Blog v dočasné Rekonstrukci. Děkuji za pochopení!!

Hodnocení blogu pro DQ

7. září 2017 v 13:44 | Nagis |  vyhodnocení blogů
Majitel: DoramaQueen

První dojem
Blog působí útulně, design vypovídá přesně o obsahu blogu. Celkově na mě působí blog již z prvního dojmu přehledně, design mi k blogu opravdu sedí a celkově působí upraveně a určitě zaujme.

Hodnocení: 10 / 10

Design
Design působí čistě, ale jak jsem již psala vypovídá přesně o tom o čem blog je a k jeho obsahu se velice hodí. Působí lehce, svěžě a není nijak extrémně přeplácaný, ale naopak je dokonale sladěn a i barvy jsou velice dobře zvolené. Nemám co vytknout.

Hodnocení: 10 / 10

Články
Když se podívám na blog hned při prvním dojmu mi dojde o čem blog je. Přesně to co jsem čekala. Opravdu tě obdivuji za ty překlady osobně jsem zkoušela překládat jednou a byla jsem ráda, že sem toho nechala. :D Pravda možná bych ocenila i obsah trošku jiný než za sebou mnoho článků s přeloženými díly, ale toť můj osobní názor. Nakonec chápu, že pokud člověk něco přeloží nedělá to jen pro sebe, ale i pro druhé a tak to zveřejní. Možná bych ocenila i názory trošku mimo knihy, filmy a doramy, ale zase chápu, že tohle prostě souvisí blogem mnohem více. I tak musím říct, že články jsou obsáhlé a dokáží člověka opravdu zaujmout. Možná bych uvítala více takových článků, kde bys měla více místa se rozepsat, ale zase se budu opakovat. Je mi jasné, že mnoho článků by asi nešlo úplně ruku v ruce s obsahem blogu.

Hodnocení: 10 / 10

Aktivita
Články přidáváš pravidelně ačkoliv se občas stane, že článků je méně. Každopádně nemám co vytknout.

Hodnocení: 10 / 10

Přehled
Blog je opravdu přehledný, v každé rubrice najdu to co by tam být mělo. Menu není extrémně zaplácané , paráda. :)

Hodnocení: 10 / 10

Závěrem..
Celkově se mi blog opravdu hodně líbí, působí přehledně, útulně, nemám mu co vytknout. Vše jsem již zmínila a přeji spoustu úspěchů do budoucna nejen s blogem, ale i s překlady. :)

Celkem tedy: 50/ 50 bodů :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 doramaqueen doramaqueen | E-mail | Web | 7. září 2017 v 14:28 | Reagovat

Veľmi pekne ďakujem za hodnotenie. Beriem si slová k srdcu. :) Je pravda, že mimo to, čomu sa na blogu venujem veľa článkov nepíšem a je to hlavne preto, lebo neviem o čom inom by som písala, takže radšej než písať hlúposti navyše, píšem o tom, čomu sa venujem. Ale chápem, že to takto môže vyvolať dojem fádnosti. To si beriem k srdcu. :)

2 Nagis Nagis | Web | 7. září 2017 v 14:32 | Reagovat

Rádo se stalo. Chápu, já píšu třeba blog o tom o čem uznám za vhodné , ale pořád mám pocit, že to jde do tématu. Ale chápu, že 100 lidí 100 názorů a ano, někdy je lepší napsat plnohodnotný článek než psát 5 článku o blbostech. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake