Leden 2016

den D

29. ledna 2016 v 13:11 My diary

Milý přátelé,
dnešek je důvod toho,proč velmi nerada chodím po doktorech a proč se jim zcela upřímně vyhýbám co to jen jde . Dnešek je hlavní důvod toho jak vám dokáže jeden s prominutím blbec pojebat celý den a to jsem ještě slušná. Již od srpna,minulého roku , jsem začla mít zdravotní komplikace. Zjistilo se ,že mám nateklý krk,který mě opravdu hodně bolel. Bohužel po dvou týdnech kdy jsem si koupila cucací pastilky nic. Šla jsem tedy k lékaři (k obvoďákovi) s tím,že mě pořád bolí krk. Nebudete tomu věřit,ale za ten měsíc jsem dost přibrala na váze. S tím vším se neslo ještě několik né moc přijemných věcí jako neustálá únava i když jsem prospala celý den,špatně se mi dýchalo ,... (zkrátka chodící hypochondr). Doktor mi několikrát prošmatlával krk,neschopná sestřička mi nevzala krev, takže jsem kvůli tomu neustále lítala po doktorech. Na krvi zjistili,že to štítná žláza je ale doktor mi řekl ,že je to jen zvětšené a je to v pohodě. Defakto jsem si říkala,že by se to do prosince mohlo zlepšit. Jenže pak jsem šla v říjnu ještě na ORL kde mi taktéž bylo řečeno ,že je to štítná žláza. Zkrátka vše jasně ukazovalo ,že to štítná žláza je. Jak měsíce plynuly našla se práce a já nestíhala do nemocnice zajít. Když jsem tam šla, dostala jsem zjeba jako že co jsem si to vůbec dovolila. Ok to by člověk chápal . Každopádně jsem vysvětlila ,že obvoďák říkal,že pozvánka stále platí a že kdyby cokoliv vypíše mi bez problémů novou. Sestřičky sympatické asi jako jebák na prdeli a doktor tak samo mě objednali na leden. V tom sme s mamkou zjistili,že vedle je ten samý doktor ale mnohem sympatičtější. Šla jsem se tedy předobjednat k němu. Přišla jsem s mamkou do čekárny sedíme.. Vyjde sestřička dám ji vše potřebné a ke komu jdu? No k doktorovi ,který je sympatický opět jako jebák na prdeli nebo vyrážka. Vlezu dovnitř ,udělám to co se po mě chce a jdu za doktorem. Ten na mě vyhrkne že jsem minule říkala že už je to dobré-přitom nic takového jsem absolutně neřekla a celkově se na to vykašlal. Štítnou žlázu jak říkal ,opravdu zvětšenou mám. Všechny problémy od toho také mám ,ale nakonec mě vyhodil z ordinace s tím,že jsem zcela v pořádku a připadala jsem si v tu chvíli jako blbec. Jakmile jsem se na něj podívala,měla jsem pocit jako by se mi vysmíval do obličeje. Nejen,že byl děsně arogantní ale svým chováním totální debil. Upřímně na jednu stranu jsem ráda,že nemusím brát žádné chemické humusy ,ale na stranu druhou pokud člověk není v pořádku a ví to a má pocit ,že je něco špatně je tento postup přece blbost ne? Údajně doktor z ORL ,který sám nechápal proč mi nenapíše léky ,proč neřekne že to štítná žláza opravdu je ,když to tak je totální vůl,který se do toho nemá co srát. A pak se vám někdo diví,že nemáte náladu vůbec někam jít... -.-

Love Live! School Idol project Recenze

28. ledna 2016 v 17:25

počet dílů: 13
rok vydání: 2013
žánr: School life,hudební

Pozor jedná se o spoliler!!
Honoka má velká problém,ačkoliv není nejlepší studentkou svou školu má nade vše ráda. Ovšem tu chtějí zavřít,kvůli nedostatku přihlášek nových studentů. A tak Honoka přichází s nápadem založit skupinu školních idolů. Nic není tak lehké jak se zdá být a tak se Kotori,Umi a Honoka potácejí se spoustou problémy jako např. vymyslení choreografie,textu písničky a spoustu dalších. Nakonec mají mít živé vystoupení ve škole kde však nikdo nepřijde. Ovšem na jejich vystoupení se přece jen někdo podívat přišel. Postupem času je z trojky pětka a každý díl vás seznámí s tím,jak se přidali ostatní členky. Vše vypadá konečně nadějně ale není. Dívky se setkají s problémem kdo povede celou skupinu -nakonec jí tedy povede Honoka. A zjistí,že jedna bez druhé nedokáží existovat. Nakonec mají mít živé vystoupení na střeše ale bohužel Honoka omdlí. Díky tomu vypadnou z Love Live kam se chtěli dostat ,aby nalákali dívky do jejich školy. Bohužel se nepodaří a úplně vypadnou z žebříčku. Podaří se jim však zachránit školu ovšem teď se potácejí s úplně jiným problémem..Kotori má odjet do zahraničí studovat a nevrátí se dříve než odmaturuje...

Hrozně dlouho jsem přemýšlela ,že se na anime podívám. Je to sice starší kousek ale zjistila jsem,že spousta slečen se na něj nedávno dívalo. Stále jsem váhala,protože třeba Free mě chytlo K Missing.. taky ale anime jako SNk a TG ne. Každopádně mě anime doslova pohltilo. Ačkoliv jsem ho zkoukla za týden má úžasnou animaci ,tanec vypadá jako tanec a i choreografice je dotažena do konce nejen našichn hrdinek ale i skupiny A-Rise. Hudba je taktéž úžasná a kostýmy ,které na sobě mají jsou taky parádně provedené. Každá postava je jedinečná svým způsobem a má své problémy. Každá z nich je jiná ale všechny dohromady tvoří úžasný celek. Jediné co mě mrzí ,že první série se opravdu hodně točí kolem Kotori. Holky zjistí,že je Kotori maidka a nakonec kdo se stěhuje? Kotori. Rozhodně to není nic do by ubíralo na úžasnosti ale i tak je to taková kosmetická chybička. Už se těším na druhou sérii. Taky je nutno dodat sem tam nějaký ten yuri náznak.

mé hodnocení: 100% paráda

A -Rise pro představu :)

Písnička kterou zpívali ve 3 úplně poprvé :)


Kupa cosplay tutoriálů

27. ledna 2016 v 14:54 cosplay tutorials
Dnes pro vás mám jednu slečnu (youtuberku),která je nejen děsně roztomilá ale taky děsně zručná a natáčí kupu tutoriálů na různné cosplaye a samozřejmě u ní najdete i návody na několik lolita kousků... Bohužel pokud ste takový baka jako já pomůže vám asi už jen zázrak :D Rozhodně ta videa ale stojí minimálně za shlédnutí.

Návod jak si třeba udělat vysoké nadkolenky ,což se může hodit i na cosplay

Výhra doma!

26. ledna 2016 v 10:56
Zdravím kulíšci. Konečně mi došla má výhra. ( A že jsem se na ní načekala). V pondělí zazvonila poštačka (tedy včera) s tím,že má pro mě balíček. Už jsem moc nedoufala v to,že by jí slečna poslala. Každopádně ano přišla mi . Už podle fotky ,na které panenka byla mi došlo,že to není kdo ví jaká výhra a bude nejspíš potřebovat úplně nové vlasy. Včemž sem se utvrdila. Panenka teda dostala nejen umělé řasy,ale taktéž i nové oblečení a čestné místo v sekretáři mezi zbytkem.


Takto panenky vypadala před úpravou ..

A takto už po :)

Ještě přemýšlím stále nad vlasama a upřímně i nad tou pusou. Nějak mi pořád k těm očím nejde a bije to do očí. Co vy myslíte? :)
1.Video na světě :D

22. ledna 2016 v 9:53
Zdravím kulíšci!
tak dlouho jsem se snažila překonat stud a něco natočit,že se to konečně povedlo. Není to jedno z nejlepších videí má kupu much, viz třeba rámus v pozadí za který se omlouvám ale jednou se s movie makerem naučm. Do té doby mi to jistí Vegas. :DDD Každopádně se těšte i na video kde mě líčí sourozenci (protože o to tu byl taky velkej zájem :DD) . A ted už to teda nebudu okecávat. tadááá


Mimochodem ráda bych příště zkusila víc do Geishy ten make up tak uvidíme. :DDD

Love Live první dojem

22. ledna 2016 v 7:57 První dojmy

Název:Love Live School idol project
počet dílů: 13

Tohle anime mě lákalo už delší dobu. Pořád o něm každý mluvil,každý na něj dělal cosplay a po té co vyšla hra na mobil (v mém případě tablet) ,které jsem doslova propadla ,mě lákalo to anime ještě víc. Ale znáte to? Vyšlo Kčko a spousta jiných zajímavýých anime a k tomuto jsem se již nedostala. Nakonec mám ale stejně rozkoukaná jen 2 anime tak jsem do toho šla a zcela upřímně nelituji. Anime má parádní hudební doprovod ,což je strašně fajn (je to anime o zpívání ,takže né každého musí bavit). Krom toho ,že mě první díl strašně napnul jsem zhlla dalších 5 dílů,během jednoho večera . Nepotřebovat spánek už mám celé anime zkouknuté. Každopádně i postavy se mi velmi líbí a oblíbila jsem si jich hned několik ,takže se určo těšte na recenzi a já se těším už na dokoukání první série a pak již série druhá.

zas vytočená Nagis

20. ledna 2016 v 23:14 My diary

Přátelé to už je vážně na facku. Podařilo se mi v soutěži v naší monster skupině vyhrát panenku. Jaké štěstí že? Nuže slečna mě tedy kontaktovala s tím,že panenku se bude snažit do pátku poslat nejpozději ,že jí pošle příští týden. Týden jsem čekala jako imbecil na balíček a ono nic. (Od jisté doby si zkrátka hlídám kdy má přijít jaký balíček) . No nakonec jsem teda slečně psala jak to vlastně s onym balíčkem vypadá. Slečna se neustále vymlouvala a číslo zásilky mi dát nechtěla. Přeci jen takto si člověk ověří kde balíček je. Jenže slečna ani pomalu nevěděla kdy jej posílala. Dnes mi přišla má nová monsterka a já už to zkrátka nevydržela a hned ráno slečně znova psala. Samozřejmě vina byla na mé straně. Slečna posílala balíček údajně v pátek -říkám si ok ale proč mi to nenapsala když jsem se jí ptala? A samozřejmě žádné číslo mi nedodala ani včera. Bylo mi divné,že balíček z Prahy přišel za dva dny. Nakonec se údajně slečně vrátil,protože napsala špatně mou adresu. Zcela upřímně slečna se tedy omluvila s tím,že balíček zajde dnes odeslat. Údajně ho posílá doporučeně. Bohužel už druhý týden a balíček stále nikde. V celku přestávám doufat,že by panenka došla. Dnes jsem se sledovacího čísla opět nedočkala. Popravdě jo o tu panenku ani tak nejde ačkoliv to zamrzí. Přeci jen ta Drácule je stejně v hrozném stavu -bude muset dostat nové vlasy ,ale jde celkově o princip. Chápu,že se stále najdou lidi ,kteří na sebe chtějí upozornit a naslibují hory doly. Ale za celou dobu co se účastním různých giveaway a že už se mi jich podařilo vyhrát (upíří zuby,sadu od Carmilly?,obrázek od nějaké cosplayerky,náramek,jeden kosmetický baíček,druhý ,kawai box a nakonec i peeling) . Zkrátka to zamrzí no uvidíme třeba se panenky nakonec dočkám a nebo taky ne.. :))

Nový kousek :3

20. ledna 2016 v 10:00
Někdy to přijít zase muselo. Jop vím,většina tyto články stejně nečte ale já ho sem musím i přesto strčit. Už jen kvůli tomu ,že ty panenky sbírám strašně ráda a strašně ráda je pak fotím :D (prostě úchyl). Dnes došel můj první vytoužený kousek. Ne není to Abbey ale Ula. Strašně dlouho jsem nad novým přírůstkem přemýšlela -Frankie mám už dvě,Abbey 3,Jennif taky a i Rochellinku a Claw mě nijak neoslovila takže s tou jednou si postačím. Nakonec rozhodnutí padlo na Draculauru. Zcela upřímně jsem zprvu chtěla pyžamovou ale byla možnost vzít o stovku levněji jinou tak jsem jí vzala. Zcela upřímně jsem měla strach z té růžové na hlavě ale tahle Drácule jí tam skoro vůbec nemá což se mi líbí. A konečně fotky. :)


Avatary warcraft

19. ledna 2016 v 22:19 avatary
Zdravím kulíšci po delší době opět nějaké ty avatary volně k použití :)) Tentokrát na téma warcraft :))Jop :D Každý je jinak velký ale věřím,že v případě zájmu vám to nebude dělat problém :)) Poslední avatar obsahuje písmo ale vzhledem k mému pozadí nejde vidět. :)

Odběry krve? Ne ,děkuji.

19. ledna 2016 v 10:10 My diary

Zdravím kulíšci. Jsem v celku naštvaná a jak už název článku napovídá je to kvůli odběrům krve. Proč o tom píšu? Protože jsem v celku naštvaná. Už od minulého roku někdy v létě si babička všimla že mám krk 2x větší. Strašně mě bolel ,ale stále jsem to sváděla na nemoc. Nakonec se ukázalo ,že je to štítná žláza. Sestřička u doktora mi měla vzít krev -jenže na mé neštěstí tam byl záskok. Pro někoho komu se vždy udělá špatně když mu berou krev (né z té krve to mi nevadí ,ale po tom co mi jí vemou a zkrátka vstanete se mi vždycky zatočí hlava a několikrát jsem takto už sebou i sekla). Navíc už to chci mít vždycky co nejdřív za sebou. A kdo ne že? Každopádně sestřička píchla blbě a krev jí netekla takže tou jehlou hýbala pod kůži a bolelo to jak potvora. Po chvíli teda uznala,že mě pošle do nemocnice. Tam jsem přišla na doběry a sestřička tam nechápala jak mi nemohla najít žílu ,když jsou opravdu hezky vidět. S rukou bolavou jsem málem neodešla domů a musela se držet mamky. Bohužel o několik měsíců jsem byla poslána znova na krev. Kdybych řekla,že jsem předtím nejedla asi bych lhala (měla jsem okurek a banán ,krmila mě ségra na mě se nedívejte) . Každopádně mamka nestíhala a tak jsem musela jít na krev sama. Sedla jsem si a po 2 minutách šla na řadu. Klepala jsem se ,protože tohle je něco co nenáším a navíc jsem člověk co se těmto věcem vyhýbá a řeší raději nemoci a tak podobně namísto léků bylinkama. Každopádně jsem vlezla do vnitř a sestřička mi to chtěla brát z té ruky kde mám monokl z luku ( jop střelila sem se tětivou neříkejte nic) . Takže uznala ,že z ruky kde mám monokl jako kráva to nebude nejlepší. Nakonec mi teda prohlídla druhou ruku . Poslední odběr v nemocnici byl fajn,žíly mi sou vidět co víc by se mohlo posrat? Úplně všechno. Sestřička mi krev sice vzala ,ale když sem šla z ordinace, každý na mě hleděl a ptal se, kde mi to jako píchla. No zcela upřímně když držíte věci asi si to na tak debilním místě nezatlačíte i přesto že jsem si na to tlačila v té ordinaci. Tak jsem se oblíkla a málem praštila jednu starou paní (pořád říkám že sem nebezpečná osoba) a vydala se na cestu za mamkou.. Jop bylo mi sakraže zle ale zvádl jsem to. Po chvilce mě ale strašně bolel ten sval ze kterého mi tu krev vlastně brala. Doma jsem zjistila,že tam mám monokl jako kráva. Takže nejen že mám dva monokly ale taky mě to bolí když dám ruku k sobě . A aby toho nebylo málo praštil jsem se večer ještě do postele tkže mám odřenou nohu. Jop když se daří,tak se daří..

top 5:Leden

18. ledna 2016 v 5:53 Music
1.Omnia -I dont speak a human

2. Nightwish- elán

3. Let it go Jp

4. Hammerfall -Last man standing

5.Nightwish-Sleeping Sun

+ 6. Keltská hudba

Tvá fobie

10. ledna 2016 v 19:44
Zcela upřímně poprvé a snad naposled kdy jsem malovala oheň :DD Díky tomu obrázku jsem raděj udělala druhý :D Bohužel zase protestuje sai ,takže to titlám v online programu ve kterým se mi blbě dělá .. Jo asi určitě v tom uvidíte ruku co už :DD Na první pokus v životě..


:DDD Berte to s nadhledem :D


2x Avatary Mh

10. ledna 2016 v 13:31 avatary
Po delší době jsem zapla Photoshop (něco na ten způsob) a zkoušela s ním opět pracovat. A tak vznikly tyto dva avatary. Můžete je použít jak se vám zlíbí :) Za uvedení autora či odkazu budu ráda ,ale není to povinnost. :)) Avatary lze použít ke článku :)


Chibi me

7. ledna 2016 v 22:36
Konečně jsem malinko pokročila v měsíční kreslící výzvě. Zprvu nešel sai ,ale s novým noťasem jde všechno a hned líp :333 So.. nejedná se o celý můj výtvor ,vytvořila jsem chibíka u rinmarugames.com ,nechtělo se mi s tím totiž teď dělat a já mám ty vlasy v celku prapodivné tak bych ani pořádně nevěděla jak je namalovat. Každopádně hrdě říkám,že tohle jsem já. Samozřejmě když mám vyžehlené vlasy ale to je detail. Na šátkách ulítávám hodně,musím je nosit i doma ,šedá mikyna co jsem si koupila na Vánoce ,tepláky co jsem dostala a nakonec mé huňaté fusekle a papuče :D

Přesně tohle jsem já :DD (jen tam na mikyně chybí zip ale na ten jsem zapomněla)


Tvá oblíbená smyšlená lolita

7. ledna 2016 v 21:23
Má oblíbená smyšlená lolita je Alenka z říše divů. Film jsem viděla již několikrát a stejně mě pokaždé okouzlí.


Den 17 - Co bys právě nejvíc chtěla?

7. ledna 2016 v 21:21
//Nevím zda si vzpomínáte ale byla tady lolita challenge a já bych jí ráda dokončila. Celou jí najdete Zde.

Právě tuto chvíli bych si nejvíce přála být v pořádku a zdravá.A taktéž být s přítelem. Tohle jsou dvě věci ,které bych teď zrovna nejvíce chtěla. :))

Ano omlouvám se ale jaksi mě rýmička z kola totálně zmohla a já se asi týden trápila s horečkama.


Harajuku líčení tutorials

5. ledna 2016 v 10:36
Ok ještě teda jeden článek a kulíšci pokud mi bude líp už bych se konečně mohla dokopat k tomu něco natočit :DDD Já vím,že to říkám už pěkně dlouho ale je Nový rok a myslím,že je nejlepší čas začít.. Takže jak budu méně flekatá natočím to video s ebayem :DD (to na které čekáte už pů roku).

Dnes mám pro vás několik líčení na různé harajuku styly oblékání .

GyaruVánoční víla

5. ledna 2016 v 9:39 deník shopaholika

Jako každý rok i tento jsem se přihlásila do Vánoční víly. Zcela upřímně jsem byla dost překvapená,vždyť jsem žádný balíček nečekala a pak mi to došlo. Vše přišlo moc hezky zabalené i s přáním a dopisem (ani nevím zda jsem něco podobného taky přihodila do balíčku). Ačkoliv to mělo být temné myslím,že jsem spokojená :)) Přišlo toho dost a opravdu potěšilo takže.. 3x chooker jeden s tou obří kamejí dole před noťasem,a dva na noťasu . Brož kamej ,deníček (který nejspíš využiju pro své zápisky ,protože přeci jen deníček 1x1 je sice skladnější ,ale za to do něj napíšete jen to nejnutnější.. a svíčky. Přiznám se ,že ty čokoládové svíčky mi moc nevoní ,ale rozhodně je zužitkuju :D Já nevím proč ,ale ta vůně mi přijde hodně umělá a více než voňavá spíš tak umělá že to bije do nosu.

Tak a tímto se s váma bohužel loučím ,protože mám stále horečku a jsem úplně KO .. bye bye

LadyBaby-Nippon manju

5. ledna 2016 v 7:50 Music
:DDDDD


Moje Novoroční předsevzetí

3. ledna 2016 v 1:02 My diary
Nebudu vám lhát... Mám určité cíle a za těmi si jdu stůj co stůj. Díky tomu jsem si splnila mnoho snů a doufám,že mnoho si jich ještě díky tomu splním. Ačkoliv realita je tvrdá,svět krutý a sluníčkáři všude kolem ..

1. Přejít na no-poo metodu. Možná si řeknete,že tohle bude věc na dlouhé lokty ,jo je. Bude tvrdat než si vlasy zvyknout. Budu na no poo přecházet pomalinku,protože mě nebaví hledat,který šampon mi svědčí a který ne. Je zcela jedno zda mám timotei za 40-50 kč po kterém mám hlavu jako květák a druhý den mastnou nebo kupuju šampón za 60 který je vychválen do nebe ale mým vlasům prostě nesedí. Někdy to fakt dost naštve. A hlavně žádná chemie.

2. Narůst si vlasy. Zase věc ,která se možná nepodaří ,možná jo. Protože já vlastně neměla douhý vlasy nikdy. Pokaždé mi je už rodiče od mala stříhali na kluka. Před pár roky jsem měla našlápnuto na dlouhé vlasy kdy sem je měla téměř po lopatky. No kadeřnice mi je na tolik zastřihla ,že jsem musela na krátko. Následně jsem vypadala jako kluk a vlasy jsem obrečela. Jo zní to jako blbost ,ale zkrátka pokud toužíte mít dlouhý vlasy a už k nim máte našlápnuto a sprčí vám to jedno pako ,pak si asi dovedete představit jak to zamrzí..

3. Pořídit si luk. Jo tohle je věc,kterou mi možná pár lidí bude vymlouvat ,ale já ten luk vážně potřebuju. Né ,že bych ho potřebovala ale prostě jsem pocítila touhu ho vlastnit a lítat s ním po lese a snažit se z něj co nejlíp střílet. Prvně jsem chtěla nějaký meč ,ale vzhledem k tomu ,že by byl sakra těžkej tak jsem to vzdala. Jak jsem k tomu přišla? Najela si na elfy a zkrátka pocítila touhu ho vlastnit.

4.Pořídit si nějaké fantasy knížky. Pro někoho nutnost pro mě spíš další výdaje. Každopádně jsem si nedávno pořídila spíše tedy sešit o malování ,teď bych teda nějakou pořádnou fantasy knihu. Protože mnohdy stahovat pdfka nebo půjčovat si jí v knihovně není totéž jako tu knihu vlastnit. Především bych ráda warcraft :D ačkoliv jsem už v půlce? a né a né se dokopat ke konci ...

5. Začít na sobě makat. Tohle je věc kdy si říkáte "Jo ,je to dobrý." ale nakonec zjistíte,že vy samy se necítíte dobře a že máte nutkání na sobě trochu máknout. Jo ráda bych nějaký to kilíčko dolů ale hlavně nabrat svaly. A opět zase řádně jezdit na kole,všude.

6. Cosplay na Arthase. Jo někdo si řekne What? Ale pokud chcete mít luxusní cosplay ,potrvá to třeba X měsíců. Proto bych ho ráda do příštího roku už měla. Nevím zda je to zcela reálné ,ale doufám ,že ano a udělám proto maximum. Ačkoliv bych ráda dodělala ty přednostní cosplaye.

7. Vyhýbat se chemii v kosmetice ,co nejvíc to půjde. Zase tady se to trochu narušuje ,protože cosplay bez make upu je jako štáva bez vody. Zkrátka to tomu dodává ten šmrnc. Ovšem ráda bych co nejvíc a co nejdřív začla s domácí přírodní kosmetikou. Co si udělám díky tomu vím co v tom je.

8. Podívat se na larp. Jo ,pro někoho normálka :D pro někoho čekání na správnou chvíli či šanci a prostě se zúčastnit ačkoliv na žádném v životě nebyl. Zcela upřímně? Za celou dobu nebyla šance se někam dostat. A na to se váže 9. A to udělat si konečně kostým. Teda spíš si ho ušít nebo říct kámošce at vám to ušije a na to se váže zase desítka :D A to naučit se vyšívat a udělat si na to pořádnou výšivku. Jo hádáte správně Vikingové. Zjevně budu žena s šatama a sekyrou bez zástěry a vařechy :D Ok nejlíp splácat kostým z toho co člověk najde v obchodě nebo v sekáči. Ale ty šaty jsou taky nutnost :D A jednou budou...

Nooo momentálně už mě nic nenapadá so... bye bye kulíšci :D a pokud to někdo dočetl bravo vám :D
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX