My diary

Trošku miminkovský článek

6. června 2017 v 19:36
Zdravím kulíšci. Dnes mám pro vás článek na který asi někteří z vás čekají a je takový trochu očekávaný? No každopádně jdeme na to. Pohádku o včelce vám tady určitě psát nebudu, prostě víme jak vznikne to, že zjistíte, že čekáte miminko a taky všichni víme jak se děti rodí že? :D

Výsledek obrázku pro baby tumblr

Tak nějak nevím čím začít. Takže, ano čekáme miminko a jsme kupodivu ve třetím měsíci. Většina se mě ptá a to jako jak? Ne opravdu sem neluskla a neřekla si, že chci miminko, jak si myslí u mě v práci. Většinou slýchávám, že to na mě není poznat, ale ano břicho mám větší , samozřejmě ze mě není žádná kulička. Teda aspoň pro zatím není. Taky se mě každý ptá jestli už víme co to bude. Ne nevíme a i kdybych to nevěděla je mi to popravdě jedno. Tak se mě neustále každý ptá co chci zda chlapečka nebo holčičku, ale řeknu vám, že když víte, že máte zdravé miminko je úplně jedno jestli budete mít holčičku nebo chlapečka. Nakonec jména už máme, tak proč se zbytečně zatěžovat tím, že chce člověk jedno nebo druhé? Prostě miminko je zdravé a člověk se z toho malého klubíčka štěstí těší i tak. A je jedno zda máte chlapečka nebo holčičku. Nakonec je to v obou případech vaše dítě, které milujete a které budete 18 let vychovávat.

Pak padla otázka na tatínka. Ne opravdu nejsem sama a tatínek se tak samo těší jako já. Vlastně jak sme byly na ultrazvuku tak dost změkl , ale kdo by nezměknul když slyší tlouct srdíčko toho malinkého štěstíčka že? Taky často padají otázky na svatbu. ANo ta je v plánu, ale předem říkám, nic velkého nechci, jen já, můj budoucí manžel a dva svědci. Za hodinu chci být zpátky doma a válet se u televize s brambůrkama. Samozřejmě s tí vším přichází i spousta věcí kolem, jako totálně předělat náš byt, aby mělo miminko kde spát, aby mělo svůj prostor, abych měla kam dát věci a samozřejmě věci jako kočár a další kupa , které musíte zařídit. S tím počítáme v létě a třeba vám přihodím i nějaké ty fotky. K tomu všemu se váže to, že bych měla probrat samozřejmě šatník a svou sbírku panenek, které ted dávám dohromady a následně schovávám, protože nějakou dobu se tu bude pracovat a přece nechci, aby přišli k úrazu.

K tomu všemu mi každý píše, zda budu i nadále dělat cosplay. Samozřejmě že ano. Jak má někdo koníček například skládat letadla nebo vláčky, je cosplay můj koníček. Kdybych se měla všech vzdát, tak cosplay by zůstal. Samozřejmě nepobýhám těhotná na conech a nebudu ani s miminkem. Ale cosplay bude dál a dokonce ho chci více rozjet. Pořádně se do toho obout. Samozřejmě s tím, že si to poupravím podle potřeb miminka, protože pořád má přednost naše dítě že? Každopádně con na který příští rok jedu je určitě advík, ale na den. A to právě z toho důvodu, že mám doma mimčo a tohle je dobrá možnost.

Krom těch debilních otázek, jako jestli nám funguje a že proč si nechávám svoje dítě když je mi 21.Jako bych měla čerstvě 15náct , i když přiznám se, že být mladší by bylo fajn, ale vlastně bych neměnila. A proč taky? Jsou tu otázky jako zda je mi špatně, no ani si nedovete představit jak a dokonce jsem shodila. -.-" Jsou tu otázky jako bolí tě záda? Zatraceně co je to za další debilní otázka, jistěže ano! A pak vás následně každý potěší tím, že ještě budou (jako by vás už teď nebolely). Taky se teď potím jak to prase, ale vážně. Neustále se někde stříkám sprejem, takže pokud uvidíte velrybu , která se někde nejlíp na zastávce stříká sprejem, pak jste pravděpodobně narazili na mně. Taky slýchávám jak budoucí matky mají strašně úžasné vlasy a pleť a já si přijdu jako v druhé pubertě. Ne vážně, všech jebáků král na tom nejhorším místě a když už ho chcete ven, bolí to jak potvora. Taky mám pořád strašně mastnej obličej a teď je 3x mastnější, takže neustále opakuji svou odličovací a umývací rutinu obličeje , má to výhodu, třeba na něm usmažím aspoň vajíčka. No a samozřejmě teď nepoužívám make up , protože se stejně potím jako to prase. Co se vlasů týče jsem už 3 měsíc blond - jako vážně. Barva zůstává, nejde dolů a mě padá tolik vlasů, že jsem to dnes málem obrečela. No aspoň brzo využiju ty paruky co mám doma :D

No a nakonec to vlastně není tak strašný jak asi může znít. Spousta debilních otázek, jen čekám na tu kdy budem plánovat druhé miminko, ale pokud si na to člověk zvykne, pak už ho vlastně nic nepřekvapí. Teda maximálně jen to, že kdyby ženská u doktorky skoro rodila, musela by počkt dvě hodiny a ještě by jí nějaká mladá hvězda předběhla a samozřejmě mi díky té hvězdy ujel autobus takže jsem byla totálně vytočená. Jo a ty dvě hodiny čekáte, protože sestřička si musí dát prvně kafe a pokecat. -.- A obě příjemné jak prdel.

Občas mám strach z toho všeho znáte to, víte že vás čeká něco jako porod a následně se musíte starat o toho prcka, kterého člověk nosí v bříšku. Ale když takto zaváhám říkám si, že jsem došla už tak daleko, že to přece nevzdám. Nevím jestli budu dobrá matka, ale už se moc těším až budu toho malého uzlíčka zahrnovat láskou. Ono víte jak se to říká, pokud člověk lásku dostává, pak jí dává. A platí to i u zvířat, kde to máme samozřejmě ověřené. Jen je mi trochu líto, že pak jsou tu zvířátka, která by lásku zasloužila a nedostanou jí. A ještě malá tečka na závěr, absolutně vůbec nemůžu koukat na týrané pejsky, které zachránily, protože u toho s tetou brečíme jako želvy a když máte rodinné setkání může to vypadat i celkem komicky.

Tak tímto se loučím s prvním téměř bych řekla miminkovským článkem a klidně mi napište jestli byste stáli o nějaké nakouknutí do života s miminkem, nebo třeba nějaké nakupovaní a napadá mě, že bych vlastně mohla natočit to video s větší recenzí na ebay a natočit video s věcma, které jsem si pořídila a uznala jsem, že vůbec netuším kam sem během kupování dala rozum. :D Určitě dejte vědět, každá odezva je dobrá a vždy mě nakopne k tomu, že vlastně vím proč bloguju a že bych taky měla něco dělat.

Screeming, Olomouc

31. května 2017 v 20:18
Tak vás kulíšci zdravím. Ha víte proč jsem včera nebyla aktivní? Víte proč nejsem teď pár dní aktivní? Nagiska byla vyslána k panu doktorovi do Olomouce, aby věděla, že bude mít zdravé miminko. A ke všemu je mi většinu času tak špatně , že to buď raději prospím nebo zvracím. A ani v jednom případě pak není nálada na nic. Když opominu tohle, mám pro vás teda článek kolem tohoto tématu. Jdem na to.


Paní doktorka nám dala číslo do gynekologicko-porodnické ordinace , kde sme se museli objednat. Za nedlouho jsme tam tedy měli jet. Vzala jsem sebou svou drahou polovičku, jelikož jsem na pana doktorka nečetla zcela pozitivní recenze. Já vím, že by to člověk neměl číst a už vůbec né se tím řídit, ale díky tomu se nám tam nikomu opravdu nechtělo. Počítala jsem s nejhorší. Byla jsem nervózní. Kdyř nadešel den D vyjíždělo se už v 9 hodin, Už v tuto dobu bylo nesnesitelné horko, takže jsme jeli dříve, pokecali s babičkou, mamkou a šli si koupit ještě něco do vlaku na jídlo a pití. Pak samozřejmě směr vlakáč, čekání na vlak a jízda vlakem, která trvala hodinu a padesát minut. Nervózní, bolelo mě celkem bříško a ke konci sem fakt musela na záchod. Nakonec to Šantovka jistila. Olomouc jsme viděli jen letmo a to jen horní a dolní náměstí, protože sme zase museli letět na tramvaj. Takže nějakých 20 minut na prohlídku města. Což mi bylo opravdu líto , ale stihla jsem si dát ledovou tříšť a taky teď nemůžu mluvit a bolí mě v krku.

Následně sme jeli tramvají , samozřejmě ordinaci jsme nemohli najít a znalý pán nám poradil taky špatně , protože gynda byla přímo za zádama. ∩( ´∀` )∩ No a jakmile jsme vešli do čekárny, dala jsem papír na kterém byla žádost o vyšetření a tím, že sme přišli asi o 20 minut dřív sme šli hned na řadu. Vyzula jsem boty, vyhrnula tričko a lehla si. Pan doktor mi jezdil ultrazvukem po bříšku , jenže nastal problém. Při začátku věty " Paní .... je mi líto, ale..." to tam semnou málem švihlo. Nakonec se ukázalo, že mě doktorka poslala o 14 dní dříve. | ᴼ ۝ ᴼ | Nakonec se nám , ale miminko narovnalo a vše bylo a je v pořádku. Popravdě, když sem vylízala z ordinace málem jsem se rozbrečela štěstím, protože začátek té věty mě opravdu vyděsil a já myslela na nejhorší. (ര̀ᴗര́)و ̑̑ Pak jsem ještě zašla k sestřičce , která mi brala krev. No samozřejmě krev tekla pomalu, tak sem jí tu ruku trochu zmáčkla a hned to bylo rychlejší. (≧∇≦*) :D No pak mi sestřička vysvětlila, že pokud by se mi našlo něco v krvi budou mi volat. A víte co? Nenašli, protože nevolali. Jupííí vše je v pořádku a jsem zdravá jak já tak miminko.


No cesta zpátky trvala stejně dlouho, ale jelo se rychlíkem a uteklo to rychleji než cesta tam. Taky sme byli unavení a já samozřejmě spálená, protože opalovák se nekonal. Na nádraží proběhlo ochlazení v podobě ledového pití ( opět mi to přidalo k tomu krku a ještě sem si dneska koupila nanuk -.- ) a dala jsem si hot dog na který jsem se asi nejvíc těšila.
(*・▽・*) Zní to divně, ale vážně jsem z té návštěvy měla strach a aby bylo na co se těšit tak to zastal hot dog. :D

No domů se jelo až v 8 hodin. Lehla jsem únavou stejně jako má drahá polovička, ale nakonec to tak hrozné nebylo.
o(〃^▽^〃)o Když vím, že je naše miminko v pořádku jsem ráda, že to vím a že se nemám čeho bát. Mimochodem máme 49.8 mm dokážete si to představit? A dokonce už máme prstíčky. Celkově jsem prostě šťastná když vím, že ačkoliv je mi pořád zle máme zdravé miminko. No a nakonec sme si řekli, že si tam uděláme znova výlet, protože proč ne? :) Takže se určitě těšte na nějaký cestovní článek s kupou informací, fotek a zajímavostí. ɾ⚈▿⚈ɹ

Konečně zase aktivní

20. května 2017 v 20:47
Výsledek obrázku pro Tyrande signature

Zdravím kulíšci. Po velmi, velmi dlouhé době se konečně zase ozývám. No popravdě stalo se toho tolik, že vlastně nevím čím začít.

Pomalu nám začíná léto což je celkem fajn. Ale k mojí smůle zjištuju, že všechno oblečení mám v černé barvě. Takže se v černým triku potím jako kráva. Dnes jsem oficiálně začla hrát howrse a už mám dva krásné koně ze kterých sem naprosto odvařená. Skončila jsem se SSo a dokonce už nemám ani účet. Takže zatím se s navrácením nepočítá. Druhým důvodem byl nakonec i fakt, že jsem byla v celkem milé skupince plné pohodových lidí jakožto moderátor a nakonec sem se sama této funkce vzdala. Pokud někdo říká, že skupina je jeho pak by se o ní měl asi i patřičně starat a né chlubit se jak je skupina moje a přitom tam dělat hovno. Tohle je věc , která celkem zklamala. Navíc když slečna neustále hlásí jak se snaží být férová asi by to nemělo být jen na oko a upřednostnovat jednoho před druhým mi přijde dětinské. Ale dost už těhle blbostí. Nakonec je to jen hra a nejde v ní o život. Jen sem díky tomu přišla na to, proč když něco hraju nejsem ve skupinách. Přesně kvůli lidem.

Druhá věc je asi ta, že si dávám pauzu s cosplayema. Ačkoliv tato novinka zase není tak žhavá. Mám k tomu důvod. A zatím jej asi prozrazovat nebudu. Nechám si to pro sebe, ale jednoho krásného dne vám to stejně povím. A nebo to už dost možná víte. Kromě toho mám taky novej instagram , který najdete zde. Klidně mi hoďte do komentářů i vaše, víte že vám ráda hodím follow.

Třetí věc je ta, že na af jsem samozřejmě nejela a nakonec asi ani nelituji. Koukala jsem na cosplay debut přes stream afka a přišel mi hodně nízko. Scénka nikoho nezaujala na tolik, abych řekla ano to je ta cosplayerka z debutu, která se mi líbí. Přišlo mi, že spousta lidí neumělo roleplay nebo scénka byla dost slabej odvar. A přitom některé kostýmy byly moc pěkné. Ačkoliv teda hádám, že většina stejně kupovaná. U cosplay soutěže zaujal nejvíce Kuromaru a Arashi. Lena taky nebyla špatná, ale to klouzání paruky, která jí málem odletěla to dost kazilo. Ale na druhou stranu klobouk dolů, mít na hlavě tak těžkou paruku muselo být určitě záhul. Kupodivu Lena jako jediná dokázala zaujmout všechny diváky. Amv které vyhrálo je naprosto boží a věřím, že výhru si zasloužilo.

No a poslední věc je ta, že budu opět aktivní a dodržím to. Ale znáte to, občas si člověk potřebuje dát menší pauzu, aby se v něčem pohnul. A tímto se s vámi tedy prozatím loučím. :)

A ještě takový malý detail. Konečně bude video a tosice s otázkama na mou osobu. Takže pokud se chcete na cokoliv zeptat hoďte mi tady dolů do komentářů otázky a nejspíš v pondělí bude video. imageimage

21.narozeniny a další věci

23. března 2017 v 5:59
Výsledek obrázku pro Illidan signature

Zdravím kulíšcci!
Dnes mám pro vás jeden ze svých deníčkových článků , vzhldem k tomu, že poslední dobou sotva žiju. 20. března jsem oslavila svoje narozeniny, ano už 21. Povím vám, že ten čas strašně letí. Rok od roku jsem starší a starší a taky blbější :D Jak už sem psala ano chodím do práce a jsem nachlazená tak doufám, že se mě nic nechytne a že rýmička odezní aniž by udělala paseku a nebo z toho bylo něco víc než rýmička. Protože bý tam v zimě s rýmičkou a ještě horečkou není pěkné. A samozřejmě momentálně nemocenská nehrozí... Poslední dobou ujíždím na kávě a energetákách a to jsem chtěla hubnout a že je úplně zruším. Cha! Někdo si dá čas od času čokoládu a já budu ujíždět na tomto, protože jinak bych nebyla schopná fungovat. Jak já se zatraceně těším na víkend! To mi neuvěříte. No a tu volnou část mého života obsadilo jak jinak než wowko. Přiznám se, že jsem si hodila level boost na mage , protože jsem k narozeninám dostala Legion :333 A ten mage je tak boží... Taky bych řekla, že jsem se za něj konečně naučila hrát , ale narozdííl od freeček ty levly od 100 + lezou pomalu a díky práce sem zatím 101 což chci o víkendu dohnat na 103 minimálně. Což by zas takový problém díky noční směně příští týden neměl být problém. Yahooo!


No ale díky tomu všemu vlastně nakonec nevím jak s afkem. Cha! Kdo to čekal? Ruku na horu! Jde o to, že nestíhám jak objednat paruky atd.. na cosplay tak vůbec látku. Původně jsem chtěla blood elfa mage v takových těch červených hadrách a ona je na tom zlatá. Což by problém vůbec nebyl. Protože já tu látku našla, ale problém je v tom, že samozřejmě do afka nestihne dojít. Další problém jsou paruky celkově . Než se dostanete k tomu, že nějakou koupíte a než k vám vůbec z té Číny dojde rip afko. Takže zbývá možnost koupit něco z burzy, což si přiznejme je trochu děs. Protože za cenu jedné už máte mnohdy dvě a lepší. A pokud koupím něco , kde bude vidět síťka už nestihnu koupit další... A další věc čočky. To je něco co obohatí váš kostým jakožto celek. A v poslední řadě je tu armor, který prostě díky práci nestíhám a já se bohužel nerozpůlím. Každopádně tak či onak ty cosplaye dodělám i kdybych na afko nejela!Cosplay mě baví , mám jej ráda a baví mě se prplat s parukama a kostýmem :D


A poslední věc. Poslední dobou mě napadá věnovat se více herním článkům, dokonce jsem zvažovala nad videem, ale k tomu času je to asi zatím takový plán do vzdálené budoucnosti. Každopádně i tak, teoreticky by to šlo a už mám stáhlej i program! :D Takže mě napadlo , že bych s váma třeba expila pak jeden char na wowku? A předala vám svoje zkušenosti s tím co jsou vlastně loomy, kde expit nejlíp , řeknu vám něco k profkám a tak dál? :D Klidně napište nějaké hry, které byste chtěli ve videu vidět momentálně mám přehled jen o tom, že by pravidelně vycházela videa s hrama, které jsou opravdu debilní :D Znáte takové ty holčičí klikačky ne? :D Tak přesně to mám na mysli. A taky se těšte na nový upgrade článků o objednávání z netu. ;) Už se na nich pracuje.

No a jak se máte vy? :) Jedete na afko? Máte jej v plánu?

Názor na anime Nana

27. ledna 2017 v 8:19
Dnes mám pro vás tak nějak svůj názor na anime, které jsem viděla ve 12ti. A na které jsem se rozhodla podívat znova, protože jsem si nedokázala vybavit děj. Může obsahovat mírně spoleiry.

Hned zprvu řeknu, že jediná postava, kterou jsem opravdu litovala a líbí se mi je Nobu.Mám v plánu dělat cosplay na Reiru, kterou abych pravdu jsem v anime moc nevnímala, ale společně s Nobuem mi nevadí. Postava, kterou vyloženě však nesnesu je Hachi. Chová se s prominutím jak kurva, která to střídá jak ponožky. Takumi jen přijde vychrápe se s ní a ona je z něj odvařená rlly? Od samotné Nany bych asi taky čekala větší podporu stejně tak jako od zbytku přátel.Ostatní postavy jsem vnímala jen málo. Anime je do 32.dílu +- opravdu luxusní. Vypadá jako skvělé romantické anime, ale od tohoto dílu se mi nelíbí a nakonec lituji, že jsem se dívala dál. Každopádně mám z anime pořád smíšené pocity. Začátek do půlky super, ale pak už je to pro mě odpad. Sice je pravda, že 47 dílů jsem sfoukla za jediný den. Ale teď lituji toho ztraceného času.

Jaký je váš názor na tohle anime?

Výsledek obrázku pro Nana gif

Po delší době

20. ledna 2017 v 13:24
Výsledek obrázku pro sailor moon gif

V prvé řadě se chci omluvit sbéčkům a vlastně i ostatním. Nastala těžká životní situace, ze které se člověk těžko zpamatovává. Tím víc když víte, že se to netočí jen kolem vás, ale nakonec kolem celé rodiny. Stejně tak sem si sama sáhla za tu dobu na dno a snažila se z něj odrazit a dát se do pořádku. Momentálně se snažím hledat na každém dni něco pozitivního, ačkoliv je to někdy opravdu složité. Blog zůstává, přeci jen by mi bylo lííto jej nechat být a úplně se na něj vykašlat. Pořád je to pro mě něco, díky čemu se odreaguji a díky blogu si můžu také přečíst všeljaké vaše názory na téma, které třeba teď jede a podobně.
Článek o Novém roce nečekejte. Tyhle články mě nikdy psát nebavilo. Tak samo se vám ani nepochlubím co jsem dostala na Vánoce. Ale to co vám napíšu je to, že jsem ráda, že se rozrůstá má sbírka panenek. :D Taky sem teď závislá na legionu a hraju za allíky. Ale jen abych poznala wowko i z jiného pohledu než horda.Pokaždé když si loguju deklíka cuká mi očičko. :D No a ještě tu mám mass effect, Assassína, Zaklínače, že pomalu nevím co dříve. :D Ale kdo mě zná ví, že wowko je srdcovka. Opět jsem začla více číst a mám pro vás hned několik recenzí na knížky.

A vůbec jak se daří vám? :)

Co je nového

6. října 2016 v 19:53
Výsledek obrázku pro work hard anime gif

Zdravím kulíšci!
Po velmi dlouhé době se konečně ozývám. Jo mohla bych být zase víc produktivní, ale kdo mě zná ví, že teď hodně píšu na dramatical rose. Takže si zkusím udělat nějaký plán a psát 3x týdně jeden článek na každý blog. Každopádně ještě týden a den a zítřek a opět budu týden nedostupná. Musím se totiž šrotit na rekvalifikaci. Navíc do toho jsem měla tak nějak osobní problémy a zkrátka už nebyla nálada na nic.

Na druhou stranu hraju shakes takže pokud ho někdo hrajete honem mi řekněte jak vás tam najdu. ;) Taky jsem opět propadla lolku, ale zato seru na wowko , protože momentálně není čas a ani není kdy chodit raidy. Občas tam expím dudlika , ale málo kdy. No a taky mám char na Aionu a momentálně instaluju Dragon Age. Jep někdo hraje ráno , dojde z práce a hraje zas. Samozřejmě stále taky jedu love live na mobilu, který se dost změnil a už mám všechy z love Live sunshine.

Co se týče anime tak nějak nic extrémního nesleduju. Jen koukám na nové díly love live, koukala jsem na Sao 2 sérii. Mám však v plánu o víkendu dohnat nedostatky Hobita a vezmu i Pána prstenů. No a konečně pak čučnout na nějaký to anime. Klidně mi napište nějakej typ co stojí za to a nemá milión dílů. Nejlíp něco o 12 dílech.

Co se týče mé sbírky panenek ta se opět o spoustu kousků rozrostla. Někdy jí musím celou nafotit. Mikho už má Vánoční svetr a celkem protestuje. Mám už konečný plán cosplayů na afko a povím vám bude to mazec.Je to úplně jiný cosplay než co jsem plánovala a asi z toho budu i já doma srát magi v kostkách pokud se povede. Samozřejmě budu postupně házet progress. ;) A třeba nakonec uhádnete o koho jde. ;)

A poslední věc po dlouhé době sem oběhla sbéčka! :D Takže se omlouvám a já jdu makat teda psát.:)

Aneb zas o starosti navíc

22. srpna 2016 v 21:05

Můj příběh o tom jak mě uchvátila kráska jménem Mikho jsem už jednou psala. Dnes bych ráda napsala jak vlastně žádný face up nebude a jak jsem jen v nervech a depresi. Ano Mikho je recast. 1. mě prostě ze všech nejvíc uchvátila 2. Nemám 15 000 kč na to, abych si koupila bjd od originální firmy . Hledala jsem někoho kdo by Mikho udělal face up. našla jsem slečnu, která vypadala sériózně. Její hotové face upy jsou kouzelné. Tak proč do toho nejít. Slovo dalo slovu a ani by mě nenapadlo, že bude mít takový problém namalovat obličej na recast. Nic nenapsala a já jí zaslala hlavičku. Hlavička byla poslána 17.8 a došla již 19. Dnes jsem se divila, že ještě nedošla a zrovna mi ona sériózní slečna psala. Nakonec se došlo k tomu, že jí to trhá žíly. Tak jsem teda napsala ať hlavičku pošle zpět , že si ten face up teda udělám sama, aby jí to náhodou nezabilo.

Jenže už když jsem jí napsala, že dle pošty online adresát nezastižen začla se vymlouvat jak je jejich pošta nespolehlivá a jak neměla žádný lístek ve schránce. Verdikt tedy padl takto. Ona odpoledne zajde na poštu a hlavu pošle zpátky. Místo toho jsem jí psala já -nejspíš by se sama ani neozvala a prý na poště o hlavičce nic neví. Tak já opravdu nevím jestli mě má za debila nebo co.

A víte co je nejlepší? Že když jsem jí napsala ona ani neodepisuje. Já chápu, že věc někoho jiného a ještě recast -tedy pro ní šmejd je prostě šmejd a je jí to putna. Ale já bych se ráda dožádala své hlavičky zpátky. A teď si to shrňme. Ona neodpovídá, já psala přímo na poštu a balík tam je uložen do 5.9 . Prahu mám totálně z ruky bydlím u Ostravy , takže dostat se do Prahy je nemožné. Jediné co mi zbývá je doufat, že najde balíček a pošle jej zpět a nebo že se vrátí či mi Česká pošta poradí jak tohle řešit.

Tak a nakonec jsem nejhorší já protože jsem netušila, že to slečně bude na tolik trhat žíly namalovat recast. A druhá věc ani jsem si nebyla 100% jistá. A nakonec asi šoustám milionáře, aby mi bylo jedno kde mám hlavičku. jsem zvědavá jak tohle celé dopadne.

Tak si říkám, řešili jste někdy něco podobného? Co v takové situaci dělat?

Po dlouhé době KO

4. srpna 2016 v 15:26

Já vím, já vím, já vím... Mohla bych zase více psát, ale momentálně jsem tak KO , že jsem ráda , že vůbec žiju. Joo to je tak, když je všude angína a jak na potvoru to musíte dostat taky. V krku mě bolí , že ani polykat nemůžu o horečce nemluvím a přes večer zažívám peklo. Co tři hodiny se budím, žízeň , vedro, spocená, převaluju se z boku na bok , protože mě všechno bolí, zároveň je mi zima a párkrát to semnou při horečce večer málem seklo (šla jsem jen na záchod) . Najíst se nemůžu, protože krk bolí a když jím pyré tak mě pálí a já si přeju už být zdravá. Neustále do sebe cpu prášky a čaj a dělám si obklad tak snad se povede -.- Aby to nebylo pořád o mém stěžování si baráček teda spíš zahrada už vypadá juchů , ale já udělala téměř prd ,obzvlášť teď co jsem nemocná. Jedno plus to, ale má došli mi pocky -takže budu doufat, že mi je sourozenci nesní :D a došla mi rtěnka, ačkoliv vůbec nevím jaká. Brala jsem takovou nude růžovou a při popisu mé mamky je prý úplně rudá. o.O No a klasicky na fotkách vypadá úplně jinak. Jinak u mě asi nic nového a já jdu zase zpátky pěkně do postele to vyležet...

Já žiju! Teda zatím :/

25. července 2016 v 23:26 | Zdechlá Nagi
Někde jsem četla, že pokud chodí člověk spát úplně KO ví , že žije plnohodnotný život. No zcela popravdě novinek je u mě víc než dost tak jdeme na to. V prvé řadě jsem teda založila blog speciálně na panenky. Úplně s tím nadšená nejsem takže přemýšlím jak to nějak seskupit dohromady. Další věc je ta, že dva blogy o stejném tématu psát je taky celkem o hubu. Takže tady články přidávám, ale druhý blog stojí ve stínu svého více úspěšného bratra. Né, že by nebyl úspěšný. Návštěvnost má pěknou, ale články nevychází a mě to celkem štve. Napadá vás co s tím?

Pejsek roste, BJD mám doma je naprosto úchvatná. Pořád z Mikho nemůžu spustit oči. Dnes jsme objednali paručku takže awww :3 už ať je doma. Ještě jiná očka,face up a konečně můžem šít! Momentálně máme trochu hippie look. :DD

Co se domečku týče už 3 den tvrdě makáme, ale pokroky tam vidět jsou. Zatím děláme na zahradě a ještě máme spoustu práce před sebou. Další týden děláme vnitřek a pak už konečně stěhování. Popravdě? Těším se jak malá co vám budu povídat, ale taky jsem z toho všeho pořádně KO. A to vedro tomu moc nepomáhá. Na druhou stranu kdyby pršelo na zahradě uděláme prd.

A poslední věc zase hraju ufónka už mám všechny tři licence. Licence jezdceLicence trenéraLicence veterináře Ve wowku se taky daří a dokonce jsem přišla na to, jak hrát za priesta. Ještě stále mám však na doepení dekla a paláta. Prvně půjde palát. Taky jsem poslední dobou ulítlá přes kosmetiku takže mám na cestě štětce na xicht ať můžu nahodit fasádu ,protože houbičku na mejkap mi pro změnu nesněsla ségra, ale pes. A stejně tak jedinej jelenní lůj. Ano mám popraskaný rty i v létě. A ano je to šílený. A ano stále jsem děsně bílá a vůbec mi nejde se opálit. Vidím to na samoopalovák.Proč? Chci chytnout aspoň nachvíli krásnou snědou barvu ><

Tak tímto se s váma loučím a přichází fotkovej spam :33


Naše zahrada ;)


Naše malá Ao-san , která blog pečlivě hlídá a kontroluje.


A konečně Mikho. Čeká nás nový face up,paručka a očka. Momentálně máme erární oblečení, ale podkolenky už jsou taky na cestě, Zbytek budeme šít jakmile bud vyřešen vzhled. :)

Tak tímto všem přeji dobrou noc :D :33

 
 

ReklamaWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlCoffee Stamp by CarinaReisI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by Elwingstarbreeze
Sarcastic Stamp by PixieDust01Kyary Pamyu Pamyu CANDY CANDY Stamp by KyoukkaNico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstam
feel II f2u stamp by aisuu-channReading Stamp by TandenfeeMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweThe Hobbit-Thorin Oakenshield by FolkweForset stamp 01 by SheviEdge
Nozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by Seiorai
Slavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake