Prosinec 2015

Downhill: aneb začátky

31. prosince 2015 v 16:11

Zcela upřímně jop. Jsem holka ,ale občas mám prapodivné koníčky.. Je jedno zda je to třeba cosplay nebo hraní pc her.. Určitě nejsem ta ,která by stála za plotnou doma.. Myslím,že pohyb je fajn a trochu bych vám dnes tímto článkem přiblížila právě tento sport. Nemusíte jej jezdit závodně,můžete i pro zábavu... Ačkoliv to vypadá složitě věřte ,že tomu tak není...


Nightwish-Elán

31. prosince 2015 v 13:10 Music

Poohlednutí za rokem 2015

31. prosince 2015 v 1:03 My diary
Ačkoliv je na to možná brzo,rozhodla jsem se napsat nějaké to poohlednutí ,jaký vlastně byl můj rok 2015.. Vemu to hned zhurta no celkově, byl tento rok mazec a doufám,že ten příští bude mnohem lepší a pomalejší.. Mám pocit,že vše se semlelo děsně rychle ... každopádně ničeho nelituji ačkoliv ono by se určitě něco našlo a na druhou stránku nechme se překvapit co bude příští rok :))


Sestra půjde příští rok do školky. Už jezdí na koloběžce ,dokonce neustále používá výraz "Nuda". U hraní pexesa podvádí a u hraní člověče,nezlob se zase simuluje spánek.. Věčně má tendenci nadávat,řvát venku ,muchlovat kočku a mydlit vás čímkoliv co najde -od meče po kočku... Ano nový domácí mazlíček se jmenuje Kiki a členem domácnosti je zhruba od léta. (sestra ale dlouho přemlouvala mamku) . Co se hafanice týče malinko se sklidnila ,což je fajn . Každopádně mám pocit ,že mě brzo sní ... A to mi původní majitel navykládal jak už neporoste. Omyl!


Co se týče mého života.. Přesunula jsem blog,začla hrát plně wow ,začla dělat cosplaye od znova ,zapla a zase vypla Aion a přestala hrát lolko. Ještě je nutné říct,že mnoho lidí přišlo a zase odešlo ,jiní přišli a zůstali .. Zkrátka tak jak to v životě bývá. Opět jsem poznala pár falešných a zlých lidí.. Bohužel každý rok si nese to dobré i to špatné.. Po delší pauze s blogem jsem se rozhodla ani s jedním neseknout a teď jsem se dokopala se sebou začít něco dělat a také máknout na cosplayích :DD Přišlo spoustu nových úžasných anime -K project,Akame ga kill a našlo by se jich ještě dost. Co se lolity týče jediné co mě mrzí,že jsem se jí více něvěnovala a celkově ani cosplayi. Příští rok chci tohle napravit.. (o cosplayích se zmíním ještě dole :D) . Taktéž mohu říct vlastním první tištěnou mangu (ačkoliv ten seriál byla blbost) .


A vlastně možná jsem v pár věcech dospěla a v pár ne. Jsem blázen do čajů (ale to už pěkně dlouho ale teď se to rozjelo) a také svíček. Stále rozšiřuji svou sbírku pohledů a taktéž panenek. Můj sen vlastnit jednou BJD by příští rok mohl být snad skutečností a když né příští tak jednou to vyjít musí ... :D Co se lolity ještě týče mám skřín plnou sukní :D Bohužel odešla má rhska do nebe bot. Taktéž se více zajímám o Vikingy a Norsko. Ráda bych se příští rok zlepšila i v norštině i v japonštině. Tento rok jsem dostala nabídku zkusit si Living history s pořádnou partou lidí.. Takže máknout na kostýmu a může se vyrazit... A nakonec ještě zmíním ,pokud se vám něco nepovede a ještě se u toho málem zadusíte ,raději video smažte dříve než se němu dostane škodolibá osoba...

Tak tímto bych tedy uzavřela rok 2015 :))

Diy: Sailor Moon miniaturní staffka

30. prosince 2015 v 1:12 diy tutorials
Zdravím kulíšci! Po delší době mám pro vás diy návod :D ( ano po x dlouhé době ,stydím se ) . Zcela upřímně je to na dýl ,už kvůli pečení hmoty... Omlouvám se za špatnou viditelnost fotek,ale fotit večer něco je masakr..

Budeme potřebovat:

Jakoukoliv hmotu :DDD Já mám tuto ano byla ve slevě ,ale já jí vzala hlavně ze zvědavosti ,zda se osvědčí. Osvědčila se.


nuže ,.
Hmota
nůž
váleček (nemusí být :D )
tavka
cokoliv čím to pomalujete
korálek (který mi tam chybí ale já ho ráno přihodím )

Jak na to:
Kuličky snad popisovat nemusím. Prostě uděláte stejně velké kuličky. Malá rada:Nejlepší je udělat je jako poslední,budou vám pak velikostně pasovat...

Měsíc

Není na tom nic těžkého. Prostě si uděláte takovouto žížalu? :DDD Ohnete a podle toho jak celkově chcete staffku velkou to uříznete. Nakonec vrch uplácejte prsty ,aby nebyl kulatý a aby celkově tvarově odpovídal měsíci... Měsíc dělejte vždy jako první. Od něj se odvíjí velikost staffky.

Staffka ,rukojeť? :D,Kolečko

Opět dělám z žížalky? :DDD (to zní trochu podivně ) . Konec vytvarujte do kulata a nakonec kousek od něj těpněte tenký proužek hmoty (následně řeknu proč).

Po té si udělejte hrubou placku tak,aby byla kulatá...


Mašle
Já jí dělám z trojuhelníků,které po té vatvaruji ,aby to vypadalo jako mašle :D Normálně si uválím placku,nožem načrtnu trojuhelník a už jedu :DDD

|Teď to zní jako návod na Starwars stíhačku či letoun :DDD ,ale rozhodně to ještě není konec :DD |

Nakonec vše dejte do trouby ,nechte vychladnout ,nabarvěte tak,jak chcete a po té jednotlivé díly slepte... Měsíc půjde na staffku,po té nalepíte mašli,na placku kolečka a placku s kolečkama na mašli :DDD

| Malé upozornění může se stát,že se vám to nějak sroluje či tak podobně a kuličky pro změnu zdrhají kam můžou. |


a nakonec tadáááá :D (tvařte se jako by to byl zázrak )


| Na co lze takovou staffku použít? přívěšek na krk,mobil (ale v menším),přívěšek na klíče (kde by to bylo fakt cool a jedna moje stafka tam zjevně asi bude ) ,pro panenku .... :DDD |

Tak a zítra (dnes) se těšte na první z cosplay tutoriálů a to konečně ty rohy na Yomi ,lebkouna a doplňky na Sailor Moon do vlasů (pokud dokopu i dnes svou lenost a nebo dokreslím Arthase) bye bye

A aby vám ta práce šla od ruky :DDD Yep ,už abych začla makat i na Else..
Co nemám ráda na ostatních blogerech

28. prosince 2015 v 23:34
Jop ,dlouho jsem nic nepřidala a je tak trochu na čase konečně napsat pořádnej článek! Takže to co mě štve na ostatních blogerech si konečně můžete přečíst zde..


začnu pěkně od začátku...


Nepřehledné menu
Podle mého názoru je tohle ta hlavní věc. Třeba na blogeru se setkávám s tzv.hlukem kde máte jednu rubriku menším písmem ,druhou pro změnu velkým a tučným písmem. V tom aby se zkrátka prase vyznalo. Neříkám,že musíte mít menu jak ze škatulky ale i menu by mělo nějak vypadat. A hlavně být přehledné a mělo by jít přečíst na co , že to vlastně klikáte.

Neustálé reklamy,ihned po otevření blogu
Jo blog.cz vám hází reklamy sám ale od toho je tu ad block. Na blogeru si teď blogerky nastavují a žadoní o lajk hned po otevření blogu. Zcela upřímně? Kdo by dal lajk na stránku kterou sotva otevřel a ani si nestihl přečíst první větu. Zcela upřímně? tyto blogy ihned zavírám.

Fotky všude
Jo chápu ,je fajn být krásná a hrdá na svůj xicht , ale do háje házet ho všude to jako vážně? o.O Nikdo na vás věčně zvědavý není. Jo fotka třeba u vašeho popisu. Proč ne? Ale kupa fotek v záhlaví? rlly?

Design,design a zase design
O písmu se budeme bavit později... Nic nezkazí den tak jako otřesný design... Málo jě někdy více ale ok do háje mějte na designu co chcete a koho chcete Ok opomineme třeba i váš xicht ale aby mělo 20-30 lidí stejnou šablonu na blogeru? -.- nepřipadávám to trochu ohrané? Jo mějte si tam kytičky,srdíčka,sluníčka a já nevím co ještě ale do háje snažte se to sladit aspoň minimálně a vyhýbejte se křiklavým barvám..

Písmo
Teď něco přímo pro blogger... Uvědomte si,že to vaše děsně sexy písmo neumí Česky a číst to je vážně hrůza... Zvolte tedy raději né tak děsně sexy,cool font ,který aspoň UMÍ ČESKY.

Anglický nadpis ,článek v Čj
Poslední dobou je toho s prominutím jak nasráno , ale nadpis článku je v AJ a zbytej v ČJ to jako vážně? Jo možná vám to přijde děsně cool ale věřte že o něco míň cool je když je zbytek v Češtině. U blogů v Aj si člověk řekne jo napsala to v Aj why not? ale tohle jako vážně?? Ne nedělejte to lidi to pak mate...

Povídky,obrázky co stojí za chocno..
Jo chápu chcete se zdokonalovat ,ale je kupa facebookových skupin kde vám lidi daj radu co a jak zlepšit -sama jednu mám a ta atmoška je jiná než když to dáte na blog,je to odbité a neumíte přijmout názory a rady druhých..

Přijměte kritiku -ať už je řečená dobře či zle
Teď se vracíme k minulému bodu.Když něco zveřejníte počítejte s tím,že kritika jednou nebo později přijít musí. Někdo se vyjádří slušně jiný to ze sebe zkrátka dostane. Pokud jí neumíte přijmout vyserte se na celé blogování. není nic horšího než člověk,který jí neumí přijmout a nakonec z něj vyleze arogatní s prominutím vůl. A pokud házím na blog obrázek -pokud nechcete vědět názory i kritiku ať je řečená tak či onak neházejte to nikam a raděj si obrázek doma založte. Pak to totiž postrádá smysl..X blogů a neustálá změna
Zcela upřímně tohle mi dost vadí... Jo já měla svůj osobní důvod proč jsem blog přesunula zde a zcela upřímně už bych to znova zažít nechtěla. Bohužel jsou slečny ,které mají blog týden čekají jakou návštěvnost budou mít a ono prd a tak ho raději smažou a založí nový... Tohle je věc ,která mi vadí. Pokud mám blog spojen s někým ,jak si pak mohu zapamatovat ten nový když dotyčný zase mění adresu blogu? Pokud nevíte na co se přesně chcete zaměřit tak zaměřte blog na více věcí...

O čem mám blogovat?
Neustále nakukuji do skupin kde se neustále někdo ptá o čem mám blogovat? Do háje když nemáte nápady,nevíte o čem psát dejte si pauzu -ono to přijde samo a nebo se na to jednoduše vyserte. Není nic horšího když se sere člověk ,který ví o dané věci s prominutím chocno do něčeho čemu nerozumí. Piště o tom co vás baví,máte rádi. Blog už si své čtenáře najde.

Komentáře oplácím,komentář za komentář apod.
Pokud si zakládáte blog na blogeru ,máte tam možnost pravidelných čtenářů. Čím více,tím lépe. Bohužel blogerky nahánějí čtenáře mnohdy divnými způsoby-komentář za komentář což mi přijde ,že píše člověk na jehož blog nikdo nechodí a on už neví kudy kam. Jasně je to výhodná nabídka ,protože jak komentující tak i bloger ,který tohle navrhl z toho něco získá. Co víc nechápu je nabídka-pravidelný čtenář za pravidelný čtenář. Nač nutit lidi ,aby sledovali váš blog ,když si ho nikdy nerozkliknou?

Odebírání Pravidelných čtenářů apod.
Ano pokud nějaký blog vymažu ze seznamu pravidelně kontrolovaných blogů nebo už nejsem jeho pravidelný čtenář bylo by fajn kdybyste aspoň blogům s menší návštěvností poradili co se vám nelíbí. Berte v potaz to,že každý jsme jiný a každému se líbí něco jiného...

A nakonec berte to s nadhledem. Tohle je čistě můj názor na věc. Ještě mě napadla gramatika (ale s tou já taky kolikrát válčím,hlavně když píšete článek o půlnoci,kdy to člověku už nemyslí..)


Co jsem dostala na Vánoce

26. prosince 2015 v 21:57 deník shopaholika

Ptají se mě na to všichni a vážně mě nebaví odepisovat každému co ,že jsem to vlastně na ty Vánoce dostala. Defakto jsem tohle všechno dostala jako by na Vánoce (nebo to přišlo den -dva před ) ..


placky... (ty sem si ale koupila sama :D)

šátek od Miw? Moc za něj děkuji je boží :3,bílá wigu ,která došla krátce řed svátky,COD od kamaráda,šátek,kalhoty (kupodivu se hodí na Sheetu a já ty kalhoty sháněla tak moc dlouho ! :3) a šedá mikyna (jop mám dvě z toho jednu mi vylepšil pupíček )


Yep,yep :D Je plná vana so... taška ve které je tekuté mýdlo,sprcháč a pěna do koupele s medem,pak to zelené kokos a limetka-sprcháč,tělové mléko a mýdlo (to sem podarovala mamce :D ) ,tělové mléko meloun :D,sprcháč co voní jak štrůdl,pěna do koupele,šampon :D


a poslední rexona,paletka stínů,Goolipe :3 a parfém Avon (ten se vykšeftovala s mamkou za olejovou cosi do vany -opět to vonělo jako štrůdl).

A tot vše :DD Tak a ted chlubte vy,co jste dostali na Vánoce? :D

Edit: na to hlavní jsem zapomněla :D a následně jsem trochu dostala vynadáno.. soo.... Taktéž jsem dostala na Vánoce (jak jen to napsat? :D) ofík wowko na měsíc? :DDD (Pokud jsem to napsala špatně tak mě prosím oprav ale jak jinak tohle napsat? :D )


jak byloo ...

26. prosince 2015 v 19:02 My diary

Zdravím kulíšci! Je na čase napsat zase můj výkec ,protože poslední dobou neustále cestuju a je jedno zda na den,dva nebo jen na krátký výlet. Zcela upřímně prosinec mám rozlítaný at chci nebo nechci... Mimo to včera jsem byla se sourozenci u otce. Ono defakto mohu říct,že v Olomouci ale přesněji je to Křelov což je někde za .Každopádně opět a zase pár mých postřehů...

>> Opět dlouhá cesta,opět spánek.
>> Ještě sme museli zastavit ,protože sestře bylo špatně. Měnila barvy jako chameleon.
>> Olomouc je plný nákupních center což je fajn ,ale zároven humus.
>> Otec neumí udělat ani míchaná vajíčka.
>> Spíše jsem dělala maidku.
>> Nejezte co neznáte...
a co vám nechutná ...
>> Vaše dobrá nálada může někomu zkazit den...

no a tot asi vše :D bye bye

Veselé Vánoce

24. prosince 2015 v 12:43 Oznamy a tak podobně
Zdravím kulíšci! Měla jsem pro vás připraven článek ale vzhledem k tomu,že jsem se díky němu zasekla na wow vyjde o něco později. Každopádně záhada se světýlkama rozluštěna! Sousedka je má jako by páskou nalepené na parapetu a omotané kolem dřeva. -.-" ale jednou to přijít muselo ...

so... nebudu zdržovat takže přátelé Štastné a Veselé Vánoce a příjemné prožití svátku :))

Ačkoliv to venku vypadá na jaro -.- připomenme si jak vypadá sníh :D


Mé druhé já

23. prosince 2015 v 21:03

Už zase? Zase se semnou hádáš? Zase mi radíš? Řekni mi jeden dobrý důvod ,proč bych měla dělat věcí po tvém. Řekni mi,proč mě nutíš přemýšlet nad věcma,které jsou zcela normální? Proč mi radíš dělat věci opačně? Proč mám kvůli tobě v hlavě zmatek?? Proč tě slyším v hlavě když večer přemýšlím? Snažíš se mi namluvit ,že to semnou myslíš dobře,ale přesto mi to tak nepřijde... Každý máme své druhé já ,at už si to připouštíme nebo ne. Je to takový tichý hlásek,který nám občas v životě napovídá ,nebo to občas vezme za nás. Občas je to hlas,který nám radí,který nás mate,který se nás snaží navést správnou cestou nebo ne? Občas je to zlost,kterou v sobě máme. Ten hlas ,naše druhé já se snaží s ní bojovat. Je toho na tebe hodně? Přestáváš to zvládat? Tak dělej co ti radím..Proč řekni mi jeden dobrý důvod proč... Protože i ty toužíš po lásce a štěstí ne? ..Jak bylo a nebylo :D

21. prosince 2015 v 8:55 My diary

Zdravím kulíšci!
Vánoce jsou za dvěřma ,ok ještě 4 dny ,lidi nahání dárky na poslední chvíli,perou se o vše co je ve slevě a je to Vánoční,v obchodech dlouhé řady,venku chladno a zima a já si i přesto,že nejsem zcela zdravá udělala výlet (teda pokud to tak lze nazvat :D) . Zcela upřímně asi by bylo fajn vám to zrhuba celé popsat ,ale já vypíšu jen detaily a vlastně vám sem těpnu fotky toho co jsem dostala :))

>> Nikdy nepřemýšlejte nad tím jak vaše sousedka pověsila Vánoční světýlka přes tři okna.
>> Za jízdy v autě hrozí nebezpečí spánku.
>> ve vlaku to tentokrát cestou zpět uteklo rychle.
>> Celkově to uteklo hrozně rychle -.-"
>> Orlová je jako králíkárna a baráky jsou nalepené na sebe.
>> Při přestupu v Ostravě mi byla zima.
>> Mohu si se svou zásovou čajů otevřít čajovnu i přesto,že jsem Yumi Gomee jeden podarovala . :D
>> Přijela jsem domů a zjistila,že jsem stále nemocná :DDD
>>> Mimo to jsem se neozývala jeden den a všichni mě hned naháněli zda jsem Ok :D
>>>> Dodatečně mi přálo asi 5 lidí dneska . :D Sakra co to s váma lidi je :D ?
>>>> Mimo to jsem se dnes zhrozila když jsem zjistila,že za tři měsíce mám 20 -.-
>>>>>>> použiju věttu mé kamarádky čím jsem starší ,tím sem blbější... :DD


(ale já to vyležím :DD Ok zítra jdu nahánět ovečku :D -neptejte se proč :D )


Loyd,loyd,Lipton,Lipton a dva sypané čaje (jeden jsem tedy podarovala doufám že chutná osůbko :) )

Hrníček jsem nefotila :DD

A jedna Vánoční fotka pandy :DDD


RoflMao

16. prosince 2015 v 23:31 wow
XDDD


Ideální svět

16. prosince 2015 v 21:33

Jak by měl vypadat Ideální svět? To je velmi těžké,protože každý máme jiné hodnoty a každý jsme jiný. Avšak podle mě by měl vypadat Ideální svět tak,že člověk by se neměl bát bydlet tam kde bydlí. ANo narážím trošku na uprchlíky,ačkoliv násilý,závist a tak podobně tu budou vždy. Proč? Protože i když si budou dva lidé rovni ,za plotem je vždy tráva zelenější. Někdo se narodí s modrýma očima a hle závist může být na světě.
Ideální svět by měl co nejvíce šetřit přírodu. Matka příroda je důležitá pro všechny. Pro zvěř,pro nás,pro naše děti ,... Je nutné si uvědomit,že bez přírody by nebyl život. Příroda je naší součástí tak proč jí tak ubližujeme? Proč zbytečně kácíme lesy? Proč zabíjíme zvěř? Proč nemůžeme žít v souladu s ní? Proč syn zabije vlastní matku? Proč si manžel dovolí sáhnout na svou žen? Chtěli byste v tomto žít? Dovedete si představit,že někdo si doma prožívá peklo? Ideální svět by měl být bez tohoto. Rodič by měl podpořit svého syna či dceru,pomoct svému dítěti,být mu vzorem. Nač stále lidé potřebují nové oblečení? Nač lidé stále potřebují nové telefony? Svět tam venku bez nich ,by je donutil s lidmi více komunikovat. Zcela upřímně mnoho lidí ani neví,jak by přežilo v extrémních podmínkách nebo kdyby se něco stalo. Tohle je špatně. Lidé se spoléhají na druhé a doufají,že jim někdo pomůže a pochopí je. Ale ten člověk jim vrazí nůž do zad. I tohle je špatně. Děti se neumí zabavit bez počítače,tabletu a ostatní elektroniky,místo aby hráli s přáteli. Ideální svět by měl být takový,aby si lidé vážili toho co mají,dělali to co je baví,užívali si života..


10.důvodů proč je lepší se vykašlat na pečení cukroví

16. prosince 2015 v 17:42 My diary


At najedu na blog.cz nebo na facebook či vylezu ven jen před barák ,všude na člověka dýchá ta uspěchaná atmosféra Vánoc ,kdy se člověk jen honí ,aby měl dokonalé Vánoce ,aby měl cukroví,aby sehnal co nejlevnější dárky to jde nebo naopak nejdražší a neustále pucuje domácnost ,aby na Vánoce byl doma pořádek. Tento rok sem si říkala,že vše bude v pohodě a na celé Vánoce se vysmolím... Jo jenže když máte 3 mladší sourozence tak to půjde jen těžko. Včera jsem se snažila o to upéct alespon nějaké to cukroví když už teda. První várky byla černá a pekla se asi hodinu v půl hodině se zjistilo,že trouba je vlastně vyplá). No a nakonec jsem dělala něco už nevím co a z trouby se kouřilo :DDD podme na to

1. Pokud chcete péct, rozhodně samy. Vyhnete se tak případu kdy vám to někdo bude hlídat a spálí to ,budete na to mít klid a nikdo vám to nebude ujídat.

2.Pokud to nechcete mít snězené dřív než se otočíte schovejte to tak ,abyste to pak následně našli. Pokud na to zapomenete tvařte se jako by nic.

3. Pokud se vám ani druhá várka nepovede prostě to prohodte oknem.

4. Pokud vám někdo radí,mrkněte se zda se to tak má opravdu udělat. Možná dotyčná osoba vůbec neví jak a co.

5.Pokud se to nedá jíst obalte to v cukru a říkejte že spálené je na krásu. To vždycky zabere.

6. Pokud vás přestalo bavit péct prostě se na to vykašlete.

7. Na co budete dělat 40 druhů ckroví? -.- když se sní tak se sní smůla.

8. Chybí vám ořechy? Tady pomůže Babice. Aneb může to být i bez nich.

9.Pokud pečete poprvé v životě ujistěte se ,že máte hasící přístroj po ruce.

10. Cukroví vám však může ujídat i pes bacha na něj! A spálené mu můžete nenápadně podstrčit.

A nakonec berte to zase s rezervou.. :D nehonte se,nakupte si v klidu dárky,napečte ,uklidte před svátkama ,pustte si telku a dejte nohy nahoru. :))


Traveling Tag

16. prosince 2015 v 12:00


Tak osobně jsme projížděla blogy mých sbé a najednou Tag na jednom blogu kuk na druhý blog a už jsem v tom taky . :D (To zní divně) Nuže tedy děkuji Ayame za nominaci a tady to máte špunti.

1.Vyjmenuj všechny země,ve kterých jsi byla.
Anglie,Kanada,Skotsko,Německo.

2.Která země/místo se ti nejvíce líbilo?
Jednoznačně Skotsko. památky,příroda,historie.

3.Kam by ses chtěla jednou podívat?
Norsko,Japonsko,Švédsko,Finsko.

4.Vyjmenuj tři věci,které s sebou vždycky bereš na cesty.
Foťák,hudba,kniha.

5.Jaké bylo nejlepší jídlo co jsi kdy v cizině jedla?
Miluju muffiny takže asi ty v Anglii.

6.Jaká byla tvoje nejmilejší cesta ?
Každou cestu sleduji přírodu a auta kolem ale asi Německo. Ta cesta netrvá tak dlouho.

7.Máš nějakou negativní vzpominku na některou cestu ?
Nejspíš jen kfc v Německu kde jsem dostala nedodělané kuře.

8.Kam se chystáš tento rok?
Tento rok už nikam. :))

Dále nominuji každého kdo chce vyplnit tento tag :))

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX