Krátká láska

22. dubna 2016 v 6:28 |  Jednorázovky
Prosím ,než začnete číst respektujte ,že je to yaoi a pokud se vám tento žánr nelíbí ,zbytečně jej nekomentujte hloupými žvásty. Povídka je 15 + !! Děkuji za pochopení .

Yuu Naoki je 22 letý student klasické literatury a výtvarné výchovy na jedné soukromé akademii v Šindžuku. Jak rád by člověk řekl ,že Naoki žije velmi poklidný život ,ale bohužel tomu tak není...
Začíná ráno a Naoki musí na hodiny výtvarné výchovy.Dnes má jen 2 hodiny a zbytek dne mu zabere práce v nakladatelství. Po škole Naoki utíká do nakladatelství ,hned u výtahu ho pozdraví jeho šéf Fujiwara Kazue, je velmi vysoký dlouhovlassý blonďatý muž,jež nahání každého muže z firmy. Naoki protočí oči v sloup a utíká do své kaceláře za stůl. Zapne počítač ,z tašky vytáhne pouzdro a deník , do kterého píše svůj vlastní příběh. Chvíli píše a po té jej schová zpět do tašky a začne dělat svou práci. V tom slyší , jak se k němu přibližuje jeho nadřízený a aniž by zaklepel vejde do jeho kanceláře. "Potřebujete něco pane Fujiwaro?" naštvaně se jej zeptá. Kazue cítí z jeho slov vztek ,ale je mu to jedno. Mohl by mít každého ze své firmy ba dokonce mu dělají návrhy oni aniž by se o něco pokoušel a že měl nejeden románek .Ale na něm bylo něco co jej přitahovalo a on jej za každou cenu chtěl mít. "Donesl jsem ti kafe." Položí hrnek s kávou na jeho pracovní stůl. "Děkuji pane Fujiwaro, ale to nebylo potřeba." Kazue si povzdechne. "Nač ta formalita? Nemusíš mi vykat." Naoki se zamračí ale mlčí a dál ťuká do počítače. "Nemusíš být tak odtažitý." Naoki se na něj podívá "Nechte mě laskavě dělat svou práci! Děkuji! " z ničeho nic na něj vykřikne. Kazue chvíli stojí jako opařený "Dobře nebudu tě rušit." a odejde .Naoki udělá svou práci ,sebere se a jde domů. Doma odhodí svou tašku zajde si do vany a začne malovat.
Probouzí se ve 4 hodiny ráno celý od barev. Vyčerpaností usnul .Vstane a jde se umýt. Když v tom udeří blesk. celý se okamžitě začne klepat ačkoliv se snaží dýchat panicky se snaží schovat do skříně, ale najednou vypnou proud a jdou vidět jen blesky a slyšet rány. Na chvíli se světlo rožne a on utíká pro mobil a baterku a schovává se do skříně. Po hlasitém úderu opět světlo zhasne a on píše Kazuemu. Ten stojí u okna a sleduje blesky. Nemůže spát. Stále na něj myslí a promítá se mu v hlavě jejich dnešní rozhovor. Jakmile mu dojde smska pocítí zvláštní pocit. Napíše Ok,obleče se co nejrychleji to jde ačkoliv světlo se chvíli zapne,chvíli vypne a vydává se autem na cestu. Naštěstí ví kde bydlí ,protože aby jej mohl přijmout do firmy potřeboval i jeho adresu.Za chvíli zvoní u dveří a Naoki se nejdříve zeptá kdo je a pak ho pustí dovnitř. Kazue se vyzuje a sundá bundu. Světlo je naštěstí zaplé a po dobu cesty ani jednou nebliklo .Bouřka však neslábne. Kazue si všimne,že Naoki je celý spocený ,ubrečený a klepe se jako ratlík. " Co se děje?" Naoki se zahledí do země. "Omlouvám se." a ihned se rozpláče . Kazue za sebou zamkne dveře ,aby měl naoki větší pocit bezpečí a obejme ho. "Budu tu s tebou ano?" Naoki se na něj krátce podíval "Slibuješ?" "Ano." Kazue ho stále držel v objetí a na srdci měl hřejivý pocit. "Skoč se osprchovat ano?" Naoki kývl a šel do sprchy. Kazue se usadil na gauč v obyváku ,který byl propojen s kuchyní ,kterou odděloval stůl napojen na stěnu s židlema. Kazue si všiml obrazu na stole a zaujatě si jej prohlížel. V obrazu byl ptáček na nebi v bílé barvě , ale následně byl jako by namalován jeho stín jak padá k zemi a umírá. Naoki přišel ze sprchy a okamžitě se snažil nepořádek ze stolu uklidit. Bylo 6 hodin a bouřka utichla. "Já děkuji." řekl Naoki. "Naštěstí to nemám moc daleko." odpověděl mu Kazue.ten se zvedl a začal dělat snídani ze zásob z ledničky. Naoki jej nechápavě sledoval "Co-Co to děláš?" Kazue si všiml ,že mu Naoki už nevyká a snad ho to i potěšilo."No přece jídlo. Jsi kost a kůže musíš jíst." "Ale já hlad nemám." Jako by se Kazue dohadoval se svou o pár let mladší sestrou. Kazue usadil Naokiho do židle a dal před něj jídlo a sám začal jíst. Naoki snědl kousek a utíkal na záchod. Po chvíli došel . "Omlouvám se" povzdechl si Kazue ."Ne nic se nestalo ,já nejsem zvyklí jíst." Kazue kývl . Dělat mu přednášku o jídle nemělo smysl. Kazue hodil Naokiho do práce. Tam se rozdělili a šli dělat svou práci. Naoki opět tukal do počítače a kontroloval data kdy má být jaký výtisk a Kazue volal se svým otcem.
Když kolem něj Kazue procházel mile se na něj usmál a poprvé mu Naoki jeho úsměv opětoval. Kazueho to velmi potěšilo. A vlastně byl celý den velmi dobře naladěn. Jakmile byla pauza Kazue šel za Naokim a donesl mu malou pandu. Naoki zčervenal a podíval se na něj. Kazue mu jí položil na stůl "Ta je pro tebe ,aby ses tam sám nebál." Naoki se přisunul a pandu vzal do náruče "Děkuji." řekl svým nesmělým hlasem. Kazue to nevydržel a štěstí ho objal. Naoki si kolem něj dal ruce a pěvně ho sevřel ve svém objetí. Po té se Kazue nachystal k odchodu "Musím jít ..Otec." Naoki na něj kývl a jakmile za sebou zavřel Kazue dveře schoval si pandu do tašky. Za nedlouho chodil Kazue s jeho otcem jako by to byla nějaká delegace.Po hodině se Kazue vrátil k sobě . Naoki se zvedl a zaklepal na jeho dveře."Vstupte." Kazue byl v šoku z toho co mu řekl otec. Naoki vstoupil a všiml si ,že Kazue je v šoku a nervózní. Tentokrát to byl on kdo se klepal. "Co se stalo?" "Otec mi našel snoubenku. Do měsíce si jí musím vzít jinak mě vydědí." Naoki se zarazil. Stekla mu slza po tváři a následně omdlel. Kazue rychle vstal a zavolal sanitku. V nemocnici čekal několik hodin, ale nakonec jej doktor poslal domů s tím,že má přijít zítra. Kazue chytl Naokiho kousek od Nemocnice. "Chci se tě na něco zeptat Kazue.Nemusíš odpovídat hned ." Kazue na souhlas kývl. "Co pro tebe vlastně znamenám? Jsem jen další koho oblbuješ ?" Kazue se zarazil.Bohužel on sám neznal odpověď, ale Naoki ho vždy něčím přitahoval a vždy po něm toužil. "když jsem s tebou mám hřejivý pocit na srdci. Jako bych byl někdo jiný.Nejde mi o to se stebou vyspat." Naoki kývl "Co pro tebe teda znamenám? Znamená pro tebe víc firma nebo já?" Kazue ze sebe okamžitě vyhrknul "Jistěže ty." V tu chvíli se okamžitě rozpršelo. Naoki jako by se lekl ,ale nestihl nic říct ani udělat Kazue jej dlouho políbil a objal. "Vem mě prosím domů." Jak řekl tak také udělal Kazue ho odvezl domů ,pomohl mu a uložil ho do postele. Zrovna když se chystal k odchodu jej Naoki chytil za rukáv. "Neodcházej prosím."Kazue si vedle něj sedl a pohladil ho jemně po tváři. V tom jej Naoki políbil. Kazue ho začal jemně líbat na krku a pomalu mu vyslíkl triko a pokračoval s polibkama čím dál níže až došel k jeho intimním partiím. Naoki byl celý rudý ,ale jeho tep se zrychlil . Kazue se zarazil. "Mám přestat?" "Pokračuj prosím."Po té ho uspokojil ústy až měl pusu plnou semene,které mu teklo po bradě. Kazue jej polkl a otočil jemně Naokiho na břicho. "Uvolni se ." Jemně mu líbal záda a spojili se v jednoho.
Potom šel Naoki do koupelny ,osprchoval se a sedl si na studenou zem a začal plakat. Když se dlouho nevracel zaklepak Kazue na dveře koupelny a vstoupil. Viděl jak na zemi sedí a pláče. "Udělal jsem něco špatně?" "Musím ti něco říct,ale nejdříve mi řekni . Miluješ mě? " "Jistěže ano.Miluju tě víc než cokoliv iného na tomto světě. Jsi pro mne důležitý. " V tom se Naoki rozbrečel ještě více . " Víš brzo zemřu. Nezbývá mi dlouho." "Co to říkáš? " pěvně ho objal a hladil po tváři. " Můj bratr byl doktor. Dělal mi ošklivé věci. " V tu chvíli Kazuemu došlo,že tohle je důvod proč panikaří z bouřky a nejí. " To mě mrzí. Ale vždyť se přece musí dát něco udělat." "Bohužel."
Od této chvíle jako by Kazue pochopil ,proč se od všech Naoki drží dál a dokonce pochopil,jak vyjímečný je. Druhý den v práci se Naokimu udělalo zle. Kolegové mu okamžitě zavolali sanitku. Mezitím co byl na sále čekal Kazue až vyjde doktor a doufal,že vše bude v pořádku. Po hodinách čekání převezli Naoki na nemocniční pokoj. Nevypadal vůbec zdravě ba naopak jediné co ho tu drželo byl on. "Kazue?" "Ano?" "Slib mi jednu věc prosím. " Kazue kývl. "Ožeň se,veď firmu a nezapomeň ,že na tebe v nebi čeká osoba ,která tě z celého srdce miluje." Kazue se rozbrečel. Měl přijít o osobu kterou miluje ale přitom s ní nestihl strávit tolik času jak by si přál. Pohladil ho po vlasech. " Jakmile budu připraven odpojí mě. Stekla mu slza po tváři ale jeho úsměv byl něcco co Kazue miloval. "Co bez tebe budu dělat?!" "Věř mi sejdeme se spolu v nebi a budem spolu na vždycky. " Kazue měl oči natéklé od pláče,ale stále plakal. Držel ho za ruku ." Chci s tebou být do konce." Naoki jej stále hladil a druhou rukou držel. Byl tak vyčerpaný ,že už neměl ani sílu jej držet za ruku. "Naoki?" "Ano?" "Miluji tě." "Já tebe také." Po té na něj kývl a do ruky mu dal jeho řetízek s měsícem. "Uděláš pro mě něco prosím?" Kazue kývl. "Vem můj deník a nech jej vytisknout prosím jako knihu. "Kazue kývl . Vypadalo to,že Naoki už nemá ani sílu mluvit a zavolal doktora se sestrou.
Po té události se Kazue oženil ,ale nikdy k té ženě necítil lásku. Ba dokonce s ní jen bydlel. Vyhýbal se jí co to šlo. Nechal vydat jeho deník jako knihu a jeho obraz si pověsil ve své ložnici. Každý večer plakal, ale vždy když se podíval na hvězdy věděl ,že on tam na něj čeká. Nikdy na něj nezapomněl . Chodil každý den na hřbitov ,aby mu ta dal čerstvé květiny a dokonce mu psal vzkazy. ...

Povídku tohoto žánru jsem zkoušela psát před x lety. Osobně mi tento žánr nesedl tak na to berte prosím ohled. Za případné chyby v textu se předem omlouvám. Taktéž sem nenašla lepší název pro tuto povídku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX