Tipy na Vánoční dárky pro ni

22. listopadu 2017 v 10:18
Prvně bych ráda řekla, že jsem na tolik šikovná, že jsem si včera polila klávesnici salátem a že ještě stále mírně protestuje. Psát to na klávesnici v pc je celkem očistec a tak mě naštěstí zachránil manželův noťas. Doufám, že se z toho klávesnice vzpamatuje a budu moct zase psát. Článků mám v rozepsaných fakt hodně, ale bez klávesnice je těžko dopíšu.

No a jdeme už k dnešnímu článku. Dnešní článek je věnován dle mého aktuálnímu tématu a tím jsou dárky. Samozřejmě né všichni máme možnost kupovat drahé dárky a tak sem vzala i tuto možnost v potaz a nachystala pár inspirace. Já zjištuji, že lepší je se pro mě zeptat co by kdo chtěl než koupit špatný dárek. Teda až na nejmladší sestru ta by snad vykoupila celé hračkářství kdyby mohla a o to je to jednodušší. Teda podle mě aspoň. Takže si tu projdeme jak mamku tak zbytek rodiny. :D

Sestra, kamarádka

christmass gift for sis, friend

Ano opravdu záleží na tom jaký máte rozpočet a co si můžete dovolit. Můžete koupit už hotový kosmetický balíček, který vám to vybírání opravdu ulehčí na výběr je z několika možností, ale ona udělá radost i pěkně zabalená drobnost. Tady zase záleží i na tom jak osobu dobře znáte. Pokud jí koupíte parfém co jí nebude vonět dost možná vám to do očí neřekne, ale stejně ho někomu podaruje ( nám to každoročně dělá teta a měníme to mezi sebou). Radost udělají i náušnice, náramek, řetízek ( záleží zda ho obdarovaná osoba ale unosí). Rukavice, návleky, hrníček, šála, čepice, kryt na mobil, kosmetika, případně nějaký kousek z oblečení , ale je třeba zvážit zda je to styl obdarované osoby a zda by takovou barvu nosila. A hlavně většina lidí si potrpí na nové oblečení což nemusí vyjít zrovna nejlevněji. No a pak dekorativka, ale prvně se zeptejte využije to? Bude nosit tuto rtěnku? Já osobně dala ségře tolik rtěnek a ona v nich stejně nechodí, protože jsou moc výrazné. Berte to tedy v potaz. Radost uděláte třeba i dobře zvolenou knihou nebo diářem.
Mamka, Babička, Teta
gift for mum....
Čím je člověk starší tím více si potrpí samozřejmě na pečující kosmetiku, různá tělová másla, koupit můžete na Vánoce jako dárek klidně fén (pokud ho obdarovaná osoba nemá ),neurazí ani dóza se sušenkama, rukavice, šála nebo čepice, hodinky, náhrdelníky a šperky, hrníček (pokud jich ale osoba už nemá hodně). Dál svíčky, něco co člověk využije při vaření potěší i pěkná zástěra, diář (čím je člověk starší tím se mu víc hodí), dekorace do domu nebo něco co naopak využije nebo keramika co udělá radost.
Hromadný dárek...
A nebo prostě vymyslíte jeden dárek pro celou rodinu. Za 1. vám to ulehčí práci s tím co by se komu mohlo líbit. 2. Vás to tolik finančně nezrujnuje a za 3. i taková blbost jako třeba sůl do koupele, pěna nebo právě třeba fén či kdo ví co udělá radost a budou ráda, že ste si na ně vzpomněli. Darovat můžete i jedlé dárky - mě to tento rok nevyšlo, ale domácí nudle, těsto na muffiny nebo třeba domácí sušenky. Možností je hned několik.
DIY Rudolph Reindeer Hot Cocoa Holiday Gifts with Free Gift Printable Tags!
Levné dárky
Né každý máme x tuctový rozpočet. Opět můžete ušetřit buďto pomocí jedlého dárku a nebo koupit něco levného a dát to dohromady. Třeba ponožkové muffiny nejsou vůbec špatný nápad a místo laku můžete dát balzám na rty. A máte dárek třeba pro sestřenku, sestru nebo kamarádku. A věřte, že teplé ponožky se hodí vždycky. Pokud jste aspoň trošku zdatní za pár korun můžete vyrobit i různé scruby na rty a podobně bez chemie a krásně vonící. A není nic lepšího než někoho obdarovat doma vyrobenou přírodní kosmetikou aniž by za to člověk nechal majlant.
Cupcake Socks | Last Minute DIY Christmas Gifts for Kids | Easy to Make Christmas Gifts

Vyrobené dárky
Stejně tak samo udělají velkou radost i dárky vámi vyrobené. Můžete vyrobit různé náušnice , náhrdelníky, záložky do knížky a kdo ví co všechno ještě. Inspirovat se můžete například Zde.
Feltro Mais
Easy DIY {Anthropologie Knock-Off} Tassel Hoop Earrings | Made In A Day
Super easy to make! Add glitter for some extra sparkle if you like... Full picture and text tutorial.
Doufám, že jsem tímto článkem třeba někoho inspirovala a třeba mu vnesla nápad jak někoho neobyčejně obdarovat. Já jsem toho názoru, že i malá drobnůstka udělá člověku radost. Stačí jí pěkně zabalit. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama