Červenec 2016

Momenty make upu v historii

29. července 2016 v 11:51
Video které mě zaujalo ;)


Česká youtube scéna

29. července 2016 v 9:35
Dlouho tu nebyl žádnej názorovej článek. Tak je asi fajn zase po dlouhý době něco sepsat. Dneska se trochu zaměřím na Youtube scénu. Popravdě do videí bych malinko fušovat chtěla, ale opravdu jen lehce. Když se však podívám na některá videa co jsou na youtube, člověk si říká jak takový krypl se mohl vůbec narodit?

Pokud jde o zahraniční youtube scénu přijde mi prostě pořád lepší. Ať už v tématech videí tak prostě i jejich zpracováním a velkou škálou témat. Zkrátka každý si někoho oblíbí. Jediná nevýhoda tohoto je, že pokud neumíte AJ líp než jen to co se naučíte ve škole nejspíš tomu stejně budete rozumět prd. Ale naopak je to fajn věc jak si tu aj procvičit. Popravdě , ale když jsem čech je jasné, že mluvím česky. A tak pokud se nejedná o vide, kde člověk chápe o co jde pochopí z jen kecacího videa pár vět.

Co se týče Česka a youtube mám tu asi 3? ano 3 oblíbené youtuberky, ale každá z nich se liší od ostatních v něčem. Podle mě mají to kouzlo u kterého vám nepraskne mozek a ty videa za něco stojí. Co se týče, ale zbytku přijde mi strašně zaprodanej viz celá kauza kolem Bublle tea . Youtuberka se dostane na vrchol slávy, je vzorem pro mnoho mladých slečen dokonce i má ségra k ní vzhlíží a ona doporučuje sračky jen proto, že za to dostane zaplaceno.

První kategorie jsou teda youtuběři, kteří natáčí pro peníze a pro produkty zdarma. Joo jasně taky jsem dostala pár produktů k recenzi a povím vám přátelé, že někteří youtubeři jsou až taková hovada, že to nepřiznají a pak nějaká chudák slečna co to přizná je úplně nesmyslně zhejtovaná. Jasný je jednoduchý říct , že to člověk nedostal zadarmo a machrovat, ale o to horší je, kdyžpak dostnete úplně stejnou nabídku a vy ju s díky odmítnete.

Další věc, která mě celkově zaráží a to i v blogové komunitě jsou ty tzv. vlny. Někdo u někoho uvidí, že má hnědou rtěnku a najednou ju musí mít všichni. tehdy byla nějaká pěna nebo co a nějaká zahraniční youtuberka přišla na to, že by se to dalo použít jako primer. Natočila to jedna Česká youtuberka a najednou 150 videí právě s tímto trikem. Ještě mě napadá že i ty láhve voss byla vlna, pak ty kartáče tangle ,eos balzámy a teď o nich už ani památky, protože vlna přešla. Jo ještě těch 100 vrstev laků. Vážně čekám , že bude vlna i na tohle..


Krom toho jsou ale na youtube ještě mnohem horší a horší věci. Pak máme skupinu youtuberů, kteří chtěj být slavní teda spíš skupinu lidí , kteří chtěj být slavní a tak se třeba klidně ztrapní před kamerou a ještě dobrovolně. Vemte si příklad takového Mishu. Ano malý děcko co ani zpívat neumí, angličtina děs a kolik má doběrtelů a lajků u videa. Hudbu mu skládá jeho stejně retardovanej bratr a jeho matka na začátku videa dělá yogu s odháněním vos. Jediný smysluplný kanál má teda jeho otec. Ok Mishovy šílenosti beru má hodně odběratelů a v některých případech se to člověku i líbí (já ten případ nejsem , ale napsat , že je to sračka jsem chtěla slušně) . Ale proč si teda Míša nedává na svůj kanál i záběry ze zákulisí? Co tím chci říct? Že celá jeho a teď promiňte retardovaná rodina chce být vidět a tak se klidně ztrapňujou před kamerou. Nejspíš se někam chtěli dostat jeho rodiče, nevyšlo to tak ho použili pro své zájmy. Já říkám ne. Navíc jsou všichni stejně retardovaní...

No aspoň že mi nekurví wowko nějakým sračkoidním shitem...


No a dostáváme se k další skupině youtuberů a těma jsou ti, co natáčijou , ale neumí snést kritiku. Takže většina. Včera jsem koukala jak nějakej starej chlap, rádoby youtuber byl děsně chudáček zhejtovanej a podává trestní oznámení za kyber šikanu. Lidi rpoberte se! Nežijem internetem, ale realitou. Pokud je někomu přes 50 a natáčí videa hovnech pak možná zaujme jen svou věkovou kategorii, ale je pičovina to cpát dnešním dětem. Prostě pokud chci natáčet, musím si prvně uvědomit na koho to má být cílené a koho tím chci oslovit. A pak vybrat téma, které je mi blízké a o kterém mám co říct. Jo některé komentáře jsou fakt hnusné, ale co se postavit tomuto problému a místo toho ukázat těm hejtrům, že je máte v paži? Místo abyste teda mazali negativní komentáře? Nemůžete čekat jen krásné komentáře, jak jste úžasní.


A tím se dostáváme k další skupině. A tím jsou slečny youtuberky, které jsou zdeptané už z jendoho komentáře, kritiky a natočí video jak nekončí a že jsou všichni zlý a nakonec natáčejí dál... Jakou má tohle logiku?

Tímto se dostáváme k dalšímu bodu a to je nejen u youtube scény. Nechápu proč by spolu youtubeři nemohli lépe vycházet. Vždyť je úplně zybtečný se předhánět kdo je lepší... A pomlouvat se za zádma a přitom se tvářit jako nejlepší kamarádi..

Další bod jsou tzv. gamer girls. To je větší odpad než si myslíte. Lets play videa a podobný nesleduju. Nebaví mě to. Ale pořád vidím jak nějaká slečna údajně v "cosplayi" má na sobě jen paruku a líčení mele o nějaké hře a přitom mnohdy ví hovno a vesele si mele a u toho má výstřih až k pupku. Říkám jedno velké Ne. Mnohdy ty videa stojej za hovno,slečna chce na sebe poutat pozornost chlapů (třeba má mindráky ze samoty), ale já to chápu. Ono je děsně cool označovat se za gamer girl. Popravdě? Občas to u mě hraničí s gemblérstvím, ale mám pocit, že prostě chlap stejně vydrží u té hry dýl. Co tím chci říct? Že jsem ženská a hraju ty děsně ženské shity jako Starshine Legacy, The sims a pak takové ty hry u kterých prosedíte dva dny v kuse a dost. Teda až na wowko. A pak když člově napíše, že je gamer už se na něj dívají skrz prsty, protože jasný nemáte přece tolik nahráno co ony a přitom mnohdy ani nevěděj o jakou hru jde.

A poslední věc, která smrdí na netu jsou tzv. cosplay líčení tutorály v Česku. Lidi říkám vyserte se na to. Když se podíváte na líčení kohokoliv jiného mimo Česko tak je úplně awesome a chcete ho domů. Bohužel o nás a našich "návodech" to říct nemůžu a mám pocit, že je to tak příšerný až je to smutný.


Určitě bych možná ještě něco napsala, ale momentálně mě nenapadá co. Jaký je váš názor na tohle?

Přicházející event:Score Match round 20

29. července 2016 v 8:31 Love Live game

Prázdniny jsou v plné proudu a Love Live ve své hře připravil další event. Tentokrát se jedná o event s Maki a Umi -juchůůů a startuje dnes od 9.00 do 8.8 8.00. Musím říct, že na tento event jsem ready :DDD
A jsem docela zvědavá jaká SR nebo UR karta bude jako výhra ;)


Já žiju! Teda zatím :/

25. července 2016 v 23:26 | Zdechlá Nagi |  My diary
Někde jsem četla, že pokud chodí člověk spát úplně KO ví , že žije plnohodnotný život. No zcela popravdě novinek je u mě víc než dost tak jdeme na to. V prvé řadě jsem teda založila blog speciálně na panenky. Úplně s tím nadšená nejsem takže přemýšlím jak to nějak seskupit dohromady. Další věc je ta, že dva blogy o stejném tématu psát je taky celkem o hubu. Takže tady články přidávám, ale druhý blog stojí ve stínu svého více úspěšného bratra. Né, že by nebyl úspěšný. Návštěvnost má pěknou, ale články nevychází a mě to celkem štve. Napadá vás co s tím?

Pejsek roste, BJD mám doma je naprosto úchvatná. Pořád z Mikho nemůžu spustit oči. Dnes jsme objednali paručku takže awww :3 už ať je doma. Ještě jiná očka,face up a konečně můžem šít! Momentálně máme trochu hippie look. :DD

Co se domečku týče už 3 den tvrdě makáme, ale pokroky tam vidět jsou. Zatím děláme na zahradě a ještě máme spoustu práce před sebou. Další týden děláme vnitřek a pak už konečně stěhování. Popravdě? Těším se jak malá co vám budu povídat, ale taky jsem z toho všeho pořádně KO. A to vedro tomu moc nepomáhá. Na druhou stranu kdyby pršelo na zahradě uděláme prd.

A poslední věc zase hraju ufónka už mám všechny tři licence. Licence jezdceLicence trenéraLicence veterináře Ve wowku se taky daří a dokonce jsem přišla na to, jak hrát za priesta. Ještě stále mám však na doepení dekla a paláta. Prvně půjde palát. Taky jsem poslední dobou ulítlá přes kosmetiku takže mám na cestě štětce na xicht ať můžu nahodit fasádu ,protože houbičku na mejkap mi pro změnu nesněsla ségra, ale pes. A stejně tak jedinej jelenní lůj. Ano mám popraskaný rty i v létě. A ano je to šílený. A ano stále jsem děsně bílá a vůbec mi nejde se opálit. Vidím to na samoopalovák.Proč? Chci chytnout aspoň nachvíli krásnou snědou barvu ><

Tak tímto se s váma loučím a přichází fotkovej spam :33


Naše zahrada ;)


Naše malá Ao-san , která blog pečlivě hlídá a kontroluje.


A konečně Mikho. Čeká nás nový face up,paručka a očka. Momentálně máme erární oblečení, ale podkolenky už jsou taky na cestě, Zbytek budeme šít jakmile bud vyřešen vzhled. :)

Tak tímto všem přeji dobrou noc :D :33


Pay pal

21. července 2016 v 23:43 jak nakupovat
Výsledek obrázku pro pay pal logo png

Zdravím vás kulíšci. Dnes mám pro vás ještě jeden nákupní článek a to o pay palu. Mnoho lidí se mě ptá zda je to bezpečné nebo zda se pro něj najde využití i mimo ebay. Dneska se tomu tedy trochu podíváme na kloub.

1.Co to vlastně ten pay pal je?
Pay pal , je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty pay palu. Každý účet je propojen s jednou nebo více kartami. Proto při jeho založení vypisujete číslo a expiraci dané karty. Karta samozřejmě musí mít povolené internetové platby. Více v jak si založit pay pal.

2. (Nejčastější otázka) Jak dlouho trvá založení pay palu a je to složité?
Ne. Založení pay palu trvá chvíli a není to nijak extrémně složité. Stačí mít po ruce kartu a popřípadě přihlášení do internetového bankovnictví. Sama jsem si u Ge money (monety) povolovala platby na internetu a byla to otázka pár minut. Vše jsem si udělala sama a v pohodlí domova.

3.Kde všude jej využiju? Další velmi častá otázka.
Osobně platím pay palem na steamu, lolku, twinstaru. Čiže hodiť se může i těm co hrají . Převod peněz je okamžitý a nemusíte čekat třeba jako u mobilu na načtení hvězdiček viz u Twinstaru a mnhdy ještě získáte např. u twinu hvězdičky navíc a vyjde vás to levněji. Stejně tak u lolka. Nakupujete -li u zahraničních e-shopů pak se vám pay pal bude také hodit např. blippo,bodyline,ap a spousta jiných e-shopů. Stejně tak aliexpress a ebay. S pay palem jsem playtila třeba i u emp-shopu (což je metalovej shop) a dokonce i kosmetiku z nějakého e-shopu. Název momentálně nevím, takže vám jej nepovím.

4. Proč si založit pay pal?
Jasně pro někoho je lepší když si pokaždé naťuká číslo karty, ale mnohdy je tohle rychlá metoda a navíc bezpečná. Navíc pokud najedete na pay pal víte komu přesně posíláte peníze a kdo je poslal vám a kolik. Většinou se mi právě tohle v internet bance neukazuje a mám tam jen ebay. Pak třeba nevím, který obchodník mi peníze vrátil a který ne.Navíc peníze jsou defakto ihned na druhém účtě a nemusím složitě vypisovat čísla karty apod. Další výhodou je, že si můžete nastavit kurz měny tudíž se vám částka třeba v usd přepočítá dle aktuálního kurzu. A to hlavní. Nemusíte platit bance nic za převod peněz z účtu na účet.

5.Platím něco?
Při založení si pay pal strhne zrhuba 50 kč. Tato částka vám je ihned vrácena při prvním převodu. Takže pokud si zakládáte pay pal strhne vám 50 kč, ale například při nákupu na nějakém e-shopu vám je okamžitě vrátí.


6. Je zde riziko podvodu?
Tak jako platit kartou na internetu i tady riziko je. Na druhou stranu si myslím, že pokud nejste hloupí byla by velká haluz, abyste se stali oběťí podvodu.

Tak tímto doufám, že jsem vám některým zodpověděla vaše otázky a pokud máte nějaké další dotazy určitě se nebojte a ptejte se.

Aliexpress I.: Jak platit s pay palem

21. července 2016 v 23:17 jak nakupovat
Na Aliexpress můžete platit nejen pay palem, ale i kartou. Nově má tohle však už i ebay. Ještě donedávna však tohle měl jen aliexpress.

Výhodu zde nakupovat vidím v tom, že zde seženete mnohdy levnější a kvalitnější věci než na právě zmiňovaném ebayi. Na ali moc často nenakupuji, ale poslední dobou jse si ho oblíbila více. Dnes jsem tam třeba sehnala krásný řetízek za 13 kč bez aukce. Tím chci říct, že pokud hledáte, najdete spoustu hezkých a levných věcí. Více pro vás chystám ve videu , kde o těchto dvou shopech budu mluvit. A pro ty co na to koukat nechtěj tu bude článek a né jeden.

Nic na tom nehledejte. Výhodou je to, že můžete nakupovat registrovaní a myslím, že tady registrovaní být ani nemusíte. Samozřejmě pro váš osobní a lepší přehled je lepší se regnout. Já to vyřešila pomocí facebooku.Klasicky vybereme věc, kterou chceme. Já si vždy zapínám převodník měn. Tady vám to narozdíl od ebay cenu na naše koruny neukáže. Je-li u věci napsané free shiping pak je poštovné klasicky zdarma. Opět si cenu a free shiping měníte ve vyhledávači -o tom více jindy.

Pokud máme věc vybranou mnohdy bývá na výběr ještě barva nebo velikost. Pokud máme vybráno dáme buy now.

Chvíli na to vybereme způsob platby. Máme -li pay pal dáme pay pal. Jak platit normálně přes kartu vám ukážu v dalším článku.


Při registraci dáváme vždy adresu,telefoní číslo a naše jméno. To se nám ukáže tady. Nyní vidíme celkovou cenu,poštovné-občas ho můžete změnit, aby vám to došlo rychleji, ale má to jedno velké, ale o tom zase další článek. (později na něj odkážu) . No a dole vidíte typ a číslo vaší karty. Tady vidíte prd z ochrany os. údajů. Tady to ještě můžete změnit. Například já tam mám svou adresu, ale protože se stěhuji napíšu tam adresu k mamce.

Vzhledem k tomu, že mi to dojde zhruba za měsíc tak už tady logicky bydlet nebudu tudíž je blbost si to sem posílat. Občas je potřeba zvážit, kam danou věc poslat.


Klikneme na Confirm a pay.

a máme hotovo.


Popravdě pay pal vám ulehčí opravdu spoustu kroků s vyplňováním různých čísel a dat z karty a máte jistotu, že to nikdo nezneužije. Od doby co mám pay pal platím přes něj a popravdě platila jsem několikrát i v Českých e-shopech. Je to rychlé,bezpečné a máte přehled o tom, kde jste kolik za co platili.
Spectra je doma

21. července 2016 v 13:03

Velmi dlouho jsem toužila po tom mít Spectru doma. Stále mě odrazoval ten poloprůhedný plast na rukách a nohou, ale když jsem jí uviděla u ségry říkám si: " Tak tu musím mít." Nejen, že je v každé kolekci dokonale barevně sladěná, ale vypadá v každé kolekci parádně. Né opravdu podle mě neznám kolekci ve které by Spectra vypadala blbě. Jenže u nás pompo o velikosti 2x2, kde mají ještě staré kolekce a teď invaze mořských monsterek a zbytek nic. Doma jsem měla dvoje ručky a když jsem najela na mimibazar na paní Jagerovou říkám si jdu do toho. Bohužel má spokojenost s touto paní je nulová a já jsem ráda, že mi aspoň došel balík. Čekala jsem týden než mi pošle podklady k platbě a nakonec i přesto, že měla mou adresu jí neměla a dva týdny měla již peníze na účtu a balíček nikde.

Ještě budeme muset udělat vlasovou lázeň má ty vlasy strašně fluffy. Na jednu stranu se mi to líbí, ale na druhou bych raději hladké vlasy. Co se zbytku týče je to kolekce dot dead. Ačkoliv má ustřihlou ofinu a ruce od Uly. Nejspíš je přebarvím pokud se poštěstí, ale mám z toho malinko strach. Hlavně kvůli vody, protože já jí budu ještě dělat vlasovou lázeň. Ula už nedopadla tak dobře takže z ní bude nejspíš ooak jakmile na to bude víc času. :)

Tak tímto se s vámi prozatím loučím a přeji hezký zbytek dne. :)Nové bazénové skiny

21. července 2016 v 6:26 lolko
Lolko přišlo s velkou letní novinkou. 1. V nehodnocených zápasech proti botům budou letní poskoci -bazénoví. Celé to platí až do 25.července.

Novinkou jsou také skiny -bazénová Fiora, Taric a Miss Fortune. Každý skin stojí okolo 1350 rp. (což je na mě docela dost, ale zjevně tohle šílenství ještě neskončilo) .


A nakonec aby toho nebylo málo tak ještě ikonky s krabem, kachničkou a kruhem na plavání.. (větší kravinu vymyslet nemůžou)


Ale nejlepší zpráva je sleva na šampióny. Bohužel jen na ty, kteří mají bazénový skin -Lulu, Leona, Mundo, Zac a spousta dalších..


Vím, že jste si toho na 110% všimli už někde na stránkách lolka, ale přijde mi to fajn tak jsem vám to sem chtěla těpnout. ;)

Blizzcon costume contest

18. července 2016 v 11:36 wow
aneb když nevíte kam to těpnout XDD

2013jako vždy úžasné sety na pádla :33

2015

Nevím zda si toho někdo všiml ale líbí se mi jedna věc.. Všimli jste si toho týpka s armorem na kolečkovém křesle? ;) Opět cosplaye nezklamali. ;) A stejně je nejlepší Jaina s vousama :DD
Já a wowko :)

18. července 2016 v 10:53 wow
Tak konečně jsem si řekla, že bych mohla něco sepsat. A to třeba já a wowko. Často se mě totiž lidi ptají zda ho hraju (jako by to nebylo jasné už z designu blogu že?)

Ok hraju tedy na free serveru a to twinstar-hyperion. Což je datáč wotlk, který se mi líbí ze všech nejvíc a je prostě děsně boží.

Hodně často se mě taky lidi ptají zda horda x Aliance. Popravdě za mě jedině horda. Jako Draenei nevypadá špatně u aliance, ale horda je horda.

Naskytuje se teda otázka za jakou postavu hraju atd... Takže kupodivu se chlubím Shamanem lvl 80 -dmg a heal ,ale jedu primárně heal gs 6 147. Profky JWC+leatherworking. Kupodivu troll. Za shamana se mi z healů hraje nejlíp.

Priest lvl 80 holy-tedy opět heal pve a pvp dico heal. Blood elf, přes který jsem trochu ujetá. XDD Tam je gs někde úplně jinde , protože sháním lepší equip. Momentálně se snažím přijít priestovi na jméno, tak uvidíme.
A ještě mimo řeč mám dkčko -undead lvl 71 , momentálně si dáváme delší dobu pauzu, ale jakmile seženu equip na priesta pojedu zase bomby. A ještě do nedávna to byl palach re3 a holy) bohužel Holy palát mi nešel pod ruku. Momentálně mám ještě rozexpených několik postav, ale to třeba expím bráchovi,ségře :D a pak s nima obchoduju a nebo si říkám co kdyby náhodou a nakonec jdou třeba do aukce.

Co se týče rasy extrémně to nikdy neřeším hraju trolla,belfku a undeada. Orc mě ale vůbec neláká a Tauren jen jako druid. Jako dkčko mi přijde odporný.

Co se týče věcí jako je guilda jep mám guildu a jsem hrdým zástupcem guma. Kdyby měl někdo zájem můžete juknout na naše stránky tu. Raidy,rhcčka vždycky se snažíme jít společně s lidma z guildy. Lidi v guildě jsou strašně super a já jsem ráda , že jsem její součástí.

Wowko hraju zhruba rok a dovedla mě na něj má drahá polovička.Chvíli jsem zkoušela i ofík, ale ten mě moc neuchvátil. Taky jsem zkoušela hrát pandy, ale po grafické stránce strašně super, ale jinak mi pandy nic moc neříkají.


Tak to by k tomuto tématu asi bylo vše. Už mě nic nenapadá, ale pokud by vás něco napadlo určitě řekněte. :))
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake