Blog v dočasné Rekonstrukci. Děkuji za pochopení!!

vyhodnocení blogů

Hodnocení blogu pro DQ

7. září 2017 v 13:44 | Nagis
Majitel: DoramaQueen

První dojem
Blog působí útulně, design vypovídá přesně o obsahu blogu. Celkově na mě působí blog již z prvního dojmu přehledně, design mi k blogu opravdu sedí a celkově působí upraveně a určitě zaujme.

Hodnocení: 10 / 10

Design
Design působí čistě, ale jak jsem již psala vypovídá přesně o tom o čem blog je a k jeho obsahu se velice hodí. Působí lehce, svěžě a není nijak extrémně přeplácaný, ale naopak je dokonale sladěn a i barvy jsou velice dobře zvolené. Nemám co vytknout.

Hodnocení: 10 / 10

Články
Když se podívám na blog hned při prvním dojmu mi dojde o čem blog je. Přesně to co jsem čekala. Opravdu tě obdivuji za ty překlady osobně jsem zkoušela překládat jednou a byla jsem ráda, že sem toho nechala. :D Pravda možná bych ocenila i obsah trošku jiný než za sebou mnoho článků s přeloženými díly, ale toť můj osobní názor. Nakonec chápu, že pokud člověk něco přeloží nedělá to jen pro sebe, ale i pro druhé a tak to zveřejní. Možná bych ocenila i názory trošku mimo knihy, filmy a doramy, ale zase chápu, že tohle prostě souvisí blogem mnohem více. I tak musím říct, že články jsou obsáhlé a dokáží člověka opravdu zaujmout. Možná bych uvítala více takových článků, kde bys měla více místa se rozepsat, ale zase se budu opakovat. Je mi jasné, že mnoho článků by asi nešlo úplně ruku v ruce s obsahem blogu.

Hodnocení: 10 / 10

Aktivita
Články přidáváš pravidelně ačkoliv se občas stane, že článků je méně. Každopádně nemám co vytknout.

Hodnocení: 10 / 10

Přehled
Blog je opravdu přehledný, v každé rubrice najdu to co by tam být mělo. Menu není extrémně zaplácané , paráda. :)

Hodnocení: 10 / 10

Závěrem..
Celkově se mi blog opravdu hodně líbí, působí přehledně, útulně, nemám mu co vytknout. Vše jsem již zmínila a přeji spoustu úspěchů do budoucna nejen s blogem, ale i s překlady. :)

Celkem tedy: 50/ 50 bodů :)Hodnocení pro paprcku

21. března 2016 v 20:56
//Předem se omlouvám,dříve jsem si toho nikdy nevšimla :D

Majitel:
pap-rcka
adresa blogu:
http://pap-rcka.blog.cz/

První dojem
Blog na mě působí chaoticky už na první dojem a trochu nepřehledně. Barevně mi k sobě také moc nejde.

Hodnocení: 3/ 10

Design
Na mě je blog moc barevný.. Možná bych si zapla gimp a lépe sladila barvy k sobě a trochu více si s tím pohrála. Menu je pak na mě moc úzké a rubriky jsou napsány zase písmem ,že by to člověku vypálilo díru do mozku.

Hodnocení : 2/10

Články
Tohle je věc,která je úplně jinak než cokoliv jiného na blogu. Osobně se mi tvé články moc líbí. Jen bych asi více uvítala články i na jiné téma.Více se dozvěděla o tobě a celkově by bylo fajn více rubrik. Na druhou stranu plně chápu . Určitě napiš nějaké povídky rozhodně na to máš. Určitě bych si nějakou přečetla ,protože tvůj styl psaní je opravdu úžasný. :)

hodnocení: 9/10

Aktivita
Jednou do měsíce více článků druhý méně. Ostatně naprosto to chápu občas to skřípe u každýho . I tak si myslím,že je to škoda jop taky chodím do práce a nemám čas být vylepená celé dny u compu . Ale tvé články za to stojí. :)

hodnocení: 5/10

Přehlednost
Věc ,která bohužel malinko zaostává . Menu je pro mě chaotické rubriky už nikoliv. Možná by bylo fajn si k tomu na chvíli sednout a trochu si s tím vyhrát. Díky úzkému menu je enu o to méně přehledné a třeba zpráva autorovi mi přijde celkem zbytečná. Pokud chceš klidně ti s tím helpnu ;)

hodnocení: 4/10

Na závěr
Vše co jsem vypsat chtěla jsem vypsala. Vm,možná jsem ta zlá ale rozhodně to myslím dobře. Myslím,že i vzhled dělá hodně na tom zda někdo ten blog čte nebo ne. Chaos na blogu vo se designu týče určitě pár lidí odradí (možná více než pár) a pak už jen stačí otevřit uvidět pozadí a zavřít. Ano i tací jsou bohužel. Ačkoliv články máš opravdu parádní za to palec nahoru.

Celkem: 23 /50

vyhodnocení pro Terku

3. srpna 2015 v 14:33
Majitel: Terka

První dojem
Na první pohled na mě blog působí jako směsice všeho možného ale rozhodně se tím nenechám odradit -nemyslím to nijak špatně. Na druhou stranu mě blog zaujal tím jak je to všehochuť.

hdonocení: 7/10

Design
Dle mého názoru věc která mírně pokulhává. Žádný učený z nebe nespadl ale ty hvězdičky mi k tomu nejdou. Ačkoliv jsem se snažila je přehlédnout osobně jsme asi z hěvzdiček vyléčená :D Dále bych vytkla písmo. Dle mého názoru je všude jiné písmo a to mo v celku vadí. Nahoře je písmo takové ano webové písmo tudíž budou ě ž apod. problém ,navíc podle mě je to zbytečně hodně velké . Ale toť můj osobní názor.

hodnocení: 6/10

Články
To je naopak věc která zaujme. Dobře napsaný článek který je na blogu -díky toho si blog najdou čtenáři . Velmi se mi líbí styl tvého psaní. Jen tak dál.

hodnocení: 10/ 10

Aktivita
Podle mě věc která mírně pokulhává ale nikdo není dokonalý a ani nikdo nemůže být vylepený u počítače každý den.

hodnocení : 7/10

Přehlednost
Blog je velmi přehledný mysím že to nadále nemusím rozebírat :))

hodnocení:10/10

Závěrem

Jak říkám nikdo není dokonalý a i já se na blogspotu ještě stále učím pracovat s tím a tím. Takže to rozhodně nevzdávej. Prorazit je velmi obtížné blogů je spoustu ale pokud vytrváš rozhodně se ti to povede!

Celkem: 40/50


Blog má skvělý název který už z dálky zaujme!Takže vám ho vřele doporučuji. ! :)) Jinak jak jsem řekla že vše bude do pondělí bohužel nestíhám a doufám že stihnu alespon ještě Vé ale nic neslibuji. Mám pro vás ještě pár dalších článků. :))

Vyhodnocení blogu pro Romi

1. srpna 2015 v 20:06
Majitel: Romí

První dojem
Na první pohled na mě blog působí přehledně a uhlazeně.Tedy působí na mě tak že jako čtenář se na něj určitě znova vrátím. Jako Bloger bych si rohodně napsala o spolupráci.

10/10

Design
Design odpovídá obsahu. Nijak nekřičí,není výrazný ale přitom zaujme. Barvy jsou skvěle vybrány. Nemám co vytknout. Poslední bod si schovávám pro něco co mi vyrazí dech ale tobě ho s radostí udělím :)

10/10

Články
Tvé články mají rozhodně něco do sebe. Ať už je to recenze nebo jakkýkoliv jiný článek. Líbí se mi také tvá videa. Myslím že je to skvělé zpestření :)

10/10

Aktivita
Nikdo nemůže být na svém blogu 24 hodin denně. Každopádně aktivita není špatná.

8/10

Přehlednost
Menu je sice nahoře ale i tak je přehledné. Sice mi malinko vadí že mail na tebe je až poslední dle mého by mohl být třeba někde pod uvedneím autora ale myslím že tohle je nepodstatná maličkost.

7/10

Závěrem
Tak nějak mě nenapadá co bych vytkla. Omlouvám se že vyhodnocení není hned ale měla jsem (bohužel) lítání po doktorech a dnes jsem ráda že jsem měla chvilku klidu. Tvůj blog je parádní jen tak dál. :))

Celkem tedy: 45 /50


Tákže pokud vás zajímají novinky,recenze ,názorové články a spoustu dalších zajímavvých věcí určitě navštivte tento blog :) Co se ýče ostatních blogů jak jsem již psala lítám po doktorech ale do pondělka by to mohlo být ! :)
 
 

Reklama
WoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherWoW: Blood Elf stamp by RealmKnightHorde stamp by rilwenaStamp - Dog Lover by MauserGirlIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooI Heart Tea Stamp by croakyRavenclaw-Stamp by DinoclawsMiddle Earth Stamp by MeaninglessTheoriesWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainPagan Pride Stamp by ElwingstarbreezeSarcastic Stamp by PixieDust01Nico Yazawa - stamp by Anto-202daisy stamp by catstamfeel II f2u stamp by aisuu-channCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsMori Girl Stamp by meadow-rueowls by FolkweForset stamp 01 by SheviEdgeNozomi Tojo Stamp by FabyRM||ELI STAMP|| by KohaYoStudio Ghibli Fan by SharkfoldEluveitie Stamp by AnoraAliaFaun Stamp by LeichenengelNightwish Support Stamp by SeioraiSlavic Mythology Stamp by HarrietMilausOmnia Stamp by xxDark-WolfxxSmite Stamps: The Morrigan by mothquakeSmite Stamps: Skadi by mothquake