Oznamy a tak podobně

Přepis sbéček

17. listopadu 2017 v 12:31
Výsledek obrázku pro love live gif

Hahá, nakonec je Nagiska zpátky. Hledíte co? No popravdě já taky, ale rozhodla jsem se to celkově nijak nehrotit. Popravdě psaní mě baví, píšu ráda a nakonec se věci jako ranní Kofola, anime, cosplay a sbírka wigu ve mě stejně nezapře. :D Krom toho je takovej novej rychlo design. Ale bohužel sem si inteligent smázla své spřátelené blogy a nejsem si jistá zda všechny dohledám. Takže ráda bych tedy poprosila všechny, kteří chtějí být nadále spřátelenými blogy o jejich zapsání zde. Stačí napsat přezdívku a adresu blogu. Předem se všem omlouvám za vzniklé problémy a mockrát děkuji. :)

Upgrade blogu 0.8

18. října 2017 v 11:03
Výsledek obrázku pro star guardian signature png

Kdo si všiml už asi ví, že blog má nový kabát. Vím, že sem říkala, že fialová a já ee, ale nakonec sem k ní přesto svolila. Design sem dělala po sakra dlouhé době v online photo editoru a přiznám se, že není vyladěný do naprostých detailů. Ještě bych několik věcí našla, ale to se snad s dalším doladí. Každopádně si nemyslím, že na první pokus je to úplně marné a příště už teda něco víc epického. :D Původně sem chtěla zprznit Geralta, ale absolutně sem si nerozumněla s barvama co nabízel , takže jsem teda udělala jednu barevnější verzi se skinama Star Guardian. Přesněji Jannou a Syndrou. Mimo to jeden SG skin také vlastním a to Lux. :)

Dost už mluvení o designu, dlužím vám tunu článků a světe div se spoustu jich mám opravdu rozepsaných, takže se dnes a celkově během týdne vrhnu na jejich dopsání. A že vám jich dlužím fakt hodně. Krom toho jsem ale začla psát povídku a to se svou sestrou. Elf sem elf tam. No znáte to. Aby to nebylo málo vrhnu se na resty, které tu mám a o kterých vím, jen múza jaksi chyběla. A připraveno mám takyy kupu úplně nových článků.

Jinak na blogu jsem opět sama jen pro info. Dlouho jsme to se ségrou probírali, ale víte jak to je. Obě potřebujeme svůj prostor pro psaní a svou tvorbu a dost často se nám to křížilo a prostě sme zjistili, že takto je to nejlepší. A jinak budu opět dělat pořádky v magazínech ke stažení a budu zase přidávat nové.

Jinak vím, že je teď trochu zmatek v menu, ale popravdě mi to tak zatím vyhovuje. Není to přehnaně velký a přes půlku stránky, ale pěkně vše u sebe. Určitě mi napište jestli se vám tohle menu zdá lepší než to předchozí nebo ne. Celkem by mě totiž zajímal i váš názor. Jinak design na Halloween sem se tento rok rozhodla nedělat. Důvodem je, že ačkoliv sem pořád doma tento rok sem Halloween celkem dost vypustila. Možná jen udělám nějakou malou výzdobu domácnosti, ale tím končím. Klidně mi napište jestli stojíte jen o nějakou rychlou a nepracnou výzdobu na Halloween jakožto diy článek. Osobně se zaměřuju spíš na Vánoce a tam už těch diy článků bude několik. ;)

Upgrade blogu 0.7

9. září 2017 v 20:04 | Nagis
Výsledek obrázku pro Illidan signature png

(Začínám mít Illidana čím dál raději XD a to původně bylo proto, že si myslím, že to stejně táhl s Kael'thasem. :D )

Dlouho nebyl žádný update blogu a tak ho tu pro vás po dlouhé době mám. Tentokrát se opět upravily rubriky jelikož jsme na blogu dvě což jste mohli zaregistrovat už několikrát ačkoliv se začínající školou toho bude mít ségra víc a víc, takže psát budeme obě, ale víceméně tu budu psát hlavně já. Je tu tedy díky všemu Několik nových rubrik, opraveny jsou opět staré články a také jsem se vrhla opět do časopisů, které tu pro vás dávám. Opět budu přidávat Alba Love Live ke stažení a další hudbu a jakmile doupravím staré rubriky s časopisy můžete se těšit na nové. V další aktualizaci probereme pro změnu budoucnost blogu tak trochu a následnou aktivitu.

Opravené články:
Ve článku je již mnohem více informací na které se spousta z vás ptalo. Taky jsem doplnila nějaké nové věci kolem ebaye a také jsem přidala lepší screeny. Článek by teď měl být mnohem obsáhlejší a měl by opravdu poradit. Bohužel zvětšení screenů víc není možné, protože by se pak článek dlouho načítal.

Opět doplněny informace a dodány lepší screeny.

Upraveno mnoho článků v této rubrice, přidány nové fotky či obázky, protože původní byl smazán, změna písma, aby šlo přečíst apod.


Dodělané restyChystá se
Úplně nová rubrika Cosplay

Úplně nová rubrika s mangama

Doplnění rubriky harajuku + její úprava.

Chystá se nová rubrika s recepty.

Úprava rubriky games.

dvě na blogu

23. srpna 2017 v 17:50 | Nagis
Výsledek obrázku pro warcraft signature png

Zdravím vás kulíšci u dnešního článku. Dnešní článek nebude žádná recenze ani nic podobného, ale oznámení. Již dlouhou dobu vedu dva blogy. Ti kteří o tom ví , tak si vědí i to, že oba blogy pro mě znamenají opravdu moc. Každý je v něčem trošku jinačí, ale nakonec je píše jedna a tatéž osoba. Jsem už trošku starší a tak bylo na čase trošku dospět a z větší části se zase věnovat tomu druhému blogu. No každopádně tento blog budu psát i nadále, ale budu na to mít pomocníka. Teda spíše pomocnici. Jedná se o mou ségru, takže si myslím, že o to bude blog zase o něco zajímavější a plnej článků. Pokud bude psát sestra článek poznáte jí podle podpisu- Misaki. Do budoucna budeme psát určitě i společné články , takže jak říkám je na co se těšit. v tomto případě bude malinko upravená sekce Admin. Jelikož tu už nebudu sama bylo by nefér , kdyby tu Misaki nebyla uvedená. Takže se to budu snažit nějak sladit a dát dohromady. No a já se s vámi momentálně loučím a jdu dopsat rozepsané věci. ;)

Nový spřátelený blog: Rhian

15. srpna 2017 v 13:47
Výsledek obrázku pro Varian signature png

* A pro změnu si dáme bývalého krále Stormwindu a já zase spoileruju :'D, ale když to samo A zase ta moje úchylka, schválně víte která? :D

Tímto článkem jsem vám chtěla napsat o novém spřátelném blogu. Jak už to u mě bývá zvykem. Slečna teda psala 24. července a já si toho všimla až dnes (stydím se). Každopádně tedy naše spřátelení platí. Slečnu najdete pod přezdívkou Rhian a její blog zaujal už na první návštěvu. Ačkoliv design mě nijak extrémně neuchvátil , protože já a K pop jako takto. Jednou za čas si pár písniček co znám poslechnu, ale ti co mě znají ví, že ujíždím především na metalu. Každopádně je to takový fajn svěží, letní design a celkově se mi blog moc líbí. Hlavně se ztotožnuji s názory slečny. Mimochodem slečna má taky ráda Hp za což má u mě + . :D Ačkoliv já jsem spíš pro Havraspár. :D Krom toho je i ostatní obsah blogu zajímavý , opravdu doporučuji si tento blog pročíst.


A tímto jsem za den zlomila rekord článků! ( ノ^ω^)ノ゚ A teď jdu expit paladina. :D Kdyby se chtěl někdo přidat tak fofík Drak'thul. (=^-ω-^=)

3 narozeniny blogu trochu opožděně

15. srpna 2017 v 6:04
Výsledek obrázku pro Lich king signature png

Blog oslavil své 3 tí narozeniny a já vám o tom ani nedala echo. Zlá Nagi zlá! (⌣_⌣") Tak a teď teda abych to napravila , blog vznikl zhruba 21.července, kdy jsem tu přidala první přesunutý článek a to o Oiran přesně roku 2015. To už je doba co? Za tu dobu se mnohé změnilo, především teda design, ale doufám , že malinko i obsah a kvalita článků. Doufám, že k lepšímu. Za tu dobu blog vystřídal několik epických layoutů , několikrát sem měla chuť s tím seknout, ale ne ne Nagi se nedala ačkoliv malé pauzičky mezi blogováním jsou. I tak mohu říct, že jsem na blog opravdu pyšná a že je to kus nejen mého světa, ale taktéž mojí práce. o((*^▽^*))o Aby z toho měl užitek i někdo jiný mám pro vás připravenou tedy narozeninovou rozdávačku o které jsem dlouho mluvila , hodlám dodělat konečně resty jako povídky, rozepsané články a chystám nové. Tak co těšíte se? :)

A na závěr si dáme nějakou epickou songu. :D Mimcohodem kdybyste postřehli, že na to ještě malinko prdím dejte mi asi 8 dílů Zaklínače. :D A jinak plánuji ho hrát takže heh RIP lifu, ale nebojte prvně seroš a blog, pak si dám pauzu a pojedu bomby. :D A jinak do toho všeho ještě čtu knížku do které jsem se zažrala takže heh. Chápete asi o čem mluvím že? :D


Mimochodem víte, že tento song můžete slyšet přitom co zemře Ysera? (né, že bych vám tady spoilerovala wowko) ale kdo hraje Legion tuto skutečnost jistě nepřehlédl. Mimochodem pokaždé co dělám Val'sarah tak jí opláču. A za nějakých 15 lvlů mě to čeká znova. :D :'(

Upgrade blogu 0.6

10. června 2017 v 10:43
Výsledek obrázku pro signature Illidan png

Vitám vás u dalších novinek co se týkají tohoto blogu. Snažím se na něm neustále pracovat a to především formou dodělávání rubrik a podobně. Konečně jsem našla čas a vrátila některé oblíbené staré rubriky. Tak začneme od začátku vrátilo se několik nových rubrik jako challenge , Diy , Na téma , knihy , Deník shopaholika a rubrika kolem mé sbírky. Mnoho článků tam ještě chybí, ale musím se tím vším probrat a dát je pod určitou rubriku. Opět si můžete psát o originální charakter na přání Zde . Tento týden se tedy ještě pustím do probrání článků, které bych tam ráda měla a opět budu zase více aktivní a přidávat více článků a to především do Norska, které už to potřebuje. Minimálně ještě chvíli bych tu ráda měla Illidana což znamená pro některé problém s písmem. Osobně vím, že někdo mi psal, že má podobný problém a to přečíst písmo v článku. Naprosto chápu, avšak nijak moc zasahovat do designu nechci. Což znamená, že jsem uznala, že tu tento design ještě nějakou dobu bude a po té bych nahodila design starší? Určitě mi napište který ze starších designů se vám líbí, osobně se přikláním ke Kaelovi či Lkčku, protože ano všechny tři designy jsou ze hry world of warcraft, která je pro mě srdcovkou. Starší designy najdete zde. Ono pěkný dess by byl i s Mercy, ale znáte to, nemáte tolik času a nechcete věčně otravovat ačkoliv na druhou stranu zase ten nový design tolik nespěchá takže uvidíme. Mimochodem mám na mysli Mercy z overwatche nebo mě napadli i Skadi ze Smite , ale wowko je prostě wowko a uvažuju i nad nějakým paladinem. Jen né Tyrande, Sylvannas nebo Jainu. Ty prostě nemám ráda, stejně tak Malfuriona. :D A ano zase trpím svou úchylkou a to zarovnáním na střed, ale já už asi jiná nebudu. Je to pro mě zlozvyk, který si vždycky neuvědomím a bum prásk! Je to tam. :D

Tak to by bylo nejspíš prozatím vše a já se s vámi opět loučím :) A přeji hezký víkend ;)

Novinky na blogu 0.5

3. června 2017 v 10:16
Výsledek obrázku pro Illidan signature png

(Protože Illidánka je pořád málo.)

Tak zlata moje dnes mám pro vás další článek a to o tom, co sem na blogu poupravila, přidala a tak dál. Vy už to znáte. V prvním případě byl opraven odkaz na oznámení v sekci blog a přidány nové rubriky na kterých budu již brzy pracovat najdete je zde. Taky jsem poupravila rubriku admin , které se teď budu více věnovat stejně jako sekci blog. Opět pro vás budu přihazovat další alba a časopisy a také je poupravím. A těšit se můžete na opětovné hodnocení blogů, grafiku a povídky. To by bylo asi z organizační strany vše.

Také bych ráda upozornila na dva nové spřátelené blogy. Nivashima (opravenou , omlouvám se :D ) a její blog najdete zde a Sayuri a její blog zde. Doufám, že se Sayuri nebude zlobit za oříznutí její ikonky :D Jen jsem nechtěla, aby šli vidět ty bílé okraje a myslím, že ořezané to není vůbec špatné.

Jo a taky zas hodím jiný song do menu at máme trochu změnu. A jinak co se týče novinek mám v plánu rozjet trochu youtube a zúčastnit se příští rok Nyx awards a amv soutěže na af, ale o tom víc zase v mém deníku, kde myslím, že tyto články vysloveně patří. Tímto se s vámi tedy prozatím loučím a užijte si víkend ;)

Nové blogy v sb :)

15. dubna 2017 v 9:41
Ani jsem se nepochlubila, ale mám další nový spřátelený blog a né jeden, ale hned dva. Prvním blogem je blog slečny, která píše opravdu zajímavé povídky a taktéž maluje v pc Odkaz na Sasume zde . No a druhým blogem je blog Reity se kterou jsem tuším byla sbé na předchozím blogu. Články Reity mám opravdu hodně ráda (stejně jako všech ostatních :D) a opravdu mám ráda její čisté designy , pokud mi rozumíte. A já netrpělivě čekám na další nálož článků. Reitu můžete naleznout zde.

Update blogu

27. února 2017 v 21:47
Výsledek obrázku pro anime girl gif

Zdravím kulíšci! Opět proběhl update blogu, tak si říkám, že je vlastně fajn vás o tom informovat. Jak si asi všímáte blog má nový design. A je boží! Jsem maximálně spokojená a jako vždy je to kus práce, která vypadá fantasticky a moc za něj ještě jednou děkuji. A protože v každém updatu se něco děje i dnes to nebude jinak. Ráda bych upozonila na menší předělávku rozcestníku Návody , který to podle mého trochu potřeboval. Také jsem se rozhodla konečně rozšířit stránku cosplay na které budu do budoucna hodně pracovat, protože patří pod Japonsko a já to chci mít konečně komplet. Co všechno vás čeká zatím nebudu prozrazovat. Jakmile dám dohromady tuto rubriku a tím pádem bude celé Japonsko vrhnu se na Norsko.


Opravené rozcestníky:

Opravené články v sekci :
 
 

Reklama

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Characters - Kael'thas by necromantress-stampsowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeFaun Stamp by LeichenengelSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquakesnape stamp by laur-starHarry Potter Love Stamp by smileystampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyMetal From Finland Stamp by XxXPrincessIzzyXxX