Březen 2016

jak by měl vypadat můj vztah

31. března 2016 v 9:52
Jak by měl vypadat můj vztah? Takový jaký mám teď s přítelem. :)) Více k tomu bohužel nepovím :))


věci, které mě dokáží vytočit

30. března 2016 v 8:34
Nebudu vypisovat úplně všechno :DD To by byl tří hodinový článek. :D Né vážně . Nasrat mě zas není tak těžký.

1. Jo počkáme tě tam .
Dojedu a nikdo nikde. Následně telefonát nestíhám stavíš se? Do háje musím do práce to,že sem dojela je má dobrá vůle. Ne opravdu mě tohle vždycky dokáže akorát nasrat.

2.Jsme domluvení jo?
A najednou z toho sejde. Další věc ,kterou opravdu zbožňuju.

3.No Ona měla jen ranní .
No já mám teď furt jen ranní . Když někdo poukazuje na druhého ale dělá to samé.

4.Nemáš to? A můžeš prosím tamto?
Volná chvíle je vzácná a já jí chci zužitkovat jinak než odepisováním těm co pořád otravujou nebo píšou v nevhodnou chvíli a spamujou vás tím.

5. A to jsou steely? No taky bych je chtěl.
To ti je mám jako koupit nebo co? Rozmazlení smradi co vás otravují svou přítomností a hrajou si na frajírky, ale hlavně že chce dělat cosplay na Miku .

6.No a kolik máš těch paruk? To mi určitě jednu půjčíš že?
Už ste viděli někoho někomu půjčovat paruku za 700? Ne? Já totiž taky ne ,tak se tak debilně neptejte a tyhle sračkoidní kecy si strčte třeba do kapsy.

7. Jak můžeš za tu sukni chtít tolik?
Rlly? Jsem první majitel,sukně je jako nová já jí měla jednou na sobě . Ještě někdo takto debilní otázku?

8. A to sbíráš panenky pro dceru nebo pro někoho?
Si děláš kozy ne? Jasně ve 20 už mám 9ti letou dceru. -.- na tohle vždycky nemám slov.

9.Jo metal dneska poslouchá každej.
No a co já s tím? Když se mi to líbí tak to poslouchám ne? Přece si nevyrvu uši.

10. Dobrý den, kozy ven,já jsem galantní jelen...
Aneb když na fotkách v nějaké poťapané seznamce vidíte jen kozy nějaké zmalované pipiny. Vážně je nutný ze sebe dělat šlapku i veřejně?

11.A pak udělej to a tamto..
nejsem stroj...

12. Já si vezmu půl kila toho salámu a pak mi ještě dejte dvacet toho aidamu jo a nakrájejte ho a ještě 2 kuřecí křídla a ještě 8 nožek párků...
Wait jak si tohle všechno zapamatovat? No nenakopejte to do prdele...

13.To je malej obchod to se moc nenadřete že?
A kdo tam uklízí? Kdo dohazuje zboží do regálů? Skřítek?

14.Máte jelita? Ne!? Máte tu úplný hovno .
Pokud je svátek jděte do malého obchodu hned ráno. Většinou je tam tolik lidí ,že se to prostě prodá. Tm,že je člověk hnusný na zaměstnance mu ty jelita nepřičaruje ale můžete to zkusit.

15. To si špatně udělala to a tamto .
A ty jsi dokonalá?

16.komár není nic horšího než komár.
A škrábání si štípanců na noze. -.-


moje největší obavy

30. března 2016 v 8:14
Samota
Samota je pro mě prázdnota a já z ní mám zkrátka strach. Mám strach ,že bych zůstala úplně sama a je to pro mě snad to nejhorší co znám .

Ztráta milované osoby
Ono to dost navazuje na samotu ale zkrátka takto to je. :)

Pavouci
Nahání mi hrůzu :DDD A mám strach,že se někde nějaký najde. :DDD

Malý prostor a málo prostoru
Výtah? Ne děkuji raději pěšky. -.- Mám pak pocit že se dusím.já a stravování

30. března 2016 v 8:03
Fuuu no až to budete číst asi se z toho osypete :DD Zkrátka je to celkem chaos :)

O víkendu jím jako běžní lidé ale nesnídám to jen málo kdy když vstanu fakt brzo. Takže oběd a večeře. Přes týden záleží na tom jakou mám směnu. Když mám ranní tak většinou snídáme v práci před otevřením pečivo a popíjíme kávičku. Pak následuje jako by druhá sváča a nebo oběd doma a klasicky večeře. Pokud mám odpolední nevaří se u nás a já si vezmu jen něco na zahnání hladu. Po té pak jím v práci svačinu. Někdy když však je ooběd v práci nejím odpoledné vůbec. :))

A co jím celkově? Vlastně téměř cokoliv až na vařenou zeleninu a dušenou a játra. Taky jím hlavně kuřecí maso . Ostatní málokdy a snažím se poslední dobou vyhýbat sladkému. Stejně tak je to u pití ačkoliv jsem zvyklá na bublinky a pomalu se odnaučuji sladit kafe. :))Ovšem milce s jahodama nikdy neodolám :33 *w*


Lolita

29. března 2016 v 23:52 Moje malůvky
Opět a zase něco namalováno . Základ je použit z netu opravdu se mi s tím nechtělo znova prplat. Každopádně dnes pokus o trochu jiný styl a tohle z toho vylezlo . Myslím,že už i to stínování narozdíl od včera je tu líp vidět. Každopádně ještě řádně zapracovat na očích. :)) Mimochodem chystám pro vás návod jak namalovat a vystínovat vlasy. :))


Práce za všechny prachy

29. března 2016 v 10:16
Tentokrát zase něco na téma týdne. Je to už měsíc a něco co pracuji v Hrušce tady na vesnici. Přes týden a vlastně i před výplatama k nám moc lidí nezavítá spíše ráno . Odpoledne to je lážo plážo a občas není co dělat. Doplňujeme tedy regály ,roupama umýváme a utíráme skla a police se zbožím. Za tu dobu co tam pracuji jsem zjistila jednu věc. Bývalé vedení bylo opravdu mazec. Nadržovalo se jedné kolegyni ,ta měla neustále ranní směnu ,volno a třeba vedoucí nechytla v životě na hadru. Je toho ovšem více. Od doby co se změnilo vedení je vše takové dá se říct klidnější. Bohužel ten klid moc dlouho nevydržel. Hned co jsem nastoupila všimla jsem si,že dvě moje kolegyně proti sobě vedou jakousi válku co nedává smysl. Jedné vadilo,že druhá má ranní směnu ale následně si jí také zařídila. Druhá kolegyně se semnou momentálně střídá ranní odpolední. Když jsem se zeptala proč odpověděla mi že jí líp jezdí autobusy ale všichni víme ,že kdyby byla co k čemu tak když je tepleji může se jí ta směna taky normálně střídat ,protože se dá už jezdit na kole že? Další věc,kterou hlava nebere je roztřídění regálů. Každá máme přiřazené regály do kterých doplňujeme a objednáváme zboží. Kolegyně měla minerálky ale co si budem povídat po zvednutí x paklů člověka už bolí ramena a jsou dny kdy i břicho. Navíc minerálky se musí plnit neustále,protože lidé pijou každý den a neustále musí být doplněné do plna. Nojo jenže to je zase kupa práce navíc takže se dokonale zbavila právě této práce. Co mě celkem štve je i to jak si umí zařídit volné víkendy . Ale na druhé poukazuje samozřejmě neustále. Na druhu stranu i druhá kolegyně je vychcaná odchází o půl hodiny dříve ale už si to tam nezapíše. Počká až přejde týden a napíše si celou hodinu. A jak to zakecá? Není přece práce. Docela mě dostalo,že jsem si vzala ranní a druhý den remcala. Jenže já měla ranní ,protože ona to tak chtěla. K čemu jsem došla? Že ty dvě si zkrátka nemají co vyčítat. Stále nadávají jedna na druhou ale přitom jsou úplně stejné . Teď se má měnit vedení tak jsem zvědavá zda se to uklidní nebo to bude naopak horší. Každopádně co mě trochu mrzí je i to ,že kolegyně co má pořád volno a autobus jí jede 12.30 nemůže skočit ke kase i přesto že vidí že lítáte doplňovat minerálky a děláte práci za pultem ,která udělaná být musí . A když na ní huknete at tam skočí, ještě je na vás nasraná. Zcela upřímně? Já už se jen směju ,protože to snad ani jinak nejde. :)) trochu mě mrzí,že ty dvě jsou tak slepé ,že to nevidí ale co už. Jak by řekla má babička : jedna za 18 a druhá za 20 bez 2.jaké jsem znamení zvěrokruhu a jak na mně sedí

29. března 2016 v 8:31
Jsem narozená 20.3 tudíž jsem ještě ryba. Někdo se mě ptal zda jsem se nenarodila na přelomu těchto dvou narození ne. Narodila jsem se sice o půlnoci ,ale charakteristika ryby sedí dokonale.

Živel :Voda - Osobně se ve vodě cítím jako doma. Mám ráda horkou vanu ale zároveň v létě ráda skočím do bazénu nebo si čvachtám nohy v řece.

Barva: Fialová a modrá : Tady tyto dvě barvy jdou mimo ,ale nemyslím si,že by na tomto až tak moc záleželo. :)

Lidé narození ve znamení ryb jsou klidné a jemné. V mém případě do doby než sem nasraná. :D Duchovní založení - pokud beru v potaz Severské bohy tak určitě ano. Nadevše si cení harmonii tohle v celku sedí . Já jsem člověk ,který si váží toho co má a je za to neskutečně vděčný. Citlivé a vnímavé bytosti. Vnímavé ano a citlivé dá se říct,že ano ale tady se to tak trošku prolíná . Jsem citlivá osoba ale zároveň dokážu být nepříjemná jako vřed na prdeli. Ve společnosti jsou přizpůsobivé a drží se v pozadí. Tohle ano sedí to dokonale. Navíc mi trvá než se s někým začnu bavit. :) Vlastní názor jim nechybí ,ale nechávají si ho pro sebe. No já jsem zastáncem toho,že v určité chvíli se ten názor říct prostě musí. Samozřejmě každá situace má dvě strany stejně jako mince. Já vždycky říkám,že člověk musí sám vědět kdy a co můžu říct ve kterou chvíli ,aby se to neotočilo proti němu . Působí jemně a velmi žensky ,ale zdání klame. Ne. Osobně mám víc chlapeckých rysů než těch ženských . Je to silná osobnost ,která ví co chce. Ano vím co chci a jdu za tím i přes mrtvoly. Ráda se obětuje pro druhé, ale jen dokud jí nepřeteče pohár trpělivosti. To taky v celku sedí. Násilí asi nemá rád nikdo a ubližování slabým snad taky ne. Souznění duší je pro ní důležitější než fyzická láska. Nemyslím si. Obojí je přeci důležité.

Zda jsem přitažlivá opravdu netuším :D ale komáři mě sosají pořád tak se dá říct,že asi ano :D Je mírná a nekonfliktní tady to až tak úplně není pravda :D Upřímné vztahy kdo by to neocenil že? Klidné prostředí kolem sebe .. asi taky že? Hezké bydlení a harmonická rodina s tím plně souhlasím. Nemá ráda hádky a hlučnou výměnu názorů .. Náhodou mě baví se hádat s přítelem :DDDD a navíc občas je to zapotřebí co si budem vykládat? Na druhou stranu né vždy po tom člověk touží že?

To je vše co jsem ke svému znamení našla. Myslím,že jsem tento úkol splnila na jedničku. :) :DD A co vy? jak k vám sedí vaše znamení? pochlubte se. :)


Mermaid :)

28. března 2016 v 17:46 Moje malůvky
Po dlouhé době jsem zkusila zase něco sesumírovat nakonec se ukázalo,že jsem pokrok opravdu udělala :) A to opravdu velký. Ráda bych tuto mořskou panu použila na brož tak uvidíme :) Ještě vás čeká fotka mojí wandky na Hp Oc cosplay ,který už mám vymyšlen :))
Celtic tree png

28. března 2016 v 12:09
Opět volně k použití pro vaší grafiku :)

5 oblíbeých filmů

28. března 2016 v 11:49
1. 13 tý válečník / Vikingové
Moje filmová srdcovka co vám budu povídat. Tady se mi líbí,že film ukazuje hodně na zvyky seveřanů což se mi děsně líbí. Film je moc krásný div u něj člověk neuroní slzu . Vše začíná roku 922 kdy se Ahmed setká ve střední Ásií kde je vyslán s Vikingy. Díky vědmy ,která předpoví ,že právě on je třináctý válečník ,který bude bojovat po boků Vikingů se tedy stává 13ctým válečníkem. Více vám neprozradím. Je to starý film a určitě jste jej už viděli běžel hodněkrát v Tv. Dokonce v něm hraje Český herec Vladimír Kulich ,který by byl úžasnej Arthas :D né vážně já ho v něm úplně vidím. Hraje v něm Bulywyfa. Ačkoliv pokud si všimnete ani jeden z Vikingů nemá tetování,které u nich bylo zcela normální. Celkově je film ale dle mého opravdu luxusní. :)


2. Northmen a Viking saga
Film ve kterém jsou opět dlouhovlassý chlapi :D a lesknoucí se svaly. :D Né vážně. Ok :D Tento film je o tom jak Drakkar s Vikingy ztroskotá na pobřeží Anglie. Vikingové musí nejen přežít ale taky se dostat zpět . jenže k tomu musí získat novou loď ,která je ukrytá v jeskyni ,kterou má brzy zatopit voda. A ke všemu po cestě nabírají slečinku ,která vidí budoucnost ? :D Co se však armoru týče nehledejte v tom nijak moc historii. K|aždopádně film špatný rozhodně není ačkoliv třeba takový 13tý válečník je na tom celkově o mnohem lépe.


3.Insidious
Horor u kterého je člověk chvilkama posranej ale fakt stojí za to všechny 3 díly. Rodina skládající se ze 3 dětí a manželů se přestěhuje kvůli zvláštním jevům do nového města. Tam se to však úplně rozjede. Jejich syn upadne do bezvědomí a jeho otec ho musí díky astrálnímu cestování zachránit za pomocí jedné paní? :D nevím jak jí nazvat. Jenže jeho syn se vrátí otec však nikoliv. Místo něj se vrátí chlap ,který chce jeho rodinu zabít. Nakonec se na to přijde a jeho syn jej musí dostat zpátky do jeho těla. Naštěstí vše dopadá dobře. Opravdu ve filmu najdete i dobrý záběr na démona? A celkově je horor opravdu luxusně propracován.


4. Soupeři /Hyeongsa
Film,který mám opravdu ráda a vy co jej neznáte styďte se! Celý příběh se odehrává v Koree v 15.století kdy se vede politický boj plný nástrah,intrik a soubojů. Vlastně film je o tom,jak se do svéhou soupeře zamiluje detektivka . nakonec však její drahý zemře . O ničem víc film defakto není :DDD Jen ono je nutné jej pochopit. Je totiž na logiku trochu složitý. Ale dle mého stojí za to se o něm zmínit.


5. Velkolepé století /Muhtesem Yuzyil
Není to film ale seriál a já ho prostě musím zmínit. Protože on za to stojí. Možná většina vidí Hirem Sultan jako vypočítavou mrchu ale nakonec zjistíte ,že nic není tak jak se zdá být. Intriky,nástrahy a souboje mezi ženami Sultána a následně mezi jeho syny. Opravdu mě tento seriál okouzlil.


3 oblíbené vzpomínky

28. března 2016 v 11:21
1. Setkání s přítelem ,společné bydlení
Myslím,že tady není o čem mluvit. Zkrátka takové to když se dlouho znáte máte k sobě blízko ale něco vás rozdělí a po x letech se dáte dohromady. Dále společné bydlení no ze začátku to byl fakt boj ale myslím,že se to vyplatilo. :)

2.Narození mých sourozenců
U každého jsem byla ,s každým sourozencem jsem pomáhala a každého jsem držela v rukách. :) U nejmladší ségry jsem šla málem i k porodu :DDD

3. cestování
Londýn tam bylo úžasně ,Německo k tomu není co dodat . Ještě bych ráda Norsko a více procestovala Česko . Třeba hrad Sovinec,Velké Losiny tam bylo fakt úžasně. :)

a nesmím zapomenout na přátelé :))


10 faktů o mně

28. března 2016 v 11:16
chachá Nagis jde na to! :DD

1.Bydlím s přítelem.
2. Konečně mi je 20 :D už 8 dní jsem velká holka!
3.neslavím Velikonoce
4. mám 3 mladší sourozence
5. mám strašně ráda pandy :DDD
6.Věčně sedím vylepená na wowku
7.sbírám panenky :DD
8.sbírám pohledy
9. věčně popíjím čaj
10. Miluju přírodu :333Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! recenze

27. března 2016 v 22:12

počet dílů: 10 /2.série potvrzena
rok vydání: 2016
žánr:echci,bojové,fantasy,komedie

Satou Kazuma je otaku hrající věčně hry a to především rpgčka . Jednoho dne však zemře ,protože ho klepne (defakto :D ) . V tuto chvíli se dostává do nebe kde mu bohyně Aqua nabídne,že mu splní jedno přání ,když vyhraje tuším středověkou rpg hru. Co lepšího si vymyslet než vzít sebou onu bohyni? Následně všk zjistíte,že nic nejde podle plánů věčná práce,navíc je bohyně lepší než vy avšak inteligence totálně pokulhává, jídlo,pití a nakonec spaní ve stajích :DD a plnění questů a nakonec věčná pomoc bohyně ,která si neví v řiťi rady. Nakonec se ke Kazumovi připojí ještě Arcimág s explozivní magií ,který však může tento spell použít jen jednou a po té jí dojde energie. (Nezáleží v jaké situaci) a křižák ,který má úchlné choutky každým coulem . :DDD Podrtženo sečteno ideální parta. Nutno dodat,že křižák vždy mine svůj cíl. Občas se dostanou do situace kdy musejí splácet svůj dluh ,protože něco zničí :DDD Následně Kazuma podruhé zemře ale stejně se ve hře objeví díky bohyně a následně bude mít incident s onym křižákem - bude si myslet,že je v jeho erotickém snu ale nakonec ho Sukuba očarovala. Vše končí tím,že pevnost či co to je chce zničit město ve kterém všichni jsou. nakonec se strhne boj ale Kazuma musí do vězení ,protože pod jeho velením teleportovali destrukční zařízení :DDD

Anime má fakt dobrej hudební doprovod,je v něm boj a zároveň i kupa srandy. Grafická stránka je úžasná a charaktery taktéž. Moc se mi líbí neohraný ale originální příběh ačkoliv mi konec přišel moc urychlený na to,jak se ze začátku anime táhlo. Jsem opravdu zvědavá na druhou sérií a už netrpělivě čekám kdy jí ohlásí. Anime je taková fajn oddechovka takže za mě určitě doporučuji . Asi nejlepší scénka je když Kazuma krade kalhotky :D

hodnocení: 100%a ke dvojce *w* Zjevně přibudou charaktery a zase kalhotky :DD25 days blogging challenge

24. března 2016 v 14:18

9. den: obrázek mého rukopisu
14. den: oblíbené kousky oblečení
17. den: proč bloguju
19. den: oblíbení hudební interpreti
20. den: wishlist - co si chci pořídit
21. den: já a můj domov
22. den: oblíbená část roku
23. den: obrázek mých očí
24. den: zásady, které dodržuju
25. den: úspěchy a neúspěchy za poslední měsíc (nebo dva)

Hodnocení pro paprcku

21. března 2016 v 20:56 vyhodnocení blogů
//Předem se omlouvám,dříve jsem si toho nikdy nevšimla :D

Majitel:
pap-rcka
adresa blogu:
http://pap-rcka.blog.cz/

První dojem
Blog na mě působí chaoticky už na první dojem a trochu nepřehledně. Barevně mi k sobě také moc nejde.

Hodnocení: 3/ 10

Design
Na mě je blog moc barevný.. Možná bych si zapla gimp a lépe sladila barvy k sobě a trochu více si s tím pohrála. Menu je pak na mě moc úzké a rubriky jsou napsány zase písmem ,že by to člověku vypálilo díru do mozku.

Hodnocení : 2/10

Články
Tohle je věc,která je úplně jinak než cokoliv jiného na blogu. Osobně se mi tvé články moc líbí. Jen bych asi více uvítala články i na jiné téma.Více se dozvěděla o tobě a celkově by bylo fajn více rubrik. Na druhou stranu plně chápu . Určitě napiš nějaké povídky rozhodně na to máš. Určitě bych si nějakou přečetla ,protože tvůj styl psaní je opravdu úžasný. :)

hodnocení: 9/10

Aktivita
Jednou do měsíce více článků druhý méně. Ostatně naprosto to chápu občas to skřípe u každýho . I tak si myslím,že je to škoda jop taky chodím do práce a nemám čas být vylepená celé dny u compu . Ale tvé články za to stojí. :)

hodnocení: 5/10

Přehlednost
Věc ,která bohužel malinko zaostává . Menu je pro mě chaotické rubriky už nikoliv. Možná by bylo fajn si k tomu na chvíli sednout a trochu si s tím vyhrát. Díky úzkému menu je enu o to méně přehledné a třeba zpráva autorovi mi přijde celkem zbytečná. Pokud chceš klidně ti s tím helpnu ;)

hodnocení: 4/10

Na závěr
Vše co jsem vypsat chtěla jsem vypsala. Vm,možná jsem ta zlá ale rozhodně to myslím dobře. Myslím,že i vzhled dělá hodně na tom zda někdo ten blog čte nebo ne. Chaos na blogu vo se designu týče určitě pár lidí odradí (možná více než pár) a pak už jen stačí otevřit uvidět pozadí a zavřít. Ano i tací jsou bohužel. Ačkoliv články máš opravdu parádní za to palec nahoru.

Celkem: 23 /50


Earth warrior Omnia album

21. března 2016 v 20:00 Hudba ke stažení


Tracklist:

01. Weltenschmerz (Intro)
02. Eart Warrior
03. Babu Bawu
04. Kokopelli
05. Crazy Man (Explicit)
06. Triceltika
07. Epona
08. Black House (Explicit)
09. Mutant Monkey
10. Cernunnos
11. Noodle teh Poodle
12. Call Me Satan
13. Free Bird Fly
14. Lament for a Blackbird (Finale)

reklamy 07 /2016

20. března 2016 v 21:20

Vinted ano či ne? :)

20. března 2016 v 14:16 jak nakupovat
Poslední dobou začínám na vinted nakupovat čím dál víc a častěji a tak jsem si řekla,že se dokopu k tomu vám napsat můj pohled na tento online sekáč celkově. :)

Nejdřív co to vinted vlastně je
Na vinted můžete nejen nakupovat, ale také prodávat. Je jedno zda máte malé oblečení ,nafotíte ho a přidáte ho, či tam budete jen nakupovat to,co chcete. Jinak řečeno je to takový internetový sekáč. Seženete tam nejen levné kousky, ale mnohdy třeba úplně nové,ještě zabalené za parádní cenu.

Chci nakupovat jak postupovat?
Jendoduše si založíte účet. Samozřejmě je nutné mít peníze. Většinou se to řeší posláním peněz na účet.Vše samozřejmě záleží na dohodě s prodávajícím. V katalogu si následně zvolíte třeba velikost,cenu a vůbec i velikost a to co vlastně chcete. Následně dáte to chci a nyní už se domlouváte s prodejcem. Důležité však je stejně jako kdekoliv jinde hodnocení prodejce. Důležité je přečíst si i záporná hodnocení. Někteří uživatelé vám je totiž nadělí ani nevíte jak rychle.
Jakmile něco koupíte nebo prodáte můžete i vy druhé straně udělit hodnocení a stejně tak druhá strana vám.

V čem je tohle vlastně výhodné?
Seženete mnohdy pěkné a levné kousky oblečení ,případně já na vinted nakupuji hodně různé kousky na cosplay např. černá halenka na Yomi mě vyšla na necelou stovku . Což je podle mě fan cena ,protože u nás ve městě jsou sekáče kde seženete obnošené oblečení za cenu nového.Naopak já se třeba takto zbavuji věcí ,které už nevynosím nebo je dávám pryč ,protože mi jsou malé.

Na co si dát pozor?
Určitě pokud kupujete dražší věci být si jistý,že novou věc neseženete o půlku levněji ,protože pořád jsou lidi ,kteří na tom chtějí vydělat a mnohdy prodávají věci z ebay a ali o půlku víc než je jejich skutečná hodnota.Nutné je taky počítat s poštovným. U nkěterých těžších věcí si za to prodejce řekne víc jiný zase míň. Poštovné tak či onak doporučeně dělá kolem 50 kč u lehkých věcí . Taky si dejte pozor třeba u tašek na vady z nošeí např. vnitřek tašky apod. Někteří uvádí stav zboří dobrý ale nakonec daná věc nějakou vadu má. A naopak vás daná věc překvapí svým stavem. Pokud je uvedená velikost a máte strach klidně se zeptejte na rozměry. Je to otázka 10 minut.


Co už jsem takto pořídila? BB cream nivea za necelou stovku úplně nový,zabalený ,wigu na Hatsune a Chii obě za 600 což je cena vlastně jedné . Steely za 700 v překvapivě dobrým stavu.

Můj názor na konec? Myslím,že je vinted fajn věc jak prodat a koupit za dobrý peníz oblečení... :) Ať už na běžné nošení tak cosplay. :))

swap :))

18. března 2016 v 7:09 deník shopaholika
Další z části drsný článek :DD Před nějakou dobou jsem opět zabrousila na swap s tím,že si někým opět vyměním balíčky. Slovo dalo slovu a já došla do práce ,kde na jsem měla dva balíčky. Jeden byl právě od slečny se kterou si ten swap posíláme. Věřte nebo ne nemohla jsem to vydržet ,ale nechtěla jsem v práci ty balíčky rozdělávat a nakonec jsem se dočkala. Balíček byl opravdu úžasně zabalený v sovičkovém papíře až mi bylo líto ho trhat ale jinak to nešlo. Balíček byl pořádně zalepen :DDD ale nedivím se prostě pošta.

tak jdeme na to .. Druhá vrstva zabalení :D

a teď co bylo vlastně v balíčku? Hodnota swapu byla 100 kč . Pokud se ptáte proč, byla jsem děsně zvědavá co vymyslíme . Název zněl 5 věcí do 100 kč.Já mírně tuto cenu přešvihla .

Diář ,sešit s tvrdýma deskama,čaje ( kupa čajů ale já čaje miluju ,už bych se mohla dokopat napsat ten článek) ,svíčky orient (škoda že jsem takové u nás nikde neviděla ,protože voní opravdu parádně) ,hůlky ( ne nerozbalila jsem je bylo by mi jich líto :DDD ) ,vosko yankee candle (a chvíli na to prodávají vosky i u nás :D ). Dostala jsem ještě tyčinku ale ta padla hned po rozbalení.

Celkově jsem s tímto swapem velmi spokojená a jsem zvědavá zda se aspoň malinko bude líbit balíček ode mne. :D

To byl ale zase nápad.. -.-

16. března 2016 v 23:24 My diary

Zdravím kulíšci!
Po velmi dlouhé době se opět hlásím. Tentokrát z trochu jiného soudku. Jop, mám pro vás připravené další 2 články + 1 čajový (světe div se ). No nevěřili byste co se mi dnes stalo. Po tom co jsem pekla cukroví a několika dobrých obědech jsem si řekla,že když si se slečnou vyměňujeme swap udělám jí radost a pošlu jí domácí pečený čaj. Malá lahvička stojí v albertovi 24 kč. Po incidentem s cukroví kdy sem se na jedno těsto z vysoka vykašlala a nakonec ho snědl pes a spálené cukroví no heh... nenápadně sem mu ho podstrčila a jak jí chutnalo. No zkrátka říkám si "Na tom přece nic posrat nejde že?" Takže sem nakrájela a dochutila jablko ale dojeb nekoupila jsem citrón takže ho nahradilo co? pečící papír ... J nenapadlo mě nic lepšího než to strčit do trouby dle návodu na 220 stupňů na 30 minut. Po 5 minutách to bouchlo (né doslovně ale prostě vystřelilo?) kouknu na to,jablka všude,ke všemu se to asi připeklo a já doslovně v háji... Nakonec mě napadlo to udělat jako kompot prostě nalít malinko vody a uvařit to :DD No zda to klapne netuším ,zítra to budu zkoušet. Zcela upřímně pokud to nechytne tak vážně nevím co se na tom může posrat :DDD Teda já doufám,že nic. No po tom co to jeblo v té troubě sem se na to jednoduše vysrala. Ale i tak mám pocit,že mě jebne. V pátek musím balíček odeslat ,mám odpolední a na poště jsou odpoledne. Já mám sotva čtvrtku balíčku. Zítra letím do města sehnat aspoň část druhé části :D a obálku ve které to pošlu. Pokud to nestihnu zjevně mi to jistí obchůdek tady :DD Jooo když se daří tak pořádně.

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX