Červen 2017

Bishoujo senshi Sailor moon Crystal

27. června 2017 v 18:39
Výsledek obrázku pro bishoujo senshi sailor moon crystal gif

Počet dílů: 26
Rok vydání: 2014-2015
Studio: Toei animation
žánr: mahou shoujo, podle mangy, romance , shoujo

Usagi Tsukino je školačka stejná jako každá jiná dívka, trochu ukňouraná, nemotorná a hlavně vždycky všude přichází pozdě. Ale vždy je plná enerie a pro své přátele by udělala cokoliv. Jednoho dne však potká Lunu , fialovou kočku (nevím proč všude cpou černou, když je fialová -.-) . Usagi si všimne , že má náplast na čele, když jí ju strhne začne na ní Luna mluvit. Jenže Usagi uteče do školy. Následně jí Luna vysvětlí, že je Sailor Moon, dá jí brož díky které se může proměnit a poví jí, že musí najít ostatní strážkyně a jejich princeznu. Usagi tedy zjistí, že se dokáže proměnit v krásnou ochránkyni lásky a spravedlnosti.

Pozor dále obsahuje spoiler!

Howrse- klikačka s koňmi

27. června 2017 v 14:21
Zdravím vás kulíšci, poslední dobou smrdím dost u howrse a tak sem si řekla, proč k tomu rovnou něco nenapsat že?


Howrse je tedy online klikačka , kde se staráte o vámi vlastněné koníky. Nejdříve si vytvoříte koně podle vašich představ a následně se o něj po jeho život staráte až do doby než umře. Samozřejmě koně mezitím trénujete, závodíte s ním, připouštíte ho a snažíte se sbírat různá zbarvení a plemena. Samozřejmě se ve hře objevují různá zbarvení, která se trochu vymykají těm normálním a tak můžete vlastnit svého fantasy koně, podle vašich představ. Jenže samozřejmě to není vše. Za pasy, které se kupují za real peníze můžete kupovat různé věci, které hru ozvláštní. např. zlaté jablko, které na začátku hry dostanete, tím měníte vzhled koně. Během hry také můžete koni změnit pohlaví, dát mu kámen mudrců díky kterému nezemře a spoustu dalších věcí. Tyto předměty samozřejmě můžete vyhrát v různých eventech. Momentálně běží oslava, kde můžete vyhrát spoustu předmětů aniž by bylo nutné do hry něco investovat. Takže pokud jste se nezapojili pak děláte velkou chybu a doporučuji jí napravit.
Rwby první dojem

19. června 2017 v 16:32 První dojmy
Výsledek obrázku pro Rwby gif

Možná tohle anime znáte, možná ne. Anime , které je celkem akční , ale má příšernou animaci. Tedy alespoň podle mě a taky spoustu sérií ačkoliv zpočátku má díl okolo 6ti minut a dílů v 1.sérii je 16 přičemž v dalších je anime pak delší a obsahuje 12 dílů. Z počátku se mi do anime nechtělo už kvůli té zmíněné animaci, ale pokud to překousnete pak vás čeká celkem zajímavé anime. V první sérií se seznámíte s Ruby a její základní partou Xiao, Blake, Weiss, tím blondákem a celým Beaconem. Což je škola pro ty, kteří se chtějí stát lovci. Lovci loví nejen různé příšery, ale taky zločince. A Ruby se tam čirou náhodou dostane.

První série je taková celkem dobrá a zajímavá. Seznamujete se s celým anime, ačkoliv postavy nemají nijak moc prostoru , taky vám leze na nervy blonďák, která jede chvilku po Ruby, pak to schytá Pyrrha a nakonec Weiss. Takovej týpek, kterej je tam naprosto k ničemu , pořádně nic neumí a vlastně ho všichni pořád jen brání a hlídají. První série a vše se točí logicky kolem Ruby. Při bojích má člověk dojem že Ruby a Pyrrha umí nejvíc a ostatní jim zaclánějí.

Pozor již se jedná o spoiler!


Freečko nebo Offík?

17. června 2017 v 11:27 wow
Výsledek obrázku pro Lich King signature

A tak si dáme po nějaké době herní článek. Dnes na téma zda ofík nebo freečko a v čem je vlastně rozdíl. Protože už jsem to vysvětlovala tolikrát a mám stále pocit, že to málo kdo chápe. A navíc mám moc článků v rozepsaných, tak se jich aspoň zbavím. Samozřejmě, že na tohle máme každý jiný názor. Někdo si hru raděj koupí a někdo raděj stáhne.

Proč si platit wowko?
Ok tohle je asi zásadní otázku na kterou často odpovídám. Samozřejmě jsou lidi, kteří ty peníze do her nestrkají a raději je dají do něčeho hmotného. To je samozřejmě pochopitelné a rozhodně to není špatně. Ale i tak jsou ti, kteří si kupují do her různé postavy za reálné peníze či hry. Ano narozdíl od freečka se wowko platí každý měsíc. Tedy každý měsíc si kupujete herní čas , abyste mohli hrát. Úplně první částka je tuším okolo 300 kč po té to dělá 400 kč? Samozřejmě si můžete založit jakkoukoliv classu až na demon huntera. A na dkčko už nemusíte mít vyexpený lvl 55 k jeho založení (tohle platilo na wotlku) . Samozřejmě pokud chci demon huntera musím koupit Legion což je řekněme další výdaj. Jeho cena je okolo 1100 kč. Přiznejme si, že né každý tolik peněz má. + Si ještě měsíčně platit game time. Ale bez toho Legionu nevyexpíte postavu na max. což je 110, neuděláte questy v Legionu a nemůžete si založit dhčko. A ted ta zasádní otázka. Proč mám dávat tolik peněz?


Info o blogu

13. června 2017 v 11:46
* a opět má úchylka zarovnání na střed :'D

blog založen: 21.července 2015
1.článek přidán: 21.července 2015 19:19 (kdyby vás to zajímalo XD) Oiran

Zdroj: Povětšinou zde najdete informace nejen z wiki, ale také knih a různých filmů. Mnohdy vypisuji informace přímo z knihy. Obrázky, které zde najdete jsou buďto přímo zadané na google, pinterestu, deviantartu či zerochan. Pro psaní recenzí se vždy podívám i na myanimelist.net, kde dávám i odkaz. Pokud dávám ke sledování odkaz pak buď z hokage.cz, hns.moe nebo uloz.to. U alb ke stažení a mooků je pak vždy uveden kredit přímo u dané věci.


Dans mon monde: v překladu v mém světě (Francouzsky) podle písničky Alys.

Název blogu: Vznikl díky kolekce Japonské lolita značky Angelic Pretty. Jedná se o název kolekce šatů a bonnetů. Tento název mi přišel pro blog originální a zajímavý. Mirage je v překladu přelud, přízrak. Castle hrad. Takže v překladu něco jako Hradní přízrak. Proto také hrad jakožto potisk šatů. A celkově se má jevit potisk jakožto fata morgána? Přízrak.

Výsledek obrázku pro angelic pretty castle mirageVýsledek obrázku pro angelic pretty castle mirage

Norština základy které se hodí

10. června 2017 v 11:46 norština
Mám pro vás základy, které se vždycky hodí mít. ;) Není tam úplně vše, ale postupem se toho naučíme víc a víc.Tohle je takový úplný základ pro cestování.

Learn the basics of Norwegian with pronunciation:


WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake