Srpen 2017


Blanka Jehlíková- Sabat: recenze

24. srpna 2017 v 21:42 | Nagis
Autor: Blanka Jehlíková
Název: Čarodejka: Sabat (2.díl )
Počet stran: 198
Rok vydání: 2013
Žánr: fantasy, román, sci-fi
Vazba:tvrdá s přebalem

Výsledek obrázku pro sabat kniha V této knize najdete další povídky Pražské čarodějky Johany, kterou opět čekají nelehké úkoly. Kniha má několik kapitol z nichž se dozvíte například kde vezme Johana bylinky, protože babek kořenářek stále ubývá a ke všemu ti otravní manželé Nádvornícovi. První povídka - Svatojánská noc pojednává o tom jak Johana přemluví Magdu, která je velice dobrá botanička, aby jí pomohla nasbírat bylinky, které potřebuje. Nakonec se obě dostanou na Sabat a Johana zjistí, že i Magda do které by to neřekla si umí užít života a spolčí se s vlkodklaky... ( v tom sexuálním slova smyslu :D ) V další povídce se Johana bude muset vypořádat s Nádvorníkem a jeho obludou, kterou stvořil. Další povídka se jmenuje Tělo k pronajmutí, myslím že už název mluví za vše. Sabat byl vždy místem, kde se dobře jedlo, pilo a čarodějnice a taky se oddávali sexu. Sólo pro kocoura je pak o panu kocourovi což je Johanin domácí skřítek , který učí základy kouzel Johaninu sestřenici.
Kniha tedy obsahuje 4 příběhy , které na sebe navazují a vytváří tak celistvý děj knihy. Ačkoliv kniha odkazuje na 1.díl čarodějky, není třeba jí číst. I přesto pochopíte z knihy o co přesně jde. Druhá kniha je více osobní, více se dozvíte o Johaně a její rodině. Johana je klasická moderní, pracovitá žena, která se lítá odreagovat na Sabat.


Můj názor na knihu: Ačkoliv má kniha celkem dobré hodnocení nezaujala. Popravdě děj mi přišel opravdu hodně předvídatelný a vlastně by se celá kniha mohla přejmenovat na 50 odstínů Sabatu. Ke konci knihy už jsem se opravdu nutila, abych jí dočetla. Na to jak každý píše, že je děj svižný což sice je, ale kniha ničím nepřekvapila a neuchvátila. Celkově je kniha jednoduchá, s prapodivným humorem , ale i tak věřím , že se najdou ve stejném žánru mnohem lepší kousky než je tento. A popravdě celkem lituji těch 49,- kč :D Ale jedno se musí nechat, název je parádní, obálka je taky celkem fajn, jen obsah by prostě mohl být o něco lepší.

Celkové hodnocení: Výsledek obrázku pro green star pngVýsledek obrázku pro green star png

Můj výlet do Anglie

24. srpna 2017 v 19:24 | Misaki
Můj výlet začal ( 31. Května -4. Června ), když jsme kolem páté hodiny nastupovali do autobusu. Na to že mi bývá v autě atd. většinou špatně jsem se nikomu nepoblila do klína :-D. Cesta dohromady trvala kolem 25 hodin a ještě jedna hodina strávená na trajekt.Když jsme byli na místě po dlouhých dvaceti minutách bloudění mezi ulicemi.HURÁ!!!!! Rozebrali si nás naše rodiny. My s kamarádkami jsme skončili u nějakého mrzutého chlapa, který ještě k tomu vyrábí spinnery, který jak jsme později pochopili nás jen vezl autem sem a tam. Dojeli jsme na místo, kde nás přivítala milá paní, která bydlela v dvoupatrovém domě (později pochopíte, že je to celkem důležité, aby to mělo logiku) a měla dvě nebo tři dcery? :-D. První večer jsme měli lasagne a byli výborný, bohužel to se o příští večeři říct nedalo.
Hned když jsme vstali jsme posnídali toust a hned jsme vyráželi do londýnské čtvrti City (Tower Bridge, Bank of England ....) a do klenotnice Tower of London. Nastala svačina na ¨oběd¨ a pluli jsme lodí do čtvrti Greenwich a večer jsme se opět vraceli do rodin, kde jsme měli dušenou zeleninu s kuřetem, no vůbec mi to nechutnalo, ale byla jsem na navštěvě a tak jsem to snědla.

Letní / podzimní wishlist - Misaki

23. srpna 2017 v 20:47 | Misaki
A je tu můj první wishlist. Jelikož hodně ráda čtu , tak se nedivte , že tu bude více knížek. Myslím, že vás to asi nebude moc zajímat, ale např. u mně to slouží jako inspirace, tak doufám, že se také inspirujete.


Výsledek obrázku pro Pánův tajemný odkaz

Tahle knižní série má název Pánův tajemný odkaz a přesně je to třetí díl. Musím říct, že se nemůžu dočkat až bude expedována na různé stránky, jelikož v Česku bude ke koupi pravděpodobně teď v Září.Jak reklamovat věci na ebay.

23. srpna 2017 v 20:45 jak nakupovat
Zdravím kulíšci. Mám pro vás návod jak reklamovat věci na ebay. Existují tři možnosti jak danou věc reklamovat. + Se podíváme na to co dělat, když vám zásilka nedojde. Vzhledem k tomu, že nakupuji přes pay pal tak vám napíšu i možnost co dělat při placení kartou.

1. Reklamace
Zboží došlo, ale něco se vám na něm nezdá. Buďto je kvalitou ještě horší než uvádí prodejce což se dost často stává, nebo je třeba paruka vypelichaná a nebo vám došla jiná barva, jiný odstín paruky apod. V tomto případě je vždycky nejlepší napsat, že vám zboží nepřišlo. Proč? Protože prodejce chce takové zboží zaslat zpátky a poštovné z Číny se neoplatí. Takže buďto překousnete kvalitu dané věci a nebo napíšete, že vám třeba věc nepřišla. Pozor. Tohle ovšem nemusí vždycky klapnout. Navíc většina prodejců je taková , že sice vy jim zboží zašlete, ale už se od nich ničeho nedočkáte a to ani peněz ani nového zboží ani ničeho podobného. A pak jsou tu prodejci, kteří reklamace stejně neřeší a jediné co řeší je text, že vám věc nepřišla.

Jinak ta reklamace jak píšu je prostě složitější. Proto doporučuju paruky vždycky dobře zvažovat ono nakonec špatný odstín paruky nakonec vždycky prodáte , protože se vždycky najde někdo komu se líbí nebo hodí. Ale mě se třeba u paruky stalo, že mi došla špatně střižená ofina a to bylo teprve peklo. Nakonec , protože jsem jí moc chtěla nosit sem koupila příčesek ofinu a nakonec paruku prodala i s ním. U kosmetiky se prostě musí počítat, že oční stíny nijak extrémně nevydrží či se třeba začnou slívat do sebe a podobně. A u věcí se zase musí počítat s tím, že většina je strašně tenká (ale zase fajn na léto) a že je vždycky lepší se 3x přeměřit a zkontrolovat si to.

2. Věc nepřišla
A teď věc, která se taky často stává a většinou díky celnici a nebo se prostě balíček ztratí. I když máte třeba sledovací číslo u balíčku nikde není napsáno, že se vám musí ukázat, že balíček je už opravdu u vás. A teď je třeba si rozmyslet zda chcete ještě stále danou věc na kterou budete opět čekat zhruba měsíc a nebo zda chcete vrátit peníze.


V první řadě si musíte hlídat dobu od kdy do kdy vám má balíček dojít. A taky dobře znát měsíce v Aj, ale k tomu vám dopomůže strejda google. Na obrázku mám, že naušnice mají dojít od 28 srpna do 19 září. Vždycky musíte počkat ještě 2-3 dny zda vám zboží nedojde. Tak to zkrátka je.


Pokud se vám ukáže tohle znamená to, že věc se ztratila buďto během přepravy a nebo jí celnice poslala zpátky i to se stává. Někdy můžu být problém i s poštou. Například já už několikrát dostala balíček někoho jiného. Ale né vždy to tak musí být že? Je teda lepší napsat prodejci. Pokud vám napíše, že balíček , ale došel je lepší se zajít zeptat na poštu zda tam třeba něco nemáte. Mě dlouho pošťačka dávala balíčky k sousedům a pokud si někdo náhodou ten balíček nechá ani to nezjistíte že? Na výběr máte tedy ze dvou možností. 1. Nechat si znova zaslat zboží, ovšem znova musíte počítat s tím, že zboží k vám bude nějakou dobu cestovat a né každý prodejce je natolik ochotný, aby věc opravdu poslal. 2. Chtít vrátit peníze zpátky. To je asi ta nejlepší volba. Prodejce vám zašle peníze zpátky a obvykle je máte na účtu do dvou max třech dnů zpátky. Napíšete , že vám věc nepřišla a odešlete. Většinou vám tak do hodiny přijde odpověď na mail. Povětšinou omluva a to, že tedy pošle peníze zpátky a že vám přeje hezký den. Někdy jen napíše, že už poslal peníze.

3. Prodejce je neochotný / vymlouvá se / nechce mi vrátit peníze
Bohužel i tato možnost se jednou za čas vyskytne. Ačkoliv já nakupuji vždy u prodejce s hodnocením okolo 98.7% můžete se to stát komukoliv. Zatím jsem tedy ještě tuto čest neměla. Máte tedy několik možností. Pokud je částka 20 kč pro vás nic pak to prostě ignorovat a dát mu špatné hodnocení případně mu zkusit trochu pohrozit špatným hodnocením. Ovšem je pořád spousta prodejců, kterým je to defakto putna.Kliknete najede vám nabídka, kde tedy můžete dát prodejci negativní hodnocení. Samozřejmě je tu ještě možnost pokud platíte kartou do nějaké doby vzít platbu jakoby zpět. Stornovat jí, ale né u každé banky to jde. Například u éry to jde do určitého dne. Jenže pokud měsíc čekáte na zboží, těžko vám to projde. Takže pokud z prodejce nevytáhnete peníze nějakým takovým to způsobem máte prostě smůlu. V případě pay palu jde si nechat vrátit peníze zpět. Jak to úplně funguje opravdu netuším, nikde jsem to nenašla , ale už několikrát jsem četla, že to prý jde. Osobní zkušenost je však nulová a taky je třeba buďto použít google překladač a nebo umět trochu líp Aj.


4. Věc je ve strašném stavu / věc přišla v jiné barvě / trčí z ní nitky
Bohužel jak už to bývá většině věcí z ebaye trčí nitky. Berte to tedy v potaz , proto vám reklamaci , že někde trčí nitka neuznají a je potřeba s tím počítat. Dražší věc nutně neznamená, že bude kvalitnější. Je to opravdu o náhodě. Koupila jem černou sukýnku kde nic netrčelo, stála asi 80 kč teď jsem koupila halenku za 200 a trčí jí sem tam nitka. Jediné co vám tedy zbývá je si třeba najít recenzi na daný produkt přímo na googlu obzvlášť pokud je věc dražší a nebo se s tímto faktem prostě smířit. Pokud vám přijde jiná barva opět a zas , stát se to může. Pokud je to věc, kterou by koupil někdo jiný můžete jí zkusit prodat. Případně teda reklamovat. Pokud má věc, třeba špatně přišitý rukáv apod. Je to opravdu těžké. Protože poštovné do Číny když už tedy napíšete prodejci , že vám došlo vadné zboží tak to chce logicky poslat na zpět. Jenže ono se to už kvůli tomu poštovnému neoplatí. Doporučuji opravdu dobře zvažovat co tam kupujete! A pokud tedy chcete věc zaslat zpátky, zajděte se prvně informovat na poštu kolik stojí poštovné do Číny. Předem říkám, že kvůli věci za 200 se to nevyplatí! Případně teda ještě můžete věc reklamovat a jako bonus jí tedy napsat recenzi.Tady máte i místo pro vaší recenzi, kde klidně můžete napsat co vám vadí a nebo naopak. Fotky vkládat nemusíte. Stačí to mít vyplněné a dát submit. ;)

Malá rada na závěr: Nikdy na ebay nekupujte telefony!!! Povětšinou vám stejně dojdou nefunkční nebo vám nedojdou vůbec. Jednu dobu frčel šutr v balíku místo mobilu.

Rada číslo 2: Pokud na ebay zakoupíte tričko s potiskem perte ho obráceně. Na hodně triček vám totiž jinak ten potisk zesleze. Tímto udržíte jeho životnost a ještě víc jí udržíte, když ho nebudete prát na 40 ale jen na 30.

Doufám, že jsem vám tímto článkem a jeho updatem, který potřeboval pomohla a že vám třeba článek i něco dal a že se třeba konečně odhodláte k tomu něco koupit na ebay. Nakupuji už 5 rokem a za celých 5 roků jsem neměla žádný velký problém. Pokud mi něco nepřišlo, prodejce vrátil peníze. Bez potíží v pořádku. Nejsem poradna, ale pokud budete chtít s něčím poradit napište mi klidně maila Minako-chan@email.cz a pokud budu moct třeba vám pomůžu nebo poradím. Ale než mi napíšete, přečtěte si prosím řádně tento článek a i ty ostatní. Děkuji .

Jak vypnout sdílení u článků

23. srpna 2017 v 18:59 | Nagis |  b
Jak už asi víte blog.cz nemá zrovna dlouho novou službu díky, které můžete dát článku lajk nebo jej sdílet. Samozřejmě né každému to přijde zrovna Ok a třeba neví jak to dát pryč. Dnes mám pro vás článek ve kterém vám ukážu jak to dát pryč úplně.


Mluvíme o tomto modrém tlačítku, které se automaticky ukáže pokud založíte nový blog nebo jej neskryjete. Pokud jej chceme schovat najedeme si do Nastavení a zmáčkneme výpis článků .


dvě na blogu

23. srpna 2017 v 17:50 | Nagis |  Oznamy a tak podobně
Výsledek obrázku pro warcraft signature png

Zdravím vás kulíšci u dnešního článku. Dnešní článek nebude žádná recenze ani nic podobného, ale oznámení. Již dlouhou dobu vedu dva blogy. Ti kteří o tom ví , tak si vědí i to, že oba blogy pro mě znamenají opravdu moc. Každý je v něčem trošku jinačí, ale nakonec je píše jedna a tatéž osoba. Jsem už trošku starší a tak bylo na čase trošku dospět a z větší části se zase věnovat tomu druhému blogu. No každopádně tento blog budu psát i nadále, ale budu na to mít pomocníka. Teda spíše pomocnici. Jedná se o mou ségru, takže si myslím, že o to bude blog zase o něco zajímavější a plnej článků. Pokud bude psát sestra článek poznáte jí podle podpisu- Misaki. Do budoucna budeme psát určitě i společné články , takže jak říkám je na co se těšit. v tomto případě bude malinko upravená sekce Admin. Jelikož tu už nebudu sama bylo by nefér , kdyby tu Misaki nebyla uvedená. Takže se to budu snažit nějak sladit a dát dohromady. No a já se s vámi momentálně loučím a jdu dopsat rozepsané věci. ;)

Battle girl project : První dojem.

23. srpna 2017 v 17:04 | Nagis |  První dojmy
Výsledek obrázku pro battle girl high school project


Pro nás zcela nové anime, které ještě stále vychází a tak najdete dokonce s eng titulkama jen pár dílů. V čj tedy není k nalezení. Anime je o dívkách, které vedou normální život avšak zdání klame. Jsou to dívky, které bojují proti nepřátelům se zvláštníma zbraněma. Celé anime se odehrává v roce 2045 což je něco trošku jiného než obvykle. A ačkoliv mám pocit, že s podobnýma anime se roztrhnul pytel opravdu to stojí za zkouknutí. Příběh je fajn, postavy naprosto parádní, armor a zbraně zajímavé a neokoukané. Celkově jsem zvědavá jakým směrem tohle anime půjde. :)

Idol Jihen: První dojem.

21. srpna 2017 v 23:47 První dojmy
Výsledek obrázku pro idol jihen gif


Velké znečištění Japonska, vláda, korupce , .. Když Japonsko cítí , že už to dál nejde jsou tu idolové, kteří pomocí své aury rozzáří ulice a vykouzlí vám úsměv. Anime na způsob Love live ačkoliv s úplně odlišným přběhem , ale na podobném základě. Jedná se o skupiny idolů a samozřejmě hlavní postavou je tady Natsuki, která zpívá na vesnici, ale né dlouho. Cítí, že můžu být nápomocna a tak se přidá k Heroine party. Anime s fajn animací , vtipem. Ačkoliv mi přijdou postavy malinko okoukané z LL např. Natsuki mi hodně připomíná Ruby a to i chováním a Mika pro změnu Nozomi ačkoliv ty její galaxy šaty se mi hodně líbí. I přesto je anime zajímavé a já jsem zvědavá co z něj nakonec vyklube. ;) Jediná nevýhoda je , že v Čj jej nenakdete pouze s eng titulkama na youtube, což je celkem škoda.

Inspirace: Co se starou knihou.

21. srpna 2017 v 8:55 Inspirace
Wings of Whimsy: DIY Book Crafts No 3 - INSPIRE Printed Garlandbook pages turned into gift bags with black embellishments

Ač knihu beru jako něco, díky čemuž na chvíli vypnu a prožiju nezapomenutelné dobrodružství, na světě je tolik knih, které již nenajdou využití a nikdo jima neprolistuje. Dříve knihy, které dělali radost by dnes leckdo vyhodil. Pár takových knih mám doma i já a ač je to smutné, hodně jich je už v příšerném stavu. Napadlo mě tedy, že by bylo fajn knihám vnést nový život. Né však nějakým předěláním obalu (jelikož ty jsou mnohdy už v tak strašném stavu, že skoro tu knihu oplakáváte) , ale vytvořením z knihy něco nového a pěkného. Mám pro vás tedy trošku inspirace co s těmato knihama. A jelikož mám teda pár těchto knih doma, tak si rovnou dáme tématicky nějaký diy článek po delší době.červencové nákupy

20. srpna 2017 v 7:54 deník shopaholika
Výsledek obrázku pro warcraft signature png

Zdravím kulíšci, tentokrát trošku opožděně pro vás nesu nákupy za minulý měsíc. Proč tak pozdě? Bohužel nemocenská chodí jak se jim to zrovna hodí a s tím člověk nic neudělá. Samozřejmě je jim šumák, že jsou to vaše peníze, které z většiny investujete do miminka že? Slíbila jsem fotku postýlky, ale tu vám ukážu až v článku dalším, protože sem rozjela starej mobil a zatím teda šlape. A s tím co mám jsou ty fotky takové nic moc. No a v září už bych možná konečně zkusila i to video, který je pro mě jednodušší v tom, že nemusím pak nutně přemýšlet co, že sem to vlastně za danej měsíc koupila. No uvidíme víme jak většinou dopadají moje plány že? Mimo to napadlo mě sepsat i článek třeba o tom co si do té porodnice vůbec budu balit tak nevím napsat nebo se na to vykašlat? A taky mi napište zda máte zájem o nějakou výrobu přírodní kosmetiky na kterou sem ujetá.

A teď už nebudu dál zdržovat. Samozřejmě pár věcí tam chybí no co už tak vám je napíšu a hodím na ně link. Aspoň něco. ;) A tentokrát mám pro vás jednu radu.Novinky, novinky, novinky

17. srpna 2017 v 11:49 My diary
Výsledek obrázku pro warcraft signature png

* To ať máte změnu.

Dnes mám pro vás článek, kterej mi asi ani neuvěříte. No , ale vemu to pěkně od začátku. Okolo 10.40 sem dojela od doktorky, která mě poslala k dalším dvěma doktorům. První je Ekg a druhý je test na cukrovku, kde vypije celkem dost nechutnýho něčeho během určité chvíle. Před i po vám budou brát krev, takže zas a opět budu jak jehelníček, ale čert to vem. Pro dobro svého dítěete vlastně nakonec ženská přežije ledas co. To mi věřte. No včera mi volala sestřička, abych se dostavila na 8.30, stejně sem přišla na řadu až v 9 hodin. U nepříjemné sestřičky sem se zvážila a přibrala jsem 3kg! Ale čert to vem tak budu vorvaň vždyť je to fuk, hlavně jak se vlezu do svatebních. No a následně mi teda pustila opět žilou kvůli krve. Jop , mám B- a naše malá žabka bude mít stejnou krevní skupinu jako tatínek. A tady nastává chvíle , kdy vám musejí podat protilátky, aby při dalším těhotenství nechtělo vaše tělo vypudit miminko z těla pryč. Už vážíme 542 g ještě nedávno to byla sotva půlka a já se bála zda žabka není moc malinká.(/_\) Ono abych pravdu řekla nejedla jsem vitamíny, protože jsem hodně upravila stravu. Já věřím, že tělo si vždy řekne co potřebuje a je jen na vás zda ho vyslišíte nebo ne. Tím chci říct, že sem nechtěla žrát ty vitamíny ze kterých byla většině stejně špatně. A teď sem je nechtěla brát, protože prý se to nedoporučuje a mě je špatně i bez nich. Teda né furt, ale ještě občas ano. No dnes na kontrole si naše princezna velice zívala (to má beztak po mamince, pro tu je 12 h spánku málo :D ) a potvůrka malá mi kopala do močáku - celý tatínek. ( ◞・౪・)

Taky jsem se dozvěděla zajímavou věc. Že prý v září už budu mt manžela doslova a do písmene. Jak nečekané že? Teda jestli se do těch šatů vlezu jinak mají všichni smůlu! :D No dobře to by mi asi neklaplo. :D A taky jsem se doslechla , že nikdo nechce dělat na místo na kterém sem byla zaměstnaná. A popravdě nedivím se. Jednou nám tam tak utíkal čpavek, kterým se chladí. Smrad fakt strašnej, pálelo to v nose a mi museli být zavření.Všichni zprovozu zdrhli a nás tam samozřejmě nechali. Zmrzliny jedou z vesela dál a nakonec když už nás štípali oči, nemohli sme dýchat, každý sucho v hubě nám to vypli a nechali nás vyjít ven se nadýchat čerstvýho vzduchu. No dali nám sotva 10 minut a zpátky do práce. :D No a abych odlehčila situaci konečně mám 3 a tím i poslední díl warcraft mangy ou yes! (*´▽`*) No a ted jdu zase expit paladina :D Takže zatím kulíšci a přeji hezký zbytek dne.

Letní / podzimní wishlist

15. srpna 2017 v 18:16
A je to tu opět. Článek , který vás na 110% nebude asi zajímat, ale popravdě já vždycky zjištuju, že jak mám wishlist dlouhej tak to stejně další měsíc mám doma všechno. :D Asi by mi měli vážně zakázat ebay. :D Pokud chcete nacokoliv odkaz určitě sledujte nákupy jelikož tam většinou odkazy přihazuju a snad už brzo do videa , které by pro mě bylo strašně lehčí než to pracně shitkovým foťákem 5x fotit.


Protože když už máte panenek plnou prdel není nic lepšího než knihovnu zapráskanou figurkama z wowka. :D Né vážně toho Illidánka s velkou hlavou chci už dlouho.


Pořád uvažuju jestli růžové nebo ty světle hnědé. Jako brala bych klidně oboje, ale zase nevěřím tomu, že to všechno vynosíme a vzhledem k tomu co doma máme vyhrávají ty světle růžové. :D


Z pohledu totální blbost, ale jakmile pochopíte k čemu to je tak si bez toho ani neprdnete. :D Pokud to teda neztratíte.

Nový spřátelený blog: Rhian

15. srpna 2017 v 13:47 Oznamy a tak podobně
Výsledek obrázku pro Varian signature png

* A pro změnu si dáme bývalého krále Stormwindu a já zase spoileruju :'D, ale když to samo A zase ta moje úchylka, schválně víte která? :D

Tímto článkem jsem vám chtěla napsat o novém spřátelném blogu. Jak už to u mě bývá zvykem. Slečna teda psala 24. července a já si toho všimla až dnes (stydím se). Každopádně tedy naše spřátelení platí. Slečnu najdete pod přezdívkou Rhian a její blog zaujal už na první návštěvu. Ačkoliv design mě nijak extrémně neuchvátil , protože já a K pop jako takto. Jednou za čas si pár písniček co znám poslechnu, ale ti co mě znají ví, že ujíždím především na metalu. Každopádně je to takový fajn svěží, letní design a celkově se mi blog moc líbí. Hlavně se ztotožnuji s názory slečny. Mimochodem slečna má taky ráda Hp za což má u mě + . :D Ačkoliv já jsem spíš pro Havraspár. :D Krom toho je i ostatní obsah blogu zajímavý , opravdu doporučuji si tento blog pročíst.


A tímto jsem za den zlomila rekord článků! ( ノ^ω^)ノ゚ A teď jdu expit paladina. :D Kdyby se chtěl někdo přidat tak fofík Drak'thul. (=^-ω-^=)

Nebuďte bezohlední!

15. srpna 2017 v 13:29 Na téma.
Maternity Photography

Jsem vám k tomu hodila pěknou fotku co? :D Ne nebojte sebe tady opravdu házet nebudu. :'D Myslím na to, aby nikdo neoslepl.

Už velmi dlouhou dobu tu nebyl článek na téma. A tak je čas to napravit a jeden napsat. A dnes se podíváme na úplně klasickou věc a to je Cestování s bříškem. Ano , věc která je úplně nejlepší je ta, že všichni musíme pouštět si sednout důchodce že ano? Protože jinak řvou jak bezohlední k nim jsme, protože oni sou staří a v našem věku už x let pracovali div se nesedřeli z kůže. To, že během chvíle dokáží doběhnout ke slevovému koši pominu. Ale co těhotná ženská? Co žena, která čeká miminko, je celá bledá od toho jak jí je špatně a je vůbec ráda že žije. Pustí jí nějaký takový důchodce sednout? Ne! Ani když slušně poprosíte jestli by vás někdo pustil sednout ačkoliv na vás vidí jak je vám zle , tak vám odpoví, že to vydržíte. Takže pěkně od začátku. Představte si, že s vámi na zastávce čeká těhotná. Pravděpodobně jí je zle nebo jí ukrutně bolí záda ( včera sem na to málem umřela, protože sem nemohla vstát , natož si sednout a vystřelovalo mi to do nohy, samozřejmě prášky žrát nesmíte takže pomoc nečekejte ). Mimochodem nahřátí těch zad pomáhá asi stejně jako když máte kapuci když venku pořádně prší. No a o tom břichu, který ženská před sebou tahá ani nemluvím. Věčně se potíte jak kůň a to především na břichu, dítě vás kope, převaluje se a to není nic příjemnýho. Hrozně rádo vám leží na močáku, takže chodíte co chvilku. A když nastupujete tak se tam všichni začnou cpát jako by prostě nemohli chvíli počkat a pustit vás. Kouknou vám na břicho a cpou se před vás, vy si držíte břicho , protože máte strach o svoje dítě. když si sednete jste v pohodě, ale jakmile už je plno řidič čeká jestli vás někdo pustí. Nepustí vás nikdo, každý důchodce vám čumí na břicho a když někoho poprosíte pošle vás do háje. A je zcela jedno kdo to je. Už i řidič se na to nemůže dívat a hukne do autobusu zda vás někdo pustí si sednout, že ste těhotná. Nikdo nic. Tak stojíte jak trubka. A věřte, že stát v tom autobusu je taky celkem utrpení, protože co sem těhotná bolí mě pořád nohy a přijde mi jako bych snad celou noc chodila. A víte co je nejlepší? Jendou jedu, záda mě bolí jak prase a řidič z ničeho nic zastavil takže to semnou tak moc cuklo, že jsem se praštila do té tyčky co sem jí měla za zádama. Takže nejen, že sem pak babičce brečela jak mě bolí záda, ale ještě jsem tam měla monokl jako kráva.

Vím, že nejsem jediná a o to mi to přijde smutnější. Když vám je blbě tak jste rádi, že sedíte. Když vás bolí záda taky jste rádi, že sedíte. Já beru , že lidi jezdí unavení z práce. Ale já taky dojížděla, nohy měla bolavé a ještě jsem tam celý den stála a taky jsem pustila sednout starší. Tím chci říct, že lidi by se nad svým jednáním měli trošku zamyslet. Neříkám, že to dělá každý, ale co si budeme vykládat válná většina bohužel ano. A pak vám nezbývá nic jiného než vytočeně vytasit těhotenskou průkazu mávat s ní lidem před xichtem a říct, že jinak vás mají na svědomí, protože ke všemu máte ještě nízký tlak. Protože jednou to třeba potká vás a pak uvidí to samé co já. Totální bezohlednost.

Ysera a její smrt

15. srpna 2017 v 7:07 wow
Jak už jsem psala Ysera jeden z dračích aspektů , kterou si vzala pod svá křídla samotná Elune na Legionu zemře. Díky toho dostaneme Slzy Elune, které uložíme do Dalaranu. Více můžete najít zde. Bohužel tam chybí opravdu hodně podstatných informací. Mimochodem po nějaké době se draci promění buď v člověka nebo elfa a přijdou o část své moci. Yseru můžete potkat jako Night Elfku. Pokud se vám tato dračice líbí určitě doporučuji pročíst knihu Stormrage, kde hraje velkou roli v ději. A následně pak ještě v pár knihách. A ještě taková zajímavost. Víte, že Ysera se starala o Cenariuse, kterého brala jako svého vlastního syna? Cenarius je původně syn samotné Elune, ale jelikož se narodil jako poloviční bůh vzala si ho pod svá křídla právě Ysera.

Klidně mi napište jestli by vás zajímal osud i jiných postav a třeba jestli chcete i nějaké články o různých postavách, protože ono né každá informace je právě na internetu a to především informace z Legionu a knih. Což je podle mého škoda.


3 narozeniny blogu trochu opožděně

15. srpna 2017 v 6:04 Oznamy a tak podobně
Výsledek obrázku pro Lich king signature png

Blog oslavil své 3 tí narozeniny a já vám o tom ani nedala echo. Zlá Nagi zlá! (⌣_⌣") Tak a teď teda abych to napravila , blog vznikl zhruba 21.července, kdy jsem tu přidala první přesunutý článek a to o Oiran přesně roku 2015. To už je doba co? Za tu dobu se mnohé změnilo, především teda design, ale doufám , že malinko i obsah a kvalita článků. Doufám, že k lepšímu. Za tu dobu blog vystřídal několik epických layoutů , několikrát sem měla chuť s tím seknout, ale ne ne Nagi se nedala ačkoliv malé pauzičky mezi blogováním jsou. I tak mohu říct, že jsem na blog opravdu pyšná a že je to kus nejen mého světa, ale taktéž mojí práce. o((*^▽^*))o Aby z toho měl užitek i někdo jiný mám pro vás připravenou tedy narozeninovou rozdávačku o které jsem dlouho mluvila , hodlám dodělat konečně resty jako povídky, rozepsané články a chystám nové. Tak co těšíte se? :)

A na závěr si dáme nějakou epickou songu. :D Mimcohodem kdybyste postřehli, že na to ještě malinko prdím dejte mi asi 8 dílů Zaklínače. :D A jinak plánuji ho hrát takže heh RIP lifu, ale nebojte prvně seroš a blog, pak si dám pauzu a pojedu bomby. :D A jinak do toho všeho ještě čtu knížku do které jsem se zažrala takže heh. Chápete asi o čem mluvím že? :D


Mimochodem víte, že tento song můžete slyšet přitom co zemře Ysera? (né, že bych vám tady spoilerovala wowko) ale kdo hraje Legion tuto skutečnost jistě nepřehlédl. Mimochodem pokaždé co dělám Val'sarah tak jí opláču. A za nějakých 15 lvlů mě to čeká znova. :D :'(

Budeme mít holčičku!

7. srpna 2017 v 10:34 My diary
Výsledek obrázku pro warcraft signature png


Zdravím zlatíčka!
Poslední dobou na to zase kelím já vím sem strašná - stydím se. Každopádně pro vás mám připravených zase x miliónů článků , takže je na co se těšit jen v těch horkách je člověk rád že existuje. A taky se ze mě stává knihomol větší než kdy dřív. Dostala se ke mě knížka Soumrak Keltského meče a Dragon realm , takže vám určitě nějakou z knih představím v recenzi. Taky mám rozepsané zase herní recenze a jednu beauty recenzi . A aby toho nebylo málo jako bonus mám nachystanou malou giveaway pro fandy Harryho (ale budou to fakt drobnosti, protože je mi líto to vyhodit když to nezužitkuji). A jako bonus konečně článek k přírodní kosmetice (protože to prý zajímá hodně z vás tak jsem na to zvědavá). Plánuji se zase více zabývat grafikou a malováním tak mi držte palce , protože tohle jsou věci co mi celkem chybí. Jo a dneska zase nafotím pro vás ten nákupní článek a věřte je toho tolik , že jestli se to tam celé vleze budu ráda. Tentokrát vám napíšu kam na oblečení pro miminka teda berte to jako tip. Pokud třeba někdy něco. :D Abych pravdu řekla tentokrát by se to do videa všechno nevlezlo, takže budu fotit jako divá.

A poslední věc je asi to, že už konečně víme, že budeme mít malou Lucinku. (To jméno si vykřičel tatínek mimochodem.) Takže mé tušení, že to bude holčička bylo správné (viz poslední nákupní článek pamatujete? :D ) A jen tak mimochodem malá už celkem kope teda za posledních 5 dnů kope vždycky okolo půlnoci , jedné ráno , ale někdy i okolo 22 hodiny. Jen když se převaluje tak je to celkem nepříjemný. A jinak víte jak to je, věčně jím nanuky , naučila jsem se být závislá na kofole a kešu ořechách. :D Povětšinou ráno studená sprcha no co vám mám povídat. Tento týden konečně dojeli sourozenci (teda oni dojeli už v neděli) takže nám to koupák jistí jupíííí. Jen v tom horku se plazit přes půlku města taky není nejlepší takže čekám až budou tepla a já se konečně odhodlám vylízt z baráku. Od středy se má prý ochladit jupííí no už, aby to bylo. -.- Tak tímto článkem se pro vás prozatím loučím a přeji vám hezký zbytek dne. ;)

oddělovače mix

4. srpna 2017 v 12:05 oddělovače
2x oddělovače volně k použití. Oddělovače jsou bez pozadí, lze je tedy využít na téměř každý podklad.

5x read more na blog

4. srpna 2017 v 11:59 ostatní grafika
3x readmore , který používám na blogspotu. V případě, že nevíte jak si jej nastavit mi napište a já vám ráda pomůžu. Ukázka jak to vypadá v praxi zde. Mělo by to být na bílém podkladě, pokud chcete uělat nějaký na přání není problém.

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX