Blog v dočasné Rekonstrukci. Děkuji za pochopení!!

Nový patch

6. září 2017 v 16:29 |  wow
Nedávno konečně vyšel nový patch co se wowka týče. o(^▽^)o Celou dobu na nás útočila plamenná legie a ted se vše
( konečně ) obrátilo. Potom co otravný Mage Khdagar uzavíral portály mu Illidánek nadělil jeden velkej. Ale tímto všechno nekončí ba naopak to všechno právě tímto začíná. Blizzard slíbil pokračování s plamenou legii a tentokrát se podíváme rovnou na Argus.

Argus bylo možné vidět i ve hře. Zprvu po zabití Kil'jaedena , následně ho viděl každý.


S novým patchem přišla tedy nová planeta Argus na kterou musíte udělat prequesty, aby se vám na ní otevřeli world questy. Povětšinou za ně dostáváte resource a speciální pytlovinu podobnou netheshardům , které pak můžete vyměnit za item s minimálním ilvlem 930 . O nahrabání equipu si třeba jednou do budoucna napíšem. Jakmile splníte všechny prequesty objeví se další cinematic....Vše je moc hezky vysvětleno v tomto videu. Viz níž. Souhlasím, že každý jednal ve svém vlastním zájmu a tak jejich rozhodnutí nejsou ani dobrá ani špatná. A mimo to souhlasím s tím, že Xe'ra se mohla také líp zachovat k Illidanovi. Tudíž nad Xe'rou rozhodně nepláču.


Abych pravdu řekla jsem zvědavá jak celá tato situace skončí. Jestli bude Illidan opravdu vyvoleným a stane se Andělem světla a jak bude Blizzard celkově pokračovat. A ještě je otázkou jestli se to dozvíme už teď nebo plánuje další datadisk ve kterém by ten zbytek byl. Určitě mi zanechte komentář jaký je váš názor na celý tento cinematic a co si myslíte, že by mohlo pokračovat. ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake