První dojmy

Battle girl project : První dojem.

23. srpna 2017 v 17:04 | Nagis
Výsledek obrázku pro battle girl high school project


Pro nás zcela nové anime, které ještě stále vychází a tak najdete dokonce s eng titulkama jen pár dílů. V čj tedy není k nalezení. Anime je o dívkách, které vedou normální život avšak zdání klame. Jsou to dívky, které bojují proti nepřátelům se zvláštníma zbraněma. Celé anime se odehrává v roce 2045 což je něco trošku jiného než obvykle. A ačkoliv mám pocit, že s podobnýma anime se roztrhnul pytel opravdu to stojí za zkouknutí. Příběh je fajn, postavy naprosto parádní, armor a zbraně zajímavé a neokoukané. Celkově jsem zvědavá jakým směrem tohle anime půjde. :)

Idol Jihen: První dojem.

21. srpna 2017 v 23:47
Výsledek obrázku pro idol jihen gif


Velké znečištění Japonska, vláda, korupce , .. Když Japonsko cítí , že už to dál nejde jsou tu idolové, kteří pomocí své aury rozzáří ulice a vykouzlí vám úsměv. Anime na způsob Love live ačkoliv s úplně odlišným přběhem , ale na podobném základě. Jedná se o skupiny idolů a samozřejmě hlavní postavou je tady Natsuki, která zpívá na vesnici, ale né dlouho. Cítí, že můžu být nápomocna a tak se přidá k Heroine party. Anime s fajn animací , vtipem. Ačkoliv mi přijdou postavy malinko okoukané z LL např. Natsuki mi hodně připomíná Ruby a to i chováním a Mika pro změnu Nozomi ačkoliv ty její galaxy šaty se mi hodně líbí. I přesto je anime zajímavé a já jsem zvědavá co z něj nakonec vyklube. ;) Jediná nevýhoda je , že v Čj jej nenakdete pouze s eng titulkama na youtube, což je celkem škoda.

Rwby první dojem

19. června 2017 v 16:32
Výsledek obrázku pro Rwby gif

Možná tohle anime znáte, možná ne. Anime , které je celkem akční , ale má příšernou animaci. Tedy alespoň podle mě a taky spoustu sérií ačkoliv zpočátku má díl okolo 6ti minut a dílů v 1.sérii je 16 přičemž v dalších je anime pak delší a obsahuje 12 dílů. Z počátku se mi do anime nechtělo už kvůli té zmíněné animaci, ale pokud to překousnete pak vás čeká celkem zajímavé anime. V první sérií se seznámíte s Ruby a její základní partou Xiao, Blake, Weiss, tím blondákem a celým Beaconem. Což je škola pro ty, kteří se chtějí stát lovci. Lovci loví nejen různé příšery, ale taky zločince. A Ruby se tam čirou náhodou dostane.

První série je taková celkem dobrá a zajímavá. Seznamujete se s celým anime, ačkoliv postavy nemají nijak moc prostoru , taky vám leze na nervy blonďák, která jede chvilku po Ruby, pak to schytá Pyrrha a nakonec Weiss. Takovej týpek, kterej je tam naprosto k ničemu , pořádně nic neumí a vlastně ho všichni pořád jen brání a hlídají. První série a vše se točí logicky kolem Ruby. Při bojích má člověk dojem že Ruby a Pyrrha umí nejvíc a ostatní jim zaclánějí.

Pozor již se jedná o spoiler!

Shokugeki no Souma první dojem

23. března 2017 v 6:18
Výsledek obrázku pro Shokugeki no souma gif

počet dílů: 24
počet sérií: 3 + Ova (opravdu dlouhé anime )
rok vydání: 1.série 2015

15ti letý Souma o kterém je vlastně celé anime už od dětství pomáhá svému otci, který je šéf kuchař v restauraci. Postupem roků souma objevil, samosebou , že jídlo není jen o tom něco naservírovat a sníst, ale že si sním i lze vyhrát. A začal tvořit odvážné kulinářské výtvory. Ovšem nic netrvá věčně a předtím než jeho otec uzavře svou restauraci vyzkouší své kulinářské umění všude po světě a pošle Soumu do kulinářské akademie, kde studenti mezi sebou dělají různé kulinářské války. A ke všemu ho chce jeho vlastní otec otestovat. Uspěje?

Anime, které má velkou dávku vtipu a je o jídle. Nehledejte tam nic jiného jen kromě jídla. Samozřejmě asi sem tam málo vybočí , ale hádám, že jen málo. Osobně mi tohle anime nesedlo a beru ho spíš takové to "nemám na co koukat, tak tím zabiju čas." První díl není nejhorší, neříkám, že by mě to očarovalo to vůbec, ale pořád to není nic čím chci zabít svůj volný čas, protože celkově má anime hrozně moc dílů a taky 3.série + Ova. Ale viděla jsem rozhodně horší kousky, tomu věřte. Brala bych to tedy jako oddechovku ve které není žádný Babica , ale občas vám to tak bude připadat, protože některá jídla rozum nebere u které nemusíte přemýšlet, nemá složitý děj a má velkou dávku humoru jak jsem již psala.

Plastic memories - první dojem

27. února 2017 v 21:28
Výsledek obrázku pro Plastic memories gifOpět romantické anime, tentokrát na způsob velmi známého Chobits. Ocitáme se v budoucnosti, kde je společnost, která má za úkol vypínat tzv. giftias.To je něco jako stroje, které mají určitou dobu funkčnosti. Pokud přesáhnout tuto dobu musejí se vypnout. Mnohdy si tyto "stroje" pořizují lidé, kteří se cítí být samotní nebo přišli o někoho blízkého. V hlavní roli parta úžasných charakterů, skvělá animace a opravdu skvěle doladěný děj anime. Osobně jsem si nejvíce oblíbila Michiru, která je povahově prostě super. :D Celkově se mi tedy anime líbí a mnohdy je děj tak smutný, že člověku div neukápne slzička. ;)

Kuzu no Honkai první dojem

27. února 2017 v 9:29
Výsledek obrázku pro kuzu no honkai gif


Dnes mám pro vás první dojem z nového anime, které ještě stále vychází. Zatím je tedy přeloženo 7 dílů a musím říct, že na to jak je anime romantické to není taková ta harémová klasika. Ba naopak. V anime není ani kousek srandy, ale naopak je plné neopětovaných citů. A mimo to mě zaujala opravdu pěkná animace, která jde ruku s rukou příběhu. Jsem celkem zvědavá na ostatní díly a doufám, že se anime díky mnohouhelníkům nezvrtne. :) Tak uvidíme co bude dál. Tak nějak věřím, že by mohla být další série. No uvidíme.

yuri on ice první dojem

22. listopadu 2016 v 16:43
Výsledek obrázku pro yuri on ice gif

Když se řekne anime o krasobruslení, každý si asi představí ledas co. Ještě donedávna bych se tomuto tématu taky vyhla, ale nebylo na co se dívat a tak jsem si pustila první díl. Omyl! Anime mě vtáhlo do svého děje a já najednou zjistila , že jsem u 3 dílu a zatím jich je jen 8, protože anime stále vychází. Takže máte-li rádi trochu té chlapské romantiky :D zároveň i srandy určitě si tohle anime pusťte. Přiznám se, že postavy jsou stejně tak skvělé jako vymyšlení příběhu a stejně tak si člověk užije i chvil krasobruslení , které tomu dodává tu šťávu. Opening taky není nejhorší, ale raději mám ending, který mi prostě zní líp. :) A já jdu pokračovat :3

Mimo to už bych mohla být zase aktivnější co? :D

Log horizon první dojem

12. října 2016 v 20:56
Výsledek obrázku pro Log horizon gif

Po delší době mám pro vás další dojem a ano anime! Po tom co se dokoukalo Sao 2 série (jo už to máme celé zčeklé i Ovu) jsem chtěla něco na podobnej způsob. Mám dojem, že každé herní anime má do sebe víc než jiný žánr. Třeba Overlord byl taky luxusní. Tak pojďmě už na to. Log Horizon se stejně jako v Sau odehrává ve virtuálním prostředí a opět jsou uvězněni ve hře. Tohle by mohlo být trochu okoukaný což sem si taky říkala , ale nakonec sem tomu dala šanci a dobře jsem udělala. Celé anime se odehrává kolem cechu zvaný Log Horizon, proto i název tohoto anime.Celkově má anime opravdu zaímavý děj a úplně odlišný od sao. Spoustu věcí je v anime vysvětlených ačkoliv chvilkama zbytečně , stejně je to následovně podruhé vysvětleno takže anime si užije i člověk, který tolik nehraje nebo nerozumí všem termínům. Zprvu v anime chybí akce, ale následně je to smazáno, protože akce je následně díky dungu dost. Co se mi líbí v anime se pořád něco děje, ale narozdíl od Sword art online se vůbec neřeší, že tam zůstali. Ba naopak se s tímto smířili a místo sobeckého expení řeší stav města apod. V Anime je samozřejmě i sranda a to hlavně kolem Akatsuki, taky trocha romantiky a napětí. Jediné co mě trochu mrzí je ta podoba hudby v pozadí s hudbou z Fairy tail :DDD No vážně. Ale i tak je celé anime luxusní :333 *w*

Love Live sunshine

21. září 2016 v 19:48
Výsledek obrázku pro Love live sunshine gif

Po tom co skončilo love live mě celkem štvalo, že není podobné anime. Když bylo ohlášeno Love live sunshine řekla jsem si, že tomu dám šanci. Bohužel anime trochu zklamalo, ale nakonec na druhou stranu splnilo očekávání. V prvním díle se seznámíme s novým prostředím a Také s Chikou a její kamarádkou You. Chika je velká fanynka us z předešlých sérií a rozhodně se taktéž založit klub školních idolů , aby pozvedla svou školu. Zcela popravdě první členky jde snadno získat, ale nakonec čekáte 5 dílů ve kterých se vůbec nic neděje na to, až se přidají zbylé 3. Což mě trochu mrzí, protože během toho se nic neděje. A teď vlastně v čem mě to zklamalo? Postavy jsou dost okopírované od těch původních. Chika je zrzka stejně jako Honoka a taktéž vede celý tým. A bohužel sou některé postavy stejné povahově : Chika - Honoka, Mary- Nozomi, Yoshiko- Nozomi, Dia- Eli. Postavy jsou dost vzhledově okopírované taktéž od původních : např. Mary má stejnou barvu jako Eli tatéž Chika má vlasy jako Honoka, .. Jediná novinka je Dia, Riko a Hanamaru. Co se kostýmů týče také nic moc. Celkově mám pocit, že je to odfláklé a nedali si záležet nejen na vzhledu postav, ale také na jejich charu. Každopádně jsem zvědavá co z toho ještě vyleze. :)

Love Live sunshine první dojem

10. července 2016 v 9:35

Mám za sebou 2 díly nové řady Love Live sunshine, která má opět velmi podobný děj jako již předchozí Love Live. Nechci úplně prozrazovat o čem anime je, takže to vemu tak nějak kolem a kolem. Anime má opět parádní animaci, jediné co mě trochu mrzí že postavy nejsou úplně originální, ale přijdou mi malinko okopírované. Tentokrát se vše točí kolem moře a školy.,proto taky název jejich prvního alba- Aqours. Op i ed opět nezklamal a nový vzhled postav taky ne. Jeidné co bych asi vytkla to divné jméno Dia. Tentokrát budou v anime i sestry, ačkoliv Dia je velmi podobná Eli a to i chováním. Chika je nejen vzhledem, ale svým nadšením dost podobná Honoce a You zase Kotori. A teď ta hlavní věc. Jak už to tak bývá ano je tu opravdu hodně odkázáno na minulé dvě řady Love Live a úspěchy naší devítky us. Pokud tedy chcete vidět tuhle novou řadu je teda nutné mít zkouklé předchozí dvě řady Love Live. Celkově se mi nový nápad líbí ačkoliv mi tedy přijde takový okopírovaný (především postavy) tak uvidíme co nás ještě čeká. :)
 
 

Reklama

WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake