Únor 2016

Já žiju! Teda zatím...

25. února 2016 v 7:22

Zdravím přátelé !! :D
asi je taky na čase sakra konečně zas něco sepsat XDD Jak jste si asi všimli poslední dobou tu toho moc není. Důvodem však je ,že dopoledne ležím -opět mě schvátila nemoc ( to byste sakra nevěřili jak strašný to je když vám neustále teče z nosa a v krku máte jako na jehlách) no a pak odpolední v práci a nakonec v 17.30 dojdu domů a jsem ráda že žiju :DDD Povětšinou pojím ,sčeknu anime a jde se spát. Zapomněla sem dodat,že se ještě dopoledne doma morduju ,protže bych ráda zhubla ,ale s nemocí raděj ležím v posteli s noťasem ... Co se práce týče v životě bych nevěřila jací jsou někteří lidi strašní ... Třeba jedné paní nemůžu zavázat sáček (to aby jí to neuteklo) ,protože ho znova použije jenže tu mašli by tak či ona stejně rozvázala.. -.- Až na to je celá práce v klidu. Dojdu ,převleču se,pokecáme s kámoškou a pak už jen krájím salámy :DD případně pomáhám ostatním s jejich prací.. O půl páté pomalu začínám uklízet ,v 5 zavřem douklidíme to a jdem dom. Takto funguje náplň práce 5 dní v týdnu. Nejspíš i druhý týden ,údajně teď budu mít pořád dlouho odpolední což mi neva zas tak zlý to není.. Co se týče zbytku tvrdě makám na cosplayích na afko -už jsem dala dohromady paruku na Hatsune a dávám dohromady zbytek . Co se Annáka týče o víkendu stříhám wigu a nakonec Sindra nebude... Nestihla by dojít paruka bohužel.. Takže Gumi panda hero mi to jistí.. Tak to by bylo asi vše sayooo kulíšci !! :33


kono subarashii sekai ni shukufuku wo : První dojem

23. února 2016 v 21:11 První dojmy

Prvně jsem myslela ,že anime bude totální blbost. No nakonec jsem po ukázce tomuto kousku dala šanci a prostor a ono se to vážně oplatilo! Zcela upřímně nestačil mi jeden díl ale museli jsme zkouknout hned všech 6 přeložených. Anime je fakt srandovní a zasmějete se nad nejednou scénku ke všemu si přijdou na své i úchyláci :DDD ale určo se není čeho bát jde zkrátka o dobře povedený vtip. Jsem zvědavá kolik bude mít anime dílů. Momentálně se řadí k mojim oblíbencům. :3

obrázek za obrázek

21. února 2016 v 19:16
Zdravím kulíšci ! :)
Ráda bych vás navnadila na swap obrázek za obrázek. O co se jedná? :) Po domluvě si namalujeme vzájemně obrázek a pošleme. O nic víc defakto nejde. :)) Mám tyto swapy (výměny obrázků ) opravdu moc ráda. Takže kdybyste měli někdo zájem (je tam toho o dost víc ale momentálně mě napadlo napsat o tomto ) tak tady můj účet na swaplace :) přímo swap najdete tady.


zimní anime série 2016

19. února 2016 v 11:44
Norn 9:Norn + Nonetto
Tohle anime v ukázce vypadá v celku působivě . Jsem na něj dosti zvědavá vzhledem k tomu,že to vypadá že právě tohle nebude můj žánr. Uvidíme.. Každopádně minimálně upoutávka mě okouzlila..

Luck and Logic
Anime jež mě uchvátilo dějem.. Jsem na něj v celku zvědavá zda bude opravdu aspoň z části tak dobré jak slibuje. Opravdu hodně se mi líbí postavy a už teď se tohoto anime nemůžu dočkat..Nidži-iro Days
Anime které opět není můj šálek kávy především kvůli žánru ale zalíbilo se mi ,že by v něm mohlo být i dost humoru.. :D A byla u něj chytlavá hudba.. Mám však neblahé tušení že se do ní zabouchnou nakonec všichni už i kvůli upoutávky..


Ao no Kanata no four Rhytm
Ukázka mi nic moc neřekla ale líbí se mi a tak si říkám,že tohle vypadá jako dost fajn anime .. Mám trochu pocit jestli to nebude něco malinko na způsob kaleido Stage ..


Kono Subarašii sekai ni šukufuku o!
No u názvu sem se trochu zapotila každopádně o anime jsem už slyšela a dost nad ním váhám nakonec pokud bude čas proč ho nezabít tímto anime? Už znázvu to beztak bude echci :DDD šuk :D


Fairy tail Zero
Jsem v celku zvědavá jak vlastně vznikl celkově cech a takk už se těším *w*


Co se celkově týče .. nějak mě sezóna 2016 neoslovila ale na druhou stranu pár toho na zkouknutí se našlo. Kraťase možná zkouknu k napsání recenze ale že by mě nějak okozlily se říct nedá..

Na co se těšíte nejvíce vy? :)A na co naopak vůbec?Valentýn v Japonsku

18. února 2016 v 10:45 Japonsko
Valentýn už sice byl, ale já to malinko zazdila. Né že bych ho nějak extra slavila to ne, ale čokoládu jsem přeci jen dostala. A co vy? Každopádně dnes mám pro vás článek o Valentýnu z Japonska..

Výsledek obrázku pro japanese valentine day
Jak již víme valentýn se slaví i zde 14.února. Podobně jako kdekoliv jinde i tady se dává čokoláda. Rozíl je v tom, že v Japonsku dávají čokoládu ženy mužům.
Zásadní rozdíl ale spočívá v tom, že se dělí na 2 typy. První se nazývá honmei choco (本命チョコ). Jedná se o obdobu, kterou známe, obdarování milované osoby čokoládou. Rozdíl je ale v tom, že dárky dávají jen ženy mužům. A ještě je třeba uvést, že by se mělo jednat o klasickou tmavou čokoládu (nikoliv bílou).Japonky také čokolády vyrábějí samy .

Čokoláda pro šéfa

Druhým a tím neobvyklejším typem je tzv. giri-choco (義理チョコ). Jedná se o čokoládu, kterou zaměstnankyně věnují svým mužským nadřízeným či spolupracovníkům. Jedná se prakticky o povinnost, kterou je třeba splnit.

Pokud jste žena pracující v japonské firmě, klidně můžete vyzkoušet obdarování svého japonského nadřízeného. Nemusíte se obávat, že by si to spojoval s nějakým romantickým náznakem.

Existují však tři druhy čokolád (ne není to ani hořká ani bílá,..)

1. Honmei (本命チョコ )
Znamená to naprostá jistota, v tomto případě se jedná o nefalešné vyznání lásky. Dívka dává chlapci najevo, že jej má ráda a je to jeden z mála dní v roce, kdy si to vcelku bez zcela extrémního ostychu dovolí..
2.Giri (義理チョコ )
Je to něco jako poděkování a přítomnost toho druhého. Dívka ho má za nejlepšího přítele. (Jsme dobří přátelé, jsem ti zavázána a děkuji za tvou přítomnost.
3. Onasake (お情けチョコ )
Něco jako dar z lítosti... Jako třeba on nic nedostane, tak mu dám čokoládu...

A teď se asi ptáte "jak to do háje poznat?" Onen háček je v tom ,že nijak. Zkrátka musíte samy uhádnout která čokoláda to je.

O měsíc později se očekává, že muži valentýnské dary oplatí a obdarují ženy něčím, co má aspoň 2x nebo 3x větší cenu než dárek, který dostali oni. Tomuto dárku se říká sanbai gaeshi, což znamená doslova "trojnásobný návrat". Oplátka dárkem stejné hodnoty se bere jako způsob, jak se se ženou rozejít. Pro změnu se však dává bílá čokoláda.

NH(největší hlody) z wow Nagíska

17. února 2016 v 11:59 wow
Znáte to,hrajete ,hlídá te si to a tamto a najednou řeknete nějakej hlod.. Zcela upřímně mohla bych začít psát KNH a trhla bych na tom slušnej peníz. Knihu největších hlodů.. Tak ať se zasmějete pár jich tady pro vás mám .. :DDD


To si tak založíte Huntera ,protože vás to děsně láká .. Hodíte spell a po té chcete střílet šípy.. No zjištujete že to nějak nejde...
já: " hele proč nestřílím šípy?"
P: "A koupila sis je?"
Já: "Tady se kupujou šípy? "

chvíli na to děsný výtlem.. Občas i to jak u wowka trpím samomluvou (povídám si s Petem) stojí za to..

Dostanu meč leží mi v batohu už nějakou dobu...
P: "Proč si nenasadíš tenhle meč?"
Já: "Proč? mě se víc líbí tenhle..!"
P:"Ale tenhle je lepší.."
Já:" Ne mě se líbí tenhle jak svítí.."

plácne se rukou do čela..

Další věc u které se člověk zasměje je má orientace na mapách.. Hlavně když se potřebujete dostat z bodu A do Silver Moonu a musíte letět přes Og a UC .

To si tak stojíte a čekáte na vzducholoď najednou jsou tam dvě (né že by mě napadlo se zeptat toho zelenýho zmetka kam to letíte) . Pomalu ale jistě už se chystají odletět rychle najednu skočím.. Samozřejmě to byla ta druhá.. A tak si tak občas cestuju :DD Ještě že v Undercity vím kterým orbem se tam dostat :DD

Zcela upřímně takových hlodů by se ještě našlo. Občas si nechám nějakou stafku ,protože se mi líbí jak střílí ty kuličky :DD Občas zabloudím :DD Ale co už .. :DPlay your class

15. února 2016 v 20:00 wow

You tank it

15. února 2016 v 20:00 wow
:DDD


Prosím o pomoc :)

11. února 2016 v 20:52

Kulíšci,Zdravím ráda bych se vás zeptala zda se vám na tomto blogu také dělají bílé okraje a pokud ano jaký prosím používáte prohlížeč? Zjistila jsem totiž,že někomu se design castlemirage zobrazuje s bílou na okrajích a údajně není design až do okrajů. .. Předem všem děkuji

Love Live alba ke stažení

9. února 2016 v 12:26 Hudba ke stažení
// alba budou postupně doplňována


TrackList:
01. Bokura no LIVE Kimi to no LIFE
02. Yuujou no Change
03. Bokura no LIVE Kimi to no LIFE (Off Vocal)
04. Yuujou no Change (Off Vocal)
05. Hajimemashite -Kosaka Honoka-
06. Hajimemashite -Ayase Eri-
07. Hajimemashite -Minami Kotori-
08. Hajimemashite -Sonoda Umi-
09. Hajimemashite -Hoshizora Rin-
10. Hajimemashite -Nishikino Maki-
11. Hajimemashite -Toujou Nozomi-
12. Hajimemashite -Koizumi Hanayo-
13. Hajimemashite -Yazawa Niko-

TrackList:
01. Snow Halation
02. baby maybe Koi no Button
03. Snow halation (Off Vocal)
04. baby maybe Koi no Button (Off Vocal)
05. Seiya no Onna no Ko-tachi. …Mada Akaru Ikedo
06. Anata to Christmas -Kosaka Honoka-
07. Anata to Christmas -Ayase Eri-
08. Anata to Christmas -Minami Kotori-
09. Anata to Christmas -Sonoda Umi-
10. Anata to Christmas -Hoshizora Rin-
11. Anata to Christmas -Nishikino Maki-
12. Anata to Christmas -Toujou Nozomi-
13. Anata to Christmas -Koizumi Hanayo-
14. Anata to Christmas -Yazawa Niko-
15. Mirai e Go Next!TrackList:
01. Natsuiro Egao de 1, 2, Jump!
02. Mermaid festa vol.1
03. Natsuiro Egao de 1, 2, Jump! (Off Vocal)
04. Mermaid festa vol.1 (Off Vocal)
05. Okinawa Touchaku! (Drama Part)
06. Yagate PV Satsuei ni. (Drama Part)
07. Minna de BBQ (Drama Part)
08. Namiuchigiwa no Paradise (Drama Part)
TrackList:
01. Mogyutto `LOVE` de Sekkin Chuu!
02. Aishiteru Banzai!
03. Mogyutto `LOVE` de Sekkin Chuu! (Off Vocal)
04. Aishiteru Banzai! (Off Vocal)
05. Mousugu Valentine (Drama Part)
06. Junbi Da! Valentine (Drama Part)
07. Let's Cooking! (Drama Part)
08. Anata no Moto he (Drama Part)
TrackList:
01. Wonderful Rush
02. Oh, Love & Peace!
03. Wonderful Rush(Off Vocal)
04. Oh,Love&Peace!(Off Vocal)
05. Kissa to meidona ichinensei (Drama)
06. Yashiki ni Obake wa Ninensei (Drama)
07. Shou de Fashion! Sanensei (Drama)
08. Dance Climax! (Drama)Track List :
01. Music S.T.A.R.T.!!!!
02. Loveless world
03.Music S.T.A.R.T.!!!! (off Vocal)
04.Loveless world (off vocal)
05. Ikou Ikou Yuki no kuni e (drama)
06.gerende de sabaibaru! (drama)
07.Abunai!I Mai dorimu (drama)

tracklist:
01.Mi wa μ'sic no Mi
02.Super LOVE=Super LIVE!
03. Mi wa μ'sic no Mi (Off Vocal)


04. Super LOVE=Super LIVE! (Off Vocal)

Disc 1: Stáhnout
Disc2: Stáhnout
--------[ Disc 1 ]--------
01. Bokura no LIVE Kimi to no LIFE
02. Yuujou no Change
03. Snow halation
04. baby maybe Koi no Button
05. Love marginal
06. sweet&sweet holiday
07. Diamond Princess no Yuutsu
08. Love Novel
09. Shiranai Love*Oshiete Love
10. A.no.ne.ga.nbare!
11. Natsuiro egao de 1, 2, Jump!
12. Mermaid festa vol.1
13. Mogyutto `LOVE` de Sekkin Chuu!
14. Aishiteru Banzai!

--------[ Disc 2 ]--------
01. Wonderful Rush
02. Oh,Love&Peace!
03. Mermaid festa vol.2 ~Passionate~
04. Someday of my life
05. Koi no Signal Rin rin rin!
06. Otome-shiki ren ai juku
07. Ma hou tsukai hajimemashita!
08. Jun'ai Lens
09. Kokuhaku biyori,desu!
10. Blue~Berry ♥ Train
11. Kodokuna Heaven
12. soldier game
13. Daring!!
14. Yuuki no Reason
15. Arifureta kanashiminohate
16. Listen to my heart!!
17. after school NAVIGATORS

Disc 1: Stáhnout
Disc 2: Stáhnout
Disc 3: Stáhnout

Tracklist:
--------[ Disc 1 ]--------
01. Bokura wa Ima no Naka de
02. WILD STARS
03. Kitto Seishun ga Kikoeru
04. Kaguya no Shiro de Odoritai
05. Susume→Tomorrow
06. START:DASH!!
07. Korekara no Someday
08. Wonder zone
09. No brand girls
10. START:DASH!! [ µ's ver ]
11. Binetsu Kara Mystery
12. Kimi No Kuse Ni!
13. Cutie Panther
14. Natsu, Owaranai De。
15. Pure girls project
16. UNBALANCED LOVE
--------[ Disc 2 ]--------
01. Music S.T.A.R.T!!
02. LOVELESS WORLD
03. Takaramonozu
04. Paradise Live
05. Sore wa Bokutachi no Kiseki
06. Datte Datte Aa Mujou
07. Donna Toki mo Zutto
08. COLORFUL VOICE
09. Yume no Tobira
10. SENTIMENTAL StepS
11. Love wing bell
12. Dancing stars on me!
13. KiRa-KiRa Sensation!
14. Happy maker!
15. Shangri-La Shower
16. Ruteshi Kisuki Shiteru
--------[ Disc 3 ]--------
01. Eien Friends
02. Nightingale Love Song
03. Aki no Anata no Sora Tooku
04. Futari Happiness
05. Fuyu ga Kureta Yokan
06. Trouble Busters
07. Bokura wa Ima no Naka de (LittleMore-Rock Mix)
08. No brand girls (GRP-Explosion Mix)
09. START:DASH!! (Bitter-Sweet Mix)
10. Wonderful Rush (Hevey-Rush Mix)
11. Music S.T.A.R.T!! (SKA-Feel Mix)
12. Pure girls project (Super-Mondo Mix)
13. Cutie Panther (Metal-Panther Mix)
14. Binetsu Kara Mystery (TeKe-TeKe ELEKI Mix)TrackList:
01. Bokura wa Ima no Naka de ( Stáhnout )
02. WILD STARS
03. Bokura wa Ima no Naka de (Off Vocal)
04. WILD STARS (Off Vocal)TrackList:
01. Kitto Seishun ga Kikoeru [Stáhnout]
02. Kaguya no Shiro de Odoritai
03. Kitto Seishun ga Kikoeru (Off Vocal)
04. Kaguya no Shiro de Odoritai (Off Vocal)


CD 1 : Stáhnout
CD 2: StáhnoutTrackList:
01. Susume→Tomorrow
02. START:DASH!! [TRIO ver] [Stáhnout]
03. Susume→Tomorrow (Off Vocal)
04. START:DASH!! (Off Vocal)Tracklist:

01. Korekara no Someday
02. Wonderzone
03. Korekara no Someday (Off Vocal)
04. Wonderzone (Off Vocal)


TrackList:
01. No brand girls
02. START:DASH!! [µ's ver]
03. No brand girls (Off Vocal)
04. START:DASH!! (Off Vocal)WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX