Blog v dočasné Rekonstrukci. Děkuji za pochopení!!

scany ke stažení

BJD sewing cloth a BJD making doll

21. července 2015 v 20:58
A dalším překvapením jsou konečně ukořistěné a stáhlé časopisy ke stažení na téma BJD :33 V sewing doll najdete různé střihy na oblečení a ve druhém je krok za krokem jak si vytvořit vlastní BJD. (Ano také to chci zkusit takže jakmile bude čas začnu se tomuto tématu věnovat).
Bohužel obojí je v Jp.

Časopis byl vhozen do erotické sekce proto jsem jej nahrála na uloz.to znovu. Doufám že se to nebude opakovat.Pokud by se tak stalo dejte mi prosím vědět děkuji.


Kera

21. července 2015 v 20:58

Časopisy nejsou seřazeny tak jak jdou za sebou ( u toho bych opravdu vykvetla) . Najdete tam lolitu ale i spoustu jiných Jap. stylů oblíkání.

číslo kde je snapshoot s Kyary :333


Díky tomu že chybí obálka mám pocit že je to hned ten první ..
>< sooo kawaiiii ...

(pro změnu je na druhé straně Kanon :3 )


(necelé)
(božííí obálka)gosurori

21. července 2015 v 20:57
Vidím to následnovně. Doplním už jen knihovničku Gothic a lolita bible a je to komplet. Pak jakmile na něco narazím zase přidám. Tentokrát gosurori ve kterém naleznete střihy na lolita oblečení. Nic víc v něm není. Nejsou seřazeny jak jdou po sobě bohužel.
+ moda na BJD
(stránky zvlášt ve složce některé chybí)+střihy na kimona

omalovánka ap ke stažení

21. července 2015 v 20:54

Pro změnu né časopis ale omalovánky od značky Angelic Pretty :33

Alide Deco a la mode - ke stažení

21. července 2015 v 20:53
// Po delší době zas nějaké časopisy ke stažení tentokrát stará vydání časopisu Alice deco ala mode .. Opět lolita časopis.

Vol.. 2 rozdělené na více částí... PART 1 a PART 2
 
 

Reklama
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake