

21. listopadu 2015 v 15:37 Music
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX