Říjen 2017

Konec

26. října 2017 v 11:32

Vlastně ani nevím čím začít. Myslím, že určitě minimálně jeden člověk z vás to čekal. Co? Konec tohoto blogu. Proč? Nic se nenalhávejme , přiznejme si, že posledním rokem jsem to tu vedla jakž takž jen aby se neřeklo. Já vím, poslední dobou končí dost blogerů a já bohužel nebudu vyjímka. Tento blog měl být pokračováním mého předchozího blogu, ale jak jste si všimli nějakou dobu to tu bylo opravdu parádní, ale chvíli na to jsem zjistila, že psát věčně jen o anime a věcech kolem mě zkrátka nebaví.. Přeci jen bych tu mohla házet dohromady jablka se švestkama, ale přiznejme si, nebylo by to ono že? Čím jsem starší tím se mění i mé zájmy a záliby. Pořád budu sledovat anime, ale rozhodně už bych se nenazvala tím slovem Otak. Není na něj čas a vlastně mi ani nechybí.

S blog.cz si přiznejme to jde taky celkem do kopru.... O tom žádná. Zda budu zakládat nový blog... No uvidíme, možná ano, možná ne. Teď mám stejně úplně jiné starosti než řešit blog. A postupem času na blog už nebude tolik času. Vrátíš se? Kdo ví... Zatím to v plánu nemám, ale třeba mě chytne stesk po mém světě ve kterém se můžu vypsat. Možná mi to začne chybět na tolik, že ano. Mometálně pomáhám ségře na Lay of the autumn, kde můžete najít i několik článků přímo z tohoto blogu. Sem tam jí tam něco hodím, ale jak píšu. Zatím se vracet nehodlám a pokud ano, nejspíš úplně na novou adresu.

Design tu zůstane. Není to nic s čím bych si dala nějak velkou práci. Taky tomu designu část chybí, ale i tak se mi to celkem líbí. Berte to jako takový konečný design, který tu bude strašit několik let. Nuže tedy nové články nečekejte.

A pokud vás zajímá co bude semnou... Není mi teď po fyzické stránce nejlépe a můžu vlastně každou chvíli rodit. Nechci řešit články na blog, ale chci a potřebuji klid. Pokud by se vám stýskalo je možné, že se třeba ještě někdy do budoucna uvidíme. Však pokud založím blog nový určitě tam nakonec kolem Japonska stejně něco prdnu. Vždyť mě znáte. Nebo vám sem třeba hodím odkaz taky jedna z možností, ale momentálně prostě pozastavuji veškeré dění na tomto blogu.

A vám všem co jste sem rádi chodili přeji do budoucna jen to nejlepší. :)


Z nemocnice konečně doma

22. října 2017 v 18:12
Výsledek obrázku pro star guardian signature png

Zdravím kulíšci! Důvod proč jsem o sobě opět nedala vědět a proč sem nakonec nestihla dát bohužel Halloweenský design ( který měl být překvapením stejně jako Halloweenské články) je ten, že ve čtvrtek sem jela do nemocnice. Mamčin přítel mě zavedl potom co jsem chtěla jet domů autobusem, ale měla jsem takové bolesti břicha, že jsem nebyla schopná tam dojít. Dojeli jsme do nemocnice kolem 18té hodiny? Doktorka nás vyšetřila a zjistlo se, že se prďolek cpe ven. Ano prďolek dámy a pánové z holčičky nám udělali chlapečka. To je totiž tak. Pan doktor v Olomouci to špatně viděl a napsal holčičku. Moje gynekoložka mluvila o holčičce a až na předposlední návštěvě mi oznámila, že to vlastně jistě neví. A ještě si dělala srandu, že bych koukala kdyby to byl chlapeček. Pořád tam , ale nějaká šance byla. No včera se mě paní doktorka ptala, že jestli vím co to bude. Slušně jsem odpověděla, že asi holčička, ale jistě to nevím. První co bylo se mě zeptala a jste si tím jistá? Odpověděla jsem teda, že ne. Následně se mě zeptala zda to chci vědět a otočila obrazovku. V tu chvíli ze mě nevypadlo nic jiného než " Ale já mám všechno růžové." :D Takže nákupní Hall pro mimčo ve velkém ještě uvidíte a tentokrát už ve správných barvách. :D Taky sem hodím článek jako něco s balením tak uvidíme. Hallowenský design už asi nestihnu :( I když možná se na rychlo o něco ještě pokusím, přeci jen je dnes teprve 22 a zítra 23. To bych ještě mohla stihnout. Začlo mě to nějak i bavit, abych pravdu řekla je to pro mě druh relaxu. No věříte tomu? o.O Ale zpět k té nemocnici. Dostala jsem kapačky 2x. Prvně aby měl prcek plíce v pohodě a druhá kapačka magnézko. Nakonec vše v pořádku dopadlo, několikrát sem byla donucená se osprchovat a vyčůrat se jim 2x po sobě. Mezitím mi tam sestřička 6x vtrhla jestli už sem. Taky mi s doktorkou 2x vtrhli do koupelny při sprchování a ještě se paní vedle ptala proč se jako nevys.... No popravdě soukromí 0, jídlo 0, spaní 0. Ráno v 6 uklízečka, jídlo hnus už v 17.00. Takže člověk musel mít u sebe svoje jídlo a pití tak samo. Nakonec sem se díky manžela dozvěděla, že mě v pondělí pustí, protože nikdo vám nic neřekl, pouze vám doktorka naznačí. A dnes se teda domlouval s doktorkou at už mě pustí a ono to vyšlo. A popravdě jsem ráda. Co sem měla kanylu v ruce několikrát mi sní sestřička tentovala a bolelo to jako kráva. Vše sem musela dělat levou rukou i přesto, že sem pravák, protože mi jí píchli do pravé ruky. No každopádně jsem velice ráda, že už sme doma a prďolek taky. No a vy se těšte na kupu článků, které chystám. ;)

Halloween diy: Netopýří rychlovka

18. října 2017 v 16:57 diy tutorials

Halloween se blíží a i s ním výzdoba. Ačkoliv ani já sama nejsem zastánce Halloweenu mám ráda tu temnou atmosféru, která mi přijde uvolnější narozdíl od dušiček. A protože sem neměla náladu na nic velkýho řekla sem si, že alespoň minimální výzdobu bych udělat mohla. Ještě teda asi jeden, dva články budou, ale zase nic extra. Každopádně proč si to doma trošku nezútulnit že? Mimo to podobně budu dělat i sněhuláky. :D

Budeme potřebovat: ruličky od toaletního papíru - podle toho kolik jich budeme chtít, tvrdý papír nebo barevný papír (pokud máte barevný urychlíte si tím práci s barvením, ale zas tvrdý papír je lepší a líp drží), nůžky, lepidlo

Postup: Ruličky jsem natřela barvou ( v tomto případě černou). Pokud se vám nechce barvit půl dne doporučuju akrylovku. Nejen, že to tím přetřete celé najednou, ale asi 2x-3x nabíráte barvu na celou ruličku. Potom sem si udělala šablonu a udělala netopýra. ( Mimo to, toho můžete klidně samotného použít , ale verze s ruličkama mi zněla líp, navíc bych neměla kam to dát.) Nabarvila sem , po té sem si vystřihla oči, ale nejlepší je koupit na ebay rovnou očka hotová nebo v papírnictví. No já s tímto bohužel nepočítala tak snad příště. Do zásoby je pro příště vezmu. :D A zuby. :D Vše sem si nachystala, vystřihla zvlášť uši a křídla netopýra a tavkou nalepila.


No a tím máme hotovo. Jen tak mimochodem mít oranžovou tak mě napadlo podobně udělat třeba dýňi nebo jiné strašidýlka, ale úplně mi stačí netopýři. :D Jen tak mimochodem jednorázový podložky na přebalování sou na tvoření a patlání fakt parádní. :D Ještě že jich doma máme tolik.


No a co vy a Halloween? Budete mít doma alespoň minimální výzdobu? Chystáte se někam? :) Určitě mi napište jestli jste z návodu něco pochytili či vám přijde chaotický. :D Mám pocit, že tak trošku je, ale tak snad ste tím pochopili, že na tom nic není. :D

Výsledek obrázku pro halloween pixels

Upgrade blogu 0.8

18. října 2017 v 11:03 Oznamy a tak podobně
Výsledek obrázku pro star guardian signature png

Kdo si všiml už asi ví, že blog má nový kabát. Vím, že sem říkala, že fialová a já ee, ale nakonec sem k ní přesto svolila. Design sem dělala po sakra dlouhé době v online photo editoru a přiznám se, že není vyladěný do naprostých detailů. Ještě bych několik věcí našla, ale to se snad s dalším doladí. Každopádně si nemyslím, že na první pokus je to úplně marné a příště už teda něco víc epického. :D Původně sem chtěla zprznit Geralta, ale absolutně sem si nerozumněla s barvama co nabízel , takže jsem teda udělala jednu barevnější verzi se skinama Star Guardian. Přesněji Jannou a Syndrou. Mimo to jeden SG skin také vlastním a to Lux. :)

Dost už mluvení o designu, dlužím vám tunu článků a světe div se spoustu jich mám opravdu rozepsaných, takže se dnes a celkově během týdne vrhnu na jejich dopsání. A že vám jich dlužím fakt hodně. Krom toho jsem ale začla psát povídku a to se svou sestrou. Elf sem elf tam. No znáte to. Aby to nebylo málo vrhnu se na resty, které tu mám a o kterých vím, jen múza jaksi chyběla. A připraveno mám takyy kupu úplně nových článků.

Jinak na blogu jsem opět sama jen pro info. Dlouho jsme to se ségrou probírali, ale víte jak to je. Obě potřebujeme svůj prostor pro psaní a svou tvorbu a dost často se nám to křížilo a prostě sme zjistili, že takto je to nejlepší. A jinak budu opět dělat pořádky v magazínech ke stažení a budu zase přidávat nové.

Jinak vím, že je teď trochu zmatek v menu, ale popravdě mi to tak zatím vyhovuje. Není to přehnaně velký a přes půlku stránky, ale pěkně vše u sebe. Určitě mi napište jestli se vám tohle menu zdá lepší než to předchozí nebo ne. Celkem by mě totiž zajímal i váš názor. Jinak design na Halloween sem se tento rok rozhodla nedělat. Důvodem je, že ačkoliv sem pořád doma tento rok sem Halloween celkem dost vypustila. Možná jen udělám nějakou malou výzdobu domácnosti, ale tím končím. Klidně mi napište jestli stojíte jen o nějakou rychlou a nepracnou výzdobu na Halloween jakožto diy článek. Osobně se zaměřuju spíš na Vánoce a tam už těch diy článků bude několik. ;)

Občas člověk musí vypnout, aby mohl pokračovat.

17. října 2017 v 23:14
Výsledek obrázku pro sad anime gifZdravím vás kulíšci u dnešního článku s trochu depresivním názvem? Né vážně mám dojem, že s podzimem vždycky přicházijou depky a to tohle roční období opravdu miluju. Tak co se vlastně dělo? Asi ste si všimli téměř 4 týdenní? neaktivity. Nebudu psát jak moc mě to mrzí, protože jsem za to vlastně ráda. Né za depky, ale za možnost nějakou dobu vypnout, nereagovat. Jenže ono jen ležet v posteli a nic nedělat 4 dny je sice možný o tom sem se přesvědčila, ale né do konce života. Přejdu tedy rovnou k věci. Nagiska trpěla jednou depkou za druhou a když už to vypadalo dobře myslela jsem, že pojedeme do porodnice. Né vážně než jsem šla na kontrolu měla jsem stahy co hodinu celý den. Doktorka mi předepsala magnézko a je to teda lepší, ale poslední dva měsíce jsou celkem utrpení. Né že bych si je neužívala to víte že jo, ale jsem ráda, že dojdu k doktorce a domů. Natož ještě někam chodit. Vše je teda zatím v pořádku, ale taška nachystaná a teď dochystám a dobalím zbytek. Už nám zbývá jen 57 dní. To uteče opravdu rychle, celkem se toho začínám bát. Mám pocit, že čím víc se to přibližuje tím bych asi byla raději kdyby to šlo ještě oddálit. Ale na druhou stranu se těším až prďolka bude doma.

Výsledek obrázku pro crazy anime gif
S tím se spojilo hned několik nepříjemných věcí a já díky tomu začla být i celkem znechucená. Došla jsem teda k tomu, že když budu produktivní doma přestanu na tohle myslet a vlastně si tím i vyčistím hlavu. Každopádně poslední dobou sem neviděla ani žádné anime krom filmu Underworld, kterej fakt doporučuju. Vlastně mě napadlo už psát i recenze a názorovky na filmy a seroše, tak mi klidně napište co vy na to. Mám nachystaných několik diy článků , opět a zas inspiraci a vlastně celkově mám pocit, že jsem dostala zase chuť blogovat. No a kdo si všiml ano je nový design, ale o tom víc už zase v novinkách. ;) Tímto se s vámi prozatím loučím . Oya ;)
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX