Březen 2016

jak by měl vypadat můj vztah

31. března 2016 v 9:52
Jak by měl vypadat můj vztah? Takový jaký mám teď s přítelem. :)) Více k tomu bohužel nepovím :))


věci, které mě dokáží vytočit

30. března 2016 v 8:34
Nebudu vypisovat úplně všechno :DD To by byl tří hodinový článek. :D Né vážně . Nasrat mě zas není tak těžký.

1. Jo počkáme tě tam .
Dojedu a nikdo nikde. Následně telefonát nestíhám stavíš se? Do háje musím do práce to,že sem dojela je má dobrá vůle. Ne opravdu mě tohle vždycky dokáže akorát nasrat.

2.Jsme domluvení jo?
A najednou z toho sejde. Další věc ,kterou opravdu zbožňuju.

3.No Ona měla jen ranní .
No já mám teď furt jen ranní . Když někdo poukazuje na druhého ale dělá to samé.

4.Nemáš to? A můžeš prosím tamto?
Volná chvíle je vzácná a já jí chci zužitkovat jinak než odepisováním těm co pořád otravujou nebo píšou v nevhodnou chvíli a spamujou vás tím.

5. A to jsou steely? No taky bych je chtěl.
To ti je mám jako koupit nebo co? Rozmazlení smradi co vás otravují svou přítomností a hrajou si na frajírky, ale hlavně že chce dělat cosplay na Miku .

6.No a kolik máš těch paruk? To mi určitě jednu půjčíš že?
Už ste viděli někoho někomu půjčovat paruku za 700? Ne? Já totiž taky ne ,tak se tak debilně neptejte a tyhle sračkoidní kecy si strčte třeba do kapsy.

7. Jak můžeš za tu sukni chtít tolik?
Rlly? Jsem první majitel,sukně je jako nová já jí měla jednou na sobě . Ještě někdo takto debilní otázku?

8. A to sbíráš panenky pro dceru nebo pro někoho?
Si děláš kozy ne? Jasně ve 20 už mám 9ti letou dceru. -.- na tohle vždycky nemám slov.

9.Jo metal dneska poslouchá každej.
No a co já s tím? Když se mi to líbí tak to poslouchám ne? Přece si nevyrvu uši.

10. Dobrý den, kozy ven,já jsem galantní jelen...
Aneb když na fotkách v nějaké poťapané seznamce vidíte jen kozy nějaké zmalované pipiny. Vážně je nutný ze sebe dělat šlapku i veřejně?

11.A pak udělej to a tamto..
nejsem stroj...

12. Já si vezmu půl kila toho salámu a pak mi ještě dejte dvacet toho aidamu jo a nakrájejte ho a ještě 2 kuřecí křídla a ještě 8 nožek párků...
Wait jak si tohle všechno zapamatovat? No nenakopejte to do prdele...

13.To je malej obchod to se moc nenadřete že?
A kdo tam uklízí? Kdo dohazuje zboží do regálů? Skřítek?

14.Máte jelita? Ne!? Máte tu úplný hovno .
Pokud je svátek jděte do malého obchodu hned ráno. Většinou je tam tolik lidí ,že se to prostě prodá. Tm,že je člověk hnusný na zaměstnance mu ty jelita nepřičaruje ale můžete to zkusit.

15. To si špatně udělala to a tamto .
A ty jsi dokonalá?

16.komár není nic horšího než komár.
A škrábání si štípanců na noze. -.-


moje největší obavy

30. března 2016 v 8:14
Samota
Samota je pro mě prázdnota a já z ní mám zkrátka strach. Mám strach ,že bych zůstala úplně sama a je to pro mě snad to nejhorší co znám .

Ztráta milované osoby
Ono to dost navazuje na samotu ale zkrátka takto to je. :)

Pavouci
Nahání mi hrůzu :DDD A mám strach,že se někde nějaký najde. :DDD

Malý prostor a málo prostoru
Výtah? Ne děkuji raději pěšky. -.- Mám pak pocit že se dusím.já a stravování

30. března 2016 v 8:03
Fuuu no až to budete číst asi se z toho osypete :DD Zkrátka je to celkem chaos :)

O víkendu jím jako běžní lidé ale nesnídám to jen málo kdy když vstanu fakt brzo. Takže oběd a večeře. Přes týden záleží na tom jakou mám směnu. Když mám ranní tak většinou snídáme v práci před otevřením pečivo a popíjíme kávičku. Pak následuje jako by druhá sváča a nebo oběd doma a klasicky večeře. Pokud mám odpolední nevaří se u nás a já si vezmu jen něco na zahnání hladu. Po té pak jím v práci svačinu. Někdy když však je ooběd v práci nejím odpoledné vůbec. :))

A co jím celkově? Vlastně téměř cokoliv až na vařenou zeleninu a dušenou a játra. Taky jím hlavně kuřecí maso . Ostatní málokdy a snažím se poslední dobou vyhýbat sladkému. Stejně tak je to u pití ačkoliv jsem zvyklá na bublinky a pomalu se odnaučuji sladit kafe. :))Ovšem milce s jahodama nikdy neodolám :33 *w*


Lolita

29. března 2016 v 23:52 Moje malůvky
Opět a zase něco namalováno . Základ je použit z netu opravdu se mi s tím nechtělo znova prplat. Každopádně dnes pokus o trochu jiný styl a tohle z toho vylezlo . Myslím,že už i to stínování narozdíl od včera je tu líp vidět. Každopádně ještě řádně zapracovat na očích. :)) Mimochodem chystám pro vás návod jak namalovat a vystínovat vlasy. :))


Práce za všechny prachy

29. března 2016 v 10:16
Tentokrát zase něco na téma týdne. Je to už měsíc a něco co pracuji v Hrušce tady na vesnici. Přes týden a vlastně i před výplatama k nám moc lidí nezavítá spíše ráno . Odpoledne to je lážo plážo a občas není co dělat. Doplňujeme tedy regály ,roupama umýváme a utíráme skla a police se zbožím. Za tu dobu co tam pracuji jsem zjistila jednu věc. Bývalé vedení bylo opravdu mazec. Nadržovalo se jedné kolegyni ,ta měla neustále ranní směnu ,volno a třeba vedoucí nechytla v životě na hadru. Je toho ovšem více. Od doby co se změnilo vedení je vše takové dá se říct klidnější. Bohužel ten klid moc dlouho nevydržel. Hned co jsem nastoupila všimla jsem si,že dvě moje kolegyně proti sobě vedou jakousi válku co nedává smysl. Jedné vadilo,že druhá má ranní směnu ale následně si jí také zařídila. Druhá kolegyně se semnou momentálně střídá ranní odpolední. Když jsem se zeptala proč odpověděla mi že jí líp jezdí autobusy ale všichni víme ,že kdyby byla co k čemu tak když je tepleji může se jí ta směna taky normálně střídat ,protože se dá už jezdit na kole že? Další věc,kterou hlava nebere je roztřídění regálů. Každá máme přiřazené regály do kterých doplňujeme a objednáváme zboží. Kolegyně měla minerálky ale co si budem povídat po zvednutí x paklů člověka už bolí ramena a jsou dny kdy i břicho. Navíc minerálky se musí plnit neustále,protože lidé pijou každý den a neustále musí být doplněné do plna. Nojo jenže to je zase kupa práce navíc takže se dokonale zbavila právě této práce. Co mě celkem štve je i to jak si umí zařídit volné víkendy . Ale na druhé poukazuje samozřejmě neustále. Na druhu stranu i druhá kolegyně je vychcaná odchází o půl hodiny dříve ale už si to tam nezapíše. Počká až přejde týden a napíše si celou hodinu. A jak to zakecá? Není přece práce. Docela mě dostalo,že jsem si vzala ranní a druhý den remcala. Jenže já měla ranní ,protože ona to tak chtěla. K čemu jsem došla? Že ty dvě si zkrátka nemají co vyčítat. Stále nadávají jedna na druhou ale přitom jsou úplně stejné . Teď se má měnit vedení tak jsem zvědavá zda se to uklidní nebo to bude naopak horší. Každopádně co mě trochu mrzí je i to ,že kolegyně co má pořád volno a autobus jí jede 12.30 nemůže skočit ke kase i přesto že vidí že lítáte doplňovat minerálky a děláte práci za pultem ,která udělaná být musí . A když na ní huknete at tam skočí, ještě je na vás nasraná. Zcela upřímně? Já už se jen směju ,protože to snad ani jinak nejde. :)) trochu mě mrzí,že ty dvě jsou tak slepé ,že to nevidí ale co už. Jak by řekla má babička : jedna za 18 a druhá za 20 bez 2.jaké jsem znamení zvěrokruhu a jak na mně sedí

29. března 2016 v 8:31
Jsem narozená 20.3 tudíž jsem ještě ryba. Někdo se mě ptal zda jsem se nenarodila na přelomu těchto dvou narození ne. Narodila jsem se sice o půlnoci ,ale charakteristika ryby sedí dokonale.

Živel :Voda - Osobně se ve vodě cítím jako doma. Mám ráda horkou vanu ale zároveň v létě ráda skočím do bazénu nebo si čvachtám nohy v řece.

Barva: Fialová a modrá : Tady tyto dvě barvy jdou mimo ,ale nemyslím si,že by na tomto až tak moc záleželo. :)

Lidé narození ve znamení ryb jsou klidné a jemné. V mém případě do doby než sem nasraná. :D Duchovní založení - pokud beru v potaz Severské bohy tak určitě ano. Nadevše si cení harmonii tohle v celku sedí . Já jsem člověk ,který si váží toho co má a je za to neskutečně vděčný. Citlivé a vnímavé bytosti. Vnímavé ano a citlivé dá se říct,že ano ale tady se to tak trošku prolíná . Jsem citlivá osoba ale zároveň dokážu být nepříjemná jako vřed na prdeli. Ve společnosti jsou přizpůsobivé a drží se v pozadí. Tohle ano sedí to dokonale. Navíc mi trvá než se s někým začnu bavit. :) Vlastní názor jim nechybí ,ale nechávají si ho pro sebe. No já jsem zastáncem toho,že v určité chvíli se ten názor říct prostě musí. Samozřejmě každá situace má dvě strany stejně jako mince. Já vždycky říkám,že člověk musí sám vědět kdy a co můžu říct ve kterou chvíli ,aby se to neotočilo proti němu . Působí jemně a velmi žensky ,ale zdání klame. Ne. Osobně mám víc chlapeckých rysů než těch ženských . Je to silná osobnost ,která ví co chce. Ano vím co chci a jdu za tím i přes mrtvoly. Ráda se obětuje pro druhé, ale jen dokud jí nepřeteče pohár trpělivosti. To taky v celku sedí. Násilí asi nemá rád nikdo a ubližování slabým snad taky ne. Souznění duší je pro ní důležitější než fyzická láska. Nemyslím si. Obojí je přeci důležité.

Zda jsem přitažlivá opravdu netuším :D ale komáři mě sosají pořád tak se dá říct,že asi ano :D Je mírná a nekonfliktní tady to až tak úplně není pravda :D Upřímné vztahy kdo by to neocenil že? Klidné prostředí kolem sebe .. asi taky že? Hezké bydlení a harmonická rodina s tím plně souhlasím. Nemá ráda hádky a hlučnou výměnu názorů .. Náhodou mě baví se hádat s přítelem :DDDD a navíc občas je to zapotřebí co si budem vykládat? Na druhou stranu né vždy po tom člověk touží že?

To je vše co jsem ke svému znamení našla. Myslím,že jsem tento úkol splnila na jedničku. :) :DD A co vy? jak k vám sedí vaše znamení? pochlubte se. :)


Mermaid :)

28. března 2016 v 17:46 Moje malůvky
Po dlouhé době jsem zkusila zase něco sesumírovat nakonec se ukázalo,že jsem pokrok opravdu udělala :) A to opravdu velký. Ráda bych tuto mořskou panu použila na brož tak uvidíme :) Ještě vás čeká fotka mojí wandky na Hp Oc cosplay ,který už mám vymyšlen :))
Celtic tree png

28. března 2016 v 12:09
Opět volně k použití pro vaší grafiku :)

5 oblíbeých filmů

28. března 2016 v 11:49
1. 13 tý válečník / Vikingové
Moje filmová srdcovka co vám budu povídat. Tady se mi líbí,že film ukazuje hodně na zvyky seveřanů což se mi děsně líbí. Film je moc krásný div u něj člověk neuroní slzu . Vše začíná roku 922 kdy se Ahmed setká ve střední Ásií kde je vyslán s Vikingy. Díky vědmy ,která předpoví ,že právě on je třináctý válečník ,který bude bojovat po boků Vikingů se tedy stává 13ctým válečníkem. Více vám neprozradím. Je to starý film a určitě jste jej už viděli běžel hodněkrát v Tv. Dokonce v něm hraje Český herec Vladimír Kulich ,který by byl úžasnej Arthas :D né vážně já ho v něm úplně vidím. Hraje v něm Bulywyfa. Ačkoliv pokud si všimnete ani jeden z Vikingů nemá tetování,které u nich bylo zcela normální. Celkově je film ale dle mého opravdu luxusní. :)


2. Northmen a Viking saga
Film ve kterém jsou opět dlouhovlassý chlapi :D a lesknoucí se svaly. :D Né vážně. Ok :D Tento film je o tom jak Drakkar s Vikingy ztroskotá na pobřeží Anglie. Vikingové musí nejen přežít ale taky se dostat zpět . jenže k tomu musí získat novou loď ,která je ukrytá v jeskyni ,kterou má brzy zatopit voda. A ke všemu po cestě nabírají slečinku ,která vidí budoucnost ? :D Co se však armoru týče nehledejte v tom nijak moc historii. K|aždopádně film špatný rozhodně není ačkoliv třeba takový 13tý válečník je na tom celkově o mnohem lépe.


3.Insidious
Horor u kterého je člověk chvilkama posranej ale fakt stojí za to všechny 3 díly. Rodina skládající se ze 3 dětí a manželů se přestěhuje kvůli zvláštním jevům do nového města. Tam se to však úplně rozjede. Jejich syn upadne do bezvědomí a jeho otec ho musí díky astrálnímu cestování zachránit za pomocí jedné paní? :D nevím jak jí nazvat. Jenže jeho syn se vrátí otec však nikoliv. Místo něj se vrátí chlap ,který chce jeho rodinu zabít. Nakonec se na to přijde a jeho syn jej musí dostat zpátky do jeho těla. Naštěstí vše dopadá dobře. Opravdu ve filmu najdete i dobrý záběr na démona? A celkově je horor opravdu luxusně propracován.


4. Soupeři /Hyeongsa
Film,který mám opravdu ráda a vy co jej neznáte styďte se! Celý příběh se odehrává v Koree v 15.století kdy se vede politický boj plný nástrah,intrik a soubojů. Vlastně film je o tom,jak se do svéhou soupeře zamiluje detektivka . nakonec však její drahý zemře . O ničem víc film defakto není :DDD Jen ono je nutné jej pochopit. Je totiž na logiku trochu složitý. Ale dle mého stojí za to se o něm zmínit.


5. Velkolepé století /Muhtesem Yuzyil
Není to film ale seriál a já ho prostě musím zmínit. Protože on za to stojí. Možná většina vidí Hirem Sultan jako vypočítavou mrchu ale nakonec zjistíte ,že nic není tak jak se zdá být. Intriky,nástrahy a souboje mezi ženami Sultána a následně mezi jeho syny. Opravdu mě tento seriál okouzlil.

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake