Oznamy a tak podobně

Nový spřátelený blog: Rhian

Úterý v 13:47
Výsledek obrázku pro Varian signature png

* A pro změnu si dáme bývalého krále Stormwindu a já zase spoileruju :'D, ale když to samo A zase ta moje úchylka, schválně víte která? :D

Tímto článkem jsem vám chtěla napsat o novém spřátelném blogu. Jak už to u mě bývá zvykem. Slečna teda psala 24. července a já si toho všimla až dnes (stydím se). Každopádně tedy naše spřátelení platí. Slečnu najdete pod přezdívkou Rhian a její blog zaujal už na první návštěvu. Ačkoliv design mě nijak extrémně neuchvátil , protože já a K pop jako takto. Jednou za čas si pár písniček co znám poslechnu, ale ti co mě znají ví, že ujíždím především na metalu. Každopádně je to takový fajn svěží, letní design a celkově se mi blog moc líbí. Hlavně se ztotožnuji s názory slečny. Mimochodem slečna má taky ráda Hp za což má u mě + . :D Ačkoliv já jsem spíš pro Havraspár. :D Krom toho je i ostatní obsah blogu zajímavý , opravdu doporučuji si tento blog pročíst.


A tímto jsem za den zlomila rekord článků! ( ノ^ω^)ノ゚ A teď jdu expit paladina. :D Kdyby se chtěl někdo přidat tak fofík Drak'thul. (=^-ω-^=)

3 narozeniny blogu trochu opožděně

Úterý v 6:04
Výsledek obrázku pro Lich king signature png

Blog oslavil své 3 tí narozeniny a já vám o tom ani nedala echo. Zlá Nagi zlá! (⌣_⌣") Tak a teď teda abych to napravila , blog vznikl zhruba 21.července, kdy jsem tu přidala první přesunutý článek a to o Oiran přesně roku 2015. To už je doba co? Za tu dobu se mnohé změnilo, především teda design, ale doufám , že malinko i obsah a kvalita článků. Doufám, že k lepšímu. Za tu dobu blog vystřídal několik epických layoutů , několikrát sem měla chuť s tím seknout, ale ne ne Nagi se nedala ačkoliv malé pauzičky mezi blogováním jsou. I tak mohu říct, že jsem na blog opravdu pyšná a že je to kus nejen mého světa, ale taktéž mojí práce. o((*^▽^*))o Aby z toho měl užitek i někdo jiný mám pro vás připravenou tedy narozeninovou rozdávačku o které jsem dlouho mluvila , hodlám dodělat konečně resty jako povídky, rozepsané články a chystám nové. Tak co těšíte se? :)

A na závěr si dáme nějakou epickou songu. :D Mimcohodem kdybyste postřehli, že na to ještě malinko prdím dejte mi asi 8 dílů Zaklínače. :D A jinak plánuji ho hrát takže heh RIP lifu, ale nebojte prvně seroš a blog, pak si dám pauzu a pojedu bomby. :D A jinak do toho všeho ještě čtu knížku do které jsem se zažrala takže heh. Chápete asi o čem mluvím že? :D


Mimochodem víte, že tento song můžete slyšet přitom co zemře Ysera? (né, že bych vám tady spoilerovala wowko) ale kdo hraje Legion tuto skutečnost jistě nepřehlédl. Mimochodem pokaždé co dělám Val'sarah tak jí opláču. A za nějakých 15 lvlů mě to čeká znova. :D :'(

Upgrade blogu 0.6

10. června 2017 v 10:43
Výsledek obrázku pro signature Illidan png

Vitám vás u dalších novinek co se týkají tohoto blogu. Snažím se na něm neustále pracovat a to především formou dodělávání rubrik a podobně. Konečně jsem našla čas a vrátila některé oblíbené staré rubriky. Tak začneme od začátku vrátilo se několik nových rubrik jako challenge , Diy , Na téma , knihy , Deník shopaholika a rubrika kolem mé sbírky. Mnoho článků tam ještě chybí, ale musím se tím vším probrat a dát je pod určitou rubriku. Opět si můžete psát o originální charakter na přání Zde . Tento týden se tedy ještě pustím do probrání článků, které bych tam ráda měla a opět budu zase více aktivní a přidávat více článků a to především do Norska, které už to potřebuje. Minimálně ještě chvíli bych tu ráda měla Illidana což znamená pro některé problém s písmem. Osobně vím, že někdo mi psal, že má podobný problém a to přečíst písmo v článku. Naprosto chápu, avšak nijak moc zasahovat do designu nechci. Což znamená, že jsem uznala, že tu tento design ještě nějakou dobu bude a po té bych nahodila design starší? Určitě mi napište který ze starších designů se vám líbí, osobně se přikláním ke Kaelovi či Lkčku, protože ano všechny tři designy jsou ze hry world of warcraft, která je pro mě srdcovkou. Starší designy najdete zde. Ono pěkný dess by byl i s Mercy, ale znáte to, nemáte tolik času a nechcete věčně otravovat ačkoliv na druhou stranu zase ten nový design tolik nespěchá takže uvidíme. Mimochodem mám na mysli Mercy z overwatche nebo mě napadli i Skadi ze Smite , ale wowko je prostě wowko a uvažuju i nad nějakým paladinem. Jen né Tyrande, Sylvannas nebo Jainu. Ty prostě nemám ráda, stejně tak Malfuriona. :D A ano zase trpím svou úchylkou a to zarovnáním na střed, ale já už asi jiná nebudu. Je to pro mě zlozvyk, který si vždycky neuvědomím a bum prásk! Je to tam. :D

Tak to by bylo nejspíš prozatím vše a já se s vámi opět loučím :) A přeji hezký víkend ;)

Novinky na blogu 0.5

3. června 2017 v 10:16
Výsledek obrázku pro Illidan signature png

(Protože Illidánka je pořád málo.)

Tak zlata moje dnes mám pro vás další článek a to o tom, co sem na blogu poupravila, přidala a tak dál. Vy už to znáte. V prvním případě byl opraven odkaz na oznámení v sekci blog a přidány nové rubriky na kterých budu již brzy pracovat najdete je zde. Taky jsem poupravila rubriku admin , které se teď budu více věnovat stejně jako sekci blog. Opět pro vás budu přihazovat další alba a časopisy a také je poupravím. A těšit se můžete na opětovné hodnocení blogů, grafiku a povídky. To by bylo asi z organizační strany vše.

Také bych ráda upozornila na dva nové spřátelené blogy. Nivashima (opravenou , omlouvám se :D ) a její blog najdete zde a Sayuri a její blog zde. Doufám, že se Sayuri nebude zlobit za oříznutí její ikonky :D Jen jsem nechtěla, aby šli vidět ty bílé okraje a myslím, že ořezané to není vůbec špatné.

Jo a taky zas hodím jiný song do menu at máme trochu změnu. A jinak co se týče novinek mám v plánu rozjet trochu youtube a zúčastnit se příští rok Nyx awards a amv soutěže na af, ale o tom víc zase v mém deníku, kde myslím, že tyto články vysloveně patří. Tímto se s vámi tedy prozatím loučím a užijte si víkend ;)

Nové blogy v sb :)

15. dubna 2017 v 9:41
Ani jsem se nepochlubila, ale mám další nový spřátelený blog a né jeden, ale hned dva. Prvním blogem je blog slečny, která píše opravdu zajímavé povídky a taktéž maluje v pc Odkaz na Sasume zde . No a druhým blogem je blog Reity se kterou jsem tuším byla sbé na předchozím blogu. Články Reity mám opravdu hodně ráda (stejně jako všech ostatních :D) a opravdu mám ráda její čisté designy , pokud mi rozumíte. A já netrpělivě čekám na další nálož článků. Reitu můžete naleznout zde.

Update blogu

27. února 2017 v 21:47
Výsledek obrázku pro anime girl gif

Zdravím kulíšci! Opět proběhl update blogu, tak si říkám, že je vlastně fajn vás o tom informovat. Jak si asi všímáte blog má nový design. A je boží! Jsem maximálně spokojená a jako vždy je to kus práce, která vypadá fantasticky a moc za něj ještě jednou děkuji. A protože v každém updatu se něco děje i dnes to nebude jinak. Ráda bych upozonila na menší předělávku rozcestníku Návody , který to podle mého trochu potřeboval. Také jsem se rozhodla konečně rozšířit stránku cosplay na které budu do budoucna hodně pracovat, protože patří pod Japonsko a já to chci mít konečně komplet. Co všechno vás čeká zatím nebudu prozrazovat. Jakmile dám dohromady tuto rubriku a tím pádem bude celé Japonsko vrhnu se na Norsko.


Opravené rozcestníky:

Opravené články v sekci :

Update Blogu 0.3?

21. prosince 2016 v 11:40
Výsledek obrázku pro blogging anime girl

Vítám všechny u dnešního článku. I dnes mám pro vás aktualizace co se blogu týče. Některé jsou větší, některé naopak ani nepoznáte. První věcí je testování nových typů článků. Nevím zda si toho někdo všiml, ale malinko jiné články už tu brzy budou a první už tu je. Další věc je upravování rubrik. Některé rubriky mi přišli, no zkrátka, že je zbytečné , aby zde byly a nebo jsem došla k názoru, že tam nemají co dělat či potřebují větší prostor. Týká se to hlavně rubrik s návody a rubriky for you. Dále jsem pak pozměnila kategorii admin, na které ještě stále pracuji a změna se nevyhla ani rubrice jídlo. Konečně také začnu pracovat na doplnění rubriky harajuku a těšít se můžete na novou rubriku filmy. No a nakonec čeká na aktualizaci několik článků ohledně nakupování na ebay a ali. A koukneme na zoubek i stránce wish. Věřím, že tohle je prozatím dobrý směr blogu. A uvidíme co dalšího nám Nový rok přinese.

Povídky, obrázky, chod blogu

12. srpna 2016 v 20:55

Zdravím kulíšci. Dnes bych ráda něco málo napsala ohledně toho co bude. Od září bude méně času a já mám dva blogy. Tudíž se budu snažit pravidelně přispívat, ale jak moc to půjde/nepůjde netuším. Více se dozvíte pak v článku v rubrice my diary. Momentálně si však myslím, že není potřeba to rozebírat. :) Každopádně kdo máte o cokoliv zájem zhodnotit blog, nechat si napsat povídku , nechat si namalovat obrázek či si nechat udělat nějakou grafiku máte poslední možnost nejpozději do 20.sprna. Po té na chvíli všechny možnosti uzavírám na nějakou dobu. Možná jen grafiku nechám otevřenou pro ty, co by měli zájem. Máte-li přání na nějaký návod jak co objednat či co vás zajímá určitě neváhejte a pište. Z tohoto důvodu dám do konce srpna všechny časáky tady dohromady, přidám něco málo nového a pak nejspíš menší pauza.

Článek lolita měsíce však bude znova vycházet. A opět tak jak jste zvyklí. Taky mě napadl rozhovor s nějakým cosplayerem tak klidně řekněte o koho by byl zájem. Plánuji také pár předělávek co se panenek týče a ráda bych už začla pracovat na cosplayi takže doufám, že mi to ještě o prázdninách klapne a něco z mé tvorby už konečně uvidíte a snad ještě něco stihnu nafotit.

Tak to by bylo vše. Tímto se s vámi loučím. Sayo :)

update blogu 0.4

4. července 2016 v 7:29

Opět píšu ohledně updatů na blogu. Opět jich pár přibylo a navíc mám na vás takovou menší anketu . Začnu teda tím co jste si mohli všimnout hned po najetí blogu. Konečně jsem měla čas udělat pořádek v časopisech ke stažení a přidat také k některým další čísla. Pořádek jsem tedy dělala v gothic a lolita bible, ageha,new type, Nail Venus. Časopisů ještě bude, které projdou renovací např. Kera, popteen,... Některé změnu nezažijí např. Alice deco, Nail up,.. I přesto se však objevilo pár nových časopisů. Seznam těch, které tu budu přidávat najdete vždy v seznamu (Zde) . Teď můžete časopisy vybírat podle abecedy. Ještě jsem dostala takový nápad seřadit je podle klíčových slov např. gyaru a pod tím odkazy na dané časopisy. Ale nevím zda už by to nebylo moc. Gothic a lolita bible je ještě stále doplňována o nová čísla či starší čísla stejně tak jako zbytek. Některá čísla se však nedají dohledat. Všechny magazíny házím na uloz.to a to z jednoho důvodu. Pro mou přehlednost.

Aby nebyla řeč stále jen o časopisech renovací vlastně prošel celý rozcestník ke stažení. Vypadá podle mě mnohem lépe a přehledněji než ten původní.

Další věc, kterou jsem chtěla napsat a poradit se o této věci vlastně dvou věcech. Uvítali by jste články s tvořením cosplayů? Něco podobného píše Lena a vždy píše jak vytvářela celý cosplay. Já jen ať vím zda je to hloupost či do toho opravdu jít. Další věcí je zda tu chcete i různé cosplay návody. Ačkoliv je tohle vlastně vesměs otaku blog ráda bych jej více zformulovala k obrazu svému. Z tohoto důvodu se tedy ptám zda by o to byl zájem.

Další věc na kterou se chci už konečně zeptat a leží mi dlouho v hlavě. Má cenu zde psát nějaké recenze na beauty produkty? Jde o to, že jsem přeci jen ženská a už mi není 14 ani 12 ,abych psala stále jen o anime. Líčím ráda druhé a hlavně sebe. Jsem ženská , tak to jednou musí přijít. Každopádně rozhodně bych tu necpala jen samé recenze apod. Další věcí je, byl by zájem o články s nákupy? Mě tyhle články přijdou celkem fajn, protože mnohdy objevíte něco nového.

A věc poslední.. Ta mě trápí již delší dobu.Vzhledem k tomu, že mám doma slušnou sbírku panenek a přeci jen není to koníček, který bych každému cpala se ptám. Mám si založit nový blog a na tento nic kolem nich neházet? Vadí vám ty články hodně? Přemýšlím nad tím už delší dobu tak uvidíme. :))

To by bylo už asi vše. :) Prozatím se s váma tedy loučím.

Update blogu 0.3

25. června 2016 v 2:26

Zdravím kulíšci!
Tentokrát mám pro vás novinky co se týčou organizace blogu. Blog opět zaznamenal menší update. Pocítit to můžete v albech ke stažení a celkově v rozcestníku věcí ke stažení. Jde to vidět samozřejmě i na časopisech, které jsou nyní více přehlednější jak pro vás tak pro mě. Opět aktualizaci potkala alba Love Live a nyní můžete stáhnout některé písničky bez stahování celého alba. Překvapením updatu pro vás jsou i alba různých Japonských skupin což si myslím, že není zrovna nejhorší nápad. Lepšího rozcestníku se však dočkala i nejaponská hudba, kterou zde můžete najít.

Taktéž bylo ukončeno přepsání sbéček. Dělala jsem to hlavně kvůli blogu a myslím, že se povedlo a jsem s výsledkem mile překvapená. Ačkoliv trošku i zklamaná nebudu vám lhát. Nyní se tedy můžete stát spřáteleným blogem, pokud jste z nějakého důvodu přepis (který tu byl už nějakou dobu) nestihli.

Poslední věcí je asi připomenutí, že tu již dlouho nebyl rozhovor s žádnou lolitou. Opravdu mě to moc mrzí ,myslím na vás a již pro vás jeden připravuji. Určitě vás nadále již o tyto rozhovory nebudu okrádat. Dále mě napadá zda byste měli zájem o rozhovory s cosplayery. Jak by vycházeli opravdu netuším možná to udělám jeden měsíc lolita druhý cosplayer. Myslím, že je škoda ,aby novější cosplayeři nebyli aspoň malinko vidět. Určitě mi napište zda byste o to měli zájem.

A nakonec pokud máte nějaký dobrý nápad určitě neváhejte a napište mi jej. Velmi ráda si jej počtu a třeba uznám, že je geniální a najdete ho tu. Blog ještě pár změn čeká což je nutno dodat, takže se nelekejte. Ačkoliv jedna velká změna nás ještě čeká. Určitě mi napište jestli by byl i zájem o recenze na filmy a hry a popřípadě jaké :) Ráda bych více fušovala do her a třeba tu na vás vybafne konečně už i nějaké to video. :)

Tímto se s vámi loučím a všem mockrát děkuji za vaší podporu Nagi :)

 
 

ReklamaWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlCoffee Stamp by CarinaReisI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by Elwingstarbreeze
Sarcastic Stamp by PixieDust01Kyary Pamyu Pamyu CANDY CANDY Stamp by KyoukkaNico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstam
feel II f2u stamp by aisuu-channReading Stamp by TandenfeeMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweThe Hobbit-Thorin Oakenshield by FolkweForset stamp 01 by SheviEdge
Nozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by Seiorai
Slavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakeSailor Moon animated stamp 012 by hanaktPocky Stamp by PockyPerson32