deník shopaholika

červencové nákupy

20. srpna 2017 v 7:54
Výsledek obrázku pro warcraft signature png

Zdravím kulíšci, tentokrát trošku opožděně pro vás nesu nákupy za minulý měsíc. Proč tak pozdě? Bohužel nemocenská chodí jak se jim to zrovna hodí a s tím člověk nic neudělá. Samozřejmě je jim šumák, že jsou to vaše peníze, které z většiny investujete do miminka že? Slíbila jsem fotku postýlky, ale tu vám ukážu až v článku dalším, protože sem rozjela starej mobil a zatím teda šlape. A s tím co mám jsou ty fotky takové nic moc. No a v září už bych možná konečně zkusila i to video, který je pro mě jednodušší v tom, že nemusím pak nutně přemýšlet co, že sem to vlastně za danej měsíc koupila. No uvidíme víme jak většinou dopadají moje plány že? Mimo to napadlo mě sepsat i článek třeba o tom co si do té porodnice vůbec budu balit tak nevím napsat nebo se na to vykašlat? A taky mi napište zda máte zájem o nějakou výrobu přírodní kosmetiky na kterou sem ujetá.

A teď už nebudu dál zdržovat. Samozřejmě pár věcí tam chybí no co už tak vám je napíšu a hodím na ně link. Aspoň něco. ;) A tentokrát mám pro vás jednu radu.


nákupy červen 2017

4. července 2017 v 11:04
Výsledek obrázku pro anime signature png

Tak dnes mám pro vás článek na který asi většina z vás čeká a nebo taky ne. :D Přiznám se, že toho není moc, protože většina věcí má ještě dojít, ale to už jsem se rozhodla šupnout do měsíce dalšího. A taky jsem pomalinku začla rozjíždět miminkovské nákupy. Tento měsíc tedy červenec bude ve znamení těch větších nákupů a zbylé dva měsíce už by mohlo klapnout to, že se dokoupí jen to co bude třeba. Takže držte palce a uvidíme. A my jdeme na to at už to tu zas hodinu neokecávám. ;)

Předem se omlouvám za horší kvalitu fotek, bohužel můj milovaný telefon ochází pomalu a jistě a nový se mi ještě nějakou dobu kupovat nechce, protože peníze jdou do miminka. Až bude vyřešené jedno, začnu pak řešit další. :)

swap :))

18. března 2016 v 7:09
Další z části drsný článek :DD Před nějakou dobou jsem opět zabrousila na swap s tím,že si někým opět vyměním balíčky. Slovo dalo slovu a já došla do práce ,kde na jsem měla dva balíčky. Jeden byl právě od slečny se kterou si ten swap posíláme. Věřte nebo ne nemohla jsem to vydržet ,ale nechtěla jsem v práci ty balíčky rozdělávat a nakonec jsem se dočkala. Balíček byl opravdu úžasně zabalený v sovičkovém papíře až mi bylo líto ho trhat ale jinak to nešlo. Balíček byl pořádně zalepen :DDD ale nedivím se prostě pošta.

tak jdeme na to .. Druhá vrstva zabalení :D

a teď co bylo vlastně v balíčku? Hodnota swapu byla 100 kč . Pokud se ptáte proč, byla jsem děsně zvědavá co vymyslíme . Název zněl 5 věcí do 100 kč.Já mírně tuto cenu přešvihla .

Diář ,sešit s tvrdýma deskama,čaje ( kupa čajů ale já čaje miluju ,už bych se mohla dokopat napsat ten článek) ,svíčky orient (škoda že jsem takové u nás nikde neviděla ,protože voní opravdu parádně) ,hůlky ( ne nerozbalila jsem je bylo by mi jich líto :DDD ) ,vosko yankee candle (a chvíli na to prodávají vosky i u nás :D ). Dostala jsem ještě tyčinku ale ta padla hned po rozbalení.

Celkově jsem s tímto swapem velmi spokojená a jsem zvědavá zda se aspoň malinko bude líbit balíček ode mne. :D

Vánoční víla

5. ledna 2016 v 9:39

Jako každý rok i tento jsem se přihlásila do Vánoční víly. Zcela upřímně jsem byla dost překvapená,vždyť jsem žádný balíček nečekala a pak mi to došlo. Vše přišlo moc hezky zabalené i s přáním a dopisem (ani nevím zda jsem něco podobného taky přihodila do balíčku). Ačkoliv to mělo být temné myslím,že jsem spokojená :)) Přišlo toho dost a opravdu potěšilo takže.. 3x chooker jeden s tou obří kamejí dole před noťasem,a dva na noťasu . Brož kamej ,deníček (který nejspíš využiju pro své zápisky ,protože přeci jen deníček 1x1 je sice skladnější ,ale za to do něj napíšete jen to nejnutnější.. a svíčky. Přiznám se ,že ty čokoládové svíčky mi moc nevoní ,ale rozhodně je zužitkuju :D Já nevím proč ,ale ta vůně mi přijde hodně umělá a více než voňavá spíš tak umělá že to bije do nosu.

Tak a tímto se s váma bohužel loučím ,protože mám stále horečku a jsem úplně KO .. bye bye

Co jsem dostala na Vánoce

26. prosince 2015 v 21:57

Ptají se mě na to všichni a vážně mě nebaví odepisovat každému co ,že jsem to vlastně na ty Vánoce dostala. Defakto jsem tohle všechno dostala jako by na Vánoce (nebo to přišlo den -dva před ) ..


placky... (ty sem si ale koupila sama :D)

šátek od Miw? Moc za něj děkuji je boží :3,bílá wigu ,která došla krátce řed svátky,COD od kamaráda,šátek,kalhoty (kupodivu se hodí na Sheetu a já ty kalhoty sháněla tak moc dlouho ! :3) a šedá mikyna (jop mám dvě z toho jednu mi vylepšil pupíček )


Yep,yep :D Je plná vana so... taška ve které je tekuté mýdlo,sprcháč a pěna do koupele s medem,pak to zelené kokos a limetka-sprcháč,tělové mléko a mýdlo (to sem podarovala mamce :D ) ,tělové mléko meloun :D,sprcháč co voní jak štrůdl,pěna do koupele,šampon :D


a poslední rexona,paletka stínů,Goolipe :3 a parfém Avon (ten se vykšeftovala s mamkou za olejovou cosi do vany -opět to vonělo jako štrůdl).

A tot vše :DD Tak a ted chlubte vy,co jste dostali na Vánoce? :D

Edit: na to hlavní jsem zapomněla :D a následně jsem trochu dostala vynadáno.. soo.... Taktéž jsem dostala na Vánoce (jak jen to napsat? :D) ofík wowko na měsíc? :DDD (Pokud jsem to napsala špatně tak mě prosím oprav ale jak jinak tohle napsat? :D )

Swap s Paprckou

26. listopadu 2015 v 23:44
Konečně bych mohla taky přihodit nějaký ten článek že? Tákže vše napravuji a píši. Tento měsíc jsme si posílali s paprckou nevím proč mám stále nutkání říkat papričkou :D Balíčky jejíž blog můžete najít zde.

Přiznám se ,že mě v celku dostala Česká pošta. Chcete poslat balík v pátek? Stejně se odešle až v pondělí. Každopádně o České poště jsou všechny ty věci známy a tak se není čemu divit. Osobně v celku se stydím za svůj balíček ,protože když vám přijde balík 3x větší než ten váš tak se chytnete za hlavu a ptáte se kde je asi chyba a doufáte,že vám to dotyčná osoba neomlátí o hlavu.

Takže jen ve zkratce co jsem poslala já: šáu,náhrdelník na krk,spící masku pandu (taktéž miluji pandy takže tohle bylo jednoduché ),svíčky,čaje ,takovou tu kuličku do vany ,myslím že pohled bohužel naší rozhledny jiný pohled nemají což je škoda ,potože zrovna ta rozhledna je úžasná a popravdě už ani nevím co dál :D


Osobně největší radost mi udělalo úplně všechno :)) ale především handmade věci. SVíčka se trochu ulomila což mě v celku mrzí ,ale hold Česká pošta. Moc děkuji také za kapsičky pro Goldy. Moc dlouho nevydržely :D Vše je moc úžasné a já ještě jednou děkuji :))

swap s Yumi

15. listopadu 2015 v 23:42
Před nedávnem jsme se dohodli s Yumi-chan, že uskutečníme swap. Nakonec dalo slovo slovu a bylo rozhodnuto,že si jej předáme osobně.


V krásné fialové tašce (která byla dost velké a ted jí mám na šminky,kterou beztak se svou mánií brzy zaplním) byl čaj svařák -už otevřený ,ale jinak byl krásně zabalen,mandarinková sůl do koupele-kterou asi vyčuchám :D,pleťový peeling -ten sem ještě nezkoušela ,svíčky-ty já miluju ,svíčka s méďou a řetízek. :))

Vše udělalo velikánskou radost a tímto ještě jednou děkuji :))

Kawaii box!

5. listopadu 2015 v 9:13
Přiznám se ,že po tomto boxíku prahlo mé srdce už pěkně dlouho. Jen stále nebyla možnost ho vyzkoušet. Po té jsem uviděla giveaway právě o tento boxík a tak jsem zkusila své štěstí. A hle! Ono to vyšlo.

Něco o boxíku
Boxík si můžete objednat přes tuto stránku. Někdy se stane ,že je kawaii box parádní a někdy ,že naopak řeknete ajéje. defakto se jedná o náhodný výběr roztomilých věcí povětšinou z blippo.com . Najdete tam tedy od různých sladkostí až po různé serepetičky na decoden a přívěšky na mobil.

A co že v něm všechno bylo?


Vše přišlo zabalené v krabici s letáčkem uvnitř kde najdete všechny věci . Po té je uvnitř další kupa letáčků (ty tam ale nejsou nikde vyfoceny ) takže ve zkratce kawaiidistribution (odkaz na jejich stránky hodím dolů) ,odkaz na blippo se slevou ,letáček se soutěží a letáček s reklamou na candy box (který bych si ráda v budoucnu objednala ) .


Už na první pohled mě zaujal ten plyšák.. Musím říct já jsem se vážně zlekla ,protože ano plyšáci jsou cute ,ale kam ho dám? :DD Osobně mám jen jednoho plyšáka a to od Yuu(Yumi-chan) ...

Nakonec se však ukázalo že plyšák má v zadu zip a má to být kapsička ... No dobře z tohohle zrovna radost moc nemám i když je cute ,protože vůbec nevím k čemu bych takouvouto kapsičku používala... Takže nějaký nápad někdo? :D


a začínáme .. razítková sada (no nejsem malé dítě ale třeba na dopisy ke swapům apod. se to bude hodit) ,ozdůbky na nehty srdíčka bílé ze kterých mám radost ,i když vůbec nevím na co je použít :D ,mini peněženka kočka popravdě nejspíš poputuje k Yuu protože ta má kočky ráda a do háje co bych sní dělala? :D ,propiska lízátko ,lízátko hovínko a sada želé bonbónů sushi (na vše už vám píšu recenzi i s odkazy) .


další "peněženka" no aspon budu kam mít dát třeba sluchátka či tak (i když na to používám peněženku s kočkou takže... :D) ,nálepky se zvířatama (farma) -.- ,kamínky na ozdobu ty mi udělali obrovskou radost *w* protože já decoden ráda a pytlíky (rlly?) nooo osobně nevím k čemu je použít (omyl vím úplně přesně ! :D )

A toť vše Měla jsem připravené video ,tak pokud se mi povede ho sestříhat a dát do kupy tak se na něj určitě těšte. :) bye

2 výhra :) yay!

15. října 2015 v 23:21
Došla dnes i druhá výhra a už zbývá tedy jen kawai box na který jsem opravdu zvědavá a taky balíčky od holek ,které si vyměnujeme. :) Určitě vás čekají videa ,ale bohužel výherce giveaway bude ještě formou článku ,protože u videa nešel zvuk takže jsem se s Yomi prpla zbytečně :(( Teda já spíš hlavně lepila rohy ,ale dnes mám už i lebkouna takže zítra pokroky co se mého Cosplaye týče :))


V balíčku toho bylo opravdu požehnaně a já moc děkuji. Pohled udělal radost protože pokud víte tak já je sbírám :D a vždycky po každém somruju pohledy,lak na nehty je opravdu boží (druhý zelený za tento týden) ,stíny jsou fajn já osobně nečekala že budou tak tmavé ,ale do budoucna se pro ně určitě využití najde (teda aspon v to věřím) a vůbec nevadí ,že je obal poškrábaný :) řasenku jsem teda ještě nezkoušela ale jsem na ní hodně zvědavá má dost zajímavý kartáček,čajíky jsem už měla ,jsou výborné s mamkou zbožnujeme ten Lemon sorbet takže ten jsem vypila jako první a hned po tom následoval ten bio ,který byl vskutku báječný ,zkrátka něco jiného než na co jsem zvyklá a nakonec i nějaké vzorky jeden je oční krém na ,který jsem moc zvědavá a druhý je hydratační krém takže se těšte určitě ho vyzkouším a napíšu :))

Napadlo mě zkusit líčení na Yomi s těmito stíny ,ale jsou tmav tak z toho mám v celku strach tak mne napadlo je hodit do Vánoční giveaway co vy na to?


výhra v giveaway unboxing

15. října 2015 v 8:21
Dnes mi přišla výhra u Janet . Přiznám se ,že jsem dlouho zkoušela všemožné soutěže a tento měsíc se na mě štěstí usmálo hned ve třech -kawai box,tato + ještě jedna :)


*omlouvám se za příšerné fotky ,ale odpustte mi prosím mou lenost

Vše bylo v této nádherné krabičce (jo :D já jí musela zdokumentovat protože je prostě úžasná )
 
 

Reklama

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX