Srpen 2016

Novinky v buticích Září

27. srpna 2016 v 22:33 Novinky v buticích
Já bych úplně zapomněla. Úplně jsem vás ochudila o novinky v Harajuku shopech a tím pádem i o tu krásu.

Hned první novinkou bude úprava e-shopu Porcelaindoll. Myslím, že celý e-shop teď vypadá lépe a úhledněji.


Krásná sukýnka značky Madame Muffin. Bohužel více novinek v e-shopu právě není, ale spousta novinek je přímo v obchůdku v Olomouci. :)

6% Doki Doki
Momentálně jejich e-shop přímo nefunguje a musíte nakoupit jejich zboží přes jinou stránku. Ale i tak tam mají veškeré jejich novinky.
J-Fashion / Hats / 6%DOKIDOKI Sebastian Masuda x CA4LA Collaborative Baseball Cap 2016J-Fashion / Tops / 6%DOKIDOKI Gingham Cherry Peplum Bustier
J-Fashion / Bags & Purses / 6%DOKIDOKI Hankouteki Shikisai Logo KnapsackJ-Fashion / Jewelry & Hair Accessories / 6%DOKIDOKI 6%'s Milky Way Bracelet
Bodyline
Bodyline hlásí slevy, ale jak moc velké jsou vám nepovím. Přeci jen známe jejich slevy. A některé věci vypadají opravdu příšerně.


Juliette et JustineMary Magdalene
Moi-meme-MoitiePutumayo
Tentokrát novinky i z tohoto Japonského butiku. :) A samozřejmě mají výprodej.


Metamorphose
To abychom se po hrůze mohli koukat na tu krásu. :D Ne opravdu občas ty barvy a potisky od Mety jsou hrůza. :D Ok beru zpět tentokrát mají opravdu skvostné kolekce.Victorian Maiden
Tentokrát je u nich novinek více než dost a tak jsem vybrala ty co nejvíce zaujaly.Bohužel lepších kousků se tentokrát nedočkáme. Nevím, mě pruhy nic moc neříkají. I tady najdete letní slevy.
Innocent world
50% sleva. :)

Black×BeigeBlack

Beige×BlackMilk Tea×Beige

Baby, The stars shine bright

B40JS209-pB40CP318-b

B40OP336-bB40JS247-p

Angelic Pretty
A tím to také dnes zakončíme. :)

AstroレジメンワンピースAstroレジメンジャンパースカート

Astroレジメンフリルジャンパースカートアカデミーワッペンパーカ

Kolekce Astro v mnoha barevných variantách. :)

Princess CatワンピースPrincess Catティアードジャンパースカート

Princess CatペプラムジャンパースカートRomantic Brightブラウス

フランソワーズブラウス

Aneb zas o starosti navíc

22. srpna 2016 v 21:05

Můj příběh o tom jak mě uchvátila kráska jménem Mikho jsem už jednou psala. Dnes bych ráda napsala jak vlastně žádný face up nebude a jak jsem jen v nervech a depresi. Ano Mikho je recast. 1. mě prostě ze všech nejvíc uchvátila 2. Nemám 15 000 kč na to, abych si koupila bjd od originální firmy . Hledala jsem někoho kdo by Mikho udělal face up. našla jsem slečnu, která vypadala sériózně. Její hotové face upy jsou kouzelné. Tak proč do toho nejít. Slovo dalo slovu a ani by mě nenapadlo, že bude mít takový problém namalovat obličej na recast. Nic nenapsala a já jí zaslala hlavičku. Hlavička byla poslána 17.8 a došla již 19. Dnes jsem se divila, že ještě nedošla a zrovna mi ona sériózní slečna psala. Nakonec se došlo k tomu, že jí to trhá žíly. Tak jsem teda napsala ať hlavičku pošle zpět , že si ten face up teda udělám sama, aby jí to náhodou nezabilo.

Jenže už když jsem jí napsala, že dle pošty online adresát nezastižen začla se vymlouvat jak je jejich pošta nespolehlivá a jak neměla žádný lístek ve schránce. Verdikt tedy padl takto. Ona odpoledne zajde na poštu a hlavu pošle zpátky. Místo toho jsem jí psala já -nejspíš by se sama ani neozvala a prý na poště o hlavičce nic neví. Tak já opravdu nevím jestli mě má za debila nebo co.

A víte co je nejlepší? Že když jsem jí napsala ona ani neodepisuje. Já chápu, že věc někoho jiného a ještě recast -tedy pro ní šmejd je prostě šmejd a je jí to putna. Ale já bych se ráda dožádala své hlavičky zpátky. A teď si to shrňme. Ona neodpovídá, já psala přímo na poštu a balík tam je uložen do 5.9 . Prahu mám totálně z ruky bydlím u Ostravy , takže dostat se do Prahy je nemožné. Jediné co mi zbývá je doufat, že najde balíček a pošle jej zpět a nebo že se vrátí či mi Česká pošta poradí jak tohle řešit.

Tak a nakonec jsem nejhorší já protože jsem netušila, že to slečně bude na tolik trhat žíly namalovat recast. A druhá věc ani jsem si nebyla 100% jistá. A nakonec asi šoustám milionáře, aby mi bylo jedno kde mám hlavičku. jsem zvědavá jak tohle celé dopadne.

Tak si říkám, řešili jste někdy něco podobného? Co v takové situaci dělat?

Aneb i tak může vypadat dance cover

19. srpna 2016 v 7:39
Něco na zlepšení dne :DDD


Love Live CMV

19. srpna 2016 v 7:20
Dnes CMV s Love live ;)

Více v celém článku ;)

Pár častých chyb v dungu

17. srpna 2016 v 21:06 wow
Dneska mě napadlo sepsat něco o tom co rozhodně v dungu nebo vlastně celkově v raidu nedělat, protože s tímto se setkávám velmi často.


Než vlezete do dungu , hrajete li třeba tanka poprvé v životě poproste někoho , aby vám celkově tankování vysvětlil. Protože blbej tank a heal bez many je vám k hovnu . Jako když sedíte na záchodě a máte jen jeden útržek toaleťáku.

Nechte prvně nabrat tanka a po chvilce dmgujte. Ano opravdu tím trháte tankovi mobky a pak se divíte, že po vás jdou.

Do prdele pokud heal nemá manu nechte ho ať jí doplňí. Zbytečně na tomhle chcípnete všichni. Kdy už to lidi konečně pochopí?

Nebuďte debil.Hlavně když jste Tank. Debil a tank je vražedná kombinace.

Snažte se jako heal šetřit manou a když nemám manu tak upozorním ostatní. Aby pak člověk nechcípl a nedivil se, že proč heal nehealuje.

Nebuďte debil.

Choďte za tankem. Může se stát, že něco urvete a sundáte celou partu. -.- Takové kretény bych vraždila.

Úplně nejlepší co můžete udělat je afkovat.

Peti. To je na dlouhé povídání, ale když pet něco natáhne většinou to nedopadá dobře.

Bok. Ano plná prdel palátů, ale buffy nikde. -.-Určitě by se toho našlo ještě hodně, ale .. :D Přeci jen tu nebudem vysedávat dvě hodiny. :DD


Povídky, obrázky, chod blogu

12. srpna 2016 v 20:55 Oznamy a tak podobně

Zdravím kulíšci. Dnes bych ráda něco málo napsala ohledně toho co bude. Od září bude méně času a já mám dva blogy. Tudíž se budu snažit pravidelně přispívat, ale jak moc to půjde/nepůjde netuším. Více se dozvíte pak v článku v rubrice my diary. Momentálně si však myslím, že není potřeba to rozebírat. :) Každopádně kdo máte o cokoliv zájem zhodnotit blog, nechat si napsat povídku , nechat si namalovat obrázek či si nechat udělat nějakou grafiku máte poslední možnost nejpozději do 20.sprna. Po té na chvíli všechny možnosti uzavírám na nějakou dobu. Možná jen grafiku nechám otevřenou pro ty, co by měli zájem. Máte-li přání na nějaký návod jak co objednat či co vás zajímá určitě neváhejte a pište. Z tohoto důvodu dám do konce srpna všechny časáky tady dohromady, přidám něco málo nového a pak nejspíš menší pauza.

Článek lolita měsíce však bude znova vycházet. A opět tak jak jste zvyklí. Taky mě napadl rozhovor s nějakým cosplayerem tak klidně řekněte o koho by byl zájem. Plánuji také pár předělávek co se panenek týče a ráda bych už začla pracovat na cosplayi takže doufám, že mi to ještě o prázdninách klapne a něco z mé tvorby už konečně uvidíte a snad ještě něco stihnu nafotit.

Tak to by bylo vše. Tímto se s vámi loučím. Sayo :)

Jak jsem se dostala ke své první BJD

12. srpna 2016 v 15:35
Asijské panenky BJD neboli Ball jointed dolls obdivuji už několik let. Vždy mě k nim táhlo to, že narozdíl od ostatních vypadají lidem nejblíž a jsou propracované do detailů. Přiznám se, že původně jsem ani nečekala , že bych o své resinové holčině něco napsala, ale přeci jen to sem asi patří. :) Projížděla jsem poslední dobou častěji a častěji bjd bazárek a najednou to přišlo. Uchvátila mě a já jí musela mít. Slovo dalo slovu a po pár dnech mi Mikho , má kráska dorazila ve veliké krabici domů.

A teď ještě něco mimo mísu. Pokud si pořídite bjd máte neustále nutkání si jí udělat k obrazu svému, neustále na ní něco zkoušet šít a utrácet za ní peníze. Nejhorší je dostat se přes face up. Ten vás vyjde podle toho u koho si jej necháte udělat. Bohužel slečna, které jsem psala neodpovídá budu si jej dělat sama. Bohužel mi do toho ještě vletěli peníze za oblečení, protože mi odešli boty resp. odchází a ještě prachy za batoh atd... Tak teď máme momentálně provizorní paruku, ale čekáme na tu nádhernou blond co má dojít. Také jsme dali nová očka, protože původní neseděla byla malá. A face up stejně bude, protože řasy jsou v háji. Každopádně jsem si řekla, že face up bude takový dost něžný což Mikho opravdu sedí. Ten co má teď mi přijde upatlaný a není to ono. No a ještě stále musíme ušít něco na sebe. Bohužel Mikho má celkem velké boky takže po tom co došli místo podkolenek ponožky budu šít.

Jinak samozřejmě dělá Mikho doma radost a společnost jí dělají ostatní . Určitě Mikho není poslední BJD u nás doma. Momentálně mám spadeno na obitsu 27 cm. Mám v plánu je udělat více do anime stylu -ráda bych dvě dvojčata. Ale nevím zda je nakonec neudělám z monsterek , protože přeci jen se lépe shánějí a převlasují :)

A jedna fotka z dneška :)


Jahodové pocky Recenze

11. srpna 2016 v 21:53

Po prvním nákupu z blippa jsem prostě neodolala a i přesto vedro jsem je musela mít. Tentokrát jsem brala jen jahodové pocky. Pocky jsem koupila zrhuba kolem 45 kč Odkaz zde. Opět přišli rychleji než jsem čekala zhruba 3 týdny ani ne od objednání. Jak jsem již psala zde, žádné clo ani poštovné takže pouze cena za pocky. Zda se to oplatí nebo ne si musí člověk zvážit sám. Každopádně balíček došel zabalený v krabici , tentokrát žádné polystyrénové blbosti a opět poděkování a sleva (a zároveň reklama) na další nákup.

Pocky mají opravdu pěknou krabičku (tu si nechala ségra) a ačkoliv mě velikost překvapila-nic velkého tak jich tam bylo dost. Bohužel pokud budete objednávat pocky v létě jako ten tydýt z tohohle blogu slepí se vám ta jahoda k sobě. Obal uvnitř krabičky měl na sobě jahody, takže tyčinky nejsou volně v krabičce (pro ty co to neznají). A pak už klasická tyčinky politá jahodovou polevou, která byla opravdu hodně sladké, ale vážně to chutnalo skvěle po jahodách.

Určitě bych se nebála si jahodové pocky koupit znova, protože jsou úžasné a ráda vyzkouším další příchutě.

Hodnocení: 10 /10

Top 5 srpen

9. srpna 2016 v 19:19 Music
Jdu vás děti zkazit :DDD

1.Rammstein mann gegen mann, miluju ty jejich totálně uejtý klipy :DDD


2. Rammstein -Rosenrot aneb v překladu červená růže opět luxus


3.Faun-Walpurgisnacht
Já se tak těším na jejich nové album a tenhle song mi dává důvod . ;)


4.garmarna Herr Mannelig

5.Omnia i don't speak human

Tabi

9. srpna 2016 v 14:00 Japonsko
Tabi jsou tradiční japonské ponožky. Sahají nad kotníky a mají mezeru mezi palcem a ostatními prsty. Nosí je muži i ženy společně s tradiční obuví zóri, geta apod. Tabi jsou také neodmyslitelně spojeny s tradičním japonským oblečením - kimonem a dalšími wafuku.
Nejběžnější barva tabi je bílá - bílé tabi se nosí při formálních příležitostech jako je např. čajový obřad. Muži někdy nosí modré nebo černé cestovní tabi. Vyrábějí se i vzorované a barevné tabi, které nosí nejčastěji ženy, ale v poslední době si získávají popularitu i mezi muži.

Stavební dělníci, farmáři, zahradníci, rikšové a další dělníci často nosí speciální typ tabi zvaný džika-tabi. Vyrábí se z pevnějšího materiálu a někdy mívají gumové podrážky, džika-tabi se podobají botám a slouží spíše jako obuv "naven" než ponožky. Stejně jako ostatní tabi mají i džika-tabi oddělený palec a mohou se proto nosit s tradiční páskovou obuví (pásek je uchycen mezi palec a ostatní prsty). Autorem džika-tabi je Šódžiró Išibaši zakladatel výrobce pneumatik Bridgestone Corporation.

- Jika Tabi

Na rozdíl od ponožek, které jsou elastické a těsně přiléhají k noze, tabi jsou ušité z látkových dílů nastříhaných podle daného střihu. V zadní části jsou otevřené a po nazutí se vzadu zapínají.

zdroj:google

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX