My diary

Novinky, novinky, novinky

Čtvrtek v 11:49
Výsledek obrázku pro warcraft signature png

* To ať máte změnu.

Dnes mám pro vás článek, kterej mi asi ani neuvěříte. No , ale vemu to pěkně od začátku. Okolo 10.40 sem dojela od doktorky, která mě poslala k dalším dvěma doktorům. První je Ekg a druhý je test na cukrovku, kde vypije celkem dost nechutnýho něčeho během určité chvíle. Před i po vám budou brát krev, takže zas a opět budu jak jehelníček, ale čert to vem. Pro dobro svého dítěete vlastně nakonec ženská přežije ledas co. To mi věřte. No včera mi volala sestřička, abych se dostavila na 8.30, stejně sem přišla na řadu až v 9 hodin. U nepříjemné sestřičky sem se zvážila a přibrala jsem 3kg! Ale čert to vem tak budu vorvaň vždyť je to fuk, hlavně jak se vlezu do svatebních. No a následně mi teda pustila opět žilou kvůli krve. Jop , mám B- a naše malá žabka bude mít stejnou krevní skupinu jako tatínek. A tady nastává chvíle , kdy vám musejí podat protilátky, aby při dalším těhotenství nechtělo vaše tělo vypudit miminko z těla pryč. Už vážíme 542 g ještě nedávno to byla sotva půlka a já se bála zda žabka není moc malinká.(/_\) Ono abych pravdu řekla nejedla jsem vitamíny, protože jsem hodně upravila stravu. Já věřím, že tělo si vždy řekne co potřebuje a je jen na vás zda ho vyslišíte nebo ne. Tím chci říct, že sem nechtěla žrát ty vitamíny ze kterých byla většině stejně špatně. A teď sem je nechtěla brát, protože prý se to nedoporučuje a mě je špatně i bez nich. Teda né furt, ale ještě občas ano. No dnes na kontrole si naše princezna velice zívala (to má beztak po mamince, pro tu je 12 h spánku málo :D ) a potvůrka malá mi kopala do močáku - celý tatínek. ( ◞・౪・)

Taky jsem se dozvěděla zajímavou věc. Že prý v září už budu mt manžela doslova a do písmene. Jak nečekané že? Teda jestli se do těch šatů vlezu jinak mají všichni smůlu! :D No dobře to by mi asi neklaplo. :D A taky jsem se doslechla , že nikdo nechce dělat na místo na kterém sem byla zaměstnaná. A popravdě nedivím se. Jednou nám tam tak utíkal čpavek, kterým se chladí. Smrad fakt strašnej, pálelo to v nose a mi museli být zavření.Všichni zprovozu zdrhli a nás tam samozřejmě nechali. Zmrzliny jedou z vesela dál a nakonec když už nás štípali oči, nemohli sme dýchat, každý sucho v hubě nám to vypli a nechali nás vyjít ven se nadýchat čerstvýho vzduchu. No dali nám sotva 10 minut a zpátky do práce. :D No a abych odlehčila situaci konečně mám 3 a tím i poslední díl warcraft mangy ou yes! (*´▽`*) No a ted jdu zase expit paladina :D Takže zatím kulíšci a přeji hezký zbytek dne.

Budeme mít holčičku!

7. srpna 2017 v 10:34
Výsledek obrázku pro warcraft signature png


Zdravím zlatíčka!
Poslední dobou na to zase kelím já vím sem strašná - stydím se. Každopádně pro vás mám připravených zase x miliónů článků , takže je na co se těšit jen v těch horkách je člověk rád že existuje. A taky se ze mě stává knihomol větší než kdy dřív. Dostala se ke mě knížka Soumrak Keltského meče a Dragon realm , takže vám určitě nějakou z knih představím v recenzi. Taky mám rozepsané zase herní recenze a jednu beauty recenzi . A aby toho nebylo málo jako bonus mám nachystanou malou giveaway pro fandy Harryho (ale budou to fakt drobnosti, protože je mi líto to vyhodit když to nezužitkuji). A jako bonus konečně článek k přírodní kosmetice (protože to prý zajímá hodně z vás tak jsem na to zvědavá). Plánuji se zase více zabývat grafikou a malováním tak mi držte palce , protože tohle jsou věci co mi celkem chybí. Jo a dneska zase nafotím pro vás ten nákupní článek a věřte je toho tolik , že jestli se to tam celé vleze budu ráda. Tentokrát vám napíšu kam na oblečení pro miminka teda berte to jako tip. Pokud třeba někdy něco. :D Abych pravdu řekla tentokrát by se to do videa všechno nevlezlo, takže budu fotit jako divá.

A poslední věc je asi to, že už konečně víme, že budeme mít malou Lucinku. (To jméno si vykřičel tatínek mimochodem.) Takže mé tušení, že to bude holčička bylo správné (viz poslední nákupní článek pamatujete? :D ) A jen tak mimochodem malá už celkem kope teda za posledních 5 dnů kope vždycky okolo půlnoci , jedné ráno , ale někdy i okolo 22 hodiny. Jen když se převaluje tak je to celkem nepříjemný. A jinak víte jak to je, věčně jím nanuky , naučila jsem se být závislá na kofole a kešu ořechách. :D Povětšinou ráno studená sprcha no co vám mám povídat. Tento týden konečně dojeli sourozenci (teda oni dojeli už v neděli) takže nám to koupák jistí jupíííí. Jen v tom horku se plazit přes půlku města taky není nejlepší takže čekám až budou tepla a já se konečně odhodlám vylízt z baráku. Od středy se má prý ochladit jupííí no už, aby to bylo. -.- Tak tímto článkem se pro vás prozatím loučím a přeji vám hezký zbytek dne. ;)

Trable s doktorkou

15. července 2017 v 12:15
Výsledek obrázku pro anime signature png

Zdravím vás zlatíčka u dalšího článku. Tentokrát je to takový výkec o tom jak to s doktory vlastně je. A taky vám připíšu svůj jeden momentální nápad.
Jak už asi víte psala jsem nedávno článek, kde jsem zvažovala změnu lékaře. Pravdou je, že tam jsem teď jako doma. Vše začlo vlastně tím když k ní moje mamka šla s tím, že chce napsat antikoncepci. Má nemocná střeva což má napsáno v kartě. Paní doktorka jí tedy předepsala prášky a mamka ráda, že se jí vše upraví si je vyzvedla. Doma si lupla prášek a začlo jí být strašně zle. Začli jsme tedy listovat příbalovým letákem a najednou čteme, že s těma střevama jí to neměla ani psát. Chvíli na to mi paní doktorka řekla, že půjdu na odběr plodové vody. Když sem se jí na něco psala ani se semnou nebavila a že prý mi při další návštěvě řekne víc. Doma jsem z toho byla tak nervózní, že jsem pomalu ani nejedla. Zjistila jsem si tedy co a jak. Pořád mi nešlo do hlavy, že když máme vše ok, proč nás tam vlastně žene? Takže jsem v úterý šla na kontrolu , ale nepadlo ani slovo. Místo toho mi řekla, že jedu na ultrazvuk do Olomouce. (takže si znova uděláme výlet yey! ) Tak jsem se jí tedy zeptala a zírala na mě jako na idiota. Samozřejmě jako by řekla, že sem si to vymyslela a že nic takového nehrozí atd atd atd... Najednou úplně obrátila. Samozřejmě nás napadlo, že si mě spletla. Takže doktorka , která čumí do karet se splete. Ok. Mezitím k ní moje mamka již po 3 šla , aby jí píchla injekci , aby bylo vše ok, protože měla nějaké problémy. Místo , aby jí předepsala něco co by jí dlouhodobě pomohlo a ulevilo jí, si chodí každý měsíc pro injekci. Ok. Včera jsem volala doktorovi, který mě ale nechtěl vzít s tím, že by nedostal ze mě zaplaceno a ani má doktorka u které jsem. Mamka se nechala předělat k novému lékaři. Údajně on s tím problém nemá, takže tam v pondělí letím. A ještě taková třešínka na dortu. ten nový lékař našel mojí mamce nádor, který se samozřejmě musí hlídat. Na kontroly a vše chodila takže to doktorka prostě nenašla. Bezva co? Popravdě pokud u ní budu muset do porodu zůstat asi k ní budu se strachem chodit co zas se posere či posralo a zda si zas něco nevymyslí.

K té soutěži hahá asi vás dostanu, ale co tak si zasoutěžit o lolita sukni? :D Samozřejmě univerzální velikosti. Takže mi zas a opět napište na můj výmysl váš názor. (ano zas a opět)


Po delší době deníčkovej článek ;)

8. července 2017 v 9:06
Výsledek obrázku pro anime signature png

Vítám vás kulíšci u mého dalšího deníkového článku. Původně jsem uvažovala co bych tu napsala, ale dnes se tak nějak podíváme na několik věcí a taky vám zas napíšu něco ze svého života těhotné. :D
Jdeme na to. Takže opět a zas mě vytočila doktorka. A teď vážně. Naposled jsem u doktorky byla objednaná na 8.20, samozřejmě mi nejel žádný autobus takže sem dojela po 8 hodině. Seděla tam ještě paní , která přišla v 6 hodin!! A to už bylo skoro 9. Sestričky si tam zvesela kafíčkovaly s pacientkou a ostatní tam čekaly jak trubky.Samozřejmě tam seděla paní s velkým bříškem a asi jí to nebylo úplně nejpohodlnější a pak já i přesto, že mi bylo špatně. A ještě když už sem teda přišla na řadu mě předběhla nějaká mladá pitka. Takže autobus domů v 10.20 mi frnknul. Protože to jsem zrovna šla na řadu. Takže 2 hodiny ještě čekat na autobus. No naštěstí mě odvezl domů strejda , ale povím vám čekat tam v pařáku někde je opravdu hnus! Teď mě doktorka objednala na další debilní čas 9.15. Samozřejmě přijedu dřív , protože v tu dobu mi prostě nic nejede. A jak to tak vidím tak zase 2 hodiny čekání. No kromě toho mě paní doktorka oznámila, že půjdu na odběr plodové vody. Což vám samozřejmě nikdo neřekne, ale je tam velké riziko potratu. Tohle je však něco co můžete odmítnout pokud máte testy v pořádku. Krev mi pokaždé vyšla v pohodě stejně tak u pana doktorka v Olomouci, takže ne nevidím důvod tam chodit. Takže ne opravdu tohle vynechám. A pokud mi to řekne slušně to odmítnu. Uvažuji dost nad tím, že pokud mě tam i přesto bude chtít poslat změním úplně doktora. Nejde jen o tohle a jednání sestřiček, ale také jednání doktorky. Poslala mě se štítnou žlázou klékaři, ptám se kdy tam mám zavolat, 2x mi řekne, že mi vše vysvětlí sestřička. Ale když jdu za sestřičkou at mi řekne co a jak , neřekne vám nic, sotva se s váma baví. Z tohoto důvodu tedy uvažuji nad změnou.

Trošku miminkovský článek

6. června 2017 v 19:36
Zdravím kulíšci. Dnes mám pro vás článek na který asi někteří z vás čekají a je takový trochu očekávaný? No každopádně jdeme na to. Pohádku o včelce vám tady určitě psát nebudu, prostě víme jak vznikne to, že zjistíte, že čekáte miminko a taky všichni víme jak se děti rodí že? :D

Výsledek obrázku pro baby tumblr

Tak nějak nevím čím začít. Takže, ano čekáme miminko a jsme kupodivu ve třetím měsíci. Většina se mě ptá a to jako jak? Ne opravdu sem neluskla a neřekla si, že chci miminko, jak si myslí u mě v práci. Většinou slýchávám, že to na mě není poznat, ale ano břicho mám větší , samozřejmě ze mě není žádná kulička. Teda aspoň pro zatím není. Taky se mě každý ptá jestli už víme co to bude. Ne nevíme a i kdybych to nevěděla je mi to popravdě jedno. Tak se mě neustále každý ptá co chci zda chlapečka nebo holčičku, ale řeknu vám, že když víte, že máte zdravé miminko je úplně jedno jestli budete mít holčičku nebo chlapečka. Nakonec jména už máme, tak proč se zbytečně zatěžovat tím, že chce člověk jedno nebo druhé? Prostě miminko je zdravé a člověk se z toho malého klubíčka štěstí těší i tak. A je jedno zda máte chlapečka nebo holčičku. Nakonec je to v obou případech vaše dítě, které milujete a které budete 18 let vychovávat.

Pak padla otázka na tatínka. Ne opravdu nejsem sama a tatínek se tak samo těší jako já. Vlastně jak sme byly na ultrazvuku tak dost změkl , ale kdo by nezměknul když slyší tlouct srdíčko toho malinkého štěstíčka že? Taky často padají otázky na svatbu. ANo ta je v plánu, ale předem říkám, nic velkého nechci, jen já, můj budoucí manžel a dva svědci. Za hodinu chci být zpátky doma a válet se u televize s brambůrkama. Samozřejmě s tí vším přichází i spousta věcí kolem, jako totálně předělat náš byt, aby mělo miminko kde spát, aby mělo svůj prostor, abych měla kam dát věci a samozřejmě věci jako kočár a další kupa , které musíte zařídit. S tím počítáme v létě a třeba vám přihodím i nějaké ty fotky. K tomu všemu se váže to, že bych měla probrat samozřejmě šatník a svou sbírku panenek, které ted dávám dohromady a následně schovávám, protože nějakou dobu se tu bude pracovat a přece nechci, aby přišli k úrazu.

K tomu všemu mi každý píše, zda budu i nadále dělat cosplay. Samozřejmě že ano. Jak má někdo koníček například skládat letadla nebo vláčky, je cosplay můj koníček. Kdybych se měla všech vzdát, tak cosplay by zůstal. Samozřejmě nepobýhám těhotná na conech a nebudu ani s miminkem. Ale cosplay bude dál a dokonce ho chci více rozjet. Pořádně se do toho obout. Samozřejmě s tím, že si to poupravím podle potřeb miminka, protože pořád má přednost naše dítě že? Každopádně con na který příští rok jedu je určitě advík, ale na den. A to právě z toho důvodu, že mám doma mimčo a tohle je dobrá možnost.

Krom těch debilních otázek, jako jestli nám funguje a že proč si nechávám svoje dítě když je mi 21.Jako bych měla čerstvě 15náct , i když přiznám se, že být mladší by bylo fajn, ale vlastně bych neměnila. A proč taky? Jsou tu otázky jako zda je mi špatně, no ani si nedovete představit jak a dokonce jsem shodila. -.-" Jsou tu otázky jako bolí tě záda? Zatraceně co je to za další debilní otázka, jistěže ano! A pak vás následně každý potěší tím, že ještě budou (jako by vás už teď nebolely). Taky se teď potím jak to prase, ale vážně. Neustále se někde stříkám sprejem, takže pokud uvidíte velrybu , která se někde nejlíp na zastávce stříká sprejem, pak jste pravděpodobně narazili na mně. Taky slýchávám jak budoucí matky mají strašně úžasné vlasy a pleť a já si přijdu jako v druhé pubertě. Ne vážně, všech jebáků král na tom nejhorším místě a když už ho chcete ven, bolí to jak potvora. Taky mám pořád strašně mastnej obličej a teď je 3x mastnější, takže neustále opakuji svou odličovací a umývací rutinu obličeje , má to výhodu, třeba na něm usmažím aspoň vajíčka. No a samozřejmě teď nepoužívám make up , protože se stejně potím jako to prase. Co se vlasů týče jsem už 3 měsíc blond - jako vážně. Barva zůstává, nejde dolů a mě padá tolik vlasů, že jsem to dnes málem obrečela. No aspoň brzo využiju ty paruky co mám doma :D

No a nakonec to vlastně není tak strašný jak asi může znít. Spousta debilních otázek, jen čekám na tu kdy budem plánovat druhé miminko, ale pokud si na to člověk zvykne, pak už ho vlastně nic nepřekvapí. Teda maximálně jen to, že kdyby ženská u doktorky skoro rodila, musela by počkt dvě hodiny a ještě by jí nějaká mladá hvězda předběhla a samozřejmě mi díky té hvězdy ujel autobus takže jsem byla totálně vytočená. Jo a ty dvě hodiny čekáte, protože sestřička si musí dát prvně kafe a pokecat. -.- A obě příjemné jak prdel.

Občas mám strach z toho všeho znáte to, víte že vás čeká něco jako porod a následně se musíte starat o toho prcka, kterého člověk nosí v bříšku. Ale když takto zaváhám říkám si, že jsem došla už tak daleko, že to přece nevzdám. Nevím jestli budu dobrá matka, ale už se moc těším až budu toho malého uzlíčka zahrnovat láskou. Ono víte jak se to říká, pokud člověk lásku dostává, pak jí dává. A platí to i u zvířat, kde to máme samozřejmě ověřené. Jen je mi trochu líto, že pak jsou tu zvířátka, která by lásku zasloužila a nedostanou jí. A ještě malá tečka na závěr, absolutně vůbec nemůžu koukat na týrané pejsky, které zachránily, protože u toho s tetou brečíme jako želvy a když máte rodinné setkání může to vypadat i celkem komicky.

Tak tímto se loučím s prvním téměř bych řekla miminkovským článkem a klidně mi napište jestli byste stáli o nějaké nakouknutí do života s miminkem, nebo třeba nějaké nakupovaní a napadá mě, že bych vlastně mohla natočit to video s větší recenzí na ebay a natočit video s věcma, které jsem si pořídila a uznala jsem, že vůbec netuším kam sem během kupování dala rozum. :D Určitě dejte vědět, každá odezva je dobrá a vždy mě nakopne k tomu, že vlastně vím proč bloguju a že bych taky měla něco dělat.

Screeming, Olomouc

31. května 2017 v 20:18
Tak vás kulíšci zdravím. Ha víte proč jsem včera nebyla aktivní? Víte proč nejsem teď pár dní aktivní? Nagiska byla vyslána k panu doktorovi do Olomouce, aby věděla, že bude mít zdravé miminko. A ke všemu je mi většinu času tak špatně , že to buď raději prospím nebo zvracím. A ani v jednom případě pak není nálada na nic. Když opominu tohle, mám pro vás teda článek kolem tohoto tématu. Jdem na to.


Paní doktorka nám dala číslo do gynekologicko-porodnické ordinace , kde sme se museli objednat. Za nedlouho jsme tam tedy měli jet. Vzala jsem sebou svou drahou polovičku, jelikož jsem na pana doktorka nečetla zcela pozitivní recenze. Já vím, že by to člověk neměl číst a už vůbec né se tím řídit, ale díky tomu se nám tam nikomu opravdu nechtělo. Počítala jsem s nejhorší. Byla jsem nervózní. Kdyř nadešel den D vyjíždělo se už v 9 hodin, Už v tuto dobu bylo nesnesitelné horko, takže jsme jeli dříve, pokecali s babičkou, mamkou a šli si koupit ještě něco do vlaku na jídlo a pití. Pak samozřejmě směr vlakáč, čekání na vlak a jízda vlakem, která trvala hodinu a padesát minut. Nervózní, bolelo mě celkem bříško a ke konci sem fakt musela na záchod. Nakonec to Šantovka jistila. Olomouc jsme viděli jen letmo a to jen horní a dolní náměstí, protože sme zase museli letět na tramvaj. Takže nějakých 20 minut na prohlídku města. Což mi bylo opravdu líto , ale stihla jsem si dát ledovou tříšť a taky teď nemůžu mluvit a bolí mě v krku.

Následně sme jeli tramvají , samozřejmě ordinaci jsme nemohli najít a znalý pán nám poradil taky špatně , protože gynda byla přímo za zádama. ∩( ´∀` )∩ No a jakmile jsme vešli do čekárny, dala jsem papír na kterém byla žádost o vyšetření a tím, že sme přišli asi o 20 minut dřív sme šli hned na řadu. Vyzula jsem boty, vyhrnula tričko a lehla si. Pan doktor mi jezdil ultrazvukem po bříšku , jenže nastal problém. Při začátku věty " Paní .... je mi líto, ale..." to tam semnou málem švihlo. Nakonec se ukázalo, že mě doktorka poslala o 14 dní dříve. | ᴼ ۝ ᴼ | Nakonec se nám , ale miminko narovnalo a vše bylo a je v pořádku. Popravdě, když sem vylízala z ordinace málem jsem se rozbrečela štěstím, protože začátek té věty mě opravdu vyděsil a já myslela na nejhorší. (ര̀ᴗര́)و ̑̑ Pak jsem ještě zašla k sestřičce , která mi brala krev. No samozřejmě krev tekla pomalu, tak sem jí tu ruku trochu zmáčkla a hned to bylo rychlejší. (≧∇≦*) :D No pak mi sestřička vysvětlila, že pokud by se mi našlo něco v krvi budou mi volat. A víte co? Nenašli, protože nevolali. Jupííí vše je v pořádku a jsem zdravá jak já tak miminko.


No cesta zpátky trvala stejně dlouho, ale jelo se rychlíkem a uteklo to rychleji než cesta tam. Taky sme byli unavení a já samozřejmě spálená, protože opalovák se nekonal. Na nádraží proběhlo ochlazení v podobě ledového pití ( opět mi to přidalo k tomu krku a ještě sem si dneska koupila nanuk -.- ) a dala jsem si hot dog na který jsem se asi nejvíc těšila.
(*・▽・*) Zní to divně, ale vážně jsem z té návštěvy měla strach a aby bylo na co se těšit tak to zastal hot dog. :D

No domů se jelo až v 8 hodin. Lehla jsem únavou stejně jako má drahá polovička, ale nakonec to tak hrozné nebylo.
o(〃^▽^〃)o Když vím, že je naše miminko v pořádku jsem ráda, že to vím a že se nemám čeho bát. Mimochodem máme 49.8 mm dokážete si to představit? A dokonce už máme prstíčky. Celkově jsem prostě šťastná když vím, že ačkoliv je mi pořád zle máme zdravé miminko. No a nakonec sme si řekli, že si tam uděláme znova výlet, protože proč ne? :) Takže se určitě těšte na nějaký cestovní článek s kupou informací, fotek a zajímavostí. ɾ⚈▿⚈ɹ

Konečně zase aktivní

20. května 2017 v 20:47
Výsledek obrázku pro Tyrande signature

Zdravím kulíšci. Po velmi, velmi dlouhé době se konečně zase ozývám. No popravdě stalo se toho tolik, že vlastně nevím čím začít.

Pomalu nám začíná léto což je celkem fajn. Ale k mojí smůle zjištuju, že všechno oblečení mám v černé barvě. Takže se v černým triku potím jako kráva. Dnes jsem oficiálně začla hrát howrse a už mám dva krásné koně ze kterých sem naprosto odvařená. Skončila jsem se SSo a dokonce už nemám ani účet. Takže zatím se s navrácením nepočítá. Druhým důvodem byl nakonec i fakt, že jsem byla v celkem milé skupince plné pohodových lidí jakožto moderátor a nakonec sem se sama této funkce vzdala. Pokud někdo říká, že skupina je jeho pak by se o ní měl asi i patřičně starat a né chlubit se jak je skupina moje a přitom tam dělat hovno. Tohle je věc , která celkem zklamala. Navíc když slečna neustále hlásí jak se snaží být férová asi by to nemělo být jen na oko a upřednostnovat jednoho před druhým mi přijde dětinské. Ale dost už těhle blbostí. Nakonec je to jen hra a nejde v ní o život. Jen sem díky tomu přišla na to, proč když něco hraju nejsem ve skupinách. Přesně kvůli lidem.

Druhá věc je asi ta, že si dávám pauzu s cosplayema. Ačkoliv tato novinka zase není tak žhavá. Mám k tomu důvod. A zatím jej asi prozrazovat nebudu. Nechám si to pro sebe, ale jednoho krásného dne vám to stejně povím. A nebo to už dost možná víte. Kromě toho mám taky novej instagram , který najdete zde. Klidně mi hoďte do komentářů i vaše, víte že vám ráda hodím follow.

Třetí věc je ta, že na af jsem samozřejmě nejela a nakonec asi ani nelituji. Koukala jsem na cosplay debut přes stream afka a přišel mi hodně nízko. Scénka nikoho nezaujala na tolik, abych řekla ano to je ta cosplayerka z debutu, která se mi líbí. Přišlo mi, že spousta lidí neumělo roleplay nebo scénka byla dost slabej odvar. A přitom některé kostýmy byly moc pěkné. Ačkoliv teda hádám, že většina stejně kupovaná. U cosplay soutěže zaujal nejvíce Kuromaru a Arashi. Lena taky nebyla špatná, ale to klouzání paruky, která jí málem odletěla to dost kazilo. Ale na druhou stranu klobouk dolů, mít na hlavě tak těžkou paruku muselo být určitě záhul. Kupodivu Lena jako jediná dokázala zaujmout všechny diváky. Amv které vyhrálo je naprosto boží a věřím, že výhru si zasloužilo.

No a poslední věc je ta, že budu opět aktivní a dodržím to. Ale znáte to, občas si člověk potřebuje dát menší pauzu, aby se v něčem pohnul. A tímto se s vámi tedy prozatím loučím. :)

A ještě takový malý detail. Konečně bude video a tosice s otázkama na mou osobu. Takže pokud se chcete na cokoliv zeptat hoďte mi tady dolů do komentářů otázky a nejspíš v pondělí bude video. imageimage

21.narozeniny a další věci

23. března 2017 v 5:59
Výsledek obrázku pro Illidan signature

Zdravím kulíšcci!
Dnes mám pro vás jeden ze svých deníčkových článků , vzhldem k tomu, že poslední dobou sotva žiju. 20. března jsem oslavila svoje narozeniny, ano už 21. Povím vám, že ten čas strašně letí. Rok od roku jsem starší a starší a taky blbější :D Jak už sem psala ano chodím do práce a jsem nachlazená tak doufám, že se mě nic nechytne a že rýmička odezní aniž by udělala paseku a nebo z toho bylo něco víc než rýmička. Protože bý tam v zimě s rýmičkou a ještě horečkou není pěkné. A samozřejmě momentálně nemocenská nehrozí... Poslední dobou ujíždím na kávě a energetákách a to jsem chtěla hubnout a že je úplně zruším. Cha! Někdo si dá čas od času čokoládu a já budu ujíždět na tomto, protože jinak bych nebyla schopná fungovat. Jak já se zatraceně těším na víkend! To mi neuvěříte. No a tu volnou část mého života obsadilo jak jinak než wowko. Přiznám se, že jsem si hodila level boost na mage , protože jsem k narozeninám dostala Legion :333 A ten mage je tak boží... Taky bych řekla, že jsem se za něj konečně naučila hrát , ale narozdííl od freeček ty levly od 100 + lezou pomalu a díky práce sem zatím 101 což chci o víkendu dohnat na 103 minimálně. Což by zas takový problém díky noční směně příští týden neměl být problém. Yahooo!


No ale díky tomu všemu vlastně nakonec nevím jak s afkem. Cha! Kdo to čekal? Ruku na horu! Jde o to, že nestíhám jak objednat paruky atd.. na cosplay tak vůbec látku. Původně jsem chtěla blood elfa mage v takových těch červených hadrách a ona je na tom zlatá. Což by problém vůbec nebyl. Protože já tu látku našla, ale problém je v tom, že samozřejmě do afka nestihne dojít. Další problém jsou paruky celkově . Než se dostanete k tomu, že nějakou koupíte a než k vám vůbec z té Číny dojde rip afko. Takže zbývá možnost koupit něco z burzy, což si přiznejme je trochu děs. Protože za cenu jedné už máte mnohdy dvě a lepší. A pokud koupím něco , kde bude vidět síťka už nestihnu koupit další... A další věc čočky. To je něco co obohatí váš kostým jakožto celek. A v poslední řadě je tu armor, který prostě díky práci nestíhám a já se bohužel nerozpůlím. Každopádně tak či onak ty cosplaye dodělám i kdybych na afko nejela!Cosplay mě baví , mám jej ráda a baví mě se prplat s parukama a kostýmem :D


A poslední věc. Poslední dobou mě napadá věnovat se více herním článkům, dokonce jsem zvažovala nad videem, ale k tomu času je to asi zatím takový plán do vzdálené budoucnosti. Každopádně i tak, teoreticky by to šlo a už mám stáhlej i program! :D Takže mě napadlo , že bych s váma třeba expila pak jeden char na wowku? A předala vám svoje zkušenosti s tím co jsou vlastně loomy, kde expit nejlíp , řeknu vám něco k profkám a tak dál? :D Klidně napište nějaké hry, které byste chtěli ve videu vidět momentálně mám přehled jen o tom, že by pravidelně vycházela videa s hrama, které jsou opravdu debilní :D Znáte takové ty holčičí klikačky ne? :D Tak přesně to mám na mysli. A taky se těšte na nový upgrade článků o objednávání z netu. ;) Už se na nich pracuje.

No a jak se máte vy? :) Jedete na afko? Máte jej v plánu?

Názor na anime Nana

27. ledna 2017 v 8:19
Dnes mám pro vás tak nějak svůj názor na anime, které jsem viděla ve 12ti. A na které jsem se rozhodla podívat znova, protože jsem si nedokázala vybavit děj. Může obsahovat mírně spoleiry.

Hned zprvu řeknu, že jediná postava, kterou jsem opravdu litovala a líbí se mi je Nobu.Mám v plánu dělat cosplay na Reiru, kterou abych pravdu jsem v anime moc nevnímala, ale společně s Nobuem mi nevadí. Postava, kterou vyloženě však nesnesu je Hachi. Chová se s prominutím jak kurva, která to střídá jak ponožky. Takumi jen přijde vychrápe se s ní a ona je z něj odvařená rlly? Od samotné Nany bych asi taky čekala větší podporu stejně tak jako od zbytku přátel.Ostatní postavy jsem vnímala jen málo. Anime je do 32.dílu +- opravdu luxusní. Vypadá jako skvělé romantické anime, ale od tohoto dílu se mi nelíbí a nakonec lituji, že jsem se dívala dál. Každopádně mám z anime pořád smíšené pocity. Začátek do půlky super, ale pak už je to pro mě odpad. Sice je pravda, že 47 dílů jsem sfoukla za jediný den. Ale teď lituji toho ztraceného času.

Jaký je váš názor na tohle anime?

Výsledek obrázku pro Nana gif

Po delší době

20. ledna 2017 v 13:24
Výsledek obrázku pro sailor moon gif

V prvé řadě se chci omluvit sbéčkům a vlastně i ostatním. Nastala těžká životní situace, ze které se člověk těžko zpamatovává. Tím víc když víte, že se to netočí jen kolem vás, ale nakonec kolem celé rodiny. Stejně tak sem si sama sáhla za tu dobu na dno a snažila se z něj odrazit a dát se do pořádku. Momentálně se snažím hledat na každém dni něco pozitivního, ačkoliv je to někdy opravdu složité. Blog zůstává, přeci jen by mi bylo lííto jej nechat být a úplně se na něj vykašlat. Pořád je to pro mě něco, díky čemu se odreaguji a díky blogu si můžu také přečíst všeljaké vaše názory na téma, které třeba teď jede a podobně.
Článek o Novém roce nečekejte. Tyhle články mě nikdy psát nebavilo. Tak samo se vám ani nepochlubím co jsem dostala na Vánoce. Ale to co vám napíšu je to, že jsem ráda, že se rozrůstá má sbírka panenek. :D Taky sem teď závislá na legionu a hraju za allíky. Ale jen abych poznala wowko i z jiného pohledu než horda.Pokaždé když si loguju deklíka cuká mi očičko. :D No a ještě tu mám mass effect, Assassína, Zaklínače, že pomalu nevím co dříve. :D Ale kdo mě zná ví, že wowko je srdcovka. Opět jsem začla více číst a mám pro vás hned několik recenzí na knížky.

A vůbec jak se daří vám? :)

 
 

ReklamaWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlCoffee Stamp by CarinaReisI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by Elwingstarbreeze
Sarcastic Stamp by PixieDust01Kyary Pamyu Pamyu CANDY CANDY Stamp by KyoukkaNico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstam
feel II f2u stamp by aisuu-channReading Stamp by TandenfeeMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweThe Hobbit-Thorin Oakenshield by FolkweForset stamp 01 by SheviEdge
Nozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by Seiorai
Slavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakeSailor Moon animated stamp 012 by hanaktPocky Stamp by PockyPerson32