Dopis Ježíškovi

20. listopadu 2017 v 6:41
Vím, do Vánoc ještě času opravdu dost, ale na druhou stranu sem si řekla, že s tímto typem článků začnu už teď , protože všichni dobře víme, že Nagiska má za chvíli termín a nakonec je možné , že to přijde kdykoliv. Takže jsem se teda rozhodla, že s tímto typem článků začnu už teď a pokud to klapne tak i Misaki z layoftheautumn.blog.cz. Ta kvůli mě bude psát články taky o něco dřív. Co si od tohoto slibuji? No popravdě asi trochu vypustit od každodenního stresu, možná někoho inspirovat a třeba i zjistit do budoucna jak to doma máte vy. :) Každý slavíme přeci jen Vánoce jinak. Jinak At se nedivíte začínám tak brzo protože pak 3-4 dny články nebudou. Je možné že i delší dobu.

Hmmm... dopis jěžíškovi jem nepsala už nějakou dobu. Takže se omlouvám a ehm vezmu to tak nějak od podlahy. :D Mimochodem napadá mě ještě sepsat článek Santa nebo Ježíšek tak mi řekněte zda je to blbost nebo ne , ale ono je tohle téma polsední dobou hodně diskutované a někteří v tom mají dokonce dobrý chaos.


Já osobně si nejvíce přeji, abychom se tento rok sešli jako rodina u stolu (tedy až na prďolku, ten s náma u stolu ještě sedět nebude, ale za to s náma už bude rozbalovat dárky, no víte jak to myslím že?) Samozřejmě ve zdraví a v dobré náladě. A doufám, že se mi tohle splní a nebudu třeba o Vánocích v nemocnici ( to bych obrečela). Samozřejmě úplně komplet celá rodina se asi nesejdeme ( myslím i jakou moje sourozence a zbytek), ale o svátkách se budeme navštěvovat a přeji samozřejmě zdraví a lásku i jim. Popravdě tohle mi na Vánoce úplně stačí. Já vím, že spousta řekne, ale no tak určitě je nějaký dárek , který zatraceně moc chceš, ale ono nic není. Pořád tak nějak tvrdím, že můj Vánoční dárek je náš prďolek a toho si ceníme s manželem nejvíc. Samozřejmě pro všechny mám nějaký dárek ať už drobnost nebo něco řekněme většího, protože přiznejme si, že ano opravdu dárky k Vánocům patří a vysvětlovat dětem, že pro ně nic nemáte, protože se vám narodilo mimčo prostě nepochopí a hlavně nejmladší ségra je na Vánoce fakt natěšená a já doufám, že si z dárku, který pro ní mám učurne. :D (nadšením samozřejmě) No a taky se těším na manželův výraz až si otevře dárek a na našeho pejska jak bude trhat balící papír, aby se dostal ke svému dárku. :D

Tak nějak by to mělo být vše. Doufám, že sem shrnula vše co jsem chtěla a taktéž vypsala vše co jsem chtěla. :) A jaký by byl váš dopis Ježíškovi? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 leeaibili leeaibili | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 22:02 | Reagovat

Dopis už také nepíšu, ale kdybych si měla vybrat nějakou nehmotnou věc, kterou bych chtěla, tak by to byl určitě klid...už mám dost stresu. Popravdě Vánoce nijak extra neprožívám, ale vždycky se těším, až konečně opadnu od stresu a užiju si trochu té "vánoční pohody" :D . Předpokládám, že nejsem jediná, kdo to takto má.

2 Nagis Nagis | Web | 21. listopadu 2017 v 6:14 | Reagovat

Já se přiznám, že Vánoce taky moc nehrotím, ale je mi jasný, že čím má člověk větší děti bývá to složitější. Vidím to sama u mamky. No já se přiznám, že tento rok je takový dost uspěchaný na mě, ale dárky už mám.Pravdou je, že jak přijedu z porodnice můžu být v klidu ohledně toho, že už nebudu muset nic kupovat pro nikoho a dokonce tento rok ani nepeču. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama